| خانه 4 بلاگ 4 هزینه پرتو درمانی در سال ۱۴۰۱ + راز جراحی

هزینه پرتو درمانی در سال ۱۴۰۱ + راز جراحی

مهر ۸, ۱۴۰۱ | بلاگ | ۸ دیدگاه ها

اگر به بیماری سرطان مبتلا شده اید و پزشک مربوطه شما انجام پرتو درمانی را به شما پیشنهاد داده است و هزینه پرتو درمانی برایتان دغدغه و مسئله بسیار بزرگی شده است و چندین روز است که ذهن شما را به خود مشغول کرده و مایل هستید که بدانید چه عواملی بر روی هزینه این پروسه تاثیر می گذارد یا هزینه پرتو درمانی در سال ۱۴۰۱ چقدر است توصیه می کنیم این مقاله از سایت راز جراحی را با دقت بخوانید تا پاسخ سوال های خود را بیابید. با خواندن این مطلب خواهید فهمید که هزینه پرتو درمانی در تهران ، شیراز ، اصفهان ، قم ، مشهد ، کیش ، اهواز ، خوزستان و سایر شهر های ایران عزیزمان چقدر است، چرا هزینه های این روش درمانی زیاد می باشد و اینکه آیا می توان هزینه آن را کاهش داد یا خیر؟ پس با ما همراه باشید تا به طور کل این دغدغه ذهنی را از بین ببریم.

هزینه پرتو درمانی - راز جراحی

هزینه پرتو درمانی چقدر است؟

همانطور که گفته شد پس از اینکه پزشک به بیماران مبتلا به سرطان می گوید که باید از این روش برای درمان و بهبودی استفاده کنند اولین و مهم ترین موضوعی که ذهن آن ها را به خود مشغول می کند و به یک دغدغه بزرگ تبدیل می شود هزینه درمان و قیمت هر جلسه درمانی می باشد. در برخی از مواقع ممکن است این درمان به تنهایی برای یک شخص تجویز شده باشد یا به صورت ترکیبی در کنار دیگر روش های درمانی از قبیل جراحی و شیمی درمانی مورد استفاده قرار بگیرد. در هر شرایطی نیاز است تا افراد برای کاهش استرس و اضطراب خود ، یک برآورد کامل از هزینه دوره درمان داشته باشند. اما در حقیقت باید بگویم که هزینه جلسات این تکنیک درمانی به فاکتور های بسیار زیادی بستگی دارد و نمی توان یک هزینه ثابت برای تمامی افراد با انواع مشکلات تعیین کرد. از همین رو می توانیم بگویم هزینه این رویکرد درمانی در هر شخص متفاوت می باشد و تنها پزشک قادر به تشخیص و تعیین هزینه می باشد. پزشک پس از بررسی شرایط کلی بیماری و شناسایی میزان پیشرفت سرطان در اندام های داخلی بدن ، نوع روش درمانی را مشخص می کند. پس از آن نیز هزینه هر جلسه درمانی را به شما اعلام می کند تا با آگاهی بیشتر دوره درمانی خود را شروع کنید.

هزینه هر جلسه پرتو درمانی چقدر است ؟

عوامل مختلفی وجود دارد که بر هزینه هر جلسه پرتو درمانی و هزینه نهایی رادیوتراپی تاثیر می گذارد. این هزینه ها شامل هزینه های تحت پوشش و یا بستری ، همراه ، مراقبت های بهداشتی و غیره می باشد. در رابطه با این موضوع در برخی مراکز مشاورینی حضور دارند که می توانید از آن ها سوال کنید هزینه هر جلسه پرتو درمانی چقدر است بدین صورت با آگاهی می توانید مرکز مورد نظر خود را پیدا کنید و روند درمانی خود را آغاز نمایید.

۴ عامل مهم که بر روی هزینه پرتودرمانی تاثیر می گذارند!

همانطور که در چندین سال اخیر مشاهده کردید هزینه های زندگی و درمان روزانه ، ماهانه و سالیانه در حال تغییر و افزایش می باشد. که همین موضوع موجب شده افراد قبل از اقدام کردن به انجام کاری هزینه آن را بدانند. اما همانطور که گفتیم هزینه این پروسه درمانی مشخص نبوده و به عوامل متعددی وابسطه می باشد. این عوامل شامل موارد زیر خواهند شد:

  • تعداد دفعات انجام روش درمانی

اصلی ترین و مهم ترین عامل در تعیین هزینه تعداد جلساتی است که بیمار باید برای دریافت بهبودی کامل و خلاص شدن از شر سرطان طی کند. همانطور که می دانید سرطان دارای مراحل گوناگون از ابتدایی تا پیشرفته می باشد و هر فرد در مراحل متفاوتی متوجه این بیماری می شود. به گونه ای که برخی از بیماران به دلیل نداشتن علائم اولیه در مرحله پیشرفته متوجه وجود آن خواهند شد و برخی در مرحله ابتدایی و با انجام یک آزمایش ساده. به طور قطع درمان سرطان در مرحله ابتدایی بسیار ساده تر بوده و فرد با انجام این تکنیک به طور حتم به نتیجه ای مناسب و ایده آل دست پیدا خواهد کرد. پس در نتیجه می توانیم بگویم تعداد جلساتی که نیاز است تا فرد طی کند و بهبود یابد به نوع ، وخامت سرطان و شرایط بدن بیمار و واکنش او در برابر روش درمانی متفاوت می باشد ، به گونه ای که برای بعضی از افراد ممکن است پزشک ۶ هفته یا بیشتر را تشخیص دهد. لازم به ذکر است که هر چه تعداد جلسات پرتودرمانی بیشتر باشد قیمت این تکنیک درمانی نیز بیشتر خواهد بود.

  • نوع پرتودرمانی

این تکنیک درمانی دارای انواع متفاوتی از قبیل نوع خارجی ، داخلی یا براکی تراپی و سیستمیک می باشد. با توجه به اینکه پزشک از کدام یک از آن ها برای دریافت بهترین نتیجه یعنی بهبودی کامل استفاده می کند و آن را پیشنهاد می دهد هزینه آن نیز متفاوت و متغییر خواهد بود. به عنوان مثال در روش براکی تراپی که نیاز است یک فلز رادیواکتیو در بدن قرار داده شود لازم است تا یک عمل جراحی بسیار کوچک و ساده انجام شود که همین موضوع باعث بالا رفتن هزینه پرتو درمانی داخلی نسبت به روش های خارجی می شود. علاوه بر آن نیز نوع درمانی داخلی و سیستمیک به یک یا چندین شب بستری در مراکز درمانی احتیاج داد که این مسئله نیز باعث بالا رفتن هزینه های آن ها می شود.

  • هزینه پرتو درمانی در بیمارستان دولتی و خصوصی

عامل بعدی که باعث افزایش یا کاهش هزینه های درمان سرطان با این روش می شود خصوصی بودن یا دولتی بودن مرکز درمانی مورد نظر شما می باشد. از آنجایی که بیمارستان ها و مراکز دولتی با تمامی شرکت های بیمه قرار داد دارند به طبع هزینه پرتو درمانی در بیمارستان دولتی نسبت به مراکز خصوصی کمتر و مقرون به صرفه تر می باشد. بیمارستان های خصوصی با تعداد محدودی از شرکت های بیمه قرار داد دارد و به دلیل اینکه از دستگاه ها و ابزار های جدید تر و با کیفیت تر استفاده می کنند، قیمت پرتو درمانی بسیار بیشتری را از بیمار تقبل می کنند. انتخاب نوع مرکز درمانی اینکه دولتی باشد یا خصوصی بر عهده خود بیمار می باشد. انتخاب بیمارستان دولتی موجب کاهش هزینه های پرتو درمانی خواهد شد.

  • هزینه های جانبی و آزمایشات قبل ، بعد و حین پرتودرمانی

علاوه بر تعداد جلسات و اقداماتی که افراد باید در روز های تعیین شده برای مراجعه به مرکز درمانی انجام دهند یکسری اقدامات مراقبتی قبل و بعد از پروسه درمانی وجود دارد که هر کدام از آن ها هزینه های خاص خود را دارند. به عنوان مثال پس از چند جلسه نیاز است تا پزشک وضعیت بیماری و واکنش بدن به پروسه درمانی را بررسی کند که برای اطلاع از آن نیاز است تا فرد آزمایشاتی را انجام دهد یا در بیماری که عوارض جانبی این پروسه بیشتر می باشد ، اقدامات مراقبتی بسیار زیاد تری لازم است ، برای مثال ممکن است پزشک قرص ها و دارو های خاصی را برای کاهش این عوارض تجویز نماید که تمامی این موارد موجب بالا رفتن هزینه نهایی این فرایند خواهند شد. علاوه بر آن نیز چنانچه این درمان برای ناحیه سر و گردن تجویز شود پزشک معالج ، شما را به دندانپزشک ارجاع می دهد تا از سلامت دهان و دندان های شما اطمینان حاصل نماید.

آیا می توان هزینه پرتو درمانی را کاهش داد؟؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن افراد را به دلیل وضعیت بد اقتصادی مشغول کند این است که آیا می توان هزینه این روش درمانی را کاهش دهیم؟ در این خصوص باید بگویم با انتخاب عواملی که خود بیمار در تعیین آن ها نقش دارد و تنها اوست که تصمیم نهایی را می گیرد مانند اینکه برای درمان مراکز خصوصی را انتخاب می کند یا دولتی می توان هزینه ها را کنترل و تا حد بسیار زیادی کاهش داد. البته لازم به ذکر است که بهتر است در این رابطه با پزشک خود مشورت کنید.

چگونه به طور دقیق از هزینه پرتو درمانی آگاه شویم؟

برای اطلاع دقیق از قیمت این پروسه درمانی می توانید از پزشک متخصص سوال بفرمایید. یا آن که با دریافت کارت کلینیک مورد قبول پزشک و دریافت شماره تماس آن به طور مستقیم با کلینیک تماس برقرار کنید و سوالات خود درباره قیمت و موارد دیگر را جویا شوید. راه دیگر اطلاع از قیمت های این پروسه درمانی ، جست و جو در گوگل است. بعضی از مراکز درمانی رادیوتراپی برای ارائه خدمات بهتر ، قبل از حضور بیمار در مرکز به وسیله سایت و شبکه های اجتماعی درباره قیمت انواع پروسه درمانی از جمله هزینه پرتودرمانی صحبت می کنند.

هزینه پرتو درمانی سال 1401 - راز جراحی

هزینه پرتو درمانی سال ۱۴۰۱ تعیین شد!!!

با توجه به تحریم ها و وضعیت اقتصادی کشور روزانه هزینه تمامی اجناس و خدمات در حال افزایش می باشد. تکنیک پرتودرمانی نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد و به طور قطع هزینه پرتودرمانی در سال ۱۴۰۱ به مراتب بیشتراز سال های پیشین یعنی ۱۴۰۰ و ۱۳۹۹ می باشد. هزینه این روش درمانی در سال ۱۴۰۱ زمانی مشخص می شود که شما پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و پزشک نوع روش درمانی و مرحله پیشرفت بیماری شما را تشخیص دهد. پس از معاینه و تعیین مشکلات و مرحله بیماری هزینه نهایی توسط پزشک به شما اعلام می شود.

استفاده از بیمه برای کاهش هزینه پرتو درمانی

بیمه مهم ترین راه درمان برای کمک به کاهش هزینه بیماران با بیماری های خاص است ؛ اما تمامی بیمه ها مزایای یکسانی ارائه نمی دهند. به عنوان نمونه شرایط پرداخت هزینه پرتودرمانی در بیمه های شرکت نفت ، ارتش و تامین اجتماعی هر یک با یکدیگر متفاوت هستند.

بیمه تامین اجتماعی حدود ۳ تا ۱۰ درصد از مبلغ درمان را با هر بار مراجعه پرداخت می کند ؛ اما در صورتی که برای درمان سرطان خود به مراکز ملکی تامین اجتماعی مراجعه کنید ، تمام هزینه به عهده شرکت بیمه تامین اجتماعی خواهد بود.

بیمه تامین اجتماعی به نسبت بیمه های درمانی تکمیلی ، نسبت به پرداخت هزینه ها بسیار محدود عمل می کنند. در صورتی که تمایل دارید از نظر هزینه پرتو درمانی ذهنی آرام داشته باشید ، پیشنهاد می دهیم حتما از بیمه تکمیلی بهره مند شوید. بیمه تکمیلی در تمام مراکز مورد تایید است.

هزینه پرتو درمانی ریه

سرطان ریه از سلول های ریه شروع شده و به مرور زمان پیشرفت می کند ؛ این عارضه می تواند مشکلات عظیمی در سلامت تنفس و کل بدن ایجاد کند. برای درمان این مشکل در مواقع نیاز به استفاده از این تکنیک هست. هزینه پرتو درمانی ریه با توجه به تعداد جلسات ، جغرافیای محل زندگی ، تکنولوژی مرکز درمانی ، خصوصی یا عمومی بودن مرکز درمانی و موارد دیگر وابسته است. عموما قیمت این پروسه برای بیماران بالا است و نیازمند استفاده از بیمه هستند. بهترین بیمه برای کاهش هزینه های این عارضه ، بیمه تکمیلی می باشد.

هزینه پرتودرمانی سرطان سینه

مراحل درمانی سرطان پستان شامل جراحی ، شیمی درمانی ، پرتو درمانی و غیره است که هریک از این مراحل هزینه های متفاوتی دارند و بعد از گذشت ۴ الی ۵ ماه از درمان لازم است با تشخیص پزشک مشخص می شود تا برای چکاب در چه بازه های زمانی مراجعه شود. خوب است این نکته را بدانید که بعد از اتمام مراحل درمانی ، نیازی به پرداخت هزینه های زیاد برای درمان نیست. یکی از مواردی که قیمت پرتو درمانی را مشخص می کند ، ناحیه ای است که تحت این درمان قرار می گیرد. برای مثال هزینه پرتو درمانی سرطان سینه با هزینه پرتو درمانی سرطان رحم متفاوت است. از طرف دیگر نیز انتخاب مرکز و نوع بیمه و همچنین قیمت هر جلسه پرتو درمانی از مواردی است که در هزینه پرتو درمانی سرطان سینه نقش دارد.

هزینه پرتو درمانی سرطان رحم

همانطور که در رابطه با هزینه پرتو درمانی سرطان پستان اشاره کردیم ، هزینه پرتو درمانی سرطان رحم نیز با توجه به مولفه هایی که در این مقاله از راز جراحی مورد بررسی قرار دادیم ، مشخص می شود و لازم است برای اطلاع دقیق از این موضوع به مواردی همچون موقعیت اجتماعی ، تعداد جلسات ، پیشرفت بیماری ، مرکز پرتو درمانی و غیره توجه داشته باشید. با استناد بر این موارد می توانید در بهترین بیمارستان ها و مراکز ، درمان خود را شروع کنید و مبالغ معقولی را برای هزینه پرتو درمانی سرطان رحم پرداخت نمایید.

هزینه پرتو درمانی با بیمه تامین اجتماعی

متاسفانه بیماری سرطان علاوه بر درد و ناراحتی های بسیاری که برای بیمار و خانواده اش ایجاد می کند ، با هزینه های بالای درمان نیز مواجه است. اما خوشبختانه شرکت های بیمه با در نظر گرفتن شرایط خاص این امکان را برای بیماران فراهم می کنند تا بخشی از هزینه های پرتو درمانی را پرداخت کنند تا بدین ترتیب کمکی به بیمار شود و بیمار دیگری نگرانی در رابطه با هزینه های درمان نداشته باشند و تنها به فکر خوب شدن باشد. همانطور که اشاره شد شرکت های بیمه مختلفی وجود دارند که نحوه پوشش هزینه رادیوتراپی آن ها متفاوت است. اما موضوع مورد بحث ما هزینه پرتودرمانی با بیمه تامین اجتماعی است ، چراکه درصد زیادی از مردم ایران تحت پوشش این بیمه قرار دارند. اما پوشش شیمی درمانی توسط بیمه در ایران سابقه درخشانی ندارد ، این بیمه پایه ای بوده و سقف تعهدی ندارد به همین علت تنها ۳ الی ۱۰ درصد قیمت پرتو درمانی را پرداخت می کند. البته لازم به ذکر است که اگر بیمار به مراکزی مراجعه کند که با بیمه تامین اجتماعی قرارداد دارد ، برای دریافت برخی خدمات ، نیاز نیست تا هزینه ای پرداخت شود. همچنین خوب است بدانید که داروهای زیادی تحت پوشش این بیمه قرار دارد.

هزینه پرتو درمانی در تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران از بهترین تکنولوژی ها ، متخصصین و بهترین مراکز درمانی برخوردار است. از این رو ممکن است قیمت پرتو درمانی در تهران به نسبت سایر شهر هایی که در دسترسی به تکنولوژی روز مشکل دارند ، کمی گران تر باشد. البته عوامل دیگری در این افزایش هزینه نیز موثر است. به عنوان مثال منطقه کلینیک درمانی می تواند سبب افزایش یا کاهش هزینه رادیوتراپی در تهران شود ؛ به طوری که اگر در شمال تهران برای این پروسه مراجعه کنید ، احتمالا به نسبت جنوب تهران باید هزینه بیشتری بپردازید. همچنین امکان دیگر کلینیک نظیر محیط بهداشتی ، رفتار حرفه ای پرسنل ، استفاده از متخصصین با مهارت و غیره در قیمت پرتو درمانی در تهران موثر است.

در صورتی که تمایل دارید به طور دقیق از هزینه پرتو درمانی در پایتخت مطلع شوید ، پیشنهاد می دهیم با جست و جو در گوگل ، مرکز درمانی مورد نظر خود را پیدا کنید و پس از تماس با آن به طور حدودی نسبت به هزینه پرتو درمانی در تهران مطلع شوید. گرچه ممکن است بعد از طی مراحل درمان کمی مبلغ درمانی افزایش یا کاهش یابد ، اما بدین صورت می توانید از حدود قیمت هر جلسه پروتو درمانی در تهران اطلاع یابید.

هزینه پرتو درمانی در کرج

استان البرز یا همان ایران کوچک نیز در نقاط و منطقه های درمانی مختلف خود هزینه های مختلفی از پرتودرمانی را ارائه داده است. به عنوان مثال بخش های خصوصی به دلیل خصوصی بودن و در مواردی ارائه خدمات بهتر ، مبلغ بالاتری دریافت می کنند ؛ در حالی که بخش های دولتی با پشتیبانی دولت می توانند هزینه کمتری را از بیمار درخواست داشته باشند. متقاضیانی که در پی کاهش هزینه هستند ، می توانند با مراجعه به مراکز درمانی دولتی تا حد زیادی ، هزینه پرتو درمانی در کرج را کاهش دهند. بدین ترتیب تنها نگرانی آن ها روند درمان و نه هزینه آن ، خواهد بود.

مراکز دولتی زیادی هستند که با وجود دریافت هزینه رادیوتراپی کمتر ، خدماتی برابر با خدمات مراکز درمانی خصوصی ارائه می دهند. گرچه شاید زمان انتظار و بعضی شرایط در مراکز درمانی دولتی خسته کننده باشد ؛ اما تا مقدار زیادی در هزینه پرتو درمانی در کرج صرفه جویی خواهد شد.

هزینه پرتو درمانی در اهواز

یکی از دغدغه های مهم برای مردمان مهربان اهواز ، هزینه های درمانی است. به خصوص آن که قیمت درمان مریضی های سخت تر و پیچیده تر مانند سرطان بالاتر نیز می رود. این افزایش قیمت می تواند مربوط فاکتورهای زیادی باشد ؛ مثلا درمان سرطان نیازمند دستگاه های پیچیده با تکنولوژی بالاتر است که تهیه آن ها نیز قطعا کار دشوار تری می باشد. حال پس از تهیه دستگاه های معتبر ، متخصص برجسته ای که بتواند با دستگاه کار کرده و نتیجه خوبی را عاید بیمار کند نیز چالش های خود را به همراه دارد. پس از تمامی این ها به تعداد جلسات درمان می رسیم. قطعا هرچه تعداد جلسات درمانی بیشتر شود ، در قیمت پرتودرمانی اهواز نیز تاثیر می گذارد. به هر حال با تمام این ها بهتر است برای برخورداری از خدمات با کیفیت به بهترین کلینیک مراجعه کنید. از آن جا که قیمت این پروسه درمانی با توجه به شرایط بیمار و خدمات مرکز درمانی ، متفاوت است ، در حال حاضر نمی توانیم قیمت دقیقی از این پروسه ارائه دهیم.

هزینه پرتو درمانی در شیراز

شهر زیبا و پرآوازه شیراز به دلیل زیبایی ، آرامش و امکاناتی که دارد جزو پرجمعیت ترین شهر های ایران به شمار می آید. موقعیت جغرافیایی مناسب ، طبیعت بکر و دلپذیر ، داشتن نیروگاه ها ، جاذبه های گردشگری و شهرک های صعنتی از جمله عواملی هستند که این شهر را به یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران تبدیل کرده است. به دلیل وجود آلودگی هوا ، سبک زندگی نامناسب و عوامل ژنتیکی افراد بسیار زیادی در این شهر به سرطان دچار می شوند و به پرتودمانی نیاز پیدا می کنند. از همین رو افرادی که به این بیماری دچار شده اند و پزشک معالجشان این روش درمانی را به آن ها پیشنهاد داده است این سوال برایشان به وجود خواهد آمد که هزینه رادیوتراپی در شیراز چقدر می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که همانطور که اشاره شد فرقی نمی کند که در کدام یک از شهر های زیبای ایران هستید هزینه پرتودرمانی در اصفهان ، قم ، شیراز ، بوشهر ، تهران ، مشهد ، کرج ، قزوین ، زاهدان ، آمل ، تبریز و سایر شهر های ایران به عوامل فوق بستگی دارد و نمی توان هزینه نهایی آن را بدون بررسی وضعیت بیماری فرد تعیین کرد.

هزینه پرتو درمانی در مشهد

شهر مشهد یکی از شهرهای مذهبی و بزرگ ایران است که جمعیت زیادی را به خود اختصاص داده است. در این شهر کلینیک ها و بیمارستان های مجهز خوبی وجود دارد. که هزینه رادیوتراپی در این مراکز با توجه به امکاناتی که به بیمار ارائه می دهند ، متفاوت است. بسیاری از بیمارانی که می خواهند از هزینه پرتو درمانی در مشهد اطلاع پیدا کنند ، بهتر است ابتدا مرکز مورد نظر خود را پیدا کنند و در صورتی که بیمه دارند ، به دنبال یک مرکز خوب در مشهد باشند تا بیمه هزینه های این پروسه درمانی را تحت پوشش قرار دهد. در حال حاضر بسیاری از مراکز و کلینیک ها با شرکت های بیمه مختلف قرارداد دارند ، با این وجود برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه محاسبه هزینه پرتو درمانی در مشهد توصیه می شود با شرکت بیمه خود صحبت نمایید.

آیا هزینه این پروسه درمانی به صورت یکجا پرداخت می شود؟

در هر جلسه درمانی ، هزینه پرتو درمانی همان جلسه از بیمار دریافت می شود و هرگز نیازی به پرداخت یکجا مبلغ وجود ندارد. چرا که ممکن است در طی روند درمان ، بهبودی متقاضی زودتر از تعداد جلسات تخمین زده حاصل شود.

سخن آخر

دوستان و همراهان عزیز با توجه به تورم موجود در ایران و شرایط متفاوت بیماران به طور دقیق نمی توان هزینه پرتو درمانی را اعلام کرد و شما برای اطلاع دقیق از هزینه می توانید با مراکز مورد نظر تماس بگیرید و از هزینه مطلع شوید. یا در واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

3.1 9 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عباسی
عباسی
1 سال قبل

خدا لعنتتون کنه این همه زمان گذاشتم مقاله رو خوندم آخرش هیچ قیمتی ندادید

علیزاده
علیزاده
11 ماه قبل
پاسخ به  maryam mirgholi

همون اول میتونستید اینو اعلام کنید

سینا
سینا
1 سال قبل
پاسخ به  عباسی

جلسه ای حدود ۱.۵ تو مرکز خصوصی حساب کن بسته به حال بیمارتم از ۳۰ تا ۸۰ جلسه انجام میدن مراکز دولتی هم چیزی حدود ۳۰۰-۵۰۰ تومنه هرجلسش

گودرزی
گودرزی
10 ماه قبل
پاسخ به  سینا

هزینه پرتو درمانی چقده واسه غده درون معده….

ایمان عبداللهی فر
ایمان عبداللهی فر
9 ماه قبل

سلام من خانومم پرتو درمانی انجام داد جلسه ای ۳۶۰۰۰۰۰با ۳۵جلسه

ندا غ الف
ندا غ الف
3 ماه قبل

سلام گلم.منم خانمم.سرطان سینه دارم ۳۰ جلسه باید پرتو بشم.ببخشید فضولی میکنم ،شما کجا انجام دادید که اینقدر گرون بوده.نگران شدم ،من اینهمه هزینه ندارم

پانی
پانی
3 ماه قبل

هزینه هر جلسه شیمی درمانی

مقالات مرتبط

بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس (Botox) ، عمدتاً به دلیل توانایی آن در کاهش دادن شکل ظاهری چین و چروک ها و جوانسازی صورت در میان همگان شهرت یافته است. این روند همچنین برای درمان مشکلاتی از قبیل اسپاسم گردن، عرق کردن زیاد، سردردهای میگرنی، کبد بیش فعال و تنبلی چشم نیز کاربرد دارد. در صورتی که...

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لب ها عضوی در صورت می باشند که زیبایی و شادابی آن ها می تواند باعث زیبایی چهره شود. با بالا رفتن سن لب ها مانند دیگر اجزای صورت تحت تاثیر جاذبه حالت افتادگی پیدا می کنند. روش های مختلفی برای زیبا سازی لب وجود دارد که تزریق فیلر و پروتز لب از جمله این روش ها به شمار می...

باسن برزیلی

باسن برزیلی

شکل و تناسب باسن، فاکتور مهمی در جذابیت و داشتن یک اندام تراشیده می باشد. جراحی باسن برزیلی (BBL Butt Lift) ، می تواند با استفاده از تکنیک هایی از قبیل تزریق چربی ، شکل ظاهری پر تری را در باسن شما خلق کرده و کانتور باسن شما را بهبود بخشد، البته افرادی هستند که با...