| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی

آذر ۲۶, ۱۴۰۰ | بلاگ | ۲ دیدگاه ها

بینی ، مرکزی ترین عضو صورت است و در زیبایی چهره و نیز ایجاد هارمونی با دیگر عناصر صورت نقش بسزایی ایفاء می کند ؛ از این رو جراحی بینی یا همان رینوپلاستی ، جزو پیچیده ترین و حساس ترین اعمال زیبایی به شمار می رود و از این حیث ، انجام آن حتما باید به بهترین جراح بینی محول گردد. به طور کلی نکات کلیدی و معیارهای متعددی وجود دارد که به منظور انتخاب بهترین جراح بینی در ایران ، باید آن ها را مورد توجه قرار داد ؛ تا بدین ترتیب بتوان حاذق ترین جراح بینی را برگزید ، بی شک انتخاب درست می تواند دستیابی به یک بینی زیبا و متعاقبا زیباتر شدن چهره را تضمین نماید.

بهترین جراح بینی

انتخاب جراح بینی خوب، مهم ترین گام قبل از عمل بینی است ؛ زیرا آنچه که در این جراحی اتفاق می افتد ، به تغییراتی در ظاهر بینی و همین طور چهره شما می انجامد و حصول نتیجه موفقیت آمیز از این عمل جراحی ، در گرو انتخاب صحیح جراح می باشد. اگر روش اصولی تحقیق برای یافتن بهترین جراح بینی را بلد نباشید ، قطعا در انتخاب جراح بینی خوب با مشکل روبرو خواهید شد.

تیم راز جراحی در این مقاله ، تصمیم دارد راهنمایی های لازم را در راستای انتخاب بهترین جراح بینی برای شما همراهان گرامی تبیین نموده و شما را در انتخاب یک جراح بینی مجرب و کارآزموده یاری نماید.

لزوم انتخاب بهترین جراح بینی در ایران :

چنانچه قصد دارید بینی تان را عمل کنید ، جهت انتخاب یک جراح بینی خوب باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید ؛ چرا که این عمل جراحی تاثیر قابل توجهی بر زیبایی چهره شما دارد. لذا یک انتخاب صحیح ، می تواند نقائص ظاهری بینی شما را به بهترین نحو ممکن مرتفع نموده و با بهبود ظاهر چهره تان ، بر میزان اعتماد به نفس تان افزوده و بدین ترتیب بر کیفیت زندگی و تعاملات اجتماعی تان اثر بهینه ای بگذارد. متاسفانه برخی افراد نسبت به این مقوله ، بی اهمیت هستند و به دلیل نارضایتی که از فرم بینی خود دارند ؛ فقط اصرار دارند که هر چه سریع تر جراحی زیبایی بینی را انجام دهند. به این دسته از افراد باید گوشزد که انتخاب نادرست جراح بینی و محول نمودن این عمل جراحی به یک جراح بی تجربه و تازه کار ، می تواند پیامدها و عوارض مختلفی در پی داشته باشد و گاها سبب یک عمر پشیمانی شود. در حقیقت موفقیت و عدم موفقیت عمل زیبایی بینی ، به مثابه پشت و روی یک سکه است که در بخت آزمایی و اموری از این قبیل آن را به بالا پرتاب می کنند و شانس خود را محک می زنند ؛ اما این سکه با سکه های سنجش شانس تفاوت عمده ای دارد و آن این است که خود شما می توانید با درست چرخاندن سکه ، روی موفق آن را از آن خود کنید.

در این مقاله به شما یاد خواهیم داد که چطور باید سکه را بچرخانید تا روی موفق آن ، از آن شما شود.

برای انتخاب بهترین جراح بینی چه باید کرد ؟

شاید در نگاه اول ، انتخاب بهترین جراح بینی کار سختی به نظر برسد و شما به خاطر تعدد جراحان بینی ؛ بخصوص در شهر های بزرگ مثل تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، شمال و غیره ؛ برای انتخاب جراح بینی دچار سردرگمی شوید. اگرچه انتخاب جراح بینی ، به دقت زیادی نیاز دارد ؛ اما نگران نباشید در این بخش از مقاله راز جراحی ، هر آنچه که برای انتخاب یک جراح بینی خوب لازم است بدانید را با شما در میان گذاشته ایم ؛ پس با ما همراه باشید.

با تبعیت از اقدامات ذیل ، می توانید مناسب ترین انتخاب را داشته باشید :

تهیه لیستی از جراحان بینی : از اطرافیان و آشناهای تان که جراحی رینوپلاستی انجام داده اند ، درباره میزان رضایت شان از نتیجه عمل و کیفیت کار پزشک مربوطه پرس و جو کنید.

در صورتی که خواهان جراحی بینی در شهر خود باشید می توانید در اینترنت و دنیای وب به عنوان مثال ” بهترین جراح بینی در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، شهرکرد و غیره ” را جستجو کنید ؛ و بدین ترتیب لیستی جامع از بهترین جراحان بینی شهر خود تهیه نمایید.

برای انتخاب بهترین جراح بینی چه فاکتورهایی را باید مد نظر قرار داد ؟

در قدم اول ، نیاز به تهیه یک لیست اولیه از متخصصانی دارید که صلاحیت انجام جراحی بینی را دارا هستند ؛ در لیستی که از نام جراحان بینی تهیه می کنید باید دو فاکتور ذیل را در نظر داشته باشید :

تخصص پزشک :  پیش از هر چیز شما باید بدانید ، پزشکانی که انجام جراحی زیبایی بینی در حوزه تخصص و اختیارات آن ها قرار دارد ؛ پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، متخصصین گوش  و حلق و بینی و متخصصین جراحی فک و صورت می باشند.

لازم به ذکر است که هر سه دسته پزشکان مذکور ، تخصص و توانایی لازم برای انجام عمل بینی را دارا هستند و تفاوت چندانی ندارد که کدام یک را انتخاب کرده باشید ؛ تنها نکته ای که در این باب باید به آن توجه داشته باشید این است که جراحی را انتخاب کنید که مهارت کافی و سابقه درخشانی در زمینه جراحی بینی داشته باشد.

میزان بودجه بیمار : فاکتور بعدی که در انتخاب جراح بینی باید مورد توجه قرار گیرد ، هزینه جراحی بینی می باشد ؛ شما باید اول مشخص کنید که برای این عمل جراحی چقدر می توانید هزینه کنید و سپس درباره دستمزد جراحی توسط جراحان بینی که از نظرتان ایده آل هستند ، تحقیق کنید.

البته باید خاطر نشان شد که عموما اختصاص هزینه بیشتر برای عمل بینی ، دستیابی به نتایج رضایت بخش تر را تضمین می کند ؛ چرا که جراحان بینی باتجربه که با همه چالش های عمل زیبایی بینی آشنایی دارند و بهترین نتایج را از جراحی بینی رقم می زنند ، غالبا دستمزدهای بالایی دارند.

مشاهده نمونه کارهای جراح بینی :

از وبسایت و صفحه اینستاگرام پزشکانی که یافته اید ، بازدید کنید.

نمونه جراحی های انجام شده توسط پزشکان منتخب تان که در گالری تصاویر سایت و اینستاگرام ایشان ، موجود است را ملاحظه بفرمایید.

توجه داشته باشید که مشاهده نمونه کارهای جراح ، به شما این امکان را می دهد که با سبک کار ایشان آشنا شده و اطمینان حاصل کنید که جراح مورد نظر صرفا همه بینی ها را به یک مدل جراحی نمی کند و تناسبات صورت هر شخص را در انتخاب مدل مناسب برای صورت وی ، لحاظ می کند.

برای کسب اطلاعات کافی در خصوص سوابق پزشکی و کارنامه کاری و نیز تعداد جراحی های انجام شده توسط ایشان ، می توانید در قسمت درباره دکتر سایت ، اطلاعات تکمیلی را درباره پزشک مورد نظر مطالعه فرمایید.

گفتگو با افرادی که توسط پزشک مورد نظر ، جراحی شده اند ؟

زمانی که بین پزشکانی که یافته اید ، نمونه کارهای یک یا هر چند نفر از آن ها را پسندیدید ؛ برای آن که از انتخاب تان مطمئن شوید ، به صورت حضوری به مطب پزشک یا پزشکان مربوطه سر بزنید و از نزدیک با بیماران ایشان گفت و گو نمایید و درباره رضایت آن ها از ماحصل عمل بپرسید.

لازم به ذکر است که صحبت رو در رو با بیماران جراح منتخب و مشاهده بینی آن ها از نزدیک ، شما را در انتخاب نهایی به بهترین نحو ممکن یاری می کند.

نکته ای که در این جا باید به آن اشاره داشت این است که سعی کنید با بیمارانی صحبت کنید که فرم بینی آن ها قبل از عمل شبیه بینی شما بوده است و حتما از ایشان بپرسید که چند درصد از نتیجه عمل رضایت دارند.

مشاوره با بهترین جراح بینی ایران :

در قدم بعدی ، توصیه می شود که با پزشک منتخب خود ، وارد مشاوره شوید و اهداف و خواسته های تان از عمل جراحی بینی را با جزئیات کامل به ایشان توضیح دهید و به طور مفصل درباره آن چه که از نتیجه این جراحی انتظار دارید ، با وی صحبت کنید.

شما باید در جلسه مشاوره ، همه صحبت های جراح مورد نظر را به دقت گوش کنید و نظر ایشان را این درباره که آیا کاندید خوبی برای عمل بینی هستید یا خیر و نیز درباره این که نتیجه عمل بینی تان به چه شکل خواهد شد ، جویا شوید.

شایان ذکر است که موفقیت جلسه مشاوره و تحقق موارد فوق ، تنها در صورتی ممکن خواهد بود که جراح ، شخصیت و اخلاق شایسته و خوبی داشته باشد و این بستر را فراهم کند که شما با ایشان احساس راحتی کرده و بدون نگرانی ، کلیه مقاصدتان از عمل بینی را شرح دهید.

در صورتی که احساس کردید جراح ، منافع مالی خود را بر هر چیزی ارجح می داند و صحبت های شما را به درستی گوش نمی دهد ، مطمئن باشید که این جراح ، انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود.

بهترین جراح بینی در تهران - راز جراحی

بهترین جراح بینی در تهران ، غرب تهران ، شمال تهران

با توجه به این که تهران پایتخت و یکی از کلان شهر های ایران می باشد انتخاب یک جراح بینی مجرب و کار بلد کار بسیار دشواری می باشد اما همانطور که در بخش های بالایی مقاله توضیح داده شد با تهیه لیستی جامع و دقیق از بهترین جراحان بینی تهران ، غرب تهران ، شمال تهران ، قیطریه ، زعفرانیه ، تجریش ، تهران پارس ، گیشا ، صادقیه ، ستارخان و غیره و آنالیز نمونه کارهای شان می توانید یک جراح بینی خوب را انتخاب کنید. دکتر بشارتی زاده بهترین جراح بینی در تهران می باشد که به عنوان جراح بینی بازیگران و بلاگرها نیز شهرت یافته و عمل بینی بازیگرانی همچون نیوشا ضیغمی ، آرام جعفری را انجام داده است.

نکته بسیار مهم پس از انتخاب جراح بینی این است که حتما جلسه مشاوره با او داشته باشید و درباره انتظارات تان از عمل جراحی زیبایی بینی با او صحبت کنید. انتخاب درست باعث رضایت از نتیجه جراحی بینی می شود.

سخن آخر :

جراحی زیبایی بینی ، از رایج ترین اعمال جراحی پلاستیک صورت محسوب می شود که روزانه آمار آن در حال افزایش است.

بالا رفتن شمار متقاضیان این عمل جراحی ، سبب روی کار آمدن جراحان بینی بیشماری شده است و این مسئله ، انتخاب جراح بینی را به مسئله ای دشوار بدل کرده است.

قاعدتا انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، شمال و سایر شهرها ، از اهمیت بسزایی برای فرد متقاضی برای جراحی بینی برخوردار است ؛ زیرا مهارت و توانمندی جراح با ماحصل عمل ، ارتباط مستقیم دارد ، به طوری که هر قدر جراح تبحر بیشتری داشته و تجربه بالاتری داشته باشد ، نتایج ایده آل تری را به ارمغان خواهد آورد.

مزیت جراحی زیبایی بینی این است که جزو جراحی های فوریتی نیست و انجام آن ، اورژانسی نمی باشد ؛ از این رو شما فرصت کافی برای تحقیق در خصوص بهترین جراح بینی را خواهید داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شیدا شورگشتی
شیدا شورگشتی
4 ماه قبل

سلام شما میدونید بهترین جراح بینی تهران کیه؟ من میخوام بینیمو عمل کنم

مقالات مرتبط

بهترین دکتر لیفت با نخ

از آنجایی که همه ما به خواهان داشتن زیبایی بیش از حد ، جوان بودن و جوان ماندن هستیم و دوست داریم در هر امری بهترین آن را انتخاب کنیم تا بهترین و زیبا ترین نتیجه را به دست آوریم ، همواره به دنبال بهترین دکتر برای امور جوانسازی پوست خود هستیم. یکی از روش های جوانسازی...

مراقبت های بعد از لیفت صورت

مراقبت های بعد از لیفت صورت

پوست صورت بخشی از صورت است که بخش عمده ای از زیبایی چهره وابسته به آن است. متاسفانه، این عضو در طول زمان در پی تاثیراتی از قبیل عوامل محیطی، نوسانات وزنی و فرایند طبیعی بالا رفتن سن، دستخوش آسیب هایی می شود. یکی از این آسیب ها، افتادگی پوست صورت است. خوشبختانه امروزه...

بهترین جراح لیفت صورت

بهترین جراح لیفت صورت

با بالا رفتن سن و پدیدار شدن  چین و چروک در ناحیه صورت ، اشخاص معمولا به فکر پیدا کردن راه حلی برای رفع این مشکل می افتند تا بتوانند این نشانه ها را در صورت خود برطرف کنند یا بهبود ببخشند. هنگامی که شلی پوست از یک نقطه خاص گذشته است، درمان های تزریقی و غیر تهاجمی اغلب...