| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح پلک

بهترین جراح پلک

دی ۲۱, ۱۴۰۰ | بلاگ | ۱ دیدگاه

زمان مطالعه: ۶ دقیقه

جراحی پلک امروزه یکی از شایع ترین عمل های زیبایی صورت در ایران می باشد و این موضوع در میان بانوان بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد چرا که انجام آن باعث افزایش زیبایی و جوانتر نشان دادن چهره خواهد شد. از همین رو افراد بسیار زیادی به دنبال بهترین جراح پلک در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد یا شهر محل سکونت خود می باشند و در رابطه با هزینه انجام آن جستجو های زیادی انجام می دهند. در برخی از موارد نیز افراد تنها به دنبال راهی برای درمان افتادگی پلک و مشکلاتی که در عضلات پلکشان به وجود آمده و در پی آن محدوده دیدشان با مشکل جدی رو به رو شده است می گردند. ما در این مقاله از راز جراحی می خواهیم شما را با میزان اهمیت انتخاب بهترین جراح پلک و خصوصیات وی آشنا کنیم و به شما در راه درمان مشکلات مرتبط با پلک و افزایش زیبایی چهرتان کمک کنیم.

بهترین جراح پلک - راز جراحی

اهمیت انتخاب بهترین جراح پلک ایران

چشم ها یکی از موثر ترین اعضای چهره می باشد که علاوه بر اینکه باعث می شود ما بتوانیم به راحتی دنیای پیرامون خود را ببینیم در زیبای و گیرایی چهره ما نیز تاثیر گذار هستند. افتادگی پلک ها نیز بر روی زیبایی تاثیر منفی می گذارد و باعث می شود که افراد جهت رفع آن به دنبال بهترین جراح پلک تحتانی و فوقانی باشند. اما افراد باید بدانند که انجام عمل جراحی بر روی این عضو حساس بسیار سخت بوده و نیاز پزشکی دارد که از صبر، دقت و تجربه بسیار زیادی برخوردار می باشد. زیرا در چنانچه توسط یک جراح ناکارآمد و بی تجربه انجام شود ممکن است بینایی شما به خطر بیفتد و با ریز ترین خطا زیبایی آن ها از بین برود.

از همین رو بهتر است تا برای انجام تمامی جراحی ها به خصوص جراحی های زیبایی صورت پزشک و جراح قابل اعتماد ، مجرب و کارآزموده ای را  انتخاب نماید. اگر بهترین جراح پلک تحتانی و فوقانی در تهران یا محل زندگی خود پیدا کنید ، می توانید با آرامش و بدون ترس و نگرانی این عمل را انجام دهید. جراح پلک خوب علاوه بر اینکه استاندارد های جراحی را رعایت می کند ، سلامتی و بینایی چشم افراد را در اولویت کار های خود قرار می دهد. به همین ترتیب چین و چروک های پلک بالا و پایین برداشته ، افتادگی پلک برطرف شده و در عین حال هیچ آسیبی به بینایی افراد وارد نمی شود.

در ادامه این مقاله ما شما را با ویژگی یک جراح پلک فوقانی یا جراح پلک تحتانی در اصفهان ، شیراز ، تبریز ، کرج و غیره آشنا می کنیم.

ویژگی های بهترین جراح پلک

از مهم ترین ویژگی های یک جراح پلک متبحر و مجرب می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  1. یک جراح خوب باید به آناتومی و ساختار چشم آشنایی کامل داشته باشد و از این رو با اتکا کردن به آن و در نظر گرفتن شرایط مراجعه کننده و خواسته های او ، می تواند هر نوع ایراد یا مشکل موجود در ظاهر و اختلالات به وجود آمده در عملکرد پلک ها از بین ببرد و به او در رسیدن به خواسته ها و مقاصدش کمک کند.
  2. بهترین جراح باید از مهارت ، تجربه ، صبر و دقت بسیار بالایی برخوردار باشد چرا که همانطور که گفته شد این عمل جراحی بر روی حساس ترین عضو بدن انجام می شود و در صورت رخداد یک اشتباه کوچک ممکن است عوارض جانبی جبران ناپذیری به وجود بیاید. یک جراح خوب که از توانمندی و مهارت کافی در زمینه عمل های پلاستیک و زیبایی چشم برخودار می باشد، می تواند به راحتی و بدون ایجاد کوچک ترین مشکل کلیه اعمال و اصلاحات مورد نیاز را انجام دهد.
  3. از دیگر ویژگی های مهم وی می توانیم به داشتن حس مسئولیت پذیری و وجدان کاری بالا اشاره کنیم. پزشک مسئولیت پذیر قادر است جراحی  را به نحو احسن و بدون مشکلی انجام دهد و پس از آن تا زمان بهبودی کامل سلامت مراجعه کننده را بررسی نماید. پزشکی که از وجدان کاری بالا برخوردار باشد هیچ گاه منافع خود را در ارجحیت قرار نمی دهد و قبل از انجام هر کاری با او در رابطه با اصلاحات مورد نیاز صحبت می کند.

دلیل انجام جراحی پلک از نظر بهترین جراحان پلک

دلیل اصلی بسیاری از افراد که متقاضی این عمل هستند، افتادگی و پوست اضافه پلک ها می باشد. با انجام این جراحی می توان پوست مناطق اطراف چشم را کمی سفت و لیفت داد و ظاهری جذاب ، جوان ، هوشیار و شاداب را برای چهره افراد به وجود آورد. اما صرفاً این عمل تنها برای افزایش زیبایی انجام نمی شود و گاها می توان از آن برای رفع موانع بینایی که بر اثر افتاده شدن پلک ها به وجود می آید استفاده کرد. در پروسه درمانی ، پوست اضافه ، عضلات و در برخی از مواقع بافت چربی از قسمت پلک بالا و پایین برداشته می شوند. البته لازم به ذکر است که در بعضی از موارد نیز تنها پوست اضافه برداشته می شود. به عمل پلک های بالا لیفت پلک نیز گفته می شود، از همین رو نباید آن را با عمل های جراحی برطرف کردن افتادگی پلک اشتباه گرفت. در جراحی های افتادگی ، عضلات و تاندون های پلک با استفاده از تکنیک های خاص سفت می شوند تا اختلال به وجود آمده برطرف شود. این عمل بهتر است زمانی انجام شود که پلک بر اثر سنگینی پوست دچار افتادگی شود.

تحصیلات و تخصص بالای جراح در نحوه عمل جراحی چه مزیت هایی دارد؟

شاید پس از خواندن مطالب فوق این سوال برای شما به وجود آمده باشد که تحصیلات و تخصص بالای پزشک چه مزیت ها و چه اهمیتی دارد؟ باید بدانید که برای انجام این عمل جراحی شما به شخصی که در زمینه جراحی پلاستیک از تخصص و دانش پزشکی بسیار بالایی برخوردار است نیاز دارید. بهترین گزینه برای انجام این عمل مراجعه به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است. چنین پزشکی ، ابتدا ۷ سال دوره پزشکی عمومی و سپس ۴ سال دوره تخصصی جراحی عمومی گذرانده است. در ادامه نیز برای کسب تخصص بیشتر ۵ سال برای دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک را طی کرده است تا علم ، مهارت و تجربه کافی به دست بیاورد.

اما برخی از اشخاص تنها به دلیل اینکه هزینه کمتری پرداخت کنند برای انجام این جراحی نزد پزشکان عمومی می روند، یعنی حاضر هستند چشمان خود را به دست افرادی بسپارند که در این زمینه هیچ نوع علم و تجربه ای ندارند. نتیجه این نوع جراحی ها نیز معمولا ایجاد یک آسیب جبران ناپذیر به زیبایی یا بینایی این اشخاص می باشد.  بهترین جراح پلک تحتانی در شیراز و اصفهان حتما باید فوق تخصص جراحی پلاستیک و جراحی های زیبایی صورت را داشته باشد چرا که به دلیل وجود عوامل مختلف این پزشکان از جراحان عمومی برتری دارند.

از کجا بدانیم میزان تجربه و مهارت جراح پلک  انتخابی بالا است؟

سوال بعدی که ممکن است ذهن شما را به خود درگیر کند این است که چگونه میزان تجربه و مهارت پزشک مشخص می شود؟ در پاسخ باید بگویم که فهمیدن این موضوع کمی سخت و دشوار می باشد، اما با این وجود بد نیست که به چند نکته و نشانه های خارجی دقت کنید. نکاتی را که در ادامه گفته می شود باید در رابطه با بهترین جراح پلک صدق نماید:

  • جراحی زیبایی پلک متعدد

یک جراح خوب باید به دلیل تخصص و جایگاهی که دارد عمل های زیادی را انجام دهد. پیگیری این که یک جراح چقدر عمل پلک دارد به تعداد نمونه کار های موجود در صفحه رسمی اینستاگرام یا وب سایت خود بستگی دارد. مراجعه به این صفحات می تواند باعث شود شما از تعداد جراحی های صورت گرفته توسط پزشک آگاهی پیدا کنید.

  • دارا بودن نمونه های خوب

مهم تر از تعداد عمل های صورت گرفته کیفیت آن ها می باشد، شما باید به تصاویر عمل ها در صفحات مجازی دقت بسیار زیادی داشته باشید. همچنین می توانید با برخی از بیماران ارتباط برقرار کنید و از او سوالاتی در رابطه با میزان رضایتمندی و موفقیت عمل بپرسید.  علاوه بر آن بهتر است در زمان مشاهده نمونه کار ها فرم چشم ها، نحوه بخیه زدن آن و مشکلاتی که پس از جراحی برای آن ها به وجود آمده است را ارزیابی کنید.

  • مراجعه کنندگان خارجی

شاید یکی از فاکتور های ویژه برای تشخیص بهترین جراح پلک تحتانی یا جراح پلک فوقانی در تهران ، اصفهان ، شیراز یا سایر شهر ها پیدا کردن پزشکی باشد که بیماران خارجی نیز به او مراجعه می کنند. در واقع چنین دکتری آنقدر در حرفه خود تبحر و مهارت دارد که بخشی از مراجعه کننده گان او را بیماران خارجی تشکیل می دهند.

کلام آخر

در این مقاله از راز جراحی سعی شد تا شما را با ویژگی های بهترین جراح و لزوم انتخاب آن آشنا کند و به شما در انتخاب انتخاب بهترین پزشک کمک نماید. اگر شما نیز متقاضی این پروسه زیبایی هستید ، بهتر است جهت خلق زیبایی توام با سلامتی، مطالب گفته شده را رعایت کنید و در انتخاب یک جراح خبره و متبحر در زمینه جراحی های پلک کوشا باشید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

خشکی واژن

خشکی واژن

لایه نازکی از رطوبت ، دیواره واژن را پوشش می دهد. این رطوبت ، یک محیط قلیایی را بوجود می آورد که اسپرم می تواند در آن زنده بماند و در طول مسیر تولید مثل جنسی ، سفر کند. این ترشحات واژنی ، اغلب دیواره واژن را روان نموده و اصطکاک در طول رابطه جنسی را کاهش می دهد. با...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
افخمی
افخمی
10 ماه قبل

خیلی کامل در رابطه با بهترین جراح پلک توضیح دادید مممنون

مقالات مرتبط

خشکی واژن

خشکی واژن

لایه نازکی از رطوبت ، دیواره واژن را پوشش می دهد. این رطوبت ، یک محیط قلیایی را بوجود می آورد که اسپرم می تواند در آن زنده بماند و در طول مسیر تولید مثل جنسی ، سفر کند. این ترشحات واژنی ، اغلب دیواره واژن را روان نموده و اصطکاک در طول رابطه جنسی را کاهش می دهد. با...

طب سوزنی و هر آنچه باید درباره آن بدانید✔ در راز جراحی

طب سوزنی و هر آنچه باید درباره آن بدانید✔ در راز جراحی

طب سوزنی فرایندی است که در آن سوزن های فلزی توپر و نازک در پوست وارد می شود و به این ترتیب با حرکات ملایم و ویژه این سوزن ها به دست متخصص یا با استفاده از محرک های الکتریکی ، تاثیرات درمانی را بر جای می گذارد. در این مقاله با راز جراحی همراه باشید تا اطلاعات جامع و...

پیکرتراشی

پیکرتراشی

رسوبات چربی سرسخت و پوست اضافی با بالا رفتن سن ، علیرغم انجام ورزش و رژیم غذایی ، تاثیرات نامطلوب خود را بر روی فیگور فرد بر جای می گذارند. جراح پلاستیک با ارائه گزینه های جراحی و بدون جراحی پیکرتراشی می تواند به شما در درمان نواحی چالش برانگیز در بدن کمک کند. در...