| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح گوش

بهترین جراح گوش

آبان ۲۸, ۱۴۰۱ | بلاگ | ۱ دیدگاه

چهره زیبا ، بشاش و اصیل دلخواه همه مردم است. اما اگر چنین چهره ای در پهلو گوش های بزرگی قرار بگیرند که از پیشامد روزگار ، فاصله زیادی با سر هم دارند ، هرگز اجازه نمایان شدن برجستگی های صورت را نمی دهند. گوش های بزرگ ، تناسب زیبایی چهره را برهم می ریزند. اگر شما یا عزیزانتان دچار این مشکل هستید ، بهتر است کاری برای زیبایی خود ، انجام دهید. اما برای اتوپلاستی یا جراحی گوش ، در وهله اول نیازمند انتخاب بهترین جراح گوش می باشید. از این رو در ادامه ویژگی های جراح گوش تهران را بیان می کنید ؛ این ویژگی ها تنها مختص جراحان برجسته گوش در سراسر ایران هستند. بدین ترتیب شما را در انتخاب بهترین جراح گوش در اصفهان ، تهران ، شیراز ، تبریز ، کرج ، ارومیه و دیگر کلان شهر ها راهنمایی می کنند. بنا براین توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

بهترین جراح گوش - راز جراحی

اهمیت انتخاب بهترین جراح گوش ، در کوچک کردن اندازه آن

تصور کنید شما تصمیم می گیرید ، گوش خود یا فرزندتان را به دلیل ایرادات ظاهری عمل کنید. برای این کار جراح خود را انتخاب کرده و پروسه جراحی را به وی می سپارید. اما اتفاقی در حین عمل گوش اتفاق می افتد ؛ آن اتفاق عدمم توجه کامل یا عدم تبحر پزشک در فرآیند زیبا سازی گوش خواهد بود. پزشک تبحر لازم ندارد از این رو فرم و اندازه گوش ، قرینه نمی شود. یا آن که به دلیل اغییرات زیاد ، گوش از حالت طبیعی خارج شده و کامل شکل دیگری به خود می گیرد.

در واقع شما در انجام این پروسه هیچ دخل و تصرفی ندارید و این پزشک است که در نهایت فرم اصلی گوش را تعیین می کند. از این رو بهتر است بهترین دکتر زیبایی گوش در تبریز ، یزد ، اراک ، اهواز ، تهران ، شیراز ، اصفهان و دیگر کلان شهر ها را انتخاب کنید.

پروسیجر اتوپلاستی توسط بهترین جراح گوش ایران

در ابتدا این فرآیند ، جراح روش بیهوشی را انتخاب می کند. این روش با توجه به وضعیت متقاضی و صلاحدید پزشک انجام می شود.

عموما پزشکان زبده ، برای عمل گوش کودکان ، از روش بیهوشی عمومی استفاده می کنند ؛ اما برای بزرگسالان بیهوشی های سبک تر مانند وریدی یا بی حسی موضعی اعمال می شود.

جراح برای کوچک کردن گوش های بزرگ ، در پشت گوش (محل اتصال گوش با سر) ، برشی ایحاد می کند ؛ بدین وسیله با ساختمان گوش دست پیدا کرده و تغییرات لازم را انجام می شود.

گاهی نیز براساس نیاز متقاضی ، برش در غضروف ایجاد می شود. همچنین ممکن است به کمک نخ مخصوص ،  لاله گوش که جنس غضروفی دارد ، به سمت عقب کشیده شود. پس از انجام این مرحله ، پوست اضافی برداشته شد و ادامه پوست ، بخیه می شود.

این پروسیجر ، توسط دکتر متخصص گوش در تهران ، حدود ۱.۵ تا ۲ ساعت زمان می برد. البته ، این بازه زمانی بسته به تغییرات مورد نیاز کمتر یا بیشتر نیز می شود.

۵ ویژگی بهترین جراح گوش

دکتر خوب گوش در اصفهان و دیگر کلان شهر ها ، مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد را دارد. این ویژگی ها در کنار هم ، نشان از سرآمدی جراح گوش دارد. در ادامه با هم تمام این خصوصیات اخلاقی و موقعیت های کاری را می خوانیم.

  • مدرک تحصیلی

اولین گزینه برای انتخاب جراح گوش در تهران ، اصفهان ، شیراز ، یزد ، اهواز ، شمال ، مشهد ، تبریز و غیره ، تحصیلات و مدرک دانشگاهی پزشکان است. تخصص ، فوق تخصص و دکترا از جمله مدارک تحصیلی هستند که یک بهترین جراح گوش می تواند آن ها را داشته باشد. از این رو بهتر است هنگام انتخاب جراح گوش در قزوین ، به تحصیلات وی توجه ویژه ای داشته باشید. اما همه چیز به تحصیلات و مدرک دانشگاهی ختم نمی شود. بدین سبب در ادامه با ویژگی های دیگر دکتر خوب گوش در اصفهان آشنا شوید.

  • تجربه کاری

تعداد پروسیجر های عمل ، یکی از عواملی است که بر کیفیت کاری جراح تاثیر می گذارد. هر چه پزشک تعداد عمل های بیشتری از سر گذرانده باشد ، هنگام رو به رویی با چالش ، عملکرد بهتری نیز ارائه می دهد. بهترین جراح گوش با تجربه کاری بالا ویژگی های زیر را دارد:

به مراجعه کننده خود مشاوره بهتری می دهد.

هدف متقاضی را از اتوپلاستی بیشتر درک می کند.

تمامی آزمایش های لازم و ضروری را برای مراجعه کننده قبل از انجام فرآیند عمل ، تجویز می کند.

در صورت مضطرب بودن متقاضی ، آرامش کافی در او ایجاد می کند.

در صورتی که متقاضی نیازمند ویتامین های خاصی باشد ، ویتامین های مورد نظر را تجویز می کند.

مراقبت های قبل از جراحی  و بعد از آن را به متقاضی آموزش می دهد.

به دلیل عمل های متعدد ، بیش از دیگران به ساختار گوش آشنا است و بدین ترتیب عمل را با کمترین ریسک انجام می دهد.

نتیجه عمل زیبایی متقارن ، زیبا و درست مطابق میل زیباجو انجام شده است.

  • منش بالا

منش بالا ، نشان از کنترل فرد به خود است. هر چه منش و اخلاق پزشک حرفه ای تر باشد ، بهترین جراح گوش کنترل بیشتری در خود دارد. انسانی که روحیات خود را کنترل کرده است ، هنگام بروز ناهنجاری ، چالش یا قرار گیری در موقعیت های سخت ، نه تنها می تواند آرامش خود را حفظ کند ، بلکه سبب آرامش دیگر اعضای تیم و از جمله بیمار نیز می شود. چنین فردی درست مانند سرگروه ، دیگر اعضای تیم را مدیریت می کند.

گرچه اتوپلاستی ، پروسه خطرناکی نیست و حین آن چالش های آسیب زایی ایجاد نمی شود ، با این حال منش بالا از ویژگی های بهترین جراح گوش در تهران است. اما همه ویژگی ها موارد گفته شده نیستند. در ادامه با دیگر موارد آشنا شوید.

  • تیم حرفه ای

اتوپلاستی ، پروسه تیمی بینی پزشک ، افراد درون اتاق عمل و پرستاران است. از این رو علاوه بر سرآمدی پزشک ، تیم او نیز باید ممتاز و برجسته باشند. در واقع وجود بهترین جراح گوش در کنار تیمی معمولی ، خیلی سازگاری ندارد. بدین سبب هنگام دکتر خوب گوش در شیراز ، از مهارت تیم جراح نیز سوال کنید.

  • در دسترس بودن پزشک

تصور کنید ، پروسیجر جراحی گوش ، به خوبی تمام شد. اما بعد از آن به دلیل اضطراب متقاضی یا رعایت نکردن مراقبت های بعد از جراحی گوش ، یا موارد آسیب زننده دیگری ، فرد عمل شده نیازمند تماس با پزشک می شود. اما به دلیل مشغله ای که پزشک دارد ، این دیدار در روزهای بعدی اتفاق می افتد. این موضوع حتی اگر سبب آسیب جسمی نیز نشود ، ایجاد اضطراب و تنش می کند. بنابراین مهم است که شما بعد از عمل ، راه دسترسی ویژه ای با پزشک داشته باشید. گاهی این راه دسترسی ، دستیار اول پزشک است و گاهی نیز پزشک شرایطی را فراهم می کند که متقاضی به طور ویژه ای به وی دسترسی داشته باشد.

روش های انتخاب و تشخیص بهترین جراح گوش - راز جراحی

روش های انتخاب و تشخیص بهترین جراح گوش 

به طبع برای انتخاب و پیدا کردن یک دکتر خوب برای عمل زیبایی گوش در ایران راه های بسیاری وجود دارد. با این وجود همواره بایستی در میان راهکارهای موجود بهترین روش و مطمئن ترین آن را برگزید که بتوان به نتیجه بدست آمده اطمینان داشت. بنابراین برخی از راه های شناسایی بهترین جراح گوش کرج ، تهران ، شمال ، تبریز ، یزد ، قم ، مشهد ، شیراز ، اهواز و غیره را شرح خواهیم داد :

در ابتدا بایستی لیستی از دکتر هایی که شنیده اید و یا اطلاع دارید که در زمینه جراحی اتوپلاستی مهارت دارند را تهیه کنید. این لیست می تواند از شنیده ها و یا از سرچ در گوگل تهیه و آماده شده باشد. دقت داشته باشید که داشتن این لیست به منزله خوب بودن آن پزشکان نخواهد بود. تنها برای بررسی آسان تر نیاز است که از روی لیست تهیه شده بتوانید تمامی کاندیدای مد نظر را مورد ارزیابی قرار دهید. پس از انجام این پروسه می توانید از اطرافیان و عزیزانی که جراحی گوش انجام داده اند پرس و جو کنید. برخی فاکتورهای انتخاب اعم از ؛ نحوه جراحی ، نوع رفتار دکتر ، میزان مشاوره و اطلاعات در اختیار گذاشته شده و حتی ابزار به کار برده را متوجه شوید. مزیت بارز این روش ، به مشاهده عینی نمونه کار انجام شده بهترین جراح گوش است که می توانید بر اساس نتیجه بدست آمده تصمیم خود را بر خوب یا بد بودن آن دریافت کنید. بعد از اینکه از نمونه کار دیده شده اطمینان حاصل کرده اید می توانید به محیط فعالیت پزشک خوب اتوپلاستی مراجعه کنید و تمامی ابهامات ذهنی خود را در این زمینه از ایشان بپرسید. دقت داشته باشید که پرسیدن پرسش های مطرح شده و دریافت پاسخ از سوی دکتر به شما این زمینه را می دهد که با خیال راحت به انجام جراحی گوش بپردازید و مطمئن از نتیجه به دست آمده باشید.

روش دیگر ، استفاده از دنیای مجازی است. به این طریق که بعد از دریافت لیست اسامی پزشکان مد نظر که در این حیطه فعالیت دارند می توانید تمامی صفحات مجازی از قبیل سایت و اینستاگرام دکتر را مورد بررسی قرار دهید. با مشاهده این صفحات می توانید تمامی اطلاعات علمی در ارتباط با جراحی گوش و همچنین نمونه کارهای انجام شده بهترین جراح گوش را ببینید و مورد ارزیابی قرار دهید. دیدن و بررسی کردن نتیجه های به دست آمده موجب می شود که شما نیز ترغیب به انجام اتوپلاستی نزد آن پزشک گردید. بعد از تایید کارهای انجام داده دکتر می توانید به صورت حضوری به محل فعالیت وی مراجعه کرده و از نزدیک با مراجعه کننده ها آشنا شوید و معایب و مزایای روش جراحی زیبایی گوش را جویا شوید. بدین صورت است که با خیالی آسوده تصمیم می گیرید که خود را بدست پزشک بسپارید یا خیر. دقت داشته باشید که در موقع انتخاب بهترین جراح گوش ایران به این نکته توجه کنید که بایستی توانایی انجام برطرف کردند تمامی عیوب ظاهری گوش شوند و  از پس چالش های پیش آمده در حین پروسه بربیاید. این موارد از فاکتور های تبحر و مهارت بالای جراح به شمار می آید.

سخن آخر

همانطور که خواندید در این مطلب ویژگی های بهترین جراح گوش را بیان کرده و اهمیت این ویژگی ها را شرح دادیم. جراحی گوش ، گرچه عمل زیبایی با پیچیدگی کم محسوب می شود ، اما در صورتی که در انتخاب جراح ماهر توجهی نداشته باشید ، ممکن است با عوارضی روبه رو شوید که شما را مجبور به انجام عمل ترمیمی کند. با توجه به تمام گفته های مطلب ، بهتر است قبل از اتوپلاستی ، در انتخاب جراح گوش زبده بکوشید.

شما می توانید با مراجعه به شبکه اجتماعی ، سایت ، مراجعه حضوری و دیدن حضوری متقاضیان قبلی ، تبحر پزشک را بسنجید. راز جراحی با هدف زیبایی توام با سلامتی این اطلاعات را در اختیار شما قرار داد. به امید زیبایی همراه با سلامتی شما عزیزان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حجازی فر
حجازی فر
2 سال قبل

به نظر من بهترین جراح گوش باید علاوه بر مهارت وجدان کاری هم داشته باشه

مقالات مرتبط

بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس (Botox) ، عمدتاً به دلیل توانایی آن در کاهش دادن شکل ظاهری چین و چروک ها و جوانسازی صورت در میان همگان شهرت یافته است. این روند همچنین برای درمان مشکلاتی از قبیل اسپاسم گردن، عرق کردن زیاد، سردردهای میگرنی، کبد بیش فعال و تنبلی چشم نیز کاربرد دارد. در صورتی که...

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لب ها عضوی در صورت می باشند که زیبایی و شادابی آن ها می تواند باعث زیبایی چهره شود. با بالا رفتن سن لب ها مانند دیگر اجزای صورت تحت تاثیر جاذبه حالت افتادگی پیدا می کنند. روش های مختلفی برای زیبا سازی لب وجود دارد که تزریق فیلر و پروتز لب از جمله این روش ها به شمار می...

باسن برزیلی

باسن برزیلی

شکل و تناسب باسن، فاکتور مهمی در جذابیت و داشتن یک اندام تراشیده می باشد. جراحی باسن برزیلی (BBL Butt Lift) ، می تواند با استفاده از تکنیک هایی از قبیل تزریق چربی ، شکل ظاهری پر تری را در باسن شما خلق کرده و کانتور باسن شما را بهبود بخشد، البته افرادی هستند که با...