| خانه 4 بلاگ 4 ترواسکالپ

ترواسکالپ

اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱ | بلاگ, جراحی بدن | ۰ دیدگاه

یکی از اتفاقات مثبت دهه های اخیر ، بالا رفتن سطح اهمیت دادن افراد به زیبایی های ظاهری می باشد. این تغییر نگرش ، با به روی کار آمدن و ظهور تکنولوژی های پیشرفته در این درمان های مربوط به ارتقا دادن زیبایی های ظاهری ، راه گشایی برای به تحقق پیوستن و حقیقی شدن رویای بسیاری افراد در داشتن اندامی زیبا ، تقویت گردیده است. گزینه پیشنهادی راز جراحی در این مقاله ، ترواسکالپ می باشد که با مورد هدف قرار دادن سلول های سر سخت چربی که در برابر ورزش کردن و رژیم غذایی از خود مقاومت نشان داده و تقریبا ً از خلاص شدن از شر آنها نا امید شده اید ، به شیوه ای تخصصی و با طراحی منحصر به فرد ، این سلول ها را از بین برده و شما را صاحب اندامی زیبا و جذاب می نماید. در ادامه مقاله رازجراحی با ما همراه باشید تا با پاسخگویی سوالات شما در این خصوص و ارائه چشم اندازی وسیع و اطلاعاتی کامل و جامع ، در کمک به شما در برخورداری از اندامی جذاب و لذت بردن از زندگی با کیفیت ، سهیم باشیم.

ترواسکالپ - راز جراحی

فرایند ترواسکالپ چگونه انجام می شود؟

این فرایند ، یک تجربه بدون درد از سوی بسیاری از افرادی که تحت این درمان قرار گرفته اند ، معرفی شده است. در طول اجرا ، متخصص ، دستگاهی ویژه را بر روی پوست شما در ناحیه تحت درمان ، قرار می دهد. این اپلیکاتور ، انرژی رادیو فرکانسی را تولید می کند که با ارسال پالس هایی کنترل شده ، ناحیه مورد نظر را تقریباً به مدت ۴ دقیقه گرم می کند. طول مدت حرارت دهی ، بر اساس صلاحدید متخصص ، می تواند دارای دامنه متغیری باشد.

چه کسانی داوطلب ایده آل برای ترواسکالپ محسوب می شوند؟

این فرایند ، یک ابزار موثر برای آندسته از افرادی محسوب می شود که برای تراش و فرم دادن برخی نواحی خاص در بدن ، به کمک نیاز دارند. برای مثال ، اگر در برخی نواحی ویژه بدن که در برابر ورزش مقاوم بوده و تحت تاثیر قرار نمی گیرند ، دچار اضافه وزن شده اید ، ترواسکالپ ، به کمک شما می آید و چربی های سرسخت در این نواحی را به شیوه ای تخصصی ، بدون وارد آوردن آسیب به پوست ، از بین می برد.

ترواسکالپ سه بعدی ، یک راه حل کارساز برای این نواحی مورد هدف می باشد. این فرایند ، برای درمان چاقی کل بدن ، طراحی نشده است و به صورت موضعی می تواند نواحی مورد نظر را تحت درمان قرار دهد.

در فرایند ترواسکالپ ، چند جلسه درمان مورد نیاز است؟

در پروسیجر چربی سوزی ترواسکالپ سه بعدی ، برخی بیماران بعد از جلسه اول ، شاهد نتایج فوق العاده و چشمگیر درمان خواهند بود. در یک جلسه ، نواحی متعددی مورد هدف قرار می گیرند ، بنابراین نتایج به راحتی قابل دستیابی و مشاهده خواهد بود. برخی از بیماران برای بهره مند شدن از نتیجه مطلوب تر و از بین بردن آثار باقی مانده از چربی های سرسخت ، در نواحی تحت درمان ، دو جلسه درمان را انتخاب می کنند.

برای دستیابی به نتایج شخصی تر که همیشه خواهان داشتن آن بوده اید ، می توانید در جلسات درمان بیشتر شرکت کنید.

نتایج به دست آمده از ترواسکالپ تا چه مدت ماندگار است؟

با استفاده از این فرایند درمان سه بعدی ، نتیجه نهایی درمان ، بعد از گذر حداکثر یک دوره ۱۲ هفته ای ، نمایان می شود. شما می توانید از مزایای به دست آمده با این فرایند درمان ، تا سه ماه لذت ببرید. شما می توانید با تمرکز بر روی برنامه های فیتنس ، مدت زمان ماندگاری این پروسیجر را طولانی تر کنید.

چه نواحی از بدن با استفاده از پروسیجر ترواسکالپ ، قابل درمان می باشد؟

این فرایند ، یک روش ایده آل برای مورد هدف قرار دادن چربی در نواحی مختلف بدن ، بدون شل شدن پوست یا از دست رفتن خاصیت ارتجاعی آن می باشد. فرایند ترواسکالپ ، یک راهکار خوب برای درمان شکم ، ران ها ، پهلو ها ، بازوها ، و بسیاری نواحی دیگر می باشد.

تفاوت ترواسکالپ با سایر فرایندهای پیکر تراشی

این فرایند ، یک روش موثر برای درمان دامنه وسیعی از بیمارانی است که برای سایر فرایند های پیکرتراشی ، به دلیل موقعیت محل درمان ، نوع پوست ، ضخامت چربی یا شلی پوست ، گزینه و داوطلبین خوبی محسوب نمی شوند. این فرایند درمان دارای حداقل درد در مقایسه با سایر روش های پیکرتراشی می باشد. زمان از کار افتادگی در آن نزدیک به صفر بوده و شما می توانید بلافاصله فعالیت های نرمال خود را از سر بگیرید. زمان درمان بر حسب اندازه و تعداد نواحی نیازمند به درمان ، بین ۱۵ الی ۳۰ دقیقه متغیر می باشد.

آیا ترواسکالپ بی خطر است؟

ترواسکالپ سه بعدی ، یک روش تائید شده از سوی سازمان غذا و دارو است که انرژی رادیوفرکانسی (RF) را از طریق یک ابزار دستی دارای یک طراحی ویژه به ناحیه مورد نظر انتقال می دهد. این انرژی از لایه های پوست عبور کرده و سلول های چربی را حرارت می دهد و دمای آن را به یک نقطه مورد نظر رسانده و باعث مرگ آنها می شود. این چربی های از بین رفته ، با سایر مواد دفعی از بدن خارج می شوند.

مارکر های ترواسکالپ ، بر روی ایمنی و سلامت بیمار تاکید کرده و در نتیجه ، سیستمی را برای تراش دادن بدن طراحی کرده اند که هیچ خطری را برای بیمار به همراه نخواهد داشت.

در حین حرکت قطعه دستی بر روی بدن ، حرارت سطح پوست ، پایین نگه داشته می شود ودر نتیجه بخش سطحی پوست ، همچنان خنک است. بنابراین این فرایند درمان ، هیچگونه خطر سوختگی را به دنبال نداشته و تنها برروی سلول های چربی تمرکز می کند.

ریکاوری بعد از فرایند ترواسکالپ

بعد از اجرای پروسیجر ، می توانید بلافاصله پس از خروج از مطب پزشک ، فعالیت های روزمره و نرمال خود را از سر بگیرید. هیچ برشی در پوست ایجاد نشده و در نتیجه چیزی به عنوان زخم در این فرایند وجود نخواهد داشت. با توجه به اینکه بر تن کردن گن یا استفاده از اقلام پشتیبان و محافظ در ناحیه درمان مورد نیاز نمی باشد ، می توان گفت که زمان ریکاوری در این پروسیجر ، نزدیک به صفر است.

فرایند ترواسکالپ چه احساسی را در شما ایجاد می کند؟

بسیاری از بیماران ، از تجربه کردن درد در این فرایند ، هراس دارند ، ولی اکثر بیمارانی که تحت درمان با این پروسیجر قرار گرفته اند ، آن را بعنوان یک تجربه بدون درد یاد می کنند. پزشک ، در طول فرایند ، چیزی شبیه به نقشه جاده را بر روی بدن شما ترسیم می کند که طبق آن ، اپلیکاتور ترواسکالپ برای درمان بر روی نواحی مورد نظر در بدن شما قرار خواهد گرفت. وقتی اپلیکاتور روشن می شود ، متخصص پوشش پلاستیکی شفافی را بر روی ناحیه مورد نظر قرار می دهد. با شروع درمان ، احساسی شبیه به ماساژ داده شدن با گرما را تجربه خواهید کرد. هر اپلیکاتور ، دارای یک صفحه بشقاب مانند است که در طول فرایند ، گرم می شود و حس کردن آن خصوصاً در اتاقی که خنک است ، لذت بخش خواهد بود. با بالا رفتن دما ، شما نگران این هستید که مبادا سوختگی اتفاق بیافتد ، ولی این اتفاق هرگز نمی افتد چون متخصص درمان ، دما را در سطح کنترل شده ای حفظ می کند.

با توجه به مجهز بودن دستگاه به شش اپلیکاتور ، می توان به طور همزمان ، بخش وسیعی از ناحیه مورد نظر را تحت درمان قرار داد.

عوارض جانبی ترواسکالپ

مثل هر فرایند درمان دیگری ، در این پروسیجر نیز عوارض جانبی قابل انتظار می باشد. ترواسکالپ ، یک روند بی خطر برای انواع پوست محسوب می شود ، ولی قرمزی ، حساس شدن و حتی کبودی و احساس خستگی خفیف ، ممکن است بعد از اجرای فرایند ، توسط بیمار تجربه شود. قرمزی ایجاد شده در ناحیه درمان ، به سرعت فروکش می کند. عدم زمان از کارافتادگی برای دوره ریکاوری بعد از این پروسیجر ، یکی از بزرگ ترین مزایای آن محسوب می شود. بنابراین ، شما می توانید بعد از تکمیل فرایند ، فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید.

پزشک به شما توصیه می کند برای کمک به جریان یافتن سلول های چربی از سیستم لنفاوی و شروع گوارش آن در سراسر بدن ، مقدار زیادی آب بنوشید.

فرایند ترواسکالپ برای چه افرادی مناسب نیست ؟

  • زنان باردار
  • افرادی که در بدن خود دیفیبریلاتور یا دستگاه تنظیم ضربان قلب قرار داده شده است.
  • افراد دارای توده های خوش خیم یا کشنده در ناحیه هدف
  • افرادی که در ناحیه تحت درمان ، ایمپلنت فلزی قرار داده شده است.

مزایای ترواسکالپ

جالب است بدانید که ترواسکالپ ، علاوه بر مزایای نزدیک به مزیت های به دست آمده از استراتژی های پیکرتراشی از قبیل لیپوساکشن ، لیپوماتیک ، اولتراسوند و غیره ، دارای ویژگی های منحصر به فرد تری می باشد. برخی از مزایای این فرایند درمان ، شامل موارد زیر می باشد:

  • در این پروسیجر ، از فرکانس های رادیویی استفاده می شود.
  • درمان ، کمتر از یک ساعت طول می کشد.
  • نتیجه مطلوب ، بعد از ۱ الی ۲ جلسه درمان ، قابل رویت می باشد.
  • در مقایسه با سایرفرایند های مشابه ، در این پروسیجر ، تقریباً هیچ زمان از کار افتادگی برای سپری شدن دوره ریکاوری مورد نیاز نمی باشد.
  • این فرایند درمان ، سلول های چربی را مورد هدف قرار داده و هیچگونه آسیبی به پوست وارد نمی کند.

مراقبت های بعد از ترواسکالپ

اگر به فرایند ترواسکالپ علاقمند هستید ، باید بدانید که بعد از این پروسیجر ، تورم و قرمزی جزئی را در طول ۱ الی ۲ ساعت بعد از فرایند ، تجربه خواهید کرد. در این بخش از مقاله ، نکاتی را که با هدف دستیابی به بهترین نتیجه ، موظف به رعایت آنها هستید ، مورد اشاره قرار می دهیم :

به مدت ۲۴ ساعت از استعمال ژل یا لوسیون در ناحیه درمان خودداری کنید. علت این توصیه ، اجتناب از ایجاد حساسیت در پوست می باشد. کرم ضد آفتاب با SPF30 یا بالاتر را در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید در طول ۳ الی ۵ ساعت بعد از درمان ، مورد استفاده قرار دهید. بمنظور دستیابی به بهترین نتیجه ، حتماٌ رژیم غذایی کم کالری را دنبال کرده و ورزش کنید.

هزینه ترواسکالپ

این فرایند درمان ، یک گزینه درمان زیبایی محسوب می شود که دامنه تغییرات مورد نیاز در افراد مختلف، متفاوت است. همین امر ، مدت زمان و تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه مطلوب از درمان را تحت تاثیر قرار می دهد. شما می توانید با شرکت در جلسه مشاوره ، که در طول آن پزشک به معاینه شما و بررسی شرایط جهت تعیین داوطلبی تان برای قرار گرفتن تحت درمان ، می پردازد ، اطلاعات مورد نیاز در خصوص هزینه درمان را نیز از پزشک دریافت کنید. علاوه بر متغیر بودن دامنه درمان در بیماران مختلف ، فاکتورهای دیگر از قبیل تجربه پزشک و موقعیت جغرافیایی مرکز درمان نیز بر روی هزینه نهایی آن تاثیر گذار است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات مرتبط

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس (Botox) ، عمدتاً به دلیل توانایی آن در کاهش دادن شکل ظاهری چین و چروک ها و جوانسازی صورت در میان همگان شهرت یافته است. این روند همچنین برای درمان مشکلاتی از قبیل اسپاسم گردن، عرق کردن زیاد، سردردهای میگرنی، کبد بیش فعال و تنبلی چشم نیز کاربرد دارد. در صورتی که...

پروتز باسن

پروتز باسن

پروتز باسن (Buttock implant) که تحت عنوان جراحی باسن نیز شناخته می شود، روندی است که با هدف بهبود ناحیه سرینی انجام می پذیرد. این جراحی در میان جمعیت زنان از عمومیت بیشتری برخوردار است به همین منظور تیم راز جراحی تصمیم به تهیه مقاله ای جامع در این خصوص گرفت، اگر تصمیم...