| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح سینه ایران

بهترین جراح سینه ایران

دی ۱۱, ۱۴۰۰ | بلاگ | ۰ دیدگاه

زیبایی سینه ها ، از جمله مواردی است که در بهبود تناسب اندام و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس بانوان تاثیر قابل توجهی دارد ؛ لذا جراحی سینه که شامل جراحی های لیفت سینه ، پروتز سینه و… می شود، در عصر حاضر به یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی بدل شده است. باید خاطر نشان شد که جراحی زیبایی سینه ، یک جراحی حساس و چالش برانگیز است و بروز هر گونه اشکال در انجام آن می تواند در ماحصل جراحی اختلال ایجاد کرده و حتی سلامت فرد را به مخاطره بیاندازد. از این رو انجام این عمل جراحی ، باید به بهترین جراح سینه واگذار شود.

راه های انتخاب یک جراح سینه خوب

برای انتخاب بهترین جراح سینه ، معیارهای عدیده ای وجود دارد که با مدنظر قرار دادن آن ها ، می توان بهترین و مجرب ترین جراح را انتخاب نمود. قاعدتا انتخاب یک جراح سینه خوب و با تجربه ، حصول نتایج موفقیت آمیز از جراحی سینه را تضمین خواهد کرد.

اساسی ترین قدم قبل از جراحی پستان ، انتخاب جراح سینه می باشد ؛ زیرا هر آن چه که طی عمل زیبایی سینه رخ می دهد ، سبب بروز تغییراتی در فرم ظاهری سینه ها و متعاقبا اندام بالاتنه شما خواهد شد ؛ بنابراین می توان اذعان داشت که کسب نتیجه قابل قبول از جراحی ، مستلزم انتخاب بهترین جراح سینه می باشد.

آیا شما هم می خواهید بدانید که چطور می توان بهترین جراح سینه را انتخاب کرد ؟ اگر اینطور است حتما و حتما این مقاله را بخوانید.

در این مقاله از راز جراحی ، روش صحیح انتخاب بهترین جراح سینه را برای شما بازگو کرده ایم و راهنمایی های لازم را در این راستا شرح داده ایم ؛ با مطالعه مقاله پیش رو خواهید توانست یک جراح سینه خوب را برگزینید.

اهمیت انتخاب بهترین جراح سینه :

اگر تمایل به انجام جراحی زیبایی سینه دارید ، در انتخاب جراح سینه باید دقت بالایی داشته باشید ؛ چرا که در غیر این صورت با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد که گاها این مشکلات و عوارض ، به حدی وسیع است که حتی امکان جبران آن با عمل ترمیمی نیز وجود ندارد و فرد مجبور است تا آخر عمر ، با این عوارض دست و پنجه نرم کند.

توجه داشته باشید که جراحی زیبایی سینه ، نقش بسزایی در زیباتر شدن اندام بالاتنه شما ایفاء کرده و بر جذابیت زنانگی شما می افزاید ؛ از این رو با انتخاب صحیح جراح می توانید به نتایج ایده آلی از این عمل جراحی دست یافته و بدین ترتیب با اعتماد به نفس بیشتری ، لباس هایی که قبلا برای پوشیدن آن ها اعتماد به نفس نداشتید را بپوشید و در مهمانی ها و جمع های دوستانه خود با ظاهر بسیار بهتری ظاهر شوید.

همچنین با انجام جراحی زیبایی سینه تحت نظر بهترین جراح سینه ، خواهید دید که کیفیت روابط جنسی تان نیز بهبود یافته و رضایت جنسی خود و شریک جنسی تان به نسبت قبل ، بسیار ارتقاء یافته است.

در این میان برخی از خانم ها هستند که به خاطر مشکلاتی ؛ اعم از کوچکی بیش از اندازه سینه ها ، بزرگ بودن زیاد از حد آن ها ، افتادگی سینه و مواردی از این قبیل ، می خواهند سریعا سینه های خود را جراحی کنند ؛ لذا نسبت به انتخاب جراح سینه بی توجه هستند.

در این جا باید اشاره داشت که هرگز نباید از این مقوله مهم ؛ یعنی انتخاب بهترین جراح سینه چشم پوشید ، زیرا عدم انتخاب صحیح جراح سینه و واگذار کردن جراحی زیبایی سینه به یک جراح کم تجربه ، قطعا عوارض و تبعات متعددی به همراه خواهد داشت که گاهی اوقات این عوارض به قدری فاجعه آمیز است که سبب می شود فرد از انجام این جراحی ، همواره ابراز ندامت کند.

شما هرگز نمی توانید ادعا کنید که دچار بدشانسی شده اید و به این خاطر نتوانسته اید نتیجه مطلوبی از عمل زیبایی سینه خود به دست آورید ، چرا که این خود شما هستید که با انتخاب درست ، می توانید شانس موفقیت خود را از انجام جراحی سینه افزایش دهید و به فرم سینه ایده آل تان دست یابید.

چگونه می توانم بهترین جراح سینه را انتخاب کنم ؟

طبیعتا با فراگیر شدن جراحی زیبایی پستان ، تعدد جراحان سینه بخصوص در سال های اخیر ، افزایش چشمگیری داشته است ؛ بنابراین با وجود خیل کثیر جراحانی که در این حوزه فعالیت می کنند ، این طور به نظر می رسد که انتخاب بهترین جراح سینه در تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و غیره ، امری بس دشوار است.

اگر شما هم قصد جراحی زیبایی سینه دارید ؛ به احتمال زیاد برای انتخاب جراح سینه ، مستأصل و سردرگم شده اید و می خواهید بدانید برای انتخاب بهترین جراح سینه چه باید کرد ؟

در پاسخ به این سوال ، باید بگوییم که هرچند انتخاب بهترین جراح سینه ، نیازمند دقت بالایی می باشد ؛ اما این امر نباید شما را دچار نگرانی کند.

تیم راز جراحی در این بخش از مقاله ، فوت و فن های یافتن جراح سینه خوب را در اختیار شما قرار داده است ؛ شما خوانندگان گرامی می توانید با پیروی از دستورالعمل هایی که در ذیل به آن ها اشاره داشته ایم ، بهترین انتخاب را داشته باشید.

یک لیست از جراحان سینه تهیه نمایید :

در صورتی که در میان دوستان یا آشناهای تان ، کسی را می شناسید که این جراحی را انجام داده است ؛ حتما با او گفتگو کنید و سطح رضایت او را از نتیجه عمل و کیفیت کار جراح معالج اش بسنجید.

اگر در اطرافیان تان کسی نیست که تحت جراحی لیفت سینه و پروتز سینه قرار گرفته باشد ، بهترین راه برای شما ، تحقیق در اینترنت و فضای مجازی می باشد.

برای این کار ، باید به دنبال بهترین جراح لیفت سینه یا بهترین جراح پروتز سینه در دنیای وب بگردید ؛ اگر تصمیم دارید در شهر خاصی ؛ جراحی خود را انجام دهید ؛ باید عبارت بهترین جراح سینه را همراه با نام شهر مورد نظرتان به عنوان مثال ” بهترین جراح سینه در تهران ، بهترین جراح سینه در اصفهان ، شیراز ، شمال و غیره ” را در اینترنت یا شبکه های مجازی وارد کنید ؛ از نتایجی که با این جستجو ، ظاهر می گردد ؛ می توانید لیستی تهیه کنید.

چه فاکتورهایی را برای انتخاب بهترین جراح سینه باید در نظر بگیرم ؟

پس از آن که لیستی از بهترین جراحان سینه تهیه نمودید ، باید بررسی کنید که کدام یک از جراحان موجود در لیست از صلاحیت انجام اعمال زیبایی سینه برخوردارند ؛ بدین منظور باید پارامترهای زیر را مد نظر قرار دهید :

نوع تخصص جراح : آیا می دانید جراحی زیبایی سینه ، در حوزه اختیارات چه پزشکانی قرار دارد ؟ ما پاسخ این سوال را به شما خواهیم گفت ؛ پزشک متخصص جراحی سینه و همینطور جراحان پلاستیک و زیبایی ، مجاز به انجام جراحی های سینه می باشند و برای انجام اعمال جراحی سینه صرفا باید به این پزشکان مراجعه کرد.

لذا در لیستی که تهیه نموده اید ، باید پزشکانی که از یکی از تخصص های فوق برخوردارند را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است فرقی ندارد که پزشک با تخصص جراحی سینه را انتخاب کرده باشید یا پزشک با تخصص جراحی پلاستیک ؛ نکته مهمی که در این خصوص باید حتما به آن توجه نمایید این است که جراح منتخب تان از مهارت و توانایی کافی برای انجام جراحی های سینه برخوردار بوده و سوابق درخشانی در کارنامه کاری خود ثبت کرده باشد.

بودجه خودتان : هزینه جراحی زیبایی سینه ، فاکتور بسیاری مهمی است که پس از تخصص جراح ، باید به آن توجه داشته باشید. به طور کلی متقاضیان جراحی سینه باید بدانند که چقدر می توانند برای انجام این عمل جراحی هزینه کنند و پس از آن ، در مورد دستمزد جراح سینه منتخب شان تحقیق نمایند.

لازم به ذکر است که عمدتا هزینه بالای جراحی سینه ، می تواند حصول نتیجه موفقیت آمیز از این جراحی را تضمین کند ؛ زیرا به طور کلی جراحان مجرب و زبده ای که در زمینه جراحی سینه فعالیت می کنند ، با همه چالش هایی که ممکن است در حین این جراحی به وقوع بپیوندد آشنا هستند و می توانند در هنگام رویارویی با این چالش ها ، بهترین تصمیم را اتخاذ نموده و نتایج مطلوبی رقم بزنند ؛ از این رو طبیعتا چنین جراحانی نسبت به جراحانی کم تجربه و تازه کار ، دستمزد بیشتری دریافت می کنند.

نمونه کارهای جراح سینه مورد نظرتان را ملاحظه فرمایید!

پس از آن که در لیستی که تهیه نموده اید ، بهترین جراحان را با توجه به تخصص و بودجه مالی تان برگزیدید ؛ برای سهولت در انتخاب جراح سینه باید به وبسایت و اینستاگرام پزشکانی که یافته اید سر بزنید و نمونه کارهای ایشان را ملاحظه کنید ؛ با این کار ، می توانید با کیفیت کار جراحان مورد نظر خود آشنا شوید.

حضورا به مطب جراحان سینه مورد نظرتان مراجعه کنید!

وقتی با دیدن نمونه کار جراحانی که یافته اید ، موفق شدید یک یا چند مورد از آن ها را بپسندید. بهتر است برای اطمینان از انتخابی که کرده اید ، حتما به صورت حضوری به مطب آن ها مراجعه نمایید و با افراد حاضر در مطب که توسط ایشان تحت جراحی سینه قرار گرفته اند ، به گفتگو بنشینید و نظر آن ها را درباره نتیجه عمل بپرسید و ببینید چند درصد از ماحصل جراحی سینه خود رضایت دارند.

قبل از جراحی با جراح سینه مشاوره داشته باشید!

پس از آن که از انتخاب جراح زیبایی سینه مطمئن شدید ، توجه داشته باشید که نباید سریعا اقدام به انجام جراحی نمایید و بی گدار به آب بزنید ؛ بلکه توصیه می شود حتما با جراح سینه منتخب خود مشاوره داشته باشید.

در جلسه مشاوره ، کلیه خواسته ها و مقاصدتان از انجام جراحی زیبایی سینه را با شرح جزئیات ؛ برای جراح سینه بازگو نمایید و ایشان را در جریان آن چه که مد نظرتان هست قرار دهید.

دقت داشته باشید که تعامل میان بیمار و جراح سینه باید دوطرفه باشد و علاوه بر آن که جراح به صحبت های شما گوش می دهد ؛ شما نیز باید صحبت های جراح را به دقت گوش دهید و نظر ایشان را درباره این که فرم سینه های تان بعد از جراحی به چه شکل خواهد شد و نیز این که آیا اصلا کاندید مناسبی برای جراحی سینه هستید یا خیر ؛ بپرسید.

باید متذکر شد که جلسه مشاوره در صورتی به موفقیت ختم خواهد شد که جراح سینه منتخب شما ، ویژگی های اخلاقی لازم برای جراحی را داشته باشد و بتواند امکان تعامل راحت را برای شما فراهم آورد به گونه ای که بتوانید بدون هر گونه استرسی ، اهداف تان از جراحی سینه را بازگو کنید.

باید توجه داشت چنانچه جراح مورد نظر شما ، صرفا به دنبال منافع مالی خود بوده و آن را بر هر چیزی ارجحیت دهد ؛ انتخاب درستی نبوده و در نتیجه ، باید از انتخاب ایشان صرف نظر نموده و به دنبال جراح دیگری باشید.

بهترین جراح سینه در تهران کیست ؟

بهترین جراح سینه در تهران ، پزشکی است که علاوه بر گذراندن دوره ۷ ساله پزشکی عمومی و گرفتن مدرک تخصصی جراحی عمومی خود ، دوره فوق تخصص در زمینه جراحی پلاستیک سینه را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد. این جراح مهارت و دانش کافی ، برای انجام انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی سینه ، شامل کوچک کردن سینه ( ماموپلاستی ) ، بزرگ کردن سینه ( پروتز سینه ) و بالا کشیدن سینه بدون تغییر در بافت آن ( لیفت سینه ) را دارد. در صورتی که جراح دوره های فوق تخصصی در زمینه جراحی و درمان بخش های مختلف بدن را گذرانیده باشد ، می تواند انواع عمل های زیبایی و ترمیمی صورت و بدن را انجام دهد. با انتخاب بهترین جراح سینه در کرج یا دیگر شهرها ، می توانید ریسک خطر عوارضی چون عفونت ، پارگی پروتز سینه یا افتادگی سینه ، که خطرات احتمالی پس از جراحی می باشند ، را کاهش دهید.

ضرورت انتخاب بهترین جراح سینه در شیراز

یکی از مهم ترین اولویت ها ، برای افرادی که قصد جراحی سینه برای تغییر در پستان های خود را دارند ، انتخاب بهترین جراح سینه می باشد. سینه ها اندام های ظریف و حساسی هستند ؛ از این رو عمل جراحی سینه یکی از عمل های دشوار و دارای حساسیت بالا است. بنابراین برای اینکه بتوانید ریسک خطرات و عوارض بعد از جراحی را به حداقل برسانید ، قبل از اقدام به جراحی ، زمان کافی را برای یافتن بهترین جراح صرف کنید.

نگرانی و استرس بیمار می تواند تاثیر منفی بر روی نتیجه جراحی بگذارد. بنابراین انتخاب جراح سینه خوب ، به سبب اطمینانی که برای شما به ارمغان می آورد ، می تواند به کاهش استرس و نگرانی پیش از جراحی کمک کرده و تاثیرات مثبتی در نتایج جراحی نیز داشته باشد.

کلام پایانی :

جراحی لیفت سینه و پروتز سینه ، از متداول ترین و محبوب ترین جراحی های زیبایی در میان بانوان به شمار می رود و هر روزه بر شمار متقاضیان آن افزوده می شود.

با بالا رفتن تعداد زیباجویانی که به دنبال انجام این عمل جراحی هستند ، شاهد آن هستیم که جراحان بسیاری در این زمینه روی کار آمده اند ؛ حال آن که بالا بودن تعدد جراحان سینه ، انتخاب بهترین جراح سینه را مشکل می کند.

در انتخاب بهترین جراح لیفت سینه و بهترین جراح پروتز سینه، آن چه که باید اکیدا مورد توجه قرار دهید ؛ توانمندی و مهارت جراح می باشد ؛ زیرا تبحر و تجربه جراح با نتیجه ای که از جراحی حاصل می گردد ؛ مستقیما در ارتباط است.

شایان ذکر است که جراحی سینه ، یک جراحی اورژانسی نیست ؛ در نتیجه شما با محدودیت زمانی مواجه نیستید و می توانید با دقت بیشتری نسبت به انتخاب بهترین جراح سینه اقدام نمایید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات مرتبط

بهترین دکتر لیفت با نخ

از آنجایی که همه ما به خواهان داشتن زیبایی بیش از حد ، جوان بودن و جوان ماندن هستیم و دوست داریم در هر امری بهترین آن را انتخاب کنیم تا بهترین و زیبا ترین نتیجه را به دست آوریم ، همواره به دنبال بهترین دکتر برای امور جوانسازی پوست خود هستیم. یکی از روش های جوانسازی...

مراقبت های بعد از لیفت صورت

مراقبت های بعد از لیفت صورت

پوست صورت بخشی از صورت است که بخش عمده ای از زیبایی چهره وابسته به آن است. متاسفانه، این عضو در طول زمان در پی تاثیراتی از قبیل عوامل محیطی، نوسانات وزنی و فرایند طبیعی بالا رفتن سن، دستخوش آسیب هایی می شود. یکی از این آسیب ها، افتادگی پوست صورت است. خوشبختانه امروزه...

بهترین جراح لیفت صورت

بهترین جراح لیفت صورت

با بالا رفتن سن و پدیدار شدن  چین و چروک در ناحیه صورت ، اشخاص معمولا به فکر پیدا کردن راه حلی برای رفع این مشکل می افتند تا بتوانند این نشانه ها را در صورت خود برطرف کنند یا بهبود ببخشند. هنگامی که شلی پوست از یک نقطه خاص گذشته است، درمان های تزریقی و غیر تهاجمی اغلب...