| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح پروتز باسن ایران

بهترین جراح پروتز باسن ایران

آبان ۱۵, ۱۴۰۱ | بلاگ | ۰ دیدگاه

با توجه به دستاوردهای اخیر علم پزشکی در عمل های جراحی زیبایی و افزایش تعداد متقاضیان این عمل ها ، به ویژه پروتز باسن ، یافتن بهترین جراح پروتز باسن ایران اهمیت بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. پروتز یا ایمپلنت جای گذاری شده در باسن ، در حقیقت برای جایگزینی حجم از دست رفته باسن و و رفع نقایص زیبایی کاربرد دارد. می توان گفت استفاده از پروتز در پزشکی ، می تواند اهداف زیبایی و درمانی را به صورت همزمان محقق سازد. برای اینکه بتوانید از باسنی زیبا و خوش فرم با حداقل عوارض بهره مند شوید ، لازم است نخست بهترین دکتر پروتز  باسن را انتخاب کرده و جراحی خود را ، به دست فردی کاردان و باتجربه بسپارید. برای اینکه بدانید دکتر خوب برای پروتز باسن چه ویژگی هایی دارد و چگونه باید او را یافت ، در ادامه مقاله با راز جراحی همراه باشید.

بهترین جراح پروتز باسن - راز جراحی

بهترین جراح پروتز باسن در ایران کیست ؟

بهترین دکتر پروتز باسن ، جراح پلاستیکی است که علاوه بر گذراندن دوره های ۷ ساله پزشکی عمومی و ۴ ساله جراحی عمومی ، دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک را نیز با موفقیت گذرانده باشد. برای اینکه بتوانید یک عمل جراحی زیبایی رضایت بخش را پشت سر بگذرانید ، لازم است حتما به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید. جراح فوق تخصص پلاستیک ، تحت آموزش هایی چون مراقبت از تروماها ، تکنیک های جراحی ، انجام جراحی های زیبایی ، تناسب اندام و غیره قرار می گیرد. از این رو می تواند نواحی مختلف بدن را با تکنیک های متنوع ، تحت عمل جراحی زیبایی قرار دهد. جراح پلاستیک در زمینه های جراحی زیبایی و ترمیمی ، به فعالیت می پردازد.

روش های انتخاب بهترین جراح پروتز باسن

در صورتی که ساکن شهرهای کوچک باشید و قصد جراحی بزرگ کردن باسن را داشته باشید ، یافتن دکتر خوب برای پروتز باسن کار چندان دشواری نیست. ولی وضعیت در شهرهای بزرگی چون تهران متفاوت بوده ، و تعداد جراحان پلاستیکی که در این استان ها فعالیت دارند ، بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل به عنوان مثال انتخاب بهترین جراح پروتز باسن اصفهان ، تهران ، شیراز ، تبریز ، مازندران ، مشهد ، اهواز و غیره ، کار آسانی نیست و نیاز به صرف زمان بیشتری دارد.

برای اینکه بتوانید بهترین جراح پروتز باسن در مشهد ، تهران ، قم ، اراک ، زاهدان ، شمال یا دیگر مراکز استان را بیابید ، اولین و در دسترس ترین ابزار ، اینترنت و شبکه های اجتماعی هستند. می توانید با جستجو در این فضا ، لیستی از بهترین جراحان فوق تخصص پلاستیک تهیه کنید. یکی دیگر از راه های شناخت بهترین دکتر پروتز باسن ، پرسش و جو از دوستان یا آشنایانی است ، که عمل جراحی زیبایی انجام داده اند.

پس از تهیه لیست پزشکان منتخب ، می توانید با مراجعه به صفحات اجتماعی یا سایت جراح منتخب ، به بررسی سوابق ، تحصیلات و تجربیات او بپردازید و همچنین نمونه کارهای جراحی و نظرات مراجعه کنندگان ، را مشاهده نمایید. مهم ترین گام در انتخاب بهترین جراح پروتز باسن ، مراجعه حضوری به مطب او می باشد. در این مراجعه شما می توانید نمونه کارهای جراحی پزشک منتخبتان ، را از نزدیک ببینید و میزان رضایت مراجعه کنندگان را جویا شوید. پس از انتخاب جراح ، می توانید تاریخ جلسه مشاوره قبل از جراحی را تنظیم کنید. برای انتخاب بهترین دکتر پروتز باسن ، این موارد را مدنظر قرار دهید :

 • مدارک تحصیلی ، سوابق و گواهینامه ها
 • میزان تجربه و مهارت جراح و بررسی تعداد عمل های جراحی موفق ، توسط او
 • محل جراحی و امکانات و تجهیزات آن
 • بررسی نتایج جراحی بیماران قبلی و میزان رضایت آن ها
 • داشتن جلسه مشاوره مناسب و رضایت بخش

در جلسه مشاوره قبل از جراحی موارد زیر را در نظر بگیرید :

 • انتظارات خود را  قبل ، حین و بعد از عمل جراحی پروتز باسن ، به صورت کامل با فوق تخصص جراحی پلاستیک در میان بگذارید.
 • اهداف ذهنی جراح و روش پیشنهادی جراحی از سوی جراح ، را با آن چه در ذهنتان می گذرد ، مقایسه کنید.
 • جراحی را انتخاب کنید ، که با او احساس راحتی داشته باشید و حس کنید ، که دقیقا می فهمد که شما از جراحی پروتز باسن خود چه می خواهید.
 • باید پس از جلسه مشاوره به کمک جراح ، دیدی منطقی و  قابل قبول از اهداف و روند جراحی به دست آورده باشید.

ویژگی های بهترین جراح پروتز باسن تهران

 • تخصص و مدرک جراح

یکی از اولویت های مهم در انتخاب بهترین جراح پروتز باسن در تبریز یا دیگر شهرهای بزرگ ، میزان تحصیلات ، مدارک و مراکز علوم پزشکی و دانشگاهی است ، که پزشکان مدارک خود را از آن دریافت کرده اند. یک فوق تخصص پلاستیک خوب ، باید در زمینه اعمال جراحی زیبایی و ترمیمی ، از دانش و تخصص کامل برخوردار باشد.

 • میزان مهارت و تجربه جراح

یکی از امتیازاتی که سبب برتری یک جراح پلاستیک باسن می شود ، میزان مهارت وی در جراحی و تجربه بالا در زمینه عمل های جراحی زیبایی می باشد. برای اینکه جراح دارای مهارت و تجربه کافی باشد ، باید علاوه بر برخورداری از دانش و مهارت پزشکی کافی ، عمل های جراحی زیادی را نیز انجام داده باشد.

 • داشتن دقت و سرعت عمل

برای اینکه در حین جراحی زیبایی تناسب و تقارن اجزای صورت و بدن به هم نخورد ، و یا اینکه جراح این تقارن و تناسب را برقرار سازد ، دقت بالا و سرعت عمل مناسب یک جراح را می طلبد.

 • بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا

علم پزشکی هر روز در حال پیشرفت است و هر روز دستاوردها ، تکنیک ها و تجهیزات جدیدی برای عمل های جراحی زیبایی ابداع می شود ، که نواقص روش های قبلی را برطرف می سازد. بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران یا دیگر شهرها ، دانش خود را به روز رسانی کرده و برای رضایت مراجعه کنندگان ، جراحی را با به روز ترین دستاوردها و تکنیک ها انجام می دهد.

 • آشنایی با علم زیباشناسی و بهره مندی از خلاقیت

بهترین جراح پروتز باسن شیراز یا دیگر شهرها ، از دانش زیبا شناسی و خلاقیت برای خلق نتایج هنری و نوآورانه برخوردار می باشد و این ویژگی ، او  را از دیگر جراحان متمایز می سازد.

 • برخورداری از صبر و صمیمیت

یک جراح خوب پروتز باسن شمال ، بابل ، مازندران و … باید با برخورد صمیمانه با بیمار ، اعتماد او را جلب کند. تنها در صورتی نتیجه جراحی رضایت بخش خواهد بود ، که بیمار به پزشک اعتماد کامل داشته و تشویش و نگرانی او برطرف شود. همچنین جراح باید با صبر و حوصله ، به سوالات بیمار پاسخ داده و به شیوه ای مناسب نگرانی ها و دغدغه های وی از بابت عمل جراحی را برطرف سازد. همچنین درخواست های غیرمعقولانه بیمار را به بهترین شکل ممکن ، به سمت انتظارات معقول و منطقی هدایت کند.

 • داشتن وجدان و مسئولیت پذیری

 بهترین جراح پروتز باسن اهواز ، باید سلامت بیمار را به هر چیزی اولویت داده و در صورتی که جراحی در این شرایط برای بیمار سودمند نباشد ؛ وی را از عمل منصرف کرده و یا عمل او را به موعد بهتری موکول نماید.

 • صداقت با بیمار

جراح خوب باید نسبت به بیمار صداقت و تعهد کامل داشته باشد ، و کلیه اطلاعات لازم را در اختیار بیمار قرار دهد. همچنین او را از همه جوانب عمل و عوارض احتمالی آگاه کند.

 • محل مطب و پرسنل آن

یکی از ویژگی ها و نشانه های یک جراح پروتز باسن خوب ، ارائه خدمات تخصصی مختلف در یک کلینیک تخصصی جراحی زیبایی می باشد. همچنین کادر مشاوره و درمان کلینیک ، به عنوان افرادی که در سراسر این مسیر شما را همراهی می کنند ، از اهمیت بسیاری برخوردارند و باید حرفه ای و اخلاق مدار باشند.

 • تجهیزات و امکانات محل جراحی

عمل جراحی ، باید در بیمارستان ها و کلینیک های پیشرفته و دارای مجهزترین تجهیزات انجام شود. چون یک پزشک هر چقدر هم که از مهارت و تجربه برخوردار باشد ، نمی تواند در یک بیمارستان سطح پایین و دارای تجهیزات نامناسب و قدیمی ، نتیجه خوبی را برای بیمار به ارمغان آورد. این موضوع به طور مستقیم با سلامت بیمار در ارتباط است ؛ به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین به کار گیری تجهیزات پیشرفته در حین عمل از سوی جراح ، نشان دهنده دانش و مهارت بالا و به روز آن جراح می باشد.

اهمیت انتخاب بهترین جراح پروتز باسن ایران

برای همه ما اتفاق افتاده است که ، زمانی که فردی ما را از انجام یک عمل منع می کند ، به دنبال دلیل آن باشیم ، چرا که فکر می کنیم اصرار وی برای انجام ندادن کار مورد نظر بیهوده و بی دلیل است. از آنجایی که ما در طول این مقاله و سایر مقالات موجود در سایت همواره توصیه می کنیم برای انجام کاشت پروتز در باسن یا انجام عمل های زیبایی دیگر بهترین و مجرب ترین پزشک را برای درمان خود انتخاب کنید ، لازم دانستیم که در این بخش در رابطه با علت این توصیه صحبت نمایم. یکی از مهم علل انتخاب بهترین جراح پروتز باسن در تهران ، شیراز ، مشهد ، قم ، کرمان ، تبریز و کرمانشاه ، اردبیل ، کرج ، زاهدان ، اهواز ، سمنان و سایر شهر های بزرگ و پهناور کشور عزیزمان ایران ، حفظ سلامتی خودتان می باشد. انتخاب یک پزشک متبحر در این زمینه باعث می شود روند جراحی به خوبی پیش برود  ، مشکلی برای فرد در اتاق عمل یا زمان ریکاوری به وجود نیاید و در دوران نقاهت خطری مانند عفونت بیمار را تهدید نکند. چرا که وی به دلیل تخصص ، تجربه و تبحر بالایی که دارد می تواند درست ترین تصمیم را در زمان بروز اتفاق ناخواسته بگیرد. همچنین یک پزشک متبحر می داند که میزان تغییرات باید به چه اندازه باشد تا فرم بدن فرد جذاب و زیبا گردد و فرد در آیند برای تغییر سایز و غیره نیاز به جراحی ترمیمی نداشته باشد.

از طرفی دیگر یک جراح حاذق و مجرب که به عنوان بهترین پزشک برای انجام این پروسه محسوب می شود ، برای انجام عمل جراحی از مواد و محصولات با کیفیت و مطمئن استفاده می کند و در صورتی که در دوران نقاهت برایمان مشکلی رخ داد آن را برطرف می کند. وی هیچ گاه برای کسب درامد بیشتر آبرو و شهرت و همچنین سلامتی بیمار خود را به خطر نمی اندازد. همچنین لازم به ذکر است که وی مسئولیت تمامی امور را بر عهده می گیرد و این باعث می شود تا بیمار نگرانی بابت بی مسئولیت بودن پزشک انتخابی خود نداشته باشد. با توجه به گفته های فوق در میابیم که با انتخاب یک پزشک مجرب ، نمونه و کار ازموده در شهر محل زندگی خود نه تنها می توانیم زیبا و ایده آل بودن نتایج جراحی را تضمین کنیم بلکه می توانیم اطمینان حاصل کنیم که در اتاق عمل و زیر دست چنین پزشک متبحری مشکلی برایمان رخ نخواهد داد.

انتخاب بهترین جراح پروتز باسن ایران باعث می شود شما از دچار شدن به مشکلات بسیار زیادی مانند عفونت پروتز کاشته شده ، جابه جا شدن و حرکت کردن آن ، ترکیدن پروتز و غیره دچار نشوید و در سلامت کامل به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنید. به انتخاب چنین پزشکی تنها نیاز به تحقیق و دقت زیاد دارد.

سخن پایانی

همانطور که پیش تر گفتیم ، جراح پروتز باسن یک فوق تخصص پلاستیک است ، که می تواند جراحی زیبایی و ترمیمی را در کل بدن انجام دهد ؛ از این رو با آناتومی بدن آشنایی کاملی دارد. با توجه به حساسیت عمل پروتز باسن و نیاز به دقت و مهارت بالای جراح در انجام این عمل زیبایی ، لازم است پس از انجام تحقیقات کامل به کمک روش هایی که در الن مقاله به آن پرداختیم ، خود را به تیغ جراحی بهترین جراح پروتز باسن بسپارید. چرا که انجام جراحی پلاستیک توسط افراد کم تجربه و فاقد دانش کافی ، می تواند آسیب ها و صدمات جبران ناپذیری را برای شما به دنبال داشته باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات مرتبط

بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس (Botox) ، عمدتاً به دلیل توانایی آن در کاهش دادن شکل ظاهری چین و چروک ها و جوانسازی صورت در میان همگان شهرت یافته است. این روند همچنین برای درمان مشکلاتی از قبیل اسپاسم گردن، عرق کردن زیاد، سردردهای میگرنی، کبد بیش فعال و تنبلی چشم نیز کاربرد دارد. در صورتی که...

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لب ها عضوی در صورت می باشند که زیبایی و شادابی آن ها می تواند باعث زیبایی چهره شود. با بالا رفتن سن لب ها مانند دیگر اجزای صورت تحت تاثیر جاذبه حالت افتادگی پیدا می کنند. روش های مختلفی برای زیبا سازی لب وجود دارد که تزریق فیلر و پروتز لب از جمله این روش ها به شمار می...

باسن برزیلی

باسن برزیلی

شکل و تناسب باسن، فاکتور مهمی در جذابیت و داشتن یک اندام تراشیده می باشد. جراحی باسن برزیلی (BBL Butt Lift) ، می تواند با استفاده از تکنیک هایی از قبیل تزریق چربی ، شکل ظاهری پر تری را در باسن شما خلق کرده و کانتور باسن شما را بهبود بخشد، البته افرادی هستند که با...