| خانه 4 بلاگ 4 هزینه لیزیک

هزینه لیزیک

خرداد ۲۹, ۱۴۰۱ | بلاگ | ۰ دیدگاه

اگر از زدن عینک بر روی چشمانتان خسته شده اید و قصد دارید لیزیک را برای حذف عینک انجام دهید ، در این شرایط ممکن است به دلیل وضعیت بد اقتصادی اولین گزینه ای که به ذهن شما برای انجام جراحی خطور کند هزینه می باشد. متاسفانه افزایش قیمت ها باعث شده بیشتر داوطلبانی که باید جراحی های درمانی مانند لازک یا عمل های درمانی دیگر را انجام دهند تا بتوانند سلامتی خود را دوباره به دست بیاورند، از انجام آن ها منصرف شوند. اما باید بدانیم که علت افزایش هزینه لیزیک یا دیگر جراحی های درمانی چه چیزی است. برای اطلاع پیدا کردن از عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه برای جراحی های مختلف می توانید به سایر مقالات موجود در سایت راز جراحی را مطالعه فرمایید. ما در این مقاله می خواهیم شما را با عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت لیزیک و هزینه جراحی لیزیک چشم در شهر های بزرگ ایران مانند تهران ، مشهد ، شیراز و اصفهان در سال ۱۴۰۰ آشنا کنیم. پس با تا انتهای این مقاله همراه باشید.

هزینه لیزیک - راز جراحی

از هزینه لیزیک نترسید و با اطمینان خاطر آن را انجام دهید!

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که با به میان آمدن اسم این عمل ، به فکر هزینه های آن افتاده اید و در رابطه با آن دچار استرس و نگرانی شده اید ، باید خیالتان را از بابت هزینه های این عمل آسوده کنیم. هزینه انجام این نوع عمل جراحی بسیار زیاد نیست و هیچ فرقی ندارد که این عمل جراحی را در کدام شهر انجام می دهید. هزینه لیزیک در یزد ، لرستان ، زاهدان ، ارومیه ، اردبیل و سایر شهر های ایران تقریبا یکسان بوده و شاید در حد مقدار بسیار کمی هزینه ها متفاوت باشد که آن نیز به میزان تبحر ، تجربه ، تحصیلات و دستمزد جراح و متخصص چشم بستگی دارد.

کیفیت یا هزینه لیزیک ؟

از آنجایی که این نوع عمل جراحی بر روی حساس ترین و مهم ترین عضو بدن یعنی چشم ها انجام می شود باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. از همین رو توصیه می شود هیچ گاه کیفیت را فدای هزینه نکنید و قبل از آن که به دنبال یافتن و آگاهی پیدا کردن نسبت به قیمت لیزیک باشید ، باید از تبحر ، تخصص و تجربه پزشک مورد نظر خود مطمئن شوید. همواره این نکته را به یاد داشته باشید که کیفیت این نوع عمل در زندگی ما تاثیر بسیار زیادی دارد، بنابر این بهتر است منطقی فکر کنید و در رابطه با انجام آن ریسک نکرده و همواره کیفیت را در اولویت خود قرار دهید . در نتیجه برای پرداخت هزینه کمتر به سراغ پزشکان و جراحانی که در این زمینه از تخصص بسیار کمی برخودار هستند نروید. درسته که این افراد از شما هزینه بسیار کمی را دریافت می کنند اما باید بدانید که آن ها از علم ، تخصص ، مهارت و تجربه کافی برخوردار نیستند و ممکن است در حین انجام جراحی آسیب های جبران ناپذیری را به این عضو حساس وارد کنند.

البته لازم به ذکر است که دریافت هزینه زیاد نیز نشان دهنده متخصص و کار بلد بودن پزشک نیست و این امکان وجود دارد که پزشکان به دلیل موقعیت جغرافیای که مطب یا کلینیکشان دارد از افراد هزینه زیاد دریافت نمایند در حالی که در زمینه مربوطه دارای تخصص کافی نیست. بنابراین توصیه می شود در زمان انتخاب پزشک مورد نظر هیچ گاه هزینه را در اولویت خود قرار ندهید و به دلیل کاهش هزینه ها سمت پزشکان بدون تخصص نروید. بهتر است برای انتخاب بهترین متخصص چشم ابتدا به سابقه و تخصص او دقت نمایید. به همین خاطر انتخاب پزشکی که از شما برای انجام این جراحی هزینه بسیار زیادی دریافت کند، اما دانش و تجربه کافی نداشته باشد به اندازه پرداخت هزینه پایین غیرمنطقی و تعجب آور می باشد. در آخر باید گفت که مهم ترین مسئله این است که شما بهترین پزشک را با مناسب ترین هزینه لیزیک انتخاب کنیم؛ یا بهتر است این گونه بگوییم که ایده آل ترین و مناسب ترین انتخاب برای افراد پایین ترین قیمت و بالاترین کیفتیت می باشد.

عوامل موثر و تاثیر گذار بر روی هزینه جراحی لیزیک

این جراحی به دلیل نتایج مطلوب و ایده آلی که برای بیماران مبتلا به مشکلات انکساری بینایی به وجود آورده است ، در طول سال های اخیر ، در میان افراد به محبوبیت بسیار زیادی دست یافته است و از آنجایی که هزینه آن کم نمی باشد بسیاری از افراد در رابطه با فهمین هزینه جراحی لیزیک چشم بسیار کنجکاو هستند تا بتوانند با آگاهی کامل و روشی درست برای انجام آن سرمایه گذاری نمایند. به طور کلی می توانیم بگویم که قیمت این عمل از کینیک چشم پزشکی به کلینیک چشم پزشکی دیگر ، از پزشکی به پزشک دیپر ، کیفیت جراحی ، امکانات موجود در اتاق عمل و غیره متفاوت است و به فاکتور ها و عوامل مختلفی بستگی دارد به این صورت که این امکان وجود دارد تا میان هزینه های عمل جراحی شما و یک فرد دیگر تفاوت های بسیار زیادی وجود داشت باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اصلی ترین و تاثیر گذار ترین فاکتور ها را بررسی و شرح دهیم.

عوامل موثر بر هزینه لیزیک

 • اصلاح بینایی

یکی از مهم ترین عامل تاثیر گذار بر روی هزینه لیزیک نسخه تجویز شده درمانی و اصلاح بینایی می باشد ، به طوری که هزینه انجام این نوع جراحی بر روی افرادی که بیناییشان بسیار کم و ضعیف می باشد بسیار زیاد تر از افرادی است که بینایشان خوب بوده و باید طی انجام این عمل اصلاحات بسیار کمی انجام شود.

 • فناوری مورد استفاده برای انجام جراحی

از دیگر فاکتور های اصلی و مهم موثر بر قیمت لیزیک ، نوع فناوری استفاده شده و کیفیت آن می باشد. انجام جراحی با روش ها ، تکنیک ها و تکنولوژی های نوین و مدرن تر به دلیل ظرافت و دقت بیشتری که دارند موجب بالا رفتن هزینه ها این عمل می شود. همچنین هزینه انجام جراحی بدون استفاده از چاقو یا ابزار های پزشگی بیشتر از سایر روش های جراحی خواهد بود لازم است بگویم که استفاده از دستگاه های جدید نتایج بهتری را به دنبال خواهد داشت.

 • مکان جغرافیایی مطب دکتر یا کلینیک

قرار گرفتن مطب دکتر یا کلینیک در مرکز شهر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت عمل لیزیک می باشد. کلینیک های که در مکان هایی با هزینه زندگی بسیار بالا قرار دارند هزینه لیزیک بیشتر برای انجام این عمل از متقاضیان و مراجعین خود دریافت می کنند.

 • هزینه های جانبی

در برخی از مواقع پزشکان برای تشخیص بهتر و انجام درست تر جراحی نیاز دارند تا مراجعه کننده عکسبرداری ها و ازمایشاتی را انجام دهد که به هزینه عمل جراحی اضافه می کند. معاینات قبل از جراحی نیز دارای هزینه است که برخی از کلینک ها هزینه آن را به صورت جدا گانه از هزینه جراحی در نظر گرفته و از متقاضی دریافت می کنند.

 • مهارت جراح

مهم ترین و اصلی ترین عامل برای افزایش هزینه لیزیک همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد مهارت ، تخصص و تجربه پزشک می باشد. افراد برای اینکه عمل جراحی باکیفیت و مطلوبی را انجام دهند و از امکانات جراحی توسط جراحان مجرب و زبده استفاده نمایند باید کمی بیشتر هزینه کنند. به این خاطر که انجام جراحی توسط پزشکان کارآزموده و زبده باعث می شود که نتیجه ایده آل و مطلوب تری را به دست آورید و هم چنین به عارضه و مشکلات کمتری دچار شوید. از طرفی سپردن خود به افراد با تجربه و با مهارت باعث کاهش استرس ، ترس و نگرانی شده و نتیجه بهتری را کسب خواهید کرد، چرا که اگر شما در حین انجام جراحی استرس ، ترس یا نگرانی داشته باشید ممکن است بر روی فرایند جراحی تاثیر منفی بگذارد و پس از آن شما را با مشکلات جدی رو به رو سازد.

 • خدمات بیمارستان یا کلینیک

بیمارستان ها به خصوص کلینیک های چشم پزشکی بیش از پیش خدمات مناسب ارائه می دهند. هنگامی که وارد یک کلینیک چشم پزشکی می شویم خدماتی نظیر محیط استریل ، زیبا ، کارکنان مجرب ، خدمات رفاهی و بسیاری از گزینه های دیگر را می بینیم که هر کدام البته مستلزم هزینه هستند. هر چه خدمات کلینیک بهتر باشد ، قطعا مبلغ دریافتی نهایی آن ها بیشتر خواهد بود. البته لازم به ذکر است که بالا بودن مبلغ دریافتی یک کلینیک لزوما نمی تواند نشان دهنده خدمات خوب آن مرکز درمانی و زیبایی باشد.

 • تجهیزات کلینیک یا بیمارستان

برای انجام لازک چشم ، پزشک نیازمند استفاده از دستگاه حرفه ای است ؛ چرا که این پروسه جراحی به کمک دستگاه های مخصوصی انجام می شود. اما نکته ای در استفاده از دستگاه ها نهفته است. در دوره ای که زندگی می کنیم ، اطلاعات هر ۱۲ ماه یکبار دو برابر می شود. چنین افزایش اطلاعاتی مربوط به تمامی اطلاعات و دانش های دنیا است ؛ اما قطعا قسمتی از این پیشرفت شامل دستگاه های چشم پزشکی نیز می باشد.

هر دستگاه جدیدی که وارد بازار می شود ، عموما به گونه ای است که نواقص و ایرادات دستگاه های قبلی را ندارد یا آن که به کمک آن می تواند پروسه عمل را بسیار ساده تر انجام داد. اما استفاده از دستگاه های روز دنیا ، نیازمند قیمت لیزیک زیاد است. چرا که علاوه بر هزینه دستگاه جدید ، پزشک نیز باید بسیار تبحر داشته باشد که بتواند با دستگاه جدید کار کند و نسبت به عوارض و مزایای آن آگاه باشد. بنابراین دستگاه های جدید هزینه لیزیک در اصفهان را افزایش می دهند.

سایر عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه جراحی لیزیک

علاوه بر موارد فوق ، فاکتور های دیگر نیز وجود دارند که می توانند بر روی هزینه لیزیک تاثیر بگذارند که شامل موارد زیر می باشد:

میزان شهرت و معروفیت محل درمان یا خود پزشک

هزینه های بستری شدن بیمار

معاینه و بررسی های اولیه پزشک

معاینه وضعیت سلامتی و بینایی چشم

آنالیز جبهه امواج

بررسی و ارزیابی چشم توسط دستگاه ارزیابی ایجاد لایه فلپ با استفاده از لیزر

ارزیابی بیمار و انتخاب بهترین روش درمان برای او

بررسی مراقبت های بعد از جراحی تا یک سال بعد از انجام آن

در دسترس بودن شبانه روزی اعضای تیم جراحی علل الخصوص پزشک معالج

دارو ها و خدمات مورد نیاز برای بعد از انجام عمل جراحی

استفاده از این جراحی برای درمان بیماری پیرچشمی

استفاده از این روش برای درمان جبهه هدایت امواج

معاینه چشم با استفاده از دستگاه دیجیتال در زمان آماده سازی بیمار برای انجام عمل جراحی

سوالاتی که می توان در رابطه با هزینه لیزیک از جراح پرسید!

همانطور که گفته شد هزینه انجام این نوع جراحی توسط هر پزشک متفاوت بوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. از همین رو بهترین روش برای آگاهی پیدا کردن نسبت به هزینه های این عمل باید سوالات مختلفی که در ادامه گفته شده از پزشک خود بپرسید. شما با دریافت پاسخ این سوالات می توانید در رابطه با هزینه انجام این جراحی تصمیماتی درست و عاقلانه بگیرید.

 1. هزینه جراحی لیزیک چشم شامل چه مواردی می شود؟
 2. روش یا تکنیک مورد استفاده پزشک برای درمان مشکل شما چیست؟
 3. این عمل جراحی بر روی یکی از چشمان شما انجام می شود یا هر دو؟
 4. تعداد دفعات  مورد نیاز برای مراجعه شما به پزشک؟

هزینه لیزیک در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

با توجه به افزایش تورم ، کاهش ارزش پول ، قیمت جراحی لیزیک در سال های ۱۴۰۰ با سال های ۱۳۹۹ و ۱۳۹۸ بسیار متفاوت می باشد به گونه ای که این احتمال وجود دارد که هزینه لیزیک در سال ۱۴۰۱ نیز با سال قبل متفاوت باشد. تفاوت قیمت این جراحی در سال های مختلف به دلیل عوامل گفته شده و بالا رفتن تورم و هزینه ها می باشد. از همین رو بهتر است برای دانستن هزینه و اطلاع دقیق از آن به پزشک مراجعه فرمایید تا وی بعد از معاینه و بررسی شما قیمت لیزیک را به شما اعلام کند.

آیا بیمه هزینه جراحی لیزیک چشم را متقبل خواهد شد؟

بیمه یکی از رایج ترین روش های جبران هزینه های درمانی است. اما افرادی که می خواهند این عمل جراحی را انجام دهند ممکن است این سوال برایشان به وجود بیاید که آیا بیمه هزینه این عمل را متقبل می شود یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید بگویم که تعرفه های بیمه در ادارات مختلف متفاوت می باشد. برخی از این شرکت ها مانند تامین اجتماعی هزینه جراحی لیزیک را متقبل نخواهد شد. این در حالی است که برخی از بیمه ها با بعضی از بیمارستان ها با هدف ارائه خدمات بهتر با قیمت های ویژه قرار داد های را امضا می کنند. به طور کلی می توانیم بگویم بیمه زمانی هزینه این جراحی را متقبل می شود که مجموع نمرات هر دو چشم افراد به ۶ دیوپتر یا به بیانی دیگر هر چشم دارای نمره ۳ باشند ؛ برسد.

نحوه آگاهی دقیق از هزینه لیزیک در شهر محل سکونت

ما در این مقاله از سایت راز جراحی به چندین شهر از کشور عزیزمان ایران اشاره کردیم و گفتیم که چه عواملی بر روی قیمت لیزیک تاثیر می گذارند. اما برای اینکه از هزینه نهایی این عمل جراحی اطلاع پیدا کنید نیاز است تا به صورت حضوری به بیمارستان یا پزشک مراجعه نمایید و با او در رابطه با هزینه لیزیک گفت و گو کنید. اما این نکته را همواره به یاد داشته باشید که باید قبل از انجام هر کاری یک پزشک متبحر ، مجرب و متخصص را انتخاب کنید تا بتوانید به او اعتماد کنید و عمل جراحی خود را به او بسپارید. پزشک مورد نظر شما پس از بررسی های لازم قیمت دقیقی از تمامی فرایند های عمل به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید برای مقایسه قیمت ها چند پزشک برتر را انتخاب کرده و مبلغ دریافتی آنان را جویا شوید. با این کار ، موقعیتی برای مقایسه آن ها ایجاد می شود و می توانید تصمیمی درست و مناسب بگیرید. اما به دلیل اینکه این عمل بر روی حساس ترین عضو بدن یعنی چشم ها انجام می شود ابتدا باید کیفیت را در اولویت خود قرار داد و هیچ گاه به دلیل دریافت هزینه کم پزشکی را انتخاب نکرد.

هزینه لیزیک چشم آستیگمات

افرادی که چشم های آستیگمات دارند ، در صورتی که قوز قرنیه آن ها شدید نباشد و نمره ۰.۵ تا ۶ دیوپتر داشته باشند ، می توانند عمل لازک را انجام دهند. برای این افراد مبلغ متفاوتی نسبت به چشم های دوربین یا نزدیک بینی اتخاذ نشده است. بنابراین آستیگمات بودن چشم مبلغ پرداختی پروسه درمانی را به هیچ عنوان افزایش نمی دهد.

آیا دوربین بودن یا نزدیک بین بدون چشم در قیمت لیزیک تفاوت ایجاد می کند؟

افرادی که دچار دور بینی هستند یا آن که نزدیک بینی هستند و نمره چشم بالایی دارند ، نگران این موضوع می باشند که شاید شرایط آن ها مستلزم مبلغ پرداختی بیشتر باشد ؛ این تفکر کاملا اشتباه است. هیچ تفاوتی در قیمت لیزیک چشم دوربین یا نزدیک بین وجود ندارد. حتی بالا بودن نمره چشم نیز در قیمت این پروسه نمی تواند تغییری ایجاد کند. البته بعضی از پزشکان هستند که بر حسب محاسبات خود مبالغ جداگانه ای دریافت می کنند.

چرا برخی از کلینیک ها هزینه کمی را برای لیزیک دریافت می کنند؟

شاید تا به حال تبلیغاتی مانند عمل لیزیک چشم رایگان مشاهده کرده باشید و این سوال برایتان به وجود آمده باشد که چرا برخی از کلینیک ها این عمل را به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کم انجام می دهند؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم این تخفیفات به دلایل مختلف ارائه می شوند که در ادامه به آن ها می پردازیم :

ممکن است در یک کلینیک قیمت پایین این پروسه تنها برای اصلاح نزدیک بینی خفیف باشد. اگر شما دچار دور بینی یا آستیگماتیسم باشید ممکن است در خیلی از مراکز هزینه لیزیک به طور قابل توجهی بالا تر از آنچه باشد که در ابتدا تبلیغ شده است.

دلیل دوم این است که این امکان وجود دارد تا قیمت پیشنهادی کلینیک مورد نظر تمام هزینه ها را پوشش ندهد. به عنوان مثال ممکن است پزشک شما تنها تعداد محدودی از معاینات را انجام دهد و اگر مشکل جدی و حادی وجود داشته باشد یا نیاز باشد تا از مراقبت های اضافی بعد از جراحی بهره مند شوید ممکن است هزینه ها افزایش پیدا کند. همچنین این امکان وجود دارد تا هزینه های جراحی افزایش قدرت این پروسه ، درمان مجدد یا موارد این چنینی دیگر در این قیمت ها گنجانده نشده باشد. حتی ممکن است برای دریافت مشاوره اولیه نیز از مراجعه کننده هزینه دریافت شود که این مسئله باعث افزایش هزینه لیزیک خواهد شد.

دلیل سوم این است که برخی از مراکز بنا بر دلایل مختلف همچنان از تکنولوژی های قدیمی استفاده می کنند. استفاده از تکنولوژی های قدیمی لزوما بد نیست ولیکن تکنولوژی های نوین این امکان را به جراح می دهد تا به صورت دقیق تر و با کمترین خطر عمل جراحی را انجام دهد. برای مثال ممکن است از لیزیک بدون تیغ یا همان فمتولیزیک جهت درمان مشکلات استفاده نشود. همانطور که اشاره شد بهره مندی از تجهیزات جدید و پیشرفته از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه این پروسه می باشد.

هزینه عمل لیزیک - راز جراحی

هزینه عمل لیزیک چشم در شیراز

شهر زیبا و دلنشین شیراز از گذشته تا کنون به دلیل فرهنگ ، تاریخ ، تمدن غنی و وجود زیبایی های بسیار زیاد به شهر شعر و ادب و فرهنگ معروف شده است. شهر شیراز به دلیل برخورداری از آثار طبیعی بکر و دست نخورده و تاریخی زیبا به شهرت ملی و جهانی رسیده است و سالانه تعداد بسیار زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند. این شهر زیبا از جمله شهر های مدرن و مهم ایران است که پزشکان حاذق و کارآزموده بسیاری در آن مشغول به فعالیت و زندگی می باشند. هزینه لیزیک در شیراز با توجه به مشکلات بیمار و پیچیده بودن جراحی متفاوت می باشد. تجربه ، مهارت و تخصص جراح و همچنین محل انجام جراحی می توانند بر روی قیمت لیزیک تاثیر گذار باشند.

هزینه عمل لیزیک چشم در مشهد سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

این عمل با اهداف مختلف با درجه بندی های مختلف انجام می شود ؛ برای مثال ممکن است یک شخص برای درمان آستیگمات چشم ها یا درمان نزدیک بینی ساده خود این فرایند را انجام دهد. به همین علت اگر ساکن شهر مقدس و زیبای مشهد هستید و قصد دارید این عمل را با هدف بهبود دائمی بینایی انجام دهید ابتدا لازم است نوع عیوب انکساری که بر روی بینایی شما تاثیر می گذارد توسط یک متخصص مجرب و متبحر تعیین و مشخص شود. پزشک پس از بررسی و معاینه چشم ها قیمت نهایی این عمل جراحی را به شما اعلام می نماید.

هزینه لیزیک در تهران در سال ۱۴۰۱

تهران بزرگ ترین و جذاب ترین شهر های ایران است که به دلیل موقعیت جغرافیایی و سیاسی که دارد به عنوان پایتخت انتخاب شده است که همین موضوع باعث شده است تا جمعیت آن بیشتر از سایر شهر های ایران باشد. با توجه به این که هزینه مخارج و زندگی کردن در شهر های بزرگ بیشتر از شهر های کوچک می باشد ، هزینه لیزیک در تهران در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیشتر از سایر شهر های ایران مانند گلستان ، اراک ، قم ، قزوین ، شیراز و غیره می باشد. اما به دلیل اینکه در این شهر کلینیک ها و بیمارستان های بزرگ ، معتبر و مجهز همانند بیمارستان نور در تهران وجود دارد و این مراکز در شرایط ویژه مانند مناسبت ها تخفیف های ویژه ای را اعمال می کنند ممکن است هزینه آن ها کمی کاهش پیدا کند. این تخفیف ها علاوه بر تاثیر مثبتی که برای مراجعه کننده دارد ، می تواند به افزایش تعداد مراجعین نیز کمک کند. علاوه بر آن نیز برخی از شرکت ها یا ادرات برای کارکنان خود تسهیلات درمانی را ارائه می دهند که افراد می توانند با استفاده از آن ها مبلغ پرداختی نهایی را تا حدودی کاهش دهند.

آیا بیمه هزینه لیزیک را پرداخت می کند؟

شاید تصور کنید که بیمه نیز راه مناسبی برای کاهش قیمت پروسه مذکور است ؛ اما آیا سازمان بیمه ای که شما با آن قرارداد دارید ، مبلغ پرداختی عمل را پرداخت می کند. در مورد بیمه های تامین اجتماعی باید بگوییم ، خیر ؛ بیمه تامین اجتماعی مبلغی برای پرداخت این فرآیند پرداخت نمی کند. اما اگر بیمه تکمیلی دارید ممکن است بیمه مبلغ آن را پرداخت کند. این موضوع به ذکر شدن عمل لازک در تعهد نامه است. در صورتی که در تعهد نامه عمل لازک نیز جزو قرار داد باشد ، شما می توانید با خیالی آسوده و پرداخت مبلغ بسیار کم از بازگشت بینایی به چشم های خود لذت ببرید.

آیا بالا بودن هزینه لیزیک نشان دهنده تبحر پزشک و تجهیزات کامل است؟

همیشه و در همه جا نمی توان بالا بودن مبلغ دریافتی را نشان دهنده خدمات خوب و روند درمان عالی دانست. بعضی از کلینیک ها و پزشک ها با وجود ارائه خدمات سطح پایین و استفاده از دستگاه های قدیمی ، مبالغ هنگفتی را از مراجعه کنندگان خود دریافت می کنند. بنابراین توجه به هزینه لیزیک می تواند تنها یکی از گزینه ها برای انتخاب بهترین کلینیک یا بهترین پزشک باشد. بهتر است در کنار آن به نکات دیگر نیز توجه کرد.

چگونه از قیمت لیزیک به طور دقیق اطلاع بیابیم؟

بهرین راه فهمیدن هزینه لیزیک در مشهد ، آن است که پزشک مورد نظر را انتخاب کنید و طی جلسه مشاوره ، معاینات لازم را انجام دهید. بعد از معاینه های انجام شده پزشک به شما قیمت دقیق انجام پروسه را به شما خواهد گفت.

چگونه قیمت عمل لیزیک را کاهش دهیم؟

راه های متفاوتی برای کاهش قیمت ها وجود دارد. توجه داشته باشید که برای کاهش مبلغ پرداختی از راه های استاندارد اقدام کنید. انتخاب پزشک کم تجربه یا کلینیک نامناسب ، تنها برای کاهش قیمت می تواند عوارض جبران ناپذیری برای شما ایجاد کند. چه بسا در دراز مدت نیز به دلیل عملکرد نامناسب چشم و آسیب به آن سبب افزایش هزینه نیز شود. راه هایی که در ادامه شرح می دهیم می توانند شما را در کاهش مبلغ پرداختی یاری کنند.

از تخفیف ها استفاده کنید!

پزشکان برجسته زیادی وجود دارند که برای افزایش مراجعه کنندگان و شناخته شدن بیشتر ، همچنین کمک به قشر متوسط جامعه در تاریخ های خاص ، تخفیف های ویژه ای اعمال می کنند. در این صورت اگر از تبحر پزشک به اندازه کافی اطمینان دارید ، می توانید از این تخفیف های مناسبتی استفاده کنید و هزینه لیزیک در کاشان را کاهش دهید.

از تسهیلات استفاده کنید.

بسیاری از شرکت ها برای رفاه حال کارمندان و کارکنان خود ، تسهیلات پزشکی و درمانی ارائه می دهند. در صورتی که کارمند هستید و از چنین تسهیلاتی برخوردار هستید ، حتما از آن استفاده کنید.

سخن آخر

همانطور که خواندید در این مطلب درباره هزینه لیزیک اطلاعات کم نظیری ارائه دادیم. در طی این مقاله متوجه شدیم چه فاکتورهایی می توانند در میزان مبلغ نهایی موثر باشند. همچنین از اهمیت تاثیر دستگاه و تبحر پزشک بر قیمت نهایی اطلاعات خوبی کسب کردیم. دقت داشته باشید که در بهترین مراکز قیمت لیزیک چشم دوربین با نزدیک بینی یا آستیگمات تفاوتی ندارد. همچنین نمره چشم نیز در پرداخت مبلغ نهایی بی تاثیر است.

برای انتخاب بهترین کلینیک نیز توجه به هزینه عمل می تواند تنها یکی از موارد باشد بهتر است در کنار توجه به هزینه به معیار های دیگر نیز توجه داشته باشید. در نهایت لازم است بگوییم که چشم عضو مهمی از بدن است و دنیای بدون آن سراسر تاریک است. از این رو برای کاهش مبلغ پرداختی ، هرگز نزد پزشکان نامعتبر مراجعه نکنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات مرتبط

بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس (Botox) ، عمدتاً به دلیل توانایی آن در کاهش دادن شکل ظاهری چین و چروک ها و جوانسازی صورت در میان همگان شهرت یافته است. این روند همچنین برای درمان مشکلاتی از قبیل اسپاسم گردن، عرق کردن زیاد، سردردهای میگرنی، کبد بیش فعال و تنبلی چشم نیز کاربرد دارد. در صورتی که...

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لب ها عضوی در صورت می باشند که زیبایی و شادابی آن ها می تواند باعث زیبایی چهره شود. با بالا رفتن سن لب ها مانند دیگر اجزای صورت تحت تاثیر جاذبه حالت افتادگی پیدا می کنند. روش های مختلفی برای زیبا سازی لب وجود دارد که تزریق فیلر و پروتز لب از جمله این روش ها به شمار می...

باسن برزیلی

باسن برزیلی

شکل و تناسب باسن، فاکتور مهمی در جذابیت و داشتن یک اندام تراشیده می باشد. جراحی باسن برزیلی (BBL Butt Lift) ، می تواند با استفاده از تکنیک هایی از قبیل تزریق چربی ، شکل ظاهری پر تری را در باسن شما خلق کرده و کانتور باسن شما را بهبود بخشد، البته افرادی هستند که با...