| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک

فروردین ۱۸, ۱۴۰۱ | بلاگ | ۸ دیدگاه ها

تناسب اندام و استایلی جذاب خواسته ای است که هر فرد در طول زندگی خود می کوشد تا به آن برسد. برخی با داشتن رژیم های مختلف غذایی و البته برنامه ورزشی منظم ، برخی دیگر با قرار گرفتن تحت پروسه های جراحی لاغری همچون لیپوماتیک . البته کسب نتیجه مطلوب از عمل های جراحی به چند مورد بستگی دارد که یکی از آن ها برگزیدن یک متخصص حاذق می باشد. راز جراحی به شما می گوید که چگونه بهترین جراح لیپوماتیک در تهران ، کرج ، شیراز ، اصفهان ، تبریز ، مشهد و… را انتخاب نمایید.

بهترین جراح لیپوماتیک

شرط اول در موفقیت آمیز بودن پروسه و رسیدن به اندامی مناسب ، مراجعه به یک متخصص یا فوق تخصص لیپوماتیک می باشد. حال از کجا بدانیم کدام جراح خوب و کدام یک کم تجربه و نابلد است؟ هدف ما در این مقاله پاسخ دادن به پرسش مذکور است.

خواندن این مقاله به شما کمک می کند که در گزینش متخصصان با آگاهی و دقت بیشتری عمل کنید و سلامت خود را با یک انتخاب اشتباه به خطر نیاندازید.

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک

وقتی صحبت از لیپوماتیک به میان می آید ، مراجعه به یک دکتر متخصص در این زمینه از پروسه های زیبایی امر بسیار مهمی شمرده می شود. چرا که این دسته از روش های لاغری و پیکرتراشی ، در دسته جراحی های حساس قرار می گیرند و یک اشتباه می تواند زندگی فرد را در معرض خطر قرار دهد.

حال می خواهیم بدانیم چه فاکتورهایی ، یک متخصص را به بهترین دکتر لیپوماتیک تبدیل می کند. لازم است جراحی که تمایل دارید به آن مراجعه نمایید را از دو جنبه حرفه ای و اخلاقی مورد ارزیابی قرار دهید.

ویژگی های حرفه ای بهترین دکتر لیپوماتیک

برای آن که بدانید چه شخصی به عنوان یکی از جراحان کاردان در حوزه عمل های لاغری و پیکر تراشی شناخته می شود باید نسبت به توانایی های عملی و حرفه ای آن آگاهی داشته باشید.

مدرک تحصیلی

هنگام گزینش گزینه های مورد نظرتان ، لازم است که میزان تحصیلات و اعتبار مدارک شخص را مورد بررسی قرار دهید. توصیه می شود به جراحی رجوع نمایید که در این زمینه به طور تخصصی فعالیت می کند. اطمینان حاصل نمایید که مدارک اخذ شده و مجوزهای ارائه شده داری اعتبار باشند.

حتماً دیده اید که در کنار اسامی برخی از متخصصان عبارت «دارای بورد تخصصی» نوشته شده است. این امر بدین معنا می باشد که جراح آزمون دانشنامه کشوری را با موفقیت پشت سر گذاشته و موفق به اخذ این

مدرک شده است. مشخص مدرک مذکور دارای ارزش علمی بالاتر است و جراحان دارای بورد تخصصی می توانند افراد قابل اعتمادی برای این عمل باشند.

قدرت تشخیص بالا

برای هر پروسه زیبایی یک سری از افراد به عنوان کاندیدای ایده آل و برخی نیز به عنوان کاندیدای نامطلوب در نظر گرفته می شوند. این پروسه نیز از این قاعده پیروی می کند. البته تشخصی این امر به عهده بهترین دکتر جراح لیپوماتیک است. او با توجه به آموخته های خود باید بداند که کدام بیماری یا شرایط خاص باعث می شود فرد گزینه خوبی برای عمل مورد نظر نباشد.

معمولاً پیش از تصمیم گیری قطعی ، بهترین متخصص لیپوماتیک یک جلسه جهت مشاوره و ویزیت برای فرد در نظر می گیرد. در طول جلسه متخصص پیشینه پزشکی و بیماری مراجعه کننده را بررسی کرده ، معاینات لازم را انجام داده و نتایج بدست آمده از آزمایشات را ارزیابی می نماید. بدین نحو او می تواند میزان سلامت عمومی هر فرد را تشخیص داده و مناسب یا نامناسب بودن او برای عمل لاغری موضعی را تعیین می کند.

داشتن دانش کافی در این حوزه بسیار حیاتی است ؛ چرا که یک تشخیص اشتباه می تواند زندگی فرد و حتی اعتبار دکتر لیپوماتیک را به خطر بیاندازد.

تکنیک و مهارت عملی بالا

تنها مدرک تخصصی نمی تواند فرد را به منزله بهترین جراح لیپوماتیک به همگان معرفی کند. بلکه علاوه بر آن لازم است که شخص قادر باشد دانسته های تئوری خود را به نحو احسن به صورت عملی اجرا نماید. تنها در این شرایط مشخص می شود که تحصیلات ایشان تا چه اندازه برای انجام جراحی ها کارآمد می باشد.

بهترین دکتر لیپوماتیک در زمینه عمل های پیکرتراشی باید با استفاده از دانش خود و بکارگیری آن به صورت عملی ، نتایج فوق العاده و کم خطا را برای کسانی که به ایشان مراجعه کرده اند ، به ارمغان آورد.

آشنایی با آناتومی بدن های مختلف

اگر مقاله مربوط به این تکنیک را در راز جراحی را مطالعه کرده باشید حتماً می دانید که این فرایند نوعی پیکر تراشی است. به این معنا که هدف اصلی از این نوع متد لاغری ، فرم دهی نواحی مختلف بدن و رسیدن به اندامی ایده آل می باشد. بدین صورت که جراح لیپوماتیک باید چربی های تجمع یافته در یک نقطه از بدن را به سایر قسمت های بدن که به حجم و فرم نیاز دارند منتقل کنند.

در این راستا دکتر لیپوماتیک مستلزم این است که با ساختار بدن های مختلف آشنایی کافی داشته باشد. نخست به این خاطر که بداند باید چربی های کدام نواحی از بدن را ساکشن کرده و از آن ها استفاده کند. در وهله بعدی می بایست بداند کدام نواحی به حجم و فرم احتیاج دارند و به چه میزان چربی برای رسیدن به فرم دلخواه نیازمند هستند. بدین جهت جراح لیپوماتیک بهترین نتایج را برای افراد زیباجو رقم می زند.

آشنایی با تکنولوژی های تخلیه چربی

یکی دیگر از مواردی که دکتر جراح لیپوماتیک برای بهترین شدن باید نسبت به آن آگاهی لازم را دارا باشند ، آشنایی با به روز ترین تجهیزات و تکنیک های مربوط به جراحی لاغری موضعی می باشد. روز به روز با پیشرفت علم و دانش در زمینه پزشکی زیبایی و درمانی ، متخصصان به متدهای جدیدی دست می یابند. این متد ها علاوه بر افزایش درصد موفقیت آمیز بودن عمل ، مدت زمان انجام پروسه را برای بهترین متخصص لیپوماتیک نیز کوتاه تر می سازد. بنابراین دانش کافی از این موارد هم برای فرد مراجعه کننده و هم شخص متخصص کارآمد و مفید می باشد.

به طور خاص در این حوزه جراح لازم است در مورد تمام روش ها از جمله لیزر لیپولیز ، تکنیک تامیسنت ، لاغری با دستگاه پال و نحوه لاغری با دستگاه های اولتراسوند را اطلاعات داشته باشد و بداند برای چه هدفی و چه فردی کدام یک را بکار گیرد.

ویژگی های اخلاقی بهترین جراح لیپوماتیک ایران

به نظر شما تنها بهترین بودن در زمینه حرفه مربوطه ، فرد را به یکی از ایده آل ترین جراحان تبدیل می کند؟ منظور این است که اگر از تمام مهارت های لازم  برای انجام پیکرتراشی برخوردار بوده اما خوش رو و با وجدان نباشد ، شما به عنوان یک فرد زیباجو به او مراجعه خواهید کرد یا خیر؟

مشخصاً اکثر افراد به سمت آن جراحی سوق داده می شوند که در کنار بهترین بودن در انجام عمل ، رفتار اجتماعی شایسته ای نیز داشته باشد.

صداقت و انسانیت بهترین دکتر لیپوماتیک

شرط اول اخلاقی ، راستگو و با وجدان بودن جراح است. بدین نحو که باید سلامت کسانی که به او اعتماد کرده و برای این امر او را بر گزیده اند ، در اولویت قرار دهد. پس انتظار می رود چنانچه انجام عمل پیکرتراشی برای فرد خطرناک تلقی شود و سلامت اش در هاله ای از ابهام قرار گیرد ، جراح او را از این امر آگاه ساخته و از انجام پروسه امتناع کند. در شرایطی که بیماری فرد قابل درمان باشد ، تخصص باید او را متقاعد سازد که پیکر تراشی را به زمانی پس از درمان موکول نماید.

جراح نباید مراجعه کنندگان خود را تنها نردبانی برای دستیابی به خواسته های مالی خود ببیند و به همین دلیل با هر گفته و خواسته آن ها موافقت نماید. چنانچه به جراحی مراجعه کردید که هیچگونه راهنمایی را در اختیارتان قرار نداده و نسبت به انتظاراتتان واکنشی نشان نمی دهد ، بهتر است در انتخاب خود کمی بیشتر تأمل نمایید.

صبور و قابل اعتماد بودن 

در طول فعالیت حرفه ای متخصص لیپوماتیک ، ممکن است افرادی به او مراجعه نمایند که از توصیف مشکلات و خواسته های خود خجالت بکشند و توانایی لازم برای بیان آن ها را نداشته باشند. از این رو بهترین جراح لیپوماتیک باید با ایجاد یک فضای دوستانه ، به گونه که اشخاص در کنار او احساس امنیت نمایند ، اعتماد آنان را جلب کند. سپس با حوصله بسیار شنونده تمام گفته ها ، انتظارات و پرسش های آنان باشد و در نهایت با زبانی ساده پاسخگوی سوالاتشان باشد.

پر انرژی و خوش برخورد بودن

جراح باید با کلامی گرم و دلنشین با مراجعه کنندگان خود گفت و گو نماید و آن ها را از دستیابی به اندام دلخواهشان مطمئن سازد. از این بابت زیباجویان با دریافت انرژی مثبت از سوی متخصص خود ، تا حدود زیادی نگرانی و استرس های عمل را کنار گذاشته و با اطمینان بسیاری در جهت خواسته خود گام بر می دارند.

نحوه انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

یک از سوالات متداولی که افراد قصد انجام این تکنیک لاغری را دارند ، چگونگی انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران ، اصفهان ، شیراز ، یزد ، اهواز ، قم و سایر شهرها می باشد. به همین علت در ادامه نکات مهمی بیان شده است که می تواند شما را در انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و یا سایر شهرهای ایران کمک کند.

جراحی را انتخاب کنید که امکان مراجعه حضوری به مطب او را برای چندین دفعه داشته باشید. حتما قبل از انجام این عمل به صورت حضوری به مطب پزشک مورد نظر خود مراجعه کنید. صحبت با سایر مراجعانی که در مطب حضور دارند ، می تواند اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد.

با جراح فوق تخصص لیپوماتیک قبل از انجام این عمل ، جلسه مشاوره حضوری داشته باشید. ویزیت حضوری موجب می شود پزشک به صورت دقیقی از مشکلات شما اطلاع پیدا کند و نوع ساختار پوست و بافت بدن شما را بررسی کند. در این جلسه از مشاوره ، سوالات خود را بپرسید تا در مورد عوارض احتمالی عمل اطلاع پیدا کنید. همچنین در مورد میزان تغییرات خود از پزشک سوال کنید تا از نتیجه عمل و میزان تغییرات خود باخبر شوید ، سپس با آگاهی تصمیم به انجام این عمل بگیرید.

یکی از بهترین روش هایی که می تواند شما را در انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک راهنمایی کند ، بررسی نمونه کارهای قبل و بعد جراحان است. مشاهده این تصاویر و فیلم ها راهنمای بسیار خوبی است.

تخصص  ، مدرک معتبر و موفقیت های دکتر لیپوماتیک را در سازمان نظام پزشکی و شبکه های اجتماعی جستجو کنید.

سابقه کاری و میزان تجربه بهترین متخصص لیپوماتیک را بررسی کنید. هرچه پزشک سابقه کاری طولانی در این زمینه داشته باشد شانس موفقیت عمل جراحی افزایش پیدا می کند.

لازم است بهترین جراح لیپوماتیک با جدیدترین روش های جراحی و تجهیزات پیشرفته و مدرن دنیا آشنایی داشته باشد و در انجام عمل از آن ها کمک بگیرد. تجهیزات جدید و روش های نوین اغلب با نتایج بهتری همراه هستند.

در مورد هزینه های جراحی پزشک سوال کنید و بودجه خود را در نظر بگیرید. اما دقت داشته باشید که صرفا به دلیل هزینه های پایین یک جراح ، جان خود را به خطر نیندازید. حتما مواردی که در این مقاله بیان شد را در انتخاب جراح فوق تخصص در نظر داشته باشید.

یکی از نکاتی که می تواند شما را به نتیجه درمان موفق و انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک برساند ، تعیین دقیق هدف و انتظارات شما از نتیجه درمان است. بهتر است انتظارات خود را به صورت واقع بینانه مشخص کنید.

بهترین دکتر لیپوماتیک در اصفهان

اگر قصد انجام این جراحی در اصفهان را دارید ، پیشنهاد می شود تمامی مواردی که در این مقاله بیان شده است را مطالعه بفرمایید و سپس لیستی از بهترین جراحان لیپوماتیک در اصفهان را با پرس و جو از آشنایان و شبکه های اجتماعی و اینترنت تهیه کنید و سپس فاکتورهای اعلام شده را برای انتخاب مناسب ترین پزشک در نظر بگیرید. سپس برای انجام معاینات بیشتر و اطلاع از نتیجه و هزینه عمل به صورت حضوری به مطب جراح لیپوماتیک در اصفهان مراجعه نمایید. شهر اصفهان جراحان بسیار خوبی در زمینه این زمینه دارد که همین مسئله می توند تضمینی برای موفقیت و احساس رضایت شما بعد از عمل لیپوماتیک باشد.

بهترین جراح لیپوماتیک در کرج 

شهر کرج به دلیل مجاورت با شهر بزرگ تهران و موقعیت کاری مناسب ، جمعیت بسیار زیادی را در خود جای داده است. همچنین بسیاری از افراد به دلیل پایین بودن هزینه زندگی و مسکن نسبت به تهران ، به شهر کرج مهاجرت کرده اند. این شهر متخصص و جراحان برتر زیادی دارد. بهترین جراحان لیپوماتیک کرج با تمامی تکنیک های روز دنیا و روش های پیشرفته عمل های جراحی آشنایی دارند و می توانند از تحصیلات و دانش خود در کنار مهارت و تجربه بالا بهره بگیرند و بهترین عمل ها را انجام دهند و موجب رضایت بیماران شوند. جهت انتخاب بهترین متخصص لیپوماتیک در کرج مواردی را که در بخش های بالاتر مقاله توضیح داده شده است مطالعه نمایید.

تمام نکاتی که باید در مورد بهترین جراح لیپوماتیک بدانید !

این فرآیند با حساسیت بالا و نتایج عالی همراه است. همین مسئله اهمیت بهترین جراح لیپوماتیک را مشخص می کند ؛ زیرا در حین این جراحی لازم است چربی های اضافی بدن از بین برود که رهایی از آن ها کار چندان آسانی نیست. در صورتی که بهترین دکتر لیپوماتیک می تواند با دانش ، مهارت و تجربه ای که در این زمینه دارد ، چربی های اضافی بیمار را بدون هیچ گونه عارضه ای از بین ببرد و موجب زیبایی ظاهر اندام افراد شود.

برای انجام هر عمل زیبایی و درمانی نکته ای وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید. برای ایجاد هر تغییری حتما به متخصص آن زمینه مراجعه کنید. به همین علت توصیه می شود حتما برای انجام این عمل به متخصص و جراح لیپوماتیک مراجعه کنید و این عمل را نزد هر پزشکی انجام ندهید.

مکانی که پزشک در آن مشغول به فعالیت است ، اهمیت زیادی دارد.  طبیعی است که از متخصص و جراح خود انتظار داشته باشیم در مکانی که از موقعیت اجتماعی خوبی برخوردار است و دارای امکانات مدرن و مجهز است مشغول به فعالیت باشد. زیرا عدم برخورداری از تجهیزات پزشکی مناسب در محیطی نامناسب ، نمی تواند نتیجه خوبی را به همراه داشته باشد.

 همچنین از دیگر ویژگی های بهترین فوق تخصص لیپوماتیک دارا بودن تیم مشاوره پزشکی است.  لازم است حتما به کلینیک هایی مراجعه کنید که امکان مشاوره قبل از عمل را داشته باشد.

بخشی از روند درمانی شما به پرسنل و دستیاران جراح مربوط می شود. بهترین جراحان همیشه از تیم حرفه ای و متخصصی در کادر درمان تشکیل شده است.  همین مسئله موجب می شود پروسه درمانی شما بدون هیچ مشکلی سپری شود.

از بهترین جراح متخصص یا فوق تخصص لیپوماتیک چه انتظاری می رود ؟

لیپوماتیک یکی از روش های جراحی زیبایی است که با هدف برداشتن چربی های شکم انجام می شود. این عمل در سال های اخیر به دلیل ایمن بودن و نتایج فوق العاده ، به یکی از عمل های محبوب در جهان تبدیل شده است. از این روش علاوه بر افرادی که چربی های اضافی دارند ، بسیاری از ورزشکاران حرفه ای در زمینه پرورش اندام نیز می توانند از استفاده کنند. با در نظر گرفتن این موضوعات از بهترین جراح لیپوماتیک انتظار می رود تا این پروسه را به صورت دقیقی و بدون ایجاد درد و خون ریزی انجام دهد و از روش های پیشرفته استفاده کند تا پوست دچار شل شدگی و افتادگی نشود.

کلام آخر

اکنون با مطالعه موارد فقو با ویژگی های یک جراح لیپوماتیک ایده آل آشنا شده اید. همه مشخصه هایی که در طول مقاله ذکر شده اند به تنهایی برای بهترین شدن کافی نمی باشند بلکه در کنار یکدیگر می توانند شخصی را به بهترین دکتر لیپوماتیک مبدل سازند. بنابراین اگر زمانی تمایل داشتید تحت پروسه لاغری قرار بگیرد برای انتخاب جراح خود باید هر دو مورد اخلاقی و حرفه ای را مد نظرتان قرار دهید. بدین نحو استرس و اضطراب ناشی از عمل کاهش یافته و موفقیت آن تضمین می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 6 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نفس كمالي
نفس كمالي
2 سال قبل

مقاله بهترین جراح تون عالیییییییییییییییییییییییییه

زهرا پارسا
زهرا پارسا
2 سال قبل

میشه در خصوص بهترین جراح لیپوماتیک در تهران لیستی ارائه بدین.

ساینا
ساینا
2 سال قبل

مقاله بهترین جراح لیپوماتیک سایت شما خیلی به من کمک کرد تو تصمیم گیری

زهرا پارسا
زهرا پارسا
2 سال قبل

اگه پیش بهترین جراح لیپوماتیک رو انجام بدیم باز هم عوارض داره ؟

دیاناصدری
دیاناصدری
2 سال قبل

در صورت عفونت محل جراحی باید چی کار کنیم؟

مهناز جوادی
مهناز جوادی
2 سال قبل

لیپوماتیک واقعا پیکر تراشی هست

حسن احمدی
حسن احمدی
2 سال قبل

قسمت ران پا هم میشه لیپوماتیک کرد؟

مرجان ناجی
مرجان ناجی
2 سال قبل

انگار ایرادات فرم بدن گرفته میشه با لیپوماتیک کردن

مقالات مرتبط

بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس (Botox) ، عمدتاً به دلیل توانایی آن در کاهش دادن شکل ظاهری چین و چروک ها و جوانسازی صورت در میان همگان شهرت یافته است. این روند همچنین برای درمان مشکلاتی از قبیل اسپاسم گردن، عرق کردن زیاد، سردردهای میگرنی، کبد بیش فعال و تنبلی چشم نیز کاربرد دارد. در صورتی که...

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لب ها عضوی در صورت می باشند که زیبایی و شادابی آن ها می تواند باعث زیبایی چهره شود. با بالا رفتن سن لب ها مانند دیگر اجزای صورت تحت تاثیر جاذبه حالت افتادگی پیدا می کنند. روش های مختلفی برای زیبا سازی لب وجود دارد که تزریق فیلر و پروتز لب از جمله این روش ها به شمار می...

باسن برزیلی

باسن برزیلی

شکل و تناسب باسن، فاکتور مهمی در جذابیت و داشتن یک اندام تراشیده می باشد. جراحی باسن برزیلی (BBL Butt Lift) ، می تواند با استفاده از تکنیک هایی از قبیل تزریق چربی ، شکل ظاهری پر تری را در باسن شما خلق کرده و کانتور باسن شما را بهبود بخشد، البته افرادی هستند که با...