| خانه 4 بلاگ 4 اندولیفت

اندولیفت

آبان ۲۲, ۱۴۰۰ | بلاگ | ۱۰ دیدگاه ها

کاربرد اندولیفت ، که تکنولوژی مورد تائید از طرف سازمان غذا و دارو ( FDA ) می باشد، یک روند درمان با لیزر برای شکل دادن به بخش های میانی و پایینی صورت بدون نیاز به انجام روندهای جراحی و بر جای ماندن اسکار، محسوب می شود. این تکنیک قادر است زاویه سازی خط چانه را بهبود بخشیده، پوست فک و ناحیه گردن را محکم تر نموده و پف کیسه مانند زیر چشم ها را درمان نماید. این روند درمان، بدون محدودیت سنی و بدون نیاز به قرار گرفتن تحت بیهوشی و روندهای دشوار جراحی، قابل اجرا می باشد. اندولیفت قادر است شکل گیری کلاژن جدید را با افزایش دادن دما در زیر پوست در ناحیه تحت درمان، تحریک نماید. این روند درمان، بخصوص برای رفع مشکلات افتادگی پوست در ناحیه فک، سفت کردن پوست شل شده در اثر بالا رفتن سن، و ارتقا دادن کانتور صورت و خط چانه، مفید می باشد. راز جراحی با گردآوری مجموعه ای کامل و جامع، اطلاعات مفیدی را در خصوص این روند درمان کارساز، در اختیار شما قرار می دهد.

اندولیفت در راز جراحی

کاربرد اندولیفت

درمان اندولیفت را می توان برای رفع مشکلات مربوط به افتادگی پوست، در ناحیه صورت، چانه، گردن، توده های کیسه مانند زیر چشم و دیگر نواحی که در اثر بالا رفتن سن و از دست رفتن خاصیت ارتجاعی پوست و کاهش یافتن تولید کلاژن، دچار افتادگی شده اند، مورد استفاده قرار داد. با استفاده از درمان اندولیفت ، نتایج درمان، بلافاصله قابل مشاهده می باشد. در نتیجه، این درمان، نوید جوانسازی سریع در یک مدت کوتاه را به داوطلبین خود می دهد. این درمان، تنها ۴۵ دقیقه طول کشیده و نیازی به ایجاد برش و بیهوشی ندارد. نتیجه به دست آمده از این درمان، دائمی و ماندگار است.

اندولیفت چگونه عمل می کند؟

در تکنیک اندولیفت، که در واقع یک روند جوانسازی بدون جراحی به شمار می آید، یک نوک میکروفیبر، که ضخامت آن به اندازه شفت مو می باشد، مستقیماً در ناحیه ای که پوست در آنجا دچار افتادگی شده است، وارد عمل می شود. این نوک میکرو فیبر، به زیر پوست، وارد می شود. اندولیفت، یک روند درمان لیزر مرکب می باشد که جوانسازی پوست و شکل دهی به صورت را با یکدیگر ترکیب نموده و به مدد استفاده از فیبرهایی که مستقیماً از طریق تونل ها یا کانال های میکرو وکتوریال، در جهت مخالف با نیروی جاذبه، وارد عمل می شوند، هیچ اثری از وارد شدن نوک میکروفیبر در پوست، بعد از روند، باقی نمی ماند. کاربرد اندولیفت که تحت تائیدیه سازمان غذا و دارو می باشد، نتیجه ای را به دست می دهد که تنها ظرف چند دقیقه، اثرات چشمگیر و مثبت آن نمایان می شود. این روند درمان، به ایجاد برش و بیهوشی، نیازی نداشته و تنها در آن از یک سیستم خنک کننده استفاده می شود. هدف از استفاده این سیستم خنک کننده، پایین تر آوردن سطح احساس درد و تبدیل کردن روند درمان، به یک تجربه کم درد تر می باشد.

اندولیفت، روند درمانی است که با وارد کردن میکروفیبرهایی به ضخامت ۲۰۰ الی ۳۰۰ میکرون، انرژی را با طول موج ۱۴۷۰ نانومتر، در جهت مخالف نیروی جاذبه، به ناحیه درمان انتقال داده و تنها ظرف چند دقیقه، روند درمان کامل می شود.

اندولیفت در چه نواحی قابل کاربرد می باشد؟

اندولیفت قادر است ناحیه میانی صورت و فک را درمان کرده، پف زیر چشم ها رفع نموده، لیفت ابرو را انجام داده، پوست گردن را سفت نموده، خطوط عمیق بین لب و بینی و خطوط ماریونت ( واقع در حاشیه لب ها ) را درمان نماید. این روند درمان زیبایی همچنین قادر است چین و چروک های چانه را باز کرده و عدم تقارن در صورت را رفع نموده و چربی تجمع یافته در زانو را از بین ببرد. یکی دیگر از توانایی های این روند منحصر به فرد، سفت کردن پوست شل در ناحیه زانو و درمان سلولیت می باشد.

چه کسانی می توانند از درمان اندولیفت، بهره مند شوند؟

درمان اندولیفت، نتایج فوق العاده و چشمگیری را در افرادی که دچار از دست رفتن خاصیت ارتجاعی پوست، یا وجود بافت چربی اضافی شده اند، بر جای می گذارد. اندولیفت برای هر گروه سنی و هر نوع پوستی، صرفنظر از نیازهای آنها، مناسب می باشد.

چه کسانی داوطلب ایده ال برای درمان اندولیفت به شمار نمی آیند؟

اندولیفت، تکنولوژی است که می توان بدون خطر در تمام گروه های سنی، مورد استفاده قرار داد. ولی به کار گیری این تکنولوژی در افراد باردار، افرادی که در دوره شیردهی به سر می برند، افرادی که دچار بیمارهای های خود ایمن فعال هستند، و افرادی که از عفونت های فعال رنج می برند، توصیه نمی شود.

درمان اندولیفت در چند جلسه تکمیل می شود؟

دستیابی به بهترین نتیجه در یک جلسه، محقق می شود، ولی در صورت نیاز، شش ماه بعد از دریافت درمان اول، جلسه دوم درمان نیز برگزار می شود.

آیا اندولیفت، یک درمان توام با درد می باشد؟

درمان اندولیفت، کاربردی با حداقل درد می باشد. در این درمان، از هوای خنک برای ایجاد شرایط تسکین درد، استفاده می شود. در صورت تمایل بیمار، کرم های موضعی بی حسی، مورد استفاده قرار می گیرد.

نتایج درمان اندولیفت، چه زمان قابل مشاهده است؟

بعد از درمان اندولیفت، یک ریکاوری سریع در ناحیه درمان، مشاهده می شود. تولید کلاژن در پوست، و در نتیجه سفت شدن پوست، به مدت ۳ الی ۴ ماه بعد از روند، ادامه می یابد.

بعد از اجرای روند درمان اندولیفت

 • واکنش در پوست مشاهده می شود و چربی هایی که باعث افتادگی پوست شده اند، از بین می روند.
 • ریکاوری در افتادگی پوست ناشی از وجود چربی، مشاهده می شود.
 • شکل گیری کلاژن، در ناحیه ای که درمان در آن اجرا شده است، آغاز می گردد. بنابراین، پوست شروع به تجدید حیات کردن، می نماید.
 • این روند درمان، عملکردهای متابولیک در ماتریس برون سلولی را فعال می نماید.
 • بافت آدیپوز اضافی متمرکز، کاهش می یابد.
 • پوست سفت می شود.
 • کانتور خط چانه و صورت، آشکار تر می شود.

مزایای کاربرد درمان اندولیفت

 • این روند درمان به قرار گرفتن تحت بیهوشی نیاز نداشته و تنها با بکارگیری یک سیستم خنک کننده، شرایط برای تسکین درد، محیا می شود.
 • تاثیرات بر جای مانده از این روند درمان، ماندگار و دراز مدت می باشد.
 • یک جلسه درمان، برای دستیابی به نتیجه مطلوب، کفایت می کند.
 • در این روند درمان، ایجاد برش، مورد نیاز نبوده و در نتیجه هیچ جای زخمی بر جای نمی ماند.
 • خونریزی و کبودی در این روند درمان، مشاهده نمی شود.
 • اندولیفت، روندی است که اجرای آن آسان می باشد.
 • این روند درمان، به دوره ریکاوری چندانی، نیازی ندارد.

ریکاوری بعد از درمان اندولیفت

درمان اندولیفت، بر یک مبنای سرپایی انجام می شود، بنابراین، بلافاصله بعد از درمان، می توانید محل درمان را ترک کنید. در پی درمان اندولیفت، تورم، قرمزی، و کبودی، ظرف یک دوره ۱ الی ۲ هفته ای فروکش می کند، اما بیشتر بیماران می توانند ظرف ۱ الی ۲ هفته، فعالیت های نرمال خود را از سر گیرند. همچنین، بیماران گاهی اندکی درد یا بی حسی را در طول چند هفته بعد از درمان، تجربه می کنند. این موارد، دائمی نبوده و به مرور زمان، فروکش می کند. اعصاب حرکتی، به طور موقتی، در ناحیه پایینی صورت تحت تاثیر قرار می گیرند و گاهی استفاده از قرص های خوراکی ضد التهاب، مورد نیاز می باشد.

متخصص با تجربه اندولیفت

وقتی دستگاه ها و درمان های جدید پا به عرصه دنیای زیبایی می گذارند، میزان تبحر متخصص در استفاده از این ابزار، در خلق نتیجه ای مطلوب، نقش پر رنگی را ایفا می کند.

متخصص با تجربه در زمینه اندولیفت ، با سپری کردن تمام دوره های آموزشی در خصوص اجرای این روند، و نیز تسلط کامل به آناتومی صورت و ساختارهای پوست، با ترکیب علم و هنر می تواند نتیجه ای شگفت انگیز را در بیمار خلق نماید.

هزینه درمان اندولیفت

هزینه درمان اندلیفت ، دارای یک چارچوب مشخص نمی باشد. علت این امر این است که در بیماران مختلف، گستردگی نواحی نیازمند به درمان، متفاوت می باشد. البته، برخی موارد دیگر از قبیل میزان مهارت متخصص غیره نیز می تواند هزینه نهایی این روند را تحت تاثیر قرار دهد. متخصص شما اغلب در طول جلسه مشاوره، پس از انجام ارزیابی های لازم و ترسیم طرح درمان، دغدغه شما در خصوص هزینه درمان را نیز مورد بحث قرار خواهد داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
10 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ملیحه صفرلو
ملیحه صفرلو
2 ماه قبل

برای کاهش درد اندولیفت چه کارهایی با انجام داد؟

زهرا پارسا
زهرا پارسا
2 ماه قبل

چه مدت بعد از انجام اندولیفت می تونیم استحمام کنیم؟

توانمند
توانمند
2 ماه قبل

مدت زمان بهبودی اندولیفت چقدره؟

محبوبه سیستانی
محبوبه سیستانی
2 ماه قبل

تاثیر اندولیفت در جوانسازی پوست چقدره و اینکه عوارض هم داره ؟

زهرا پارسا
زهرا پارسا
2 ماه قبل

آیا اندولیفت برای درمان چین و چروک های عمیق مناسبه ؟

شمس
شمس
2 ماه قبل

اندولیفت واقعا خوبه

فاطمه تکرار
فاطمه تکرار
2 ماه قبل

عمق اشعه در اندولیفت چقدر می باشد و برای بدن مضر هست؟

زهرا قاسمی
زهرا قاسمی
2 ماه قبل

هزینه اندولیفت در تهران با سایر شهرها تفاوت داره ؟

ارشادی فر
ارشادی فر
2 ماه قبل

من اندولیفت انجام دادم واقعا عالی بود توصیه می کنم اگه تو تصمیم گیری کمی مردد هستید این مقاله رو بخونید خیلی کمک می کنه

نازگل رسولی
نازگل رسولی
2 ماه قبل

عالیه و بسیار جدید اندولیفت بسیار کاربردی

مقالات مرتبط

بهترین دکتر لیفت با نخ

از آنجایی که همه ما به خواهان داشتن زیبایی بیش از حد ، جوان بودن و جوان ماندن هستیم و دوست داریم در هر امری بهترین آن را انتخاب کنیم تا بهترین و زیبا ترین نتیجه را به دست آوریم ، همواره به دنبال بهترین دکتر برای امور جوانسازی پوست خود هستیم. یکی از روش های جوانسازی...

مراقبت های بعد از لیفت صورت

مراقبت های بعد از لیفت صورت

پوست صورت بخشی از صورت است که بخش عمده ای از زیبایی چهره وابسته به آن است. متاسفانه، این عضو در طول زمان در پی تاثیراتی از قبیل عوامل محیطی، نوسانات وزنی و فرایند طبیعی بالا رفتن سن، دستخوش آسیب هایی می شود. یکی از این آسیب ها، افتادگی پوست صورت است. خوشبختانه امروزه...

بهترین جراح لیفت صورت

بهترین جراح لیفت صورت

با بالا رفتن سن و پدیدار شدن  چین و چروک در ناحیه صورت ، اشخاص معمولا به فکر پیدا کردن راه حلی برای رفع این مشکل می افتند تا بتوانند این نشانه ها را در صورت خود برطرف کنند یا بهبود ببخشند. هنگامی که شلی پوست از یک نقطه خاص گذشته است، درمان های تزریقی و غیر تهاجمی اغلب...