| خانه 4 بلاگ 4 هزینه ابدومینوپلاستی

هزینه ابدومینوپلاستی

خرداد ۲۰, ۱۴۰۱ | بلاگ | ۱۶ دیدگاه ها

شما هم می خواهید از هزینه ابدومینوپلاستی آگاهی پیدا کنید؟ پس این مقاله راز جراحی را از دست ندهید. اگر شما هم برای رسیدن به اندام و استایل دلخواه و شکمی صاف و تخت ، چندین سال است که به طور پیوسته  به باشگاه ورزشی می روید و رژیم های غذایی مختلف را امتحان  می کنید ؛ با این حال هنوز به خواسته خود نرسیده اید ، ابدومینوپلاستی راه حل مناسبی برای شما خواهد بود. جراحی زیبایی شکم ، تحت نظر یک جراح متخصص و اعتنا به مراقبت های پس از آن ، شما را به آرزوی دلتان می رساند.

هزینه ابدومینوپلاستی راز جراحی

البته فاکتور دیگری نیز می تواند انجام دادن یا ندادن این پروسه را تحت تأثیر قرار دهد. هزینه عمل عاملی است که بسیار حائز اهمیت بوده اما به تنهایی آیتم مناسبی برای تصمیم گیری نهایی محسوب نمی شود. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به عوامل مرتبط در تعیین هزینه عمل ابدومنیوپلاستی بپردازیم.

هزینه عمل ابدومینوپلاستی

همان طور که می دانید و البته تجربه کرده اید ، هزینه های زندگی هر سال نسبت به سال قبل افزایش می یابد. این روند صعودی قیمت ها در تمام زمینه ها تأثیر گذار است ؛ از جمله پروسه های پزشکی. این عمل نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود و سال به سال ، با توجه به چرخه اقتصادی کشور بر مبلغ پرداختی آن نیز افزوده می شود.

اصولاً یکی از سؤالات همیشگی متقاضیان، هنگام مراجعه به بهترین جراح ابدومینوپلاستی ، در باب هزینه و نحوه پرداخت آن می باشد. در این شرایط وظیفه پزشک ایجاب می کند که مسئله مالی را به طور کامل و شفاف برای فرد مراجعه کننده بیان کند. چرا که به چند دلیل نمی توان پاسخ دقیقی به این پرسش داد. در وهله اول باید خاطرنشان کرد که روند انجام پروسه برای تمامی افراد یکسان نخواهد بود و همین امر سبب اختلاف در قیمت هایی ابلاغ شده می گردد. مورد بعدی وضعیت ناپایدار اقتصادی است که همواره هزینه ها را بخصوص هزینه ابدومینوپلاستی را تغییر می دهد.

قاعدتاً مبلغی که بابت عمل جراحی شکم پرداخت می کنید ، صرفاً به جراح تعلق نمی گیرد. تمام امور دخیل در پروسه جراحی مشمول هزینه پرداختی می شوند. می توان فاکتورهای دخیل در این امر را بدین صورت عنوان کرد:

 • دشواری پروسه جراحی

با توجه به نیاز هر شخص ، روند انجام جراحی زیبایی شکم متفاوت خواهد بود. گاهی مواقع با انجام مینی ابدومینوپلاستی مشکل فرد کاملاً برطرف می شود. در سوی دیگر امکان دارد که فرد دیگری برای رسیدن به یک شکم صاف ، به پروسه کامل تری نیاز داشته باشد. از این رو ، جراحی مدت زمان بیشتری به طول می انجامد و مشخصاً میزان داروهای مصرفی حین عمل و  پیچیدگی و تغییرات مورد نیاز نیز افزایش می یابد.

 • حق الزحمه جراح

طبیعی است که هرچه متخصص در زمینه عمل حاذق و خبره تر باشد هزینه پرداختی بابت ویزیت و جراحی تحت نظر ایشان بالاتر خواهد بود. شایان ذکر است که لزوماً قیمت بالا ، تأییدی بر بهترین بودن جراح نیست. بنابراین نباید مبلغ اعلام شده توسط متخصص ، تنها ملاک شما برای ارزیابی وی باشد. البته در صورت پایین بودن غیر عادی مبلغ ، باید برایتان شک برانگیز باشد.

 • خدمات درمانی ارائه شده

گستره خدمات ارائه شه توسط جراح و تیم او، در صعودی یا نزولی بودن مبلغ قابل پرداخت دخیل خواهد بود. امکان دارد حین انجام عمل متخصص تشخیص دهد که علاوه بر جراحی اصلی ، برداشتن پوست های اضافه ناحیه تحت عمل، سفت و لیفت کردن آن و همچنین فرم دهی یا ترمیم ماهیچه ها نیز ضرورت دارد. از طرفی تنها تعداد پروسه های صورت گرفته مد نظر نیست بلکه حجم کار انجام شده عاملی است که هنگام حساب و کتاب های مالی مورد توجه قرار می گیرد.

 • عمل های جراحی مشترک با ابدومینوپلاستی

در برخی موارد فرد با خود می گوید حالا که من زیر تیغ جراحی قرار گرفتم چرا فقط این جراحی را انجام دهم؟ در این حالت او برای صرفه جویی در وقت و هزینه خویش و همچنین به صلاحدید پزشک ، در کنار عمل زیبایی شکم ، عمل های زیبایی دیگری را نیز می تواند انجام دهد. بدین گونه امکان دارد که مبلغ پرداختی موسوم به هزینه ابدومینوپلاستی تا حدودی افزایش یابد ؛ اما به طور کلی و از جوانب بسیاری شخص ، هم در وقت و هم در پول خود صرفه جویی کرده است. به طور مثال فرد یک بار تحت پروسه بیهوشی قرار گرفته اما چند عمل برای او انجام می شود ، یک دوره ریکاوری را پشت سر می گذارد و یک بار در بیمارستان بستری می شود.

 • پروسه بیهوشی

نوع بیهوشی انجام شده ومیزان دوز تزریق دارو، ۲ عامل مهم در این امر محسوب می شوند. هرچه دوز بالاتری از دارو مورد استفاده قرار گیرد ، هزینه بیشتری بابت آن باید پرداخت شود. از لحاظ نوع عمل بیهوشی باید گفت که بیهوشی عمومی در قیاس با بی حسی موضعی ، هزینه افزون تری را شامل می شود. البته گاهی اوقات بی حسی موضعی با تزریق داروی آرام بخش درون وریدی همراه می شود که خود در مبلغ پرداختی بابت عمل بیهوشی تغییراتی ایجاد می کند.

 • موقعیت جغرافیایی

محل کار و فعالیت جراح عامل دیگری است که سبب بالا و پایین شدن هزینه جراحی شکم می شود. معمولاً در کلان شهر های کشور ، شمار جراحان مطرح نیز بیشتر می باشد و احتمال دارد افراد جهت انجام عمل زیر نظر آنان ، از دیگر نقاط کشور به شهر مربوطه سفر می کنند. از این رو می توان گفت که هزینه ابدومینوپلاستی در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز و شمال در مقایسه با شهرهای کوچک تر تفاوت نسبتاً چشمگیری دارد. البته که هرگز نمی توان در رابطه با قیمت و هزینه نظر قطعی داد.

از سوی دیگر، به سبب آن که عمل در دسته جراحی های زیبایی قرار دارد ، بیمه یا هیچ نهاد دیگری کل یا بخشی از مبلغ پرداختی آن را متقبل نمی شود. بنابراین در صورتی که پزشک در بیمارستان یا کلینیکی شاغل باشد که با بیمه تأمین اجتماعی یا خدمات یا هر سازمان دیگری در این زمینه ، قرارداد داشته باشد ، بر قیمت ابدومینوپلاستی هیچگونه تأثیری نخواهد گذاشت.

البته نوع بیمارستان یا مرکز درمانی ، منظور خصوصی یا دولتی بودن آن ، می تواند کمی در کم یا زیاد بودن قیمت ابدومینوپلاستی دخیل باشد.

 • صورتحساب بیمارستان یا مرکز درمانی

در راستای انجام عمل ، جراح از تجهیزات جراحی کلینیک یا بیمارستان بهره می گیرد. به همین سبب لازم است مبلغی بابت آن پرداخت شود. همچنین ممکن است پس از اتمام پروسه ، در صورت تشخیص متخصص ، فرد برای یک یا چند روز در مرکز درمانی بستری بماند تا شرایط عمومی او کاملاً نرمال شود. از این رو هزینه خدمات ارائه شده توسط مرکز در دوران بستری وی ، در فیش تسویه بیمار قرار می گیرد.

 • هزینه های جانبی

در کنار پروسه ها و عوامل اصلی که مستقیماً در امر تعیین هزینه ابدومنیوپلاستی دخالت دارند ، برخی فاکتورهای جانبی نیز در میزان کلی مبلغ پرداختی بابت عمل دخیل هستند. هزینه ویزیت ها ، داروهای مصرفی قبل و بعد از پروسه و آزمایش های انجام شده ، از جمله فاکتورهای مذکور می باشند.  شاید اثر گذاری این موارد به طور مستقیم در قیمت مطرح شده مشخص نگردد اما اگر دقت کنید پروسه کلی این جراحی از زمان اولین مراجعه تا آخرین ویزیت پس از عمل در نظر گرفته می شود. در این بازه هر پولی که بابت موردی مربوط به عمل پرداخت شود ، در هزینه کلی مورد محاسبه قرار می گیرد. به قول معروف در پایان عمل و دوره ریکاوی و جلسات چک آپ بعد از آن فرد می گوید کل جراحی این مقدار هزینه برد.

ابدومینوپلاستی اقساطی

جراحی شکم ، یک پروسه هزینه بر به حساب می آید. از این رو امکان دارد شمار زیادی از افرادی که خواهان انجام این عمل هستند ، از عهده پرداخت آن برنیایند و به طور کلی از انجام آن صرفه نظر کنند. در همین راستا برخی از جراحان و متخصصان برای رفاه بیماران خود ، پرداخت هزینه  به صورت اقساطی را پیشنهاد می کنند. در این صورت فرد می تواند طی چندین مرحله و با توجه به شرایط ذکر شده توسط جراح ، پول مورد نیاز را پرداخت کرده و تسویه نماید.

از طرفی دیگر برخی از مؤسسات خصوصی هستند که در این زمینه برای عمل یا سایر جراحی های زیبایی ، خدماتی همچون وام کم بهره درمان به افراد متقاضی ارائه می دهند. در این صورت فرد می تواند با دریافت وام ، مبلغ اعلام شده برای عمل را در یک مرحله پرداخت کند. این فرایند برای زمانی که جراح مورد نظر پرداخت به صورت اقساطی را نمی پذیرد ، راه چاره مناسبی است.

هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

افزایش نرخ سالانه ، یک روند طبیعی در زمینه اقتصادی و مالی است و میزان آن با توجه به شرایط کلی کشور تعیین می گردد. تمام ارکان جامعه به یکدیگر مرتبط می باشند ؛ بنابراین بروز تغییر در یکی از آن ها به طور سلسله وار سایر نهادها را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. حیطه پزشکی از این قاعده مستثنی نیست و تحولات اقتصادی بر میزان مبالغ پرداختی خدمات آن نیز اثر گذار خواهد بود. بدین ترتیب قیمت ابدومینوپلاستی در ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ مشخصاً با سال ۱۳۹۹ و سال ها پیش از آن مغایرت دارد و با توجه به شرایط  کنونی اقتصاد کشور می توان گفت که سیر صعودی نسبتاً زیادی داشته است.

در سال ۱۴۰۱ نسبت به تورم و مسائل اقتصادی که در کشور داریم ، شاهد افزایش قیمت در تمامی خدمات زیبایی و درمانی هستیم. در حال حاضر هنوز اطلاعاتی از نرخ عمل های زیبایی و درمانی در اختیار نداریم ؛ اما با توجه به سیاست هایی که هر ساله اتخاذ می شوند ، در انتظار افزایش قیمت ها هستیم. البته در این میان ، مراکز زیبایی و پزشکان متبحری نیز هستند که سعی در ثابت نگه داشتن هزینه ها دارند.

قیمت جراحی زیبایی شکم

در بخشی از مقاله در خصوص عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه ابدومینوپلاستی ، عمل های جراحی مشترک با این جراحی را مورد اشاره قرار دادیم. در این بخش ، برخی از عمل های جراحی قابل اجرا با عمل و هزینه آنها را مورد بررسی قرار می دهیم.

هزینه ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک

گاهی دو عمل جراحی شکم و لیپوماتیک به طور همزمان انجام می شود. این جراحی فرایندی است که در آن چربی های اضافی از بین برده می شود و پوست اضافی برداشته می شود. همچنین عضلات شکم نیز در دیواره شکم ، سفت شده و هیچ برآمدگی یا چین خوردگی از آن بر جای نخواهد ماند.

جراحی لیپوماتیک نیز که یکی از زیر شاخه های لیپوساکشن بوده و چربی های تجمع یافته در برخی از اندام های بدن را با روشی کمتر تهاجمی استخراج می کند ، به عنوان یک مکمل در تکمیل نتیجه جراحی، به فرایند اضافه می شود. در صورتی که این دو عمل جراحی به طور همزمان با هم انجام شوند ، هزینه درمان در مقایسه با اجرای تنها یکی از آنها ، بیشتر خواهد بود. نکته قابل اشاره این است که در صورت اتکا به تنها یکی از این دو فرایند ، هر چند هزینه درمان ، کمتر خواهد بود ولی قطعاً نتیجه ای که در پی اجرای همزمان این دو فرایند به دست می آید ، حاصل نخواهد شد.

هزینه برای جراحی پوست شکم

گاهی در پی اجرای جراحی ، پوست ناحیه شکم ، به میزان مطلوب جمع نمی شود و چین و چروک هایی بر روی آن قابل مشاهده بوده و پوست صاف و یکدست نیست. در این فرایند جراحی ، پزشک ، پوست شکم را با ایجاد برش هایی ، جمع تر می کند تا پوست صاف و یکدست شود. البته با توجه به اینکه برای جراحی پوست شکم ، لازم است برش هایی برای براشتن پوست اضافی ایجاد شود ، آثار برش بر روی پوست باقی می ماندن که به مرور زمان کم رنگ تر می شود. هزینه جراحی ابدومینوپلاستی به تنهایی در مقایسه با ترکیب آن با برداشتن پوست اضافی ، کمتر است ولی نتیجه ترکیب این دو درمان ، بسیار چشم گیر تر خواهد بود.

هزینه عمل لیپوساکشن به همراه ابدومینوپلاستی

جراحی ، جراحی چربی برداری نیست. در واقع این جراحی و لیپوساکشن ، دو عمل جراحی متفاوت هستند. گاهی پزشک تشخیص می دهد که این دو عمل جراحی به طور همزمان انجام شود تا نتیجه مطلوب و ایده مورد نظر بیمار ، حاصل شود.

عمل لیپوساکشن ، عمل جراحی چربی کشی است که با عمل مکش ، چربی ها را از نواحی مختلف بدن برمی دارد. این روش برای کاهش وزن کلی مورد استفاده قرار نمی گیرد. لیپوساکشن ، تعداد سلول های چربی را کاهش می دهد.

با ترکیب عمل جراحی و لیپوساکشن ، علاوه بر برداشته شدن بخشی از سلول های چربی در پی جراحی لیپوساکشن ، ناحیه درمان طی جراحی لیپوماتیک ، محکم تر شده و در نهایت ، پیرو ترکیب این دو فرایند جراحی ، نتیجه مطلوب تری حاصل می شود.

زمانی که جراح به شما توصیه می کند تا برخی فرایند ها باید با یکدیگر ترکیب شوند ، قطعاً شرایط شکم شما به گونه ای است که با اجرای تنها یک فرایند ، نتیجه مطلوب حاصل نمی شود و آن ایده ای که بیمار در ذهن خود ترسیم نموده است ، با اجرای تنها یک فرایند قابل دسترسی نخواهد بود.

هر چند هزینه ترکیب دو فرایند ، در مقایسه با اجرای یک فرایند ، کمتر است ، ولی قطعاً نتیجه به دست آمده از ترکیب دو فرایند ، به اندازه ای جذاب و دلنشین است که بیمار خود در می یابد که این نتیجه ، ارزش هزینه کردن بیشتر را داشته است.

قیمت عمل ابدومینوپلاستی و تکنیک های جراحی

هزینه ابدومینوپلاستی تا حدودی تحت تاثیر تکنیک مورد استفاده نیز قرار دارد. تکنیک های مورد استفاده جراح که متناسب با نیازهای بیمار ، انتخاب می شود ، شامل موارد زیر می باشد:

 • ابدومینوپلاستی کامل

در این فرایند که حقیقتاً نتایج چشمگیری را به دست می دهد ، برش از یک سر استخوان لگن آغاز شده و تا سر دیگر ، ادامه می یابد. به این ترتیب جراح می تواند کانتور مورد نظر را در ناحیه درمان خلق نماید.

 • مینی ابدومینوپلاستی

در این فرایند ، برش در مقایسه با نوع کامل کمتر است. برش در بالای ناحیه شرمگاهی ایجاد شده و پوست و چربی نیز از طریق آن برداشته می شود. دوره نقاهت در این فرایند جراحی کوتاه تر بوده و زخم بر جای مانده از عمل جراحی نیز سریع تر بهبود می یابد.

 • ابدومینوپلاستی گسترش یافته 

این پروسیجر جراحی همانطور که از نامش نیز مشخص است ، شباهت زیادی به نوع کامل دارد با این تفاوت که برش ها در ناحیه پهلو ها و کفل نیز ایجاد می شود. برش ایجاد شده در این فرایند ، در مقایسه با نوع کامل ، بزرگ تر است.

 • ابدومینوپلاستی شناور

در این روند جراحی ، برش در اطراف ناف در زیر شکم ایجاد شده و فرم دهی و خلق کانتور در این ناحیه انجام می شود. ناف بر روی پوست خود باقی مانده و پس از تکمیل فرایند ، در موقعیت مناسب ، محکم می شود.

هزینه انجام عمل مینی ابدومینوپلاستی

مینی ابدو برای افرادی کاربرد دارد که در قسمت پهلو ها و شکم یا دیگر نواحی بدنشان چربی بسیار کمی قرار دارد. پروسه انجام آن طولانی نخواهد بود چرا که برای انجام آن نیازی به ایجاد برش در نواحی اطراف ناف وجود ندارد. از همین رو می توانیم بگویم در این عمل جراحی عضلات دیواره شکمی دست نخورده و سالم باقی می ماند. در اصل این عمل ، بسیار محدود بوده و به همین خاطر برای انجام آن نیازی به صرف زمان طولانی نیست. طولانی نبودن زمان جراحی و به وجود نیاوردن برش بر روی مناطق اطراف ناف و ایجاد تغییرات کم عوامل موثری هستید که باعث می شود هزینه عمل مینی ابدومینوپلاستی کمتر از عمل کامل آن باشد.  اما با این وجود باید بدانید که این عمل نیز همانند عمل شکم به صورت کامل نیاز به مهارت و تجربه بسیار بالایی دارد که این موضوع بر هزینه نهایی تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. در برخی از موارد که نیاز به برش و جدا کردن پوست باشد، قیمت این عمل جراحی نیز مقداری افزایش می یابد. اگر تا به این جا این سوال برایتان به وجود آمده است که آیا این نوع از جراحی تحت پوشش بیمه قرار می گیرید؟ آیا بیمه هزینه انجام آن را متقبل می شود یا خیر ؟ همانطور که در مطالب فوق ذکر نمودیم ، باید بگویم از آنجایی که این نوع عمل جراحی با هدف افزایش زیبایی اندام صرت می پذیرد و به همین دلیل یک عمل زیبایی محسوب می شود ، بیمه هیچ هزینه ای را برای انجام آن تقبل نخواهد کرد.  فاکتور ها و عوامل موثر بر هزینه که در این مقاله گفته شده است برای این عمل نیز صدق خواهد کرد.

چگونه هزینه ابدومینوپلاستی را کاهش دهیم؟

راه های زیادی برای کاهش هزینه عمل های زیبایی وجود دارد. تعدادی از این راه ها منطقی به نظر می رسند اما تعدادی نیز دور از منطق هستند و در صورت استفاده از این راه های غیر استاندارد ، امکان آسیب به سلامتی و حتی افزایش هزینه در دراز مدت نیز وجود دارد. بنابراین بهتر است در انتخاب راه های کاهش هزینه هوشمند عمل کنید. اما قبل از شرح این راه های استاندارد و غیر استاندارد برای کاهش هزینه جراحی ابدومینوپلاستی ، بهتر است نکته ای را خدمت تان عارض شویم:

بعضی از اقدام های زیبایی نوعی سرمایه گذاری طولانی مدت در زیبایی و سلامتی ما محسوب می شوند. جراحی نیز برای متقاضیان آن ، چنین پروسه ای محسوب می شود. این افراد با اقدام به رفع چربی های زائد و کشیدگی شکم خود ، زیبایی را در سالیان سال به خود بخشیده اند و حتما از پرداخت هزینه های بالای قرص های چربی سوز و موارد دیگر ، رها شده اند. جراحی نیز نوعی سرمایه گذاری است ؛ بنابراین پیشنهاد می دهیم در پرداخت هزینه خساست به خرج ندهید. اما در ادامه با راه های استاندارد و غیر استاندارد کاهش هزینه جراحی زیبایی شکم آشنا شوید:

راه های استاندارد کاهش هزینه جراحی زیبایی شکم

 • تخفیف های دوره ای

عموما جراحان زیبایی متبحر برای ارائه خدمات به تمامی اقشار جامعه به مناسبت های مختلف ، تخفیف هایی ارائه می دهند. در صورتی که قصد انجام جراحی دارید ، می توانید از این تخفیف ها در مناسبت های مختلف بهره ببرید.

 • انتخاب بهترین جراح

در نگاه اول بسیاری از مردمان ، تصور می کنند جراح متبحر دستمزد بالا تری دارد از این رو سبب افزایش هزینه ها می شود ؛ این موضوع در حالی است که جراح پلاستیک حرفه ای با دانش و مهارتی که دارد ، پروسه جراحی را بهترین نحوه انجام داده و هزینه های جانبی بعد از جراحی را کاهش می دهد.

راه های غیر استاندارد کاهش هزینه جراحی زیبایی شکم

 • مراجعه به پزشک کم تجربه

در هر شغل و منصبی ، افراد زیادی در حال فعالیت هستند. اما در این میان افرادی هستند که تجربه و تخصص بی نظیری دارند و افرادی نیز هستند که تنها برای دریافت هزینه فعالیت می کنند و بدین ترتیب خدمات با کیفیتی ارائه نمی دهند. این نکته در دنیای جراحان زیبایی نیز وجود دارد. بعضی از پزشکان به کار خود به عنوان منبع درآمد نگاه می کنند ؛ از این رو نمی توانند خدمات با کیفیتی ارائه دهند. عموما این افراد برای جذب مراجعه کنندگان بیشتر ، هزینه کمتری نیز دریافت می کنند. بنابراین زیباجویان زیادی جذب آن ها می شوند. برای کاهش هزینه ابدومینوپلاستی هرگز سراغ چنین پزشکانی نروید. چرا که در این صورت ممکن است در طولانی مدت از نتیجه عمل ناراضی باشید و منجر به پرداخت هزینه های بیشتر نیز شوید.

هزینه ابدومینوپلاستی در تهران

همانطور که می دانید تهران پرجمعیت ترین ، شلوغ ترین و در عین حال زیبا ترین شهر کشور عزیزمان است که به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد به عنوان پایتخت انتخاب شده است. افرادی که در تهران زندگی می کنند معمولا زندگی ماشینی دارند به بیانی دیگر صبح ها از خواب بیدار می شوند و به محل کار خود می روند و پس از تعطیل شدن به خانه باز می گرنند و به دلیل خسته بودن سریعا به تخت خواب می روند. کسانی که این نوع زندگی را انتخاب کرده اند معمولا نمی توانند رژیم غذایی درست و مناسبی داشته باشند و برای رسیدن به تناسب اندام به باشگاه های ورزشی بروند یا به انجام فعالیت های ورزشی مختلف بپردازند. از همین رو متاسفانه دچار اضافه وزن و خارج شدن از اندام ایده آل می شوند. همانطور که در طول این مقاله گفته شد انجام عمل برای این افراد گزینه بسیار مناسبی می باشد. به همین دلیل افرادی که قصد دارند این عمل را انجام دهند ابتدا قبل از هرکاری به دنبال آگاهی پیدا کردن نسبت به هزینه ابدومینوپلاستی در تهران هستد. باید بگویم که هزینه این عمل به دلیل موقعیت جغرافیای ، وضعیت اقصادی و داشتن پزشکان متبحر ، باتجربه ، کار آزموده و خبره بسیار زیاد ؛ همواره در حال بالا رفتن می باشد به همین خاطر برای آگاهی پیدا کردن از هزینه آن باید به پزشک و جراح انتخابی خود مراجعه نمایید.

هزینه ابدومینوپلاستی در اصفهان

اصفهان یکی از مهم ترین و زیبا ترین شهر های ایران است که به دلیل داشتن جاذبه های تاریخی ، طبیعی و زیبایی های بی شمار لقب نصف جهان را دریافت کرده است. دوران شکوفایی این شهر زیبا به دوره صفویه و شاه عباس باز می گردد، در آن زمان این شهر به دلیل بزرگی ، زیبایی های طبیعی ، مردمان خون گرم و مهمان نواز پایتخت حکومت انتخاب شده بود. این شهر از دیر باز شهری مناسب برای زندگی و حضور معماران ، دانشمندان ، پزشکان و افراد سرشناس بوده است. همین موضوع نیز باعث شده افرادی که به دنبال بهترین پزشکان و جراحان برای انجام جراحی های مختلف به خصوص جراحی های زیبایی هستند به راحتی بتوانند پزشک مورد نظر خود را در این شهر بیابند و آن را انتخاب نمایید. از آن جایی که این شهر جزء پر جمعیت ترین و پهناور ترین شهر های ایران به حساب می آید ، هزینه ابدومینوپلاستی نیز بالا می باشد. البته باید خاطر نشان نمود که هزینه این در شهر نیز به میزان دستمزد جراح ، ناحیه تحت درمان و تغییرات مورد نیازی که قرار است بر روی بدن فرد انجام شود بستگی دارد. به همین خاطر برای آگاهی پیدا کردن از هزینه ابدومینوپلاستی در اصفهان  بهتر است به صورت حضوری به پزشک مورد نظر مراجعه کنید تا بعد از انجام بررسی های دقیق هزینه نهایی به شما اعلام شود.

هزینه ابدومینوپلاستی در کرمانشاه

جراحان پلاستیکی که در کرمانشاه فعالیت می کنند ، دستمزد خود را بر اساس ناحیه جغرافیایی و خدماتی که ارائه می دهند ، تعیین می کنند. عموما هزینه ابدومینوپلاستی در کرمانشاه نسبت به پایتخت کمتر است. گاهی این کاهش قیمت همیشه به دلیل عدم تبحر یا نبود ابزارهای تخصصی است ؛ اما این دلایل همیشگی نیستند. در صورتی که در کرمانشاه زندگی می کنید و از تبحر پزشک خود اطمینان دارید ، اما به دلیل دریافت دستمزد کمتر نسبت به دستمزد دکتر های تهران در انتخاب تان مردد هستید ، بدانید که گاهی این تفاوت قیمت ها ناشی از وضعیت ناحیه جغرافیایی است.

هزینه ابدومینوپلاستی در تبریز

تبریز از کلان شهر های مهم ایران است. افرادی که در این شهر زیبا زندگی می کنند ، تمایل به دانستن هزینه عمل ابدومینوپلاستی در تبریز دارند. در جواب به این سوال باید فاکتور های دخیل در قیمت ابدومینوپلاستی را بررسی کنید. در ابتدای این مقاله تمامی این فاکتور ها را شرح دادیم. مواردی نظیر دشواری پروسه جراحی ، حق الزحمه جراح و غیره در طی این مقاله شرح داده شده است.

سخن پایانی

به طور کلی بیان هزینه دقیق بدون مراجعه و ویزیت توسط جراح متخصص امر دشواری است. در صورت مطرح کردن مبلغ حدودی باید گفت که می تواند تأثیر منفی بر روی فرد بگذارد و به کلی او را از انجام این جراحی پشیمان سازد. اما در صورت مراجعه به جراح، او پس از معاینه و ارزیابی تمامی موارد ذکر شده در فوق ، قادر خواهد بود تا میزان پول پرداختی بابت جراحی را به طور دقیق بیان کند. در این حالت شما با دید بازتری می توانید تصمیم گیری نهایی خود را انجام دهید. دیگر مزیت مراجعه به پزشک ، راهنمایی های کارآمد وی می باشد. در صورت بالا بودن قیمت داده شده و عدم آمادگی شما جهت پرداخت آن ، می توانید مسئله پیش آمده را با او مطرح سازید. جراح با آگاهی بیشتر خود در این زمینه قادر است راه حل های مناسب تری در اختیارتان قرار دهد. به خصوص اگر که انجام این جراحی جدا از هدف زیبایی آن ، بهبود سلامت فردی شما را نیز در پی داشته باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 17 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
16 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیما احمدی
سیما احمدی
2 سال قبل

قیمت ها افزایش نداشته

عاطفه هاشمی
عاطفه هاشمی
2 سال قبل

نباید معطل کرد بابت ابدومینوپلاستی هیکل باید تراشیده باشه

مینا عزیزی
مینا عزیزی
2 سال قبل

افزایش قیمت داشته ؟ در دوسال اخیر

مینا اشرفی
مینا اشرفی
2 سال قبل

جراحی پلاستیک زیر شکم انجام میشه؟

نازی حاجی بیگی
نازی حاجی بیگی
2 سال قبل

ولی به صرفه هست تغییرات مثبت زیادی وجود داره

احمد ناصری
احمد ناصری
2 سال قبل

حس میکنم بعد از ابدومینوپلاستی قد فرد بلند تر میشه

ناهید خلج
ناهید خلج
2 سال قبل

کمر درد خوب میشه بعد از ابدومینوپلاستی؟ نرخش چند هست؟

سمیه شمعی
سمیه شمعی
2 سال قبل

بهترین و کاربردی ترین راز لاغری ابدومینوپلاستی هست

دنیا صادقی
دنیا صادقی
2 سال قبل

من لاغرم ولی پوست اویزون و شلی دارم
شامل ابدومینوپلاستی میشه ؟ هزینش چقدره؟

رها سماوات
رها سماوات
2 سال قبل

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی در چند قسط قابل پرداخت هست ؟

حسن میری
حسن میری
2 سال قبل

هزینه ابدومینوپلاستی اقساط هم قابل قبول هست ؟

رضا ندافی
رضا ندافی
2 سال قبل

عمل ابدومینوپلاستی اقساط میشه انجام داد؟ ناحیه پهلو

حنا سجادی
حنا سجادی
2 سال قبل

هزینه ابدومینوپلاستی که گرون نیست

فرشید ذولقدر
فرشید ذولقدر
2 سال قبل

هزینه ابدومینوپلاستی قسمت ران پا چند هست ؟

maryam mirgholi
مدیر
2 سال قبل

هزینه معمولا پس از مراجعه به پزشک متخصص و معاینه مشخص می شود.

saleh
saleh
2 سال قبل

هزینه ابدومینوپلاستی خیلی زیاده ؟

مقالات مرتبط

بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس (Botox) ، عمدتاً به دلیل توانایی آن در کاهش دادن شکل ظاهری چین و چروک ها و جوانسازی صورت در میان همگان شهرت یافته است. این روند همچنین برای درمان مشکلاتی از قبیل اسپاسم گردن، عرق کردن زیاد، سردردهای میگرنی، کبد بیش فعال و تنبلی چشم نیز کاربرد دارد. در صورتی که...

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لب ها عضوی در صورت می باشند که زیبایی و شادابی آن ها می تواند باعث زیبایی چهره شود. با بالا رفتن سن لب ها مانند دیگر اجزای صورت تحت تاثیر جاذبه حالت افتادگی پیدا می کنند. روش های مختلفی برای زیبا سازی لب وجود دارد که تزریق فیلر و پروتز لب از جمله این روش ها به شمار می...

باسن برزیلی

باسن برزیلی

شکل و تناسب باسن، فاکتور مهمی در جذابیت و داشتن یک اندام تراشیده می باشد. جراحی باسن برزیلی (BBL Butt Lift) ، می تواند با استفاده از تکنیک هایی از قبیل تزریق چربی ، شکل ظاهری پر تری را در باسن شما خلق کرده و کانتور باسن شما را بهبود بخشد، البته افرادی هستند که با...