| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح سینه ایران

بهترین جراح سینه ایران

فروردین ۲۰, ۱۴۰۲ | بلاگ | ۰ دیدگاه

زیبایی سینه ها ، از جمله مواردی است که در بهبود تناسب اندام و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس بانوان تاثیر قابل توجهی دارد ؛ لذا جراحی سینه که شامل جراحی های لیفت سینه ، پروتز سینه و… می شود، در عصر حاضر به یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی بدل شده است. باید خاطر نشان شد که جراحی زیبایی سینه ، یک جراحی حساس و چالش برانگیز است و بروز هر گونه اشکال در انجام آن می تواند در ماحصل جراحی اختلال ایجاد کرده و حتی سلامت فرد را به مخاطره بیاندازد. از این رو انجام این عمل جراحی ، باید به بهترین جراح سینه ایران واگذار شود. برای انتخاب بهترین دکتر سینه ، معیارهای عدیده ای وجود دارد که با مدنظر قرار دادن آن ها ، می توان بهترین و مجرب ترین جراح را انتخاب نمود. قاعدتا انتخاب یک جراح سینه خوب و با تجربه ، حصول نتایج موفقیت آمیز از جراحی سینه را تضمین خواهد کرد. اساسی ترین قدم قبل از جراحی پستان ، انتخاب بهترین متخصص سینه می باشد ؛ زیرا هر آن چه که طی عمل زیبایی سینه رخ می دهد ، سبب بروز تغییراتی در فرم ظاهری سینه ها و متعاقبا اندام بالاتنه شما خواهد شد ؛ بنابراین می توان اذعان داشت که کسب نتیجه قابل قبول از جراحی ، مستلزم انتخاب بهترین جراح سینه می باشد.

آیا شما هم می خواهید بدانید که چطور می توان بهترین جراح سینه را انتخاب کرد ؟ اگر اینطور است حتما و حتما این مقاله را بخوانید. در این مقاله از راز جراحی ، روش صحیح انتخاب بهترین جراح سینه را برای شما بازگو کرده ایم و راهنمایی های لازم را در این راستا شرح داده ایم ؛ با مطالعه مقاله پیش رو خواهید توانست یک جراح سینه خوب را برگزینید.

راه های انتخاب یک جراح سینه خوب

اهمیت انتخاب بهترین جراح سینه ایران

اگر تمایل به انجام این جراحی زیبایی دارید ، در انتخاب بهترین جراح سینه باید دقت بالایی داشته باشید ؛ چرا که در غیر این صورت با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد که گاها این مشکلات و عوارض ، به حدی وسیع است که حتی امکان جبران آن با عمل ترمیمی نیز وجود ندارد و فرد مجبور است تا آخر عمر ، با این عوارض دست و پنجه نرم کند.

توجه داشته باشید که این جراحی ، نقش بسزایی در زیباتر شدن اندام بالاتنه شما ایفاء کرده و بر جذابیت زنانگی شما می افزاید ؛ از این رو با انتخاب صحیح دکتر فوق تخصص سینه می توانید به نتایج ایده آلی از این عمل جراحی دست یافته و بدین ترتیب با اعتماد به نفس بیشتری ، لباس هایی که قبلا برای پوشیدن آن ها اعتماد به نفس نداشتید را بپوشید و در مهمانی ها و جمع های دوستانه خود با ظاهر بسیار بهتری ظاهر شوید.

همچنین با انجام این عمل جراحی تحت نظر بهترین دکتر جراح سینه ، خواهید دید که کیفیت روابط جنسی تان نیز بهبود یافته و رضایت جنسی خود و شریک جنسی تان به نسبت قبل ، بسیار ارتقاء یافته است.

در این میان برخی از خانم ها هستند که به خاطر مشکلاتی ؛ اعم از کوچکی بیش از اندازه سینه ها ، بزرگ بودن زیاد از حد آن ها ، افتادگی سینه و مواردی از این قبیل ، می خواهند سریعا سینه های خود را جراحی کنند ؛ لذا نسبت به انتخاب جراح سینه بی توجه هستند.

در این جا باید اشاره داشت که هرگز نباید از این مقوله مهم ؛ یعنی انتخاب بهترین جراح سینه ، چشم پوشید ، زیرا عدم انتخاب صحیح بهترین جراح سینه و واگذار کردن جراحی زیبایی پستان به یک دکتر کم تجربه ، قطعا عوارض و تبعات متعددی به همراه خواهد داشت که گاهی اوقات این عوارض به قدری فاجعه آمیز است که سبب می شود فرد از انجام این جراحی ، همواره ابراز ندامت کند.

شما هرگز نمی توانید ادعا کنید که دچار بدشانسی شده اید و به این خاطر نتوانسته اید نتیجه مطلوبی از عمل زیبایی سینه خود به دست آورید ، چرا که این خود شما هستید که با انتخاب درست ، می توانید شانس موفقیت خود را از انجام جراحی سینه افزایش دهید و به فرم سینه ایده آل تان دست یابید.

چگونه می توانم بهترین دکتر سینه ایران را انتخاب کنم ؟

طبیعتا با فراگیر شدن جراحی زیبایی پستان ، تعدد جراحان سینه بخصوص در سال های اخیر ، افزایش چشمگیری داشته است ؛ بنابراین با وجود خیل کثیر جراحانی که در این حوزه فعالیت می کنند ، این طور به نظر می رسد که انتخاب بهترین جراح سینه در تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و غیره ، امری بس دشوار است.

اگر شما هم قصد این مل جراحی را دارید ؛ به احتمال زیاد برای انتخاب جراح فوق تخصص سینه ، مستأصل و سردرگم شده اید و می خواهید بدانید برای انتخاب بهترین جراح سینه چه باید کرد ؟

در پاسخ به این سوال ، باید بگوییم که هرچند انتخاب بهترین دکتر سینه ، نیازمند دقت بالایی می باشد ؛ اما این امر نباید شما را دچار نگرانی کند.

تیم راز جراحی در این بخش از مقاله ، فوت و فن های یافتن دکتر سینه خوب را در اختیار شما قرار داده است ؛ شما خوانندگان گرامی می توانید با پیروی از دستورالعمل هایی که در ذیل به آن ها اشاره داشته ایم ، بهترین انتخاب را داشته باشید.

یک لیست از جراحان سینه تهیه نمایید :

در صورتی که در میان دوستان یا آشناهای تان ، کسی را می شناسید که این جراحی را انجام داده است ؛ حتما با او گفتگو کنید و سطح رضایت او را از نتیجه عمل و کیفیت کار جراح معالج اش بسنجید.

اگر در اطرافیان تان کسی نیست که تحت جراحی لیفت سینه و پروتز سینه قرار گرفته باشد ، بهترین راه برای شما ، تحقیق در اینترنت و فضای مجازی می باشد.

برای این کار ، باید به دنبال بهترین جراح لیفت سینه یا بهترین جراح پروتز سینه در دنیای وب بگردید ؛ اگر تصمیم دارید در شهر خاصی ؛ جراحی خود را انجام دهید ؛ باید عبارت بهترین جراح سینه را همراه با نام شهر مورد نظرتان به عنوان مثال ” بهترین جراح سینه در تهران ، بهترین جراح سینه در اصفهان ، شیراز ، شمال و غیره ” را در اینترنت یا شبکه های مجازی وارد کنید ؛ از نتایجی که با این جستجو ، ظاهر می گردد ؛ می توانید لیستی تهیه کنید.

چه فاکتورهایی را برای انتخاب بهترین جراح متخصص سینه باید در نظر بگیرم ؟

پس از آن که لیستی از بهترین جراحان سینه تهیه نمودید ، باید بررسی کنید که کدام یک از جراحان موجود در لیست از صلاحیت انجام اعمال زیبایی سینه برخوردارند ؛ بدین منظور باید پارامترهای زیر را مد نظر قرار دهید :

نوع تخصص جراح : آیا می دانید جراحی زیبایی سینه ، در حوزه اختیارات چه پزشکانی قرار دارد ؟ ما پاسخ این سوال را به شما خواهیم گفت ؛ دکتر متخصص جراحی سینه و همینطور جراحان پلاستیک و زیبایی ، مجاز به انجام جراحی های سینه می باشند و برای انجام اعمال جراحی سینه صرفا باید به این پزشکان مراجعه کرد.

لذا در لیستی که تهیه نموده اید ، باید پزشکانی که از یکی از تخصص های فوق برخوردارند را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است فرقی ندارد که پزشک با تخصص جراحی سینه را انتخاب کرده باشید یا پزشک با تخصص جراحی پلاستیک ؛ نکته مهمی که در این خصوص باید حتما به آن توجه نمایید این است که بهترین جراح سینه از مهارت و توانایی کافی برای انجام جراحی های سینه برخوردار بوده و سوابق درخشانی در کارنامه کاری خود ثبت کرده باشد.

بودجه خودتان : هزینه جراحی زیبایی سینه ، فاکتور بسیاری مهمی است که پس از تخصص بهترین دکتر سینه ، باید به آن توجه داشته باشید. به طور کلی متقاضیان جراحی سینه باید بدانند که چقدر می توانند برای انجام این عمل جراحی هزینه کنند و پس از آن ، در مورد دستمزد جراح سینه منتخب شان تحقیق نمایند.

لازم به ذکر است که عمدتا هزینه بالای جراحی پستان ، می تواند حصول نتیجه موفقیت آمیز از این جراحی را تضمین کند ؛ زیرا به طور کلی جراحان مجرب و زبده ای که در زمینه این زمینه فعالیت می کنند ، با همه چالش هایی که ممکن است در حین این جراحی به وقوع بپیوندد آشنا هستند و می توانند در هنگام رویارویی با این چالش ها ، بهترین تصمیم را اتخاذ نموده و نتایج مطلوبی رقم بزنند ؛ از این رو طبیعتا چنین جراحانی نسبت به جراحانی کم تجربه و تازه کار ، دستمزد بیشتری دریافت می کنند.

نمونه کارهای جراح سینه مورد نظرتان را ملاحظه فرمایید!

پس از آن که در لیستی که تهیه نموده اید ، بهترین جراحان را با توجه به تخصص و بودجه مالی تان برگزیدید ؛ برای سهولت در انتخاب بهترین جراح سینه باید به وبسایت و اینستاگرام پزشکانی که یافته اید سر بزنید و نمونه کارهای ایشان را ملاحظه کنید ؛ با این کار ، می توانید با کیفیت کار جراحان مورد نظر خود آشنا شوید.

حضورا به مطب جراحان سینه مورد نظرتان مراجعه کنید!

وقتی با دیدن نمونه کار جراحانی که یافته اید ، موفق شدید یک یا چند مورد از آن ها را بپسندید. بهتر است برای اطمینان از انتخابی که کرده اید ، حتما به صورت حضوری به مطب آن ها مراجعه نمایید و با افراد حاضر در مطب که توسط ایشان تحت جراحی سینه قرار گرفته اند ، به گفتگو بنشینید و نظر آن ها را درباره نتیجه عمل بپرسید و ببینید چند درصد از ماحصل جراحی سینه خود رضایت دارند.

قبل از جراحی با بهترین جراح سینه مشاوره داشته باشید!

پس از آن که از انتخاب جراح زیبایی سینه مطمئن شدید ، توجه داشته باشید که نباید سریعا اقدام به انجام جراحی نمایید و بی گدار به آب بزنید ؛ بلکه توصیه می شود حتما با جراح سینه منتخب خود مشاوره داشته باشید.

در جلسه مشاوره ، کلیه خواسته ها و مقاصدتان از انجام جراحی زیبایی سینه را با شرح جزئیات ؛ برای دکتر سینه بازگو نمایید و ایشان را در جریان آن چه که مد نظرتان هست قرار دهید.

دقت داشته باشید که تعامل میان بیمار و ببهترین جراح سینه باید دوطرفه باشد و علاوه بر آن که جراح به صحبت های شما گوش می دهد ؛ شما نیز باید صحبت های دکتر متخصص را به دقت گوش دهید و نظر ایشان را درباره این که فرم سینه های تان بعد از جراحی به چه شکل خواهد شد و نیز این که آیا اصلا کاندید مناسبی برای جراحی سینه هستید یا خیر ؛ بپرسید.

باید متذکر شد که جلسه مشاوره در صورتی به موفقیت ختم خواهد شد که جراح سینه منتخب شما ، ویژگی های اخلاقی لازم برای جراحی را داشته باشد و بتواند امکان تعامل راحت را برای شما فراهم آورد به گونه ای که بتوانید بدون هر گونه استرسی ، اهداف تان از جراحی سینه را بازگو کنید.

باید توجه داشت چنانچه جراح مورد نظر شما ، صرفا به دنبال منافع مالی خود بوده و آن را بر هر چیزی ارجحیت دهد ؛ انتخاب درستی نبوده و در نتیجه ، باید از انتخاب ایشان صرف نظر نموده و به دنبال جراح دیگری باشید.

بهترین جراح سینه در تهران کیست ؟

بهترین جراح سینه در تهران ، پزشکی است که علاوه بر گذراندن دوره ۷ ساله پزشکی عمومی و گرفتن مدرک تخصصی جراحی عمومی خود ، دوره فوق تخصص در زمینه جراحی پلاستیک سینه را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد. این جراح مهارت و دانش کافی ، برای انجام انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی سینه ، شامل کوچک کردن سینه ( ماموپلاستی ) ، بزرگ کردن سینه ( پروتز سینه ) و بالا کشیدن سینه بدون تغییر در بافت آن ( لیفت سینه ) را دارد. در صورتی که دکتر دوره های فوق تخصصی در زمینه جراحی و درمان بخش های مختلف بدن را گذرانیده باشد ، می تواند انواع عمل های زیبایی و ترمیمی صورت و بدن را انجام دهد. با انتخاب بهترین جراح سینه در تهران یا دیگر شهرها ، می توانید ریسک خطر عوارضی چون عفونت ، پارگی پروتز سینه یا افتادگی سینه ، که خطرات احتمالی پس از جراحی می باشند ، را کاهش دهید.

ضرورت انتخاب بهترین جراح سینه در شیراز

یکی از مهم ترین اولویت ها ، برای افرادی که قصد جراحی پستان برای تغییر در پستان های خود را دارند ، انتخاب بهترین جراح سینه می باشد. سینه ها اندام های ظریف و حساسی هستند ؛ از این رو عمل جراحی سینه یکی از عمل های دشوار و دارای حساسیت بالا است. بنابراین برای اینکه بتوانید ریسک خطرات و عوارض بعد از جراحی را به حداقل برسانید ، قبل از اقدام به جراحی ، زمان کافی را برای یافتن بهترین جراح صرف کنید.

نگرانی و استرس بیمار می تواند تاثیر منفی بر روی نتیجه جراحی بگذارد. بنابراین انتخاب بهترین دکتر متخصص سینه ، به سبب اطمینانی که برای شما به ارمغان می آورد ، می تواند به کاهش استرس و نگرانی پیش از جراحی کمک کرده و تاثیرات مثبتی در نتایج جراحی نیز داشته باشد.

در انتخاب بهترین جراح سینه در ایران ، به چه ویژگی هایی توجه کنیم ؟

بهترین جراح سینه ویژگی هایی دارد ، که در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم:

  • داشتن دانش و تخصص کافی

برای اینکه بهترین نتایج را از عمل های جراحی زیبایی به دست آورید ، لازم است به فوق تخصص جراحی پلاستیک ، زیبایی و ترمیمی مراجعه کنید. انجام جراحی زیبایی به دست افراد غیر متخصص و در مراکز نامعتبر ، نه تنها شما را به نتیجه دلخواه نمی رساند ؛ بلکه سبب می شود عوارض خطرناک و جبران ناپذیری برای شما ایجاد شود. دلیل این امر ، عدم انجام آزمایش های لازم پیش از جراحی برای کسب اطمینان از سلامتی بیمار و یا استفاده از تکنیک های غیر استاندارد جراحی،  به سبب عدم برخورداری از دانش کافی دکتر فوق تخصص سینه می باشد.

تحصیل در دانشگاه های مطرح و معتبر ایران و جهان و به روز بودن دانش و اطلاعات یک پزشک ، می تواند در شما این اطمینان را ایجاد کند ، که او از دانش و تخصص کافی در جراحی سینه برخوردار می باشد.

  • برخورداری از مهارت و تجربه بالا

در دنیای مجازی امروزی ، پزشکی که دارای تعامل و ارتباط خوبی با بیمارانش باشد و عمل های جراحی خود و نتایج آن ها را با ارائه عکس ، فیلم و ویدئو زنده به اشتراک بگذارد ، بسیار موفق است. چرا که ارائه فیلم عمل جراحی به صورت زنده و داشتن نمونه کارهای بسیار ، به خوبی نشان دهنده مهارت و تجربه بهترین دکتر سینه می باشد. نمی توان یک پزشک را بدون داشتن نمونه های جراحی قابل قبول و مورد رضایت ، به عنوان بهترین جراح سینه در اصفهان در نظر گرفت. یک جراح سینه خوب ، مطمئنا تعداد زیادی جراحی سینه مشابه با ویژگی های شما ، را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

  • کلینیک تخصصی و پرسنل حرفه ای

بهره مندی از کلینیک تخصصی زیبایی با کادر مشاوره و درمان حرفه ای ، در زمینه انواع خدمات عمل های زیبایی ، امتیاز بالایی را برای پزشک به ارمغان می آورد و او را متمایز می سازد. نباید از نقش مهم کادر درمانی کلینیک ، به عنوان همراهان شما در سراسر مسیر درمان و بهبودی ، غافل شوید.

  • اخلاق مداری

به همان میزانی که دانش ، تخصص و مهارت جراح سینه مهم است ، برخورداری او از اخلاق حرفه ای و حسن شهرت او نیز دارای اهمیت می باشد. در جلسه مشاوره پیش از جراحی ، متخصص پلاستیک باید به صحبت های بیمار گوش داده و انتظارات و توقعات او از نتیجه جراحی را دریابد. به سوالات او با صبر و حوصله پاسخ داده و او را در داشتن یک انتظار معقول از نتیجه جراحی راهنمایی کند. همچنین کلیه نکات لازم قبل و بعد از عمل جراحی و عوارض احتمالی ، را به بیمار گوشزد نماید.

  • امکانات محل جراحی و تجهیزات مورد استفاده

بیمارستان یا محل جراحی ، که پزشک عمل جراحی زیبایی را در آن انجام می دهد ، از اهمیت بسیاری برخوردار است ؛ چرا که حتی ماهر ترین جراح هم در یک بیمارستان یا کلینیک قدیمی و فاقد تجهیزات و امکانات مناسب ، نمی تواند نتیجه خوبی را در بیمار خلق کند. از آن جایی که پای سلامتی بیمار در میان است ، بهترین جراحان همیشه عمل های جراحی خود را در بهترین و پیشرفته ترین بیمارستان ها و کلینیک ها ، با تجهیزات پیشرفته و تکنیک های به روز انجام می دهند. اینکه یک پزشک بتواند عمل جراحی را با به کار گیری به روز ترین ابزار و تکنیک ها انجام دهد ، نشان دهنده دانش بالا و مطابق استاندارد جهانی او می باشد.

چگونهبهترین جراح سینه در مشهد را انتخاب کنیم ؟

برای انتخاب بهترین جراح سینه ، ابتدا شما باید لیستی از بهترین جراحان پلاستیک تهیه کنید. برای اینکار اولین و در دسترس ترین راه جستجو ، در فضای مجازی می باشد. همچنین می توانید از دوستان و آشنایانی که قبلا عمل جراحی موفق داشته اند ، پرس و جو نمایید. پس از تهیه لیست بهترین جراحان زیبایی سینه ، با در نظر گرفتن موارد زیر بهترین متخصص سینه را انتخاب نمایید:

  • سوابق و مدارک پزشکی معتبر و درخشان

علاوه بر برخورداری از بالاترین سطح تحصیلات پزشکی ، اعتبار مدارک و گواهینامه های جراح سینه نیز دارای اهمیت می باشد. در صورتی که جراح منتخب شما مقالات علمی دارد ، می توانید با مطالعه آن ها به مهارت و توانمندی وی پی ببرید. برای بررسی این موارد می توانید در انجمن های تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی عضو شوید.

  • تجربه و عمل های جراحی متعدد

تعداد عمل های جراحی موفقیت آمیز یک دکتر و بالا بودن این تعداد ، نسبت به متوسط جراحان دیگر ، نشانی از مهارت و تجربه و کیفیت بالای عمل های جراحی توسط این جراح دارد. می توانید فعالیت و نمونه کارهای جراحان منتخب خود را در صفحات اجتماعی یا با مراجعه حضوری به مطب او ، بررسی و پیگیری نمایید.

  • محل جراحی

قبل از جراحی ، از اینکه جراح قرار است عمل جراحی شما را در کدام بیمارستان یا مرکز درمانی انجام دهد ، اطلاع یابید. بهترین جراحان عمل های جراحی خود را در مراکز درمانی معتبر ، دارای مجوز و خوشنام انجام می دهند.

  • نمونه کارهای جراحی و میزان رضایت مراجعه کنندگان

می توانید با مراجعه به گالری سایت یا صفحات اجتماعی جراح زیبایی منتخب ، نمونه کارهای جراحی و نظرات مراجعه کنندگان را مشاهده نمایید. البته برای تحقیقات میدانی دقیق ، می توانید حضورا به مطب او مراجعه کرده و ضمن مشاهده نمونه کارهای جراح به صورت زنده ، میزان رضایت مراجعه کنندگان را از نتیجه جراحی بسنجید. میزان اعتبار و شناخته شدن یک جراح سینه عامل مهمی در انتخاب او می باشد.

  • جلسه مشاوره پیش از جراحی

در جلسه مشاوره باید انتظارات و توقعات خود از نتیجه جراحی ، را با جراح خود در میان بگذارید. در این جلسه دکتر باید علاوه بر معاینه دقیق بیمار ، بتواند مشاوره خوبی به او ارائه دهد. می توانید با چند جراح برتر جلسه مشاوره داشته باشید و در نهایت ، بهترین جراح سینه در تهران را انتخاب کنید. پس از شرکت در جلسه مشاوره باید :

انتظاری معقول از نتیجه و اهداف جراحی داشته باشید و نکات قبل و بعد از عمل را بدانید.

با جراح احساس راحتی و نزدیکی داشته باشید و حس کنید ، به خوبی می تواند درک کند که شما چه می خواهید.

روش پیشنهادی بهترین دکتر سینه را با آنچه درون ذهنتان می گذرد ، مشابه ببینید.

کلام پایانی :

جراحی لیفت سینه و پروتز سینه ، از متداول ترین و محبوب ترین جراحی های زیبایی در میان بانوان به شمار می رود و هر روزه بر شمار متقاضیان آن افزوده می شود.

با بالا رفتن تعداد زیباجویانی که به دنبال انجام این عمل جراحی هستند ، شاهد آن هستیم که جراحان بسیاری در این زمینه روی کار آمده اند ؛ حال آن که بالا بودن تعدد جراحان سینه ، انتخاب بهترین جراح سینه را مشکل می کند.

در انتخاب بهترین جراح لیفت سینه و بهترین جراح پروتز سینه، آن چه که باید اکیدا مورد توجه قرار دهید ؛ توانمندی و مهارت جراح می باشد ؛ زیرا تبحر و تجربه جراح با نتیجه ای که از جراحی حاصل می گردد ؛ مستقیما در ارتباط است.

شایان ذکر است که جراحی سینه ، یک جراحی اورژانسی نیست ؛ در نتیجه شما با محدودیت زمانی مواجه نیستید و می توانید با دقت بیشتری نسبت به انتخاب بهترین جراح سینه اقدام نمایید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات مرتبط

بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس (Botox) ، عمدتاً به دلیل توانایی آن در کاهش دادن شکل ظاهری چین و چروک ها و جوانسازی صورت در میان همگان شهرت یافته است. این روند همچنین برای درمان مشکلاتی از قبیل اسپاسم گردن، عرق کردن زیاد، سردردهای میگرنی، کبد بیش فعال و تنبلی چشم نیز کاربرد دارد. در صورتی که...

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لب ها عضوی در صورت می باشند که زیبایی و شادابی آن ها می تواند باعث زیبایی چهره شود. با بالا رفتن سن لب ها مانند دیگر اجزای صورت تحت تاثیر جاذبه حالت افتادگی پیدا می کنند. روش های مختلفی برای زیبا سازی لب وجود دارد که تزریق فیلر و پروتز لب از جمله این روش ها به شمار می...

باسن برزیلی

باسن برزیلی

شکل و تناسب باسن، فاکتور مهمی در جذابیت و داشتن یک اندام تراشیده می باشد. جراحی باسن برزیلی (BBL Butt Lift) ، می تواند با استفاده از تکنیک هایی از قبیل تزریق چربی ، شکل ظاهری پر تری را در باسن شما خلق کرده و کانتور باسن شما را بهبود بخشد، البته افرادی هستند که با...