| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک

آبان ۲۵, ۱۴۰۰ | بلاگ | ۸ دیدگاه ها

تناسب اندام و استایلی جذاب خواسته ای است که هر فرد در طول زندگی خود می کوشد تا به آن برسد. برخی با داشتن رژیم های مختلف غذایی و البته برنامه ورزشی منظم ، برخی دیگر با قرار گرفتن تحت پروسه های جراحی لاغری همچون لیپوماتیک . البته کسب نتیجه مطلوب از عمل های جراحی به چند مورد بستگی دارد که یکی از آن ها برگزیدن یک متخصص حاذق می باشد. راز جراحی به شما می گوید که چگونه بهترین جراح لیپوماتیک در تهران ، کرج ، شیراز ، اصفهان ، تبریز ، مشهد و… را انتخاب نمایید.

بهترین جراح لیپوماتیک

شرط اول در موفقیت آمیز بودن پروسه و رسیدن به اندامی مناسب ، مراجعه به یک جراح خوب می باشد. حال از کجا بدانیم کدام جراح خوب و کدام یک کم تجربه و نابلد است؟ هدف ما در این مقاله پاسخ دادن به پرسش مذکور است.

خواندن این مقاله به شما کمک می کند که در گزینش متخصصان با آگاهی و دقت بیشتری عمل کنید و سلامت خود را با یک انتخاب اشتباه به خطر نیاندازید.

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک

وقتی صحبت از لیپوماتیک به میان می آید ، مراجعه به یک شخص متخصص در این زمینه از پروسه های زیبایی امر بسیار مهمی شمرده می شود. چرا که این دسته از روش های لاغری و پیکرتراشی ، در دسته جراحی های حساس قرار می گیرند و یک اشتباه می تواند زندگی فرد را در معرض خطر قرار دهد.

حال می خواهیم بدانیم چه فاکتورهایی ، یک متخصص را به بهترین جراح لیپوماتیک تبدیل می کند. لازم است جراحی که تمایل دارید به آن مراجعه نمایید را از دو جنبه حرفه ای و اخلاقی مورد ارزیابی قرار دهید.

ویژگی های حرفه ای بهترین جراح لیپوماتیک

برای آن که بدانید چه شخصی به عنوان یکی از جراحان کاردان در حوزه عمل های لاغری و پیکرتراشی شناخته می شود باید نسبت به توانایی های عملی و حرفه ای آن آگاهی داشته باشید.

مدرک تحصیلی

هنگام گزینش گزینه های مورد نظرتان ، لازم است که میزان تحصیلات و اعتبار مدارک شخص را مورد بررسی قرار دهید. توصیه می شود به جراحی رجوع نمایید که در زمینه لیپوماتیک به طور تخصصی فعالیت می کند. اطمینان حاصل نمایید که مدارک اخذ شده و مجوزهای ارائه شده داری اعتبار باشند.

حتماً دیده اید که در کنار اسامی برخی از متخصصان عبارت «دارای بورد تخصصی» نوشته شده است. این امر بدین معنا می باشد که جراح آزمون دانشنامه کشوری را با موفقیت پشت سر گذاشته و موفق به اخذ این

مدرک شده است. مشخص مدرک مذکور دارای ارزش علمی بالاتر است و جراحان دارای بورد تخصصی می توانند افراد قابل اعتمادی برای عمل لیپوماتیک باشند.

قدرت تشخیص بالا

برای هر پروسه زیبایی یک سری از افراد به عنوان کاندیدای ایده آل و برخی نیز به عنوان کاندیدای نامطلوب در نظر گرفته می شوند. پروسه پیکرتراشی نیز از این قاعده پیروی می کند. البته تشخصی این امر به عهده جراح است. او با توجه به آموخته های خود باید بداند که کدام بیماری یا شرایط خاص باعث می شود فرد گزینه خوبی برای عمل مورد نظر نباشد.

معمولاً پیش از تصمیم گیری قطعی ، جراح یک جلسه جهت مشاوره و ویزیت برای فرد در نظر می گیرد. در طول جلسه متخصص پیشینه پزشکی و بیماری مراجعه کننده را بررسی کرده ، معاینات لازم را انجام داده و نتایج بدست آمده از آزمایشات را ارزیابی می نماید. بدین نحو او می تواند میزان سلامت عمومی هر فرد را تشخیص داده و مناسب یا نامناسب بودن او برای عمل لاغری موضعی را تعیین می کند.

داشتن دانش کافی در این حوزه بسیار حیاتی است ؛ چرا که یک تشخیص اشتباه می تواند زندگی فرد و حتی اعتبار جراح را به خطر بیاندازد.

تکنیک و مهارت عملی بالا

تنها مدرک تخصصی نمی تواند فرد را به منزله بهترین جراح لیپوماتیک به همگان معرفی کند. بلکه علاوه بر آن لازم است که شخص قادر باشد دانسته های تئوری خود را به نحو احسن به صورت عملی اجرا نماید. تنها در این شرایط مشخص می شود که تحصیلات ایشان تا چه اندازه برای انجام جراحی ها کارآمد می باشد.

یک جراح حاذق در زمینه عمل های پیکرتراشی باید با استفاده از دانش خود و بکارگیری آن به صورت عملی ، نتایج فوق العاده و کم خطا را برای کسانی که به ایشان مراجعه کرده اند ، به ارمغان آورد.

آشنایی با آناتومی بدن های مختلف

اگر مقاله مربوط به این تکنیک را در راز جراحی را مطالعه کرده باشید حتماً می دانید که این فرایند نوعی پیکرتراشی است. به این معنا که هدف اصلی از این نوع متد لاغری ، فرم دهی نواحی مختلف بدن و رسیدن به اندامی ایده آل می باشد. بدین صورت که جراح باید چربی های تجمع یافته در یک نقطه از بدن را به سایر قسمت های بدن که به حجم و فرم نیاز دارند منتقل کنند.

در این راستا جراح مستلزم این است که با ساختار بدن های مختلف آشنایی کافی داشته باشد. نخست به این خاطر که بداند باید چربی های کدام نواحی از بدن را ساکشن کرده و از آن ها استفاده کند. در وهله بعدی می بایست بداند کدام نواحی به حجم و فرم احتیاج دارند و به چه میزان چربی برای رسیدن به فرم دلخواه نیازمند هستند. بدین جهت جراح بهترین نتایج را برای افراد زیباجو رقم می زند.

آشنایی با تکنولوژی های تخلیه چربی

یکی دیگر از مواردی که جراح لیپوماتیک برای بهترین شدن باید نسبت به آن آگاهی لازم را دارا باشند ، آشنایی با به روز ترین تجهیزات و تکنیک های مربوط به جراحی لاغری موضعی می باشد. روز به روز با پیشرفت علم و دانش در زمینه پزشکی زیبایی و درمانی ، متخصصان به متدهای جدیدی دست می یابند. این متد ها علاوه بر افزایش درصد موفقیت آمیز بودن عمل ، مدت زمان انجام پروسه را برای خود جراح نیز کوتاه تر می سازد. بنابراین دانش کافی از این موارد هم برای فرد مراجعه کننده و هم شخص متخصص کارآمد و مفید می باشد.

به طور خاص در این حوزه جراح لازم است در مورد تمام روش ها از جمله لیزر لیپولیز ، تکنیک تامیسنت ، لاغری با دستگاه پال و نحوه لاغری با دستگاه های اولتراسوند را اطلاعات داشته باشد و بداند برای چه هدفی و چه فردی کدام یک را بکار گیرد.

ویژگی های اخلاقی بهترین جراح لیپوماتیک

به نظر شما تنها بهترین بودن در زمینه حرفه مربوطه ، فرد را به یکی از ایده آل ترین جراحان تبدیل می کند؟ منظور این است که اگر از تمام مهارت های لازم  برای انجام پیکرتراشی برخوردار بوده اما خوش رو و با وجدان نباشد ، شما به عنوان یک فرد زیباجو به او مراجعه خواهید کرد یا خیر؟

مشخصاً اکثر افراد به سمت آن جراحی سوق داده می شوند که در کنار بهترین بودن در انجام عمل ، رفتار اجتماعی شایسته ای نیز داشته باشد.

صداقت و انسانیت بهترین جراح لیپوماتیک

شرط اول اخلاقی ، راستگو و با وجدان بودن جراح است. بدین نحو که باید سلامت کسانی که به او اعتماد کرده و برای لیپوماتیک او را بر گزیده اند ، در اولویت قرار دهد. پس انتظار می رود چنانچه انجام عمل پیکرتراشی برای فرد خطرناک تلقی شود و سلامت اش در هاله ای از ابهام قرار گیرد ، جراح او را از این امر آگاه ساخته و از انجام پروسه امتناع کند. در شرایطی که بیماری فرد قابل درمان باشد ، تخصص باید او را متقاعد سازد که پیکر تراشی را به زمانی پس از درمان موکول نماید.

جراح نباید مراجعه کنندگان خود را تنها نردبانی برای دستیابی به خواسته های مالی خود ببیند و به همین دلیل با هر گفته و خواسته آن ها موافقت نماید. چنانچه به جراحی مراجعه کردید که هیچگونه راهنمایی را در اختیارتان قرار نداده و نسبت به انتظاراتتان واکنشی نشان نمی دهد ، بهتر است در انتخاب خود کمی بیشتر تأمل نمایید.

صبور و قابل اعتماد بودن بهترین جراح لیپوماتیک

در طول فعالیت حرفه ای جراح ، ممکن است افرادی به او مراجعه نمایند که از توصیف مشکلات و خواسته های خود خجالت بکشند و توانایی لازم برای بیان آن ها را نداشته باشند. از این رو جراح باید با ایجاد یک فضای دوستانه ، به گونه که اشخاص در کنار او احساس امنیت نمایند ، اعتماد آنان را جلب کند. سپس با حوصله بسیار شنونده تمام گفته ها ، انتظارات و پرسش های آنان باشد و در نهایت با زبانی ساده پاسخگوی سوالاتشان باشد.

پر انرژی و خوش برخورد بودن بهترین جراح لیپوماتیک

جراح باید با کلامی گرم و دلنشین با مراجعه کنندگان خود گفت و گو نماید و آن ها را از دستیابی به اندام دلخواهشان مطمئن سازد. از این بابت زیباجویان با دریافت انرژی مثبت از سوی متخصص خود ، تا حدود زیادی نگرانی و استرس های عمل را کنار گذاشته و با اطمینان بسیاری در جهت خواسته خود گام بر می دارند.

کلام آخر

اکنون با مطالعه موارد فقو با ویژگی های یک جراح لیپوماتیک ایده آل آشنا شده اید. همه مشخصه هایی که در طول مقاله ذکر شده اند به تنهایی برای بهترین شدن کافی نمی باشند بلکه در کنار یکدیگر می توانند شخصی را به بهترین جراح لیپوماتیک مبدل سازند. بنابراین اگر زمانی تمایل داشتید تحت پروسه لاغری قرار بگیرد برای انتخاب جراح خود باید هر دو مورد اخلاقی و حرفه ای را مد نظرتان قرار دهید. بدین نحو استرس و اضطراب ناشی از عمل کاهش یافته و موفقیت آن تضمین می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 6 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نفس كمالي
نفس كمالي
2 ماه قبل

مقاله بهترین جراح تون عالیییییییییییییییییییییییییه

زهرا پارسا
زهرا پارسا
2 ماه قبل

میشه در خصوص بهترین جراح لیپوماتیک در تهران لیستی ارائه بدین.

ساینا
ساینا
2 ماه قبل

مقاله بهترین جراح لیپوماتیک سایت شما خیلی به من کمک کرد تو تصمیم گیری

زهرا پارسا
زهرا پارسا
2 ماه قبل

اگه پیش بهترین جراح لیپوماتیک رو انجام بدیم باز هم عوارض داره ؟

دیاناصدری
دیاناصدری
2 ماه قبل

در صورت عفونت محل جراحی باید چی کار کنیم؟

مهناز جوادی
مهناز جوادی
1 ماه قبل

لیپوماتیک واقعا پیکر تراشی هست

حسن احمدی
حسن احمدی
1 ماه قبل

قسمت ران پا هم میشه لیپوماتیک کرد؟

مرجان ناجی
مرجان ناجی
1 ماه قبل

انگار ایرادات فرم بدن گرفته میشه با لیپوماتیک کردن

مقالات مرتبط

بهترین دکتر لیفت با نخ

از آنجایی که همه ما به خواهان داشتن زیبایی بیش از حد ، جوان بودن و جوان ماندن هستیم و دوست داریم در هر امری بهترین آن را انتخاب کنیم تا بهترین و زیبا ترین نتیجه را به دست آوریم ، همواره به دنبال بهترین دکتر برای امور جوانسازی پوست خود هستیم. یکی از روش های جوانسازی...

مراقبت های بعد از لیفت صورت

مراقبت های بعد از لیفت صورت

پوست صورت بخشی از صورت است که بخش عمده ای از زیبایی چهره وابسته به آن است. متاسفانه، این عضو در طول زمان در پی تاثیراتی از قبیل عوامل محیطی، نوسانات وزنی و فرایند طبیعی بالا رفتن سن، دستخوش آسیب هایی می شود. یکی از این آسیب ها، افتادگی پوست صورت است. خوشبختانه امروزه...

بهترین جراح لیفت صورت

بهترین جراح لیفت صورت

با بالا رفتن سن و پدیدار شدن  چین و چروک در ناحیه صورت ، اشخاص معمولا به فکر پیدا کردن راه حلی برای رفع این مشکل می افتند تا بتوانند این نشانه ها را در صورت خود برطرف کنند یا بهبود ببخشند. هنگامی که شلی پوست از یک نقطه خاص گذشته است، درمان های تزریقی و غیر تهاجمی اغلب...