| خانه 4 بلاگ 4 افزایش سایز سینه و تاثیر آن در رابطه زناشویی

افزایش سایز سینه و تاثیر آن در رابطه زناشویی

مهر 19, 1400 | بلاگ | ۲ دیدگاه ها

در این مقاله از راز جراحی قصد داریم افزایش سایز سینه و تاثیر آن در رابطه زناشویی ، را مورد بررسی قرار دهیم. از آن جایی سایز سینه ، یکی از مولفه های مورد توجه در رابطه جنسی است ، در سال های اخیر خانم های بیشتری برای بزرگ کردن سینه های خود ، تمایل نشان می دهند. یکی از بهترین روش ها برای افزایش سایز سینه پروتز سینه است ، که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. در رسانه راز جراحی ، در مقالاتی متعدد همه راه های افزایش سایز سینه ، از روش های خانگی گرفته تا تزریق چربی و جراحی پروتز سینه ، را برای شما عزیزان تهیه نموده ایم ، که با جستجوی این عناوین می توانید اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کنید.

تاثیر افزایش سایز سینه در رابطه زناشویی

در مقاله تاثیر افزایش سایز سینه در رابطه زناشویی ، می خواهیم به ارتباط بین افزایش لذت جنسی با برجسته بودن سینه پی ببریم. اگر داشتن رضایت خود و همسرتان در رابطه جنسی برای تان اهمیت دارد و می خواهید بدانید ، داشتن سینه های بزرگ به شما در این زمینه کمک می کند یا خیر ؛ توصیه می کنیم به هیچ وجه ادامه مقاله را از دست ندهید!

تاثیر افزایش سایز سینه در رابطه زناشویی به شرح ذیل می باشد:

هنگامی که خانم ها از نظر جنسی تحریک و برانگیخته می شوند ، به دلیل شدت یافتن گردش خون در زیر پوست ، بخش هایی از پوست برانگیخته شده و به رنگ قرمز درمی آید ؛ همچنین در این وضعیت نوک سینه ها برجسته شده و پستان ها ، بزرگتر از حالت طبیعی به نظر می آیند. در این حالت مالش سینه ها توسط همسر ، می تواند سبب تحریک بیشتر خانم شده و لذت جنسی بیشتری را ایجاد کند. از این رو می توان گفت در زمان برقراری رابطه جنسی و پیشنوازی قبل از آن ، سینه های خانم ها سایز بزرگتری نسبت به حالت طبیعی خود پیدا می کند ؛ ولی پس از اتمام رابطه ، سینه ها به فرم طبیعی خود باز می گردند و مالش یا ماساژ سینه توسط آقایان ، تاثیری در افزایش سایز طبیعی سینه های خانم ها ندارد!!

ویژگی های فرم سینه ایده آل در خانم ها

پیام ها و جک های بسیاری درباره علاقه آقایان به سایز سینه ۸۵ وجود دارد ، که ممکن است این تصور را در ذهن خانم ها ایجاد کند ، که همه آقایان به این سایز سینه علاقمندند ، و برای جذاب تر شدن سعی در رساندن سایز سینه خود به این اندازه داشته باشند.  راز جراحی به شما می گوید که این یک تصور اشتباه است ، و لزومی ندارد که همه آقایان به این سایز سینه علاقه داشته باشند. در ادامه خصوصیات سینه های خوش فرم را در خانم ها بررسی می کنیم.

در سینه های ایده آل :

  • بالای سینه با پایین سینه در نسبت ۴۵ به ۵۵ قرار دارد.
  • بالای سینه تخت و صاف بوده و مقداری مقعر می باشد.
  • بیشتر بافت سینه در ناحیه پایین سینه قرار گرفته و این ناحیه ، حالتی محدب دارد.
  • زاویه نوک سینه نسبت به خط افق ۲۰ درجه می باشد.

درست است که داشتن سینه های برجسته آرزوی بیشتر خانم هاست ؛ ولی نباید خانم ها به خاطر سایز سینه ، توقعات بی جا از بدن خود داشته باشند. مهمترین دغدغه های یک خانم در خصوص توانایی شیردهی و ریسک ابتلا به سرطان سینه می باشد ؛ که باید این نکته را یادآور شویم ، که سایز سینه به هیچ عنوان هیچ تاثیری بر روی این موضوعات ندارد و نگرانی خانم ها بی مورد است.

منحصر به فرد بودن پستان ها در خانم ها

اگر بخواهیم از دیدگاه علم پزشکی به این سوال پاسخ دهیم ، که آیا سایز سینه در خانم ها مهم است ؟ ، باید بگوییم که هیچ تفاوت پزشکی خاصی ، در زمینه بزرگ و کوچک بودن سایز پستان وجود ندارد. پستان در خانم ها اندامی است ، که می تواند هر شکلی از نظر ظاهری و هر جنسی داشته باشد. هیچوقت دو پستان در یک خانم دارای تطابق صددرصد نیستند. همینطور پستان های هیچ دو خانمی مشابه یکدیگر نبوده و بایکدیگر تفاوت دارد. نتایج تحقیقات حاکی از آن است ، که حدود ۶۰ درصد خانم ها دارای سینه های نسبتا کوچک با سایز (A) یا (B) هستند.

چرا بزرگ بودن سایز سینه ها برای خانم ها اهمیت دارد ؟

هیچ دلیلی وجود ندارد که پستان بزرگ ، کوچک ، نامتقارن یا دارای هاله یا نوک بزرگ یا کوچک ، نتواند ویژگی های یک سینه خوش فرم را داشته باشد. چیزی که سبب می شود که افراد چنین باورهای غلطی درباره اینکه تنها سینه های دارای سایز ۸۵ ، در میان آقایان از جذابیت برخوردارند داشته باشند ، تهاجم رسانه ای و الگوهای غلط مدگرایی است. اساسا مهمترین نقش پستان ها در آفرینش خانم ها ، شیردهی است. البته نمی توان تاثیر افزایش سایز سینه در رابطه زناشویی و تحریک جنسی حین برقراری رابطه نادیده گرفت. معمولا رشد سینه های خانم ها در زمان بلوغ جنسی و افزایش هورمون ها رخ می دهد. متاسفانه عدم آشنایی نوجوانان با شکل واقعی پستان ها ، سبب ایجاد باورهای غلط و ترویج فرهنگ مدگرایی در آن ها می شود. مدگرایی که در آن گاهی سینه های بزرگ و گاهی سینه های کوچک مد می شود.

نکته ای که باید به آن توجه کنیم اینست ، که در زیبایی سینه های خانم ها ، سایز سینه نمی تواند فاکتور اصلی تلقی شود. نمی توان گفت همه سینه ها باید یک سایز و یک شکل داشته باشند ، تا زیبا باشند. فرم سینه هر خانمی منحصر به فرد است و باید خانم ها به این باور برسند ، که این فرم منحصر به فرد در نظر شریک جنسی شان زیباست.

افزایش لذت جنسی با برجسته بودن سینه

سینه یکی از اندام های موثر در رابطه جنسی به حساب می آید. در هنگام برقراری رابطه جنسی ، می توان با تحریک سینه های خانم او را برانگیخته کرد ؛ چرا که سینه ها در خانم ها یکی از نقاط حساس و شهوت زای بدن می باشند. رشته های عصبی بسیاری در ناحیه سینه وجود دارد ، که لمس یا تحریک آن ها سبب مخابره پیام های لذت بخش به مغز خانم ها می شود. البته ممکن است عده ای از خانم ها از تحریک سینه های خود لذت نبرده ، و یا حتی حسی ناخوشایند در آن ها ایجاد شود.

هورمون های اصلی در بدن خانم ها ، پستان ها را مستقیما تحت تاثیر خود قرار می دهند. در خانم ها در سنین باروری ، فعالیت غده های مسئول ترشح هورمون های استروژن ، پروژسترون و پرولاکتین ، سبب تغییر وضعیت سینه ها در طول دوره عادت ماهیانه می شود.

تاثیر افزایش سایز سینه در رابطه زناشویی ، از نظر علمی ثابت نشده است ؛ ولی به دلیل باورهای نقش بسته در اذهان عمومی ، برای بیشتر آقایان داشتن سینه های بزرگ جذاب تر است. اگر چه سایز نرمال سینه خانم ها را می توان بین ۷۰ تا ۹۵ متغیر دانست ؛ اما لازم است بدانید که کوچکتر یا بزرگتر بودن سایز سینه ها نسبت به سایز نرمال پستان ها ، هیچ تاثیری در کیفیت رابطه جنسی و افزایش لذت جنسی ندارد ، و چه بسا حتی بزرگ بودن سینه ها ، فعالیت های روزمره خانم ها نظیر خوابیدن و ورزش ، را با اختلال مواجه کند.

چه زمانی لازم است که سایز سینه ها را تغییر دهیم ؟

اگر چه خانم ها با هر سایز پستان ، دارای جذابیت خاص خود هستند و در نظر همسر خود ، زیباترین بدن را دارند ؛ ولی گاهی ممکن است بزرگ یا کوچک بودن سایز سینه ها یا افتادگی آن ها ، سبب ایجاد اختلال در زندگی فرد شود و یا رابطه جنسی او را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال ممکن است خانمی به سبب کاهش وزن چشمگیر یا شیردهی ، فرم زیبای سینه های خود را از دست داده باشد و سینه هایش کوچک شده باشند ، و یا اینکه به سبب جراحی سرطان سینه ، همه یا بخشی از بافت سینه خود را از دست داده باشد و سینه های او ، از ظاهری مناسب برخوردار نباشند. در این موارد فرد لازم است برای بازگرداندن اعتماد به نفس از دست رفته خود ، از طریق روش هایی چون پروتز سینه یا تزریق چربی ، حجم سینه از دست رفته خود را بازگرداند و یا با جراحی لیفت سینه ، از سینه هایی سفت و ایستاده بهره مند شود.

عکس این مطلب نیز وجود دارد. ممکن است خانمی به دلیل داشتن سینه های بیش از حد بزرگ ، دچار ناراحتی و درد در بدن خود شده باشد ، که در این موارد با جراحی ماموپلاستی کاهشی ، می تواند از طریق کاهش دادن حجم سینه ها ، آسودگی را به زندگی خود بازگرداند.

ممکن است برای تمایل خود به داشتن سینه های بزرگتر یا کوچکتر ، هیچ دلیلی به جز تمایل شخصی نداشته باشید. در این موارد لازم است تصمیم در خصوص اقدام برای تغییر شکل سینه های خود را ، بدون توجه به مدگرایی و نظرات اطرافیان گرفته باشید ، تا از تغییرات ایجاد شده در سینه های خود احساس رضایت کامل داشته باشید و با گذر زمان ، از تصمیم خود پشیمان نشوید.

سخن پایانی تاثیر افزایش سایز سینه در رابطه زناشویی

تاثیر سایز سینه ها بر سلامت روانی و احساسی خانم ها ، بر کسی پوشیده نیست. خانم ها دارای تعصبات خاصی نسبت به بزرگ بودن و کوچک بودن سینه های خود هستند ، و همچنین این امر می تواند در میزان اعتماد به نفس آن ها در رابطه جنسی اثر گذار باشد. در جامعه ، همواره این فشارها بر روی خانم ها وجود دارد ؛ مهم است که خانم ها را تشویق کنیم ، که با هر سایز سینه ای بدن خود را دوست داشته باشند ، و تحت تاثیر شایعات و باورهای اطرافیان قرار نگیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
روژان صادقی
روژان صادقی
1 ماه قبل

خیلی موثر هست

پیروز
پیروز
1 ماه قبل

درمانش چقدر طول می کشه برای افراد مسن

مقالات مرتبط

ترکیدن بواسیر

ترکیدن بواسیر

ترکیدن بواسیر یا پارگی آن ، یک عارضه بسیار دردناک می باشد. امروزه رژیم های غذایی نامناسب و کم تحرکی ، سبب شده که افراد بسیاری به عارضه بواسیر مبتلا شوند. نمی توانید فردی را بیابید ، که حتی یک بار هم در زندگی خود به عارضه یبوست دچار نشده باشد. یبوست در صورت تداوم و عدم...

مراقبت های بعد از لیپوساکشن

مراقبت های بعد از لیپوساکشن

افراد بسیاری وجود دارند که با چربی های اضافه و سرسخت در بدن خود، دائم در حال کشمکش هستند. ورزش و رژیم غذایی نیز نتوانسته است مشکل آن ها را حل کند. خوشبختانه، عمل لیپوساکشن به عنوان یک درمان موثر، قادر است این چربی های سرسخت را از بین ببرد. بیشتر بیماران بعد از قرار...

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

آیا اولین بار است که تصمیم به لیزر موهای زائد خود کرده اید؟ بسیار خب. بهتر از قبل از هر اقدامی، مقاله راز جراحی را بخوانید تا با اولین قدم یعنی اقدامات قبل از لیزر موهای زائد ، آشنا شوید. اصلاح کردن، وکس کردن یا اپیلاسیون، کارهایی وقت گیر و خسته کننده هستند. از طرفی...

هزینه جراحی پلک

هزینه جراحی پلک

با توجه به رواج و محبوبیت جراحی پلک یا بلفاروپلاستی ، در میان عمل های جراحی زیبایی ، یکی از دغدغه های ذهنی افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند ، هزینه جراحی پلک می باشد. در این مقاله از راز جراحی ، همه عوامل موثر بر هزینه بلفاروپلاستی را مورد بررسی قرار داده و قیمت...

اقدامات قبل از کاشت مو

اقدامات قبل از کاشت مو

برای بسیاری افراد، مو مهمترین جنبه شخصیتی شان محسوب می شود. سبک زندگی مدرن و برنامه های کاری پر استرس، بسیاری را بر سر دو راهی انتخاب سلامت یا رفاه قرار داده است. افرادی که اهمیت دادن به ظاهر یکی از دغدغه های اصلی زندگی شان است، در صورت تجربه کردن ریزش مو و رنج بردن...

انواع سرطان سینه

انواع سرطان سینه

نوع سرطان سینه ، بر اساس ویژگی های نمونه گرفته شده از تومور، در طول بیوپسی سینه یا در فرد مبتلا به سرطان ، و بررسی آن در زیر میکروسکوپ، تعیین می شود. انواع سرطان سینه همچنین، بر اساس میزان حساسیت به هورمون های استروژن و پروژسترون و سطح ویژه پروتئین های آنها و نقش شان...

تشخیص سرطان سینه

تشخیص سرطان سینه

متاسفانه امروزه آمار بسیار بالایی در راستای بیماری سرطان سینه به دست آمده است. زنان زیادی در کشورهای مختلف با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند. گاه تشخیص سرطان سینه در مراحل آغازین بیماری انجام می پذیرد و پس از آن فرد با مراجعه به پزشک و اتخاذ روند درمانی مناسب ،...

مراقبت های بعد از پروتز باسن

مراقبت های بعد از پروتز باسن

پیشرفت ها در علوم پزشکی، درب های زیادی را به روی حوزه جراحی های زیبایی، گشوده است. امروزه با استفاده از تکنیک های پیشرفته، آنچه زمانی برایمان رویا بوده است، به واقعیت تبدیل می شود. یکی از این رویاها، داشتن باسنی برجسته و حجیم می باشد که از طریق پروتز باسن بعنوان گزینه...

لیفت بینی

لیفت بینی

یکی از ایرادات ظاهری بینی که در بسیاری از افراد دیده می شود ، حالت افتاده آن است که به دلایل مختلفی نمود پیدا کرده است. اصولاً همه دوست دارند فرم دماغ شان با دیگر اجزای صورت هماهنگ باشد ؛ چرا که می دانند این فاکتور در جذابیت چهره تاثیر بسیاری دارد. مطمئن ترین راه برای...

انواع مدل بینی

انواع مدل بینی

صرفنظر از اینکه شما از کدامیک از انواع مدل بینی برخوردارید، بینی شما، بارزترین ویژگی در صورت تان محسوب می شود. هر چند ویژگی های مشترک بسیاری در میان بینی افراد مختلف وجود دارد، ولی نمی توان دو بینی را یافت که دقیقاً شبیه به هم باشند. اندازه و شکل بینی، ویژگی هایی...