| خانه 4 بلاگ 4 هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه

شهریور ۲۲, ۱۴۰۰ | بلاگ | ۰ دیدگاه

همانطور که می دانید داشتن سینه های پر و برجسته ، از مهم ترین مولفه هایی است که بر زیبایی و جذابیت اندام زنانه می افزاید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با مشاهده فیلم های هالیوودی و دیدن نیم تنه بالای بازیگران خانم این فیلم ها ، با خود فکر کرده اید که راز جذابیت زنانگی این بازیگران و داشتن سینه های خوش فرم آن ها چیست و به دنبال جواب این پرسش هستید. ما پاسخ این سوال را می دهیم ؛ دستیابی به سینه هایی گردتر و بزرگتر با پروتز سینه ، محقق می گردد. حال که فهمیدید از چه راهی می توانید رویای خود را عملی کنید ؛ به احتمال زیاد این سوال برای تان پیش آمده است که هزینه پروتز سینه و هزینه جراحی سینه زنان چقدر است ؟ ؛ در واقع این سوال ، شایع ترین سوالی است که ذهن متقاضیان عمل پروتز پستان را درگیر می کند. در این مقاله شما راجب قیمت پروتز سینه منتور ،سیلیکونی و مدل اشکی در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ و… گفته میشود. و همچنین در مورد بحث در مورد هزینه پروتز سینه در سایت نی نی سایت نیز گفته خواهد شد.

هزینه پروتز سینه راز جراحی

ما در این مقاله از راز جراحی ، هزینه پروتز سینه را به طور مفصل مورد بررسی قرار داده و فاکتورهای اثرگذار بر روی قیمت این جراحی را بیان نموده ایم ؛ اگر می خواهید بدانید هزینه پروتز سینه در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد و سایر شهرها چقدر است یا هزینه پروتز سینه در سال ۱۳۹۸ ، ۱۳۹۹ ، ۱۴۰۰ چقدر است ؛ خواندن این مقاله را از دست ندهید.

برای محاسبه هزینه پروتز سینه چه عواملی در نظر گرفته می شود ؟

برای محاسبه قیمت پروتز سینه فارغ از رویکردی که دارد ، پارامترهای مختلفی در نظر گرفته می شوند و در قیمت نهایی این جراحی ، دخیل هستند. و خیلی سوال برای کاربران پیش می آید که پروتز سینه اقساطی امکان پذیر هست یا خیر ؟ که این مسئله به پزشک جراح بستگی دارد.

پزشکان متخصص جراحی های پستان ، بر اساس این معیارها ؛ هزینه جراحی پروتز سینه را برآورد می کنند.

در ادامه مقاله ، معیارهای موثر بر قیمت پروتز سینه را مورد بررسی قرار داده ایم ؛ پس با ما همراه باشید.

دستمزد جراح سینه :

مهم ترین و موثرترین عاملی که سبب متغیر بودن قیمت پروتز سینه می شود ، دستمزد پزشکی می باشد که انجام این جراحی را بر عهده می گیرد.

قاعدتا همه جراحانی که در این حوزه فعالیت می کنند ، تبحر و توانمندی یکسانی در انجام عمل بزرگ کردن سینه ندارند ؛ از این رو بدیهی است که بهترین جراح سینه که توانایی و مهارت فوق العاده ای در انجام این جراحی دارد ، نسبت به جراحی که ید طولایی در انجام اعمال زیبایی سینه ندارد ؛ دستمزد بیشتری دریافت کند.

اکیدا توصیه می شود که هرگز به خاطر سر باز زدن از پرداخت هزینه بالای پروتز سینه ، از انجام این جراحی نزد چنین جراحانی امتناع نکنید و برای کسب نتایج رضایت بخش از این عمل جراحی و پیشگیری از بروز هر گونه عارضه جانبی ؛ حتما و حتما برای انجام عمل بزرگ کردن سینه با پروتز به یک جراح سینه مجرب و متخصص مراجعه فرمایید و انجام این جراحی حساس را به دستان توانای چنین جراحانی واگذار نمایید.

مرکز جراحی :

پارامتر بعدی که در هزینه نهایی این جراحی زیبایی دخیل است ؛ مرکزی می باشد که جراحی در آن انجام می گیرد. بسته به میزان اعتبار مرکز جراحی و میزان تجهیزات آن و نیز مدرن بودن یا نبودن تجهیزات جراحی ، هزینه عمل پروتز سینه می تواند متفاوت باشد.

بدیهی است که هزینه انجام این جراحی زیبایی در مراکز معتبر و مجهز به ابزار مدرن جراحی ، به مراتب بیشتر از هزینه ای است که در مقابل انجام این جراحی در مراکز با امکانات غیرحرفه ای باید پرداخت گردد.

موقعیت جغرافیایی :

به دلیل آن که شهرهای بزرگ ؛ از جمله تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، شمال و غیره ؛ به بهترین و بروزترین امکانات جراحی ، مجهزند ؛ اکثر جراحان متبحر در زمینه جراحی های زیبایی اعم از جراحی زیبایی پستان ، در این شهرها سکنی دارند.

همانطور که گفتیم ؛ تبحر و توانایی جراح ، تاثیر مستقیم بر نتیجه این عمل زیبایی دارد ؛ لذا قیمت پروتز سینه در شهرهای بزرگ که جراحان کارآزموده و ماهر در آن ها فعالیت دارند ، نسبت به شهرهای کوچک ، بالاتر خواهد بود.

بنابراین در پاسخ به افرادی که متقاضی انجام این عمل زیبایی در شهرهایی همچون تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، شمال و غیره هستند و می خواهند بدانند که آیا هزینه این جراحی در شهرهای بزرگ بیشتر است یا خیر ؛ باید گفت که بله هزینه پروتز سینه در تهران ، اصفهان ، مشهد ، تبریز و غیره ( به طور کلی کلان شهر ها) ، بیشتر از شهرها و استان های کوچک می باشد.

متریال مورد استفاده در پروتز پستان :

متریال یا به عبارتی همان ایمپلنت سینه مورد استفاده در این جراحی ، فاکتوری است که در احتساب هزینه تاثیرگذار است.

به طور کلی پروتزهای سینه ( ایمپلنت ) ، از لحاظ جنس دارای انواع مختلفی می باشند ؛ برخی از انواع آن عبارتند از :

پروتزهای سیلیکونی ( ژل سیلیکون )

پروتزهای سالینی ( آب نمکی )

پروتز مناسب ؛ بر اساس صلاحدید جراح سینه ، وضعیت بدن بیمار و مد نظر قرار دادن سلیقه بیمار ؛ انتخاب می شود.

لازم به ذکر است که پروتزهای سالینی ، ریسک پاره شدن دارند ؛ لذا استفاده از آن ها در عصر حاضر تقریبا منسوخ شده است و پروتزهای سیلیکونی به دلیل سازگار بودن با بافت بدن و عدم ترکیدگی شان در اثر فشار یا ضربه ، گوی سبقت را در میان پروتزهای موجود ربوده اند ؛ از این رو هزینه پروتزهای سیلیکونی به دلیل مزایایی که دارند نسبت به پروتزهای سالینی ، بالاتر است.

ضمنا ناگفته نماند که برند پروتز و کمپانی سازنده آن ، نیز در هزینه این جراحی تاثیر قابل ملاحظه ای دارند ؛ لذا پروتزهای برند منتور که ساخته کشور آمریکا هستند و کیفیت قابل توجهی دارند ، گران تر از دیگر برندهای پروتز موجود می باشند.

باید اشاره داشت که همه پروتزهایی که در حال حاضر وجود دارند ، در جنس و نوع متریال هیچ تفاوتی با هم ندارند و دلیل این که  قیمت پروتزهای منتور نسبت به دیگر پروتزها گران تر هستند ، صرفا این است که این پروتزها هزینه برند و نامش را می گیرند ؛ البته این مسئله نیز قابل چشم پوشی نیست که پروتزهای برند معروفی همچون منتور ، نتایج رضایت بخش تری به دنبال دارند.

علاوه بر پروتز منتور آمریکا ؛ از دیگر برندهای معروف ایمپلنت سینه ، می توان از موارد زیر یاد کرد :

پروتز اوریون ساخت فرانسه

پروتز پلی تک ساخت آلمان

همچنین باید به این نکته توجه داشت که پروتز های سینه وارداتی هستند و با دلار محاسبه می شود لذا بالا رفتن و پایین آمدن قیمت دلار بر روی هزینه پروتز سینه نیز تاثیر گذار است.

آزمایشات قبل از عمل :

هزینه آزمایشات و تست هایی که قبل از این عمل زیبایی باید انجام گیرند ، از دیگر آیتم هایی است که بر هزینه جراحی پروتز سینه تاثیر دارد.

داروهای بعد از عمل :

برای کنترل درد احتمالی ناشی از عمل و نیز جلوگیری از بروز عفونت در ناحیه جراحی شده ، عموما جراح متخصص اقدام به تجویز داروهایی برای بیمار می نماید ؛ هزینه این داروها نیز باید در محاسبه هزینه قطعی این جراحی لحاظ شوند.

آیا بیمه هزینه عمل پروتز سینه را می پردازد ؟

همانطور که اشاره داشتیم ؛ این جراحی زیبایی ، یک جراحی محبوب در بین زنان است ؛ اما مسئله ای که در این جا مطرح می شود و درگیری ذهنی برای متقاضیان این جراحی ایجاد می کند ، هزینه این عمل جراحی می باشد.

بسیاری از بانوانی که قصد انجام عمل پروتز پستان را دارند ، این سوال را مطرح می کنند که آیا بیمه هزینه  این جراحی را تقبل می کند یا خیر ؟

در پاسخ به این سوال شایع ، باید اظهار داشت که متاسفانه بیمه هیچ هزینه ای در قبال انجام عمل پروتز سینه پرداخت نمی کند ؛ چرا که این جراحی نوعی عمل زیبایی محسوب می شود و شرکت های بیمه ، هرگز هزینه جراحی های زیبایی را نمی پردازند و هیچ گونه حمایت مالی در ازای این جراحی ها ارائه نمی دهند.

البته ناگفته نماند که به طور کلی این نوع جراحی ، صرفا با هدف زیبایی و تغییر سایز و فرم سینه ها انجام نمی شود و همانطور که پیشتر اشاره داشتیم ، در برخی موارد به منظور ترمیم و بازسازی پستان از دست رفته در اثر سرطان سینه یا حادثه انجام می پذیرد.

از این رو باید متذکر شد که چنانچه قرار باشد عمل پروتز سینه ، با هدف ترمیم سینه انجام شود ؛ در دسته جراحی های درمانی قرار می گیرد و در نتیجه ، شرکت بیمه با توجه به تعهدات مالی خود می تواند بخشی از هزینه های این جراحی را بر عهده گیرد.

سخن پایانی :

جراحی پروتز پستان ، تاثیر شگرفی بر زیبایی و جذابیت نیم تنه بالا و اندام بانوان دارد ؛ بنابراین توصیه می شود در صورتی که سینه های کوچک یا نامتقارنی دارید ، نسبت به انجام این جراحی اقدام کنید و از انجام آن غفلت نکنید.

البته اکیدا توصیه می گردد که برای انجام این عمل جراحی ، به بهترین جراح مراجعه کنید و بدین ترتیب از احتمال بروز هر گونه عارضه ناشی از عمل بکاهید.

در نهایت در پاسخ به سوالی که در ابتدای مقاله در رابطه با هزینه پروتز سینه در سال ۱۴۰۰ مطرح شد ، باید اشاره نماییم با توجه به آن که هزینه این عمل جراحی ، وابسته به فاکتورهای مختلفی می باشد ؛ نمی توان نرخ مشخصی برای آن معین نمود.

ضمنا ذکر این نکته نیز در اینجا بسیار حائز اهمیت است که با توجه به افزایش قیمت ارز در کشور ، هر ساله بر قیمت اعمال جراحی ؛ خصوصا جراحی های زیبایی افزوده می شود.

از این رو شاهد آن هستیم که قیمت پروتز سینه در سال ۱۴۰۰ ، با هزینه پروتز سینه در سال ۹۹ و هزینه پروتز سینه در سال ۹۸ ؛ تفاوت چشمگیری داشته است.

در آخر باید متذکر شد که هزینه دقیق پروتز سینه ، بعد از معاینه فیزیکی و ارزیابی بالینی بیمار ؛ محاسبه و برآورد می شود ؛ در نتیجه ، در صورتی که تمایل به انجام این عمل جراحی دارید و می خواهید هزینه نهایی آن را بدانید باید به پزشک متخصص جراحی های پستان مراجعه کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مقالات مرتبط

خوش فرم کردن سینه ها

خوش فرم کردن سینه ها

سینه خوش فرم ، سربالا ، سفت و دارای اندازه مناسب ، در میان خانم ها از محبوبیت بسیاری برخوردار است و خیلی از آن ها ، برای خوش فرم کردن سینه هر روشی را امتحان می کنند. شلی و افتادگی سینه ها ، سبب عدم تناسب اندام در خانم ها شده و این احساس نازیبایی ، اعتماد به نفس آن ها...

مراقبت های بعد از تزریق چربی

مراقبت های بعد از تزریق چربی

اصطلاحات متعددی برای توصیف تزریق چربی از قسمتی از بدن به قسمت دیگر وجود دارد. صرفنظر از همه این اصطلاحات ، هدف از انجام این تزریق ، جوانسازی صورت از طریق افزایش حجم ، درمان خطوط و کاهش چین و چروک می باشد. اما آنچه در این میان ، نقش مهمی را در کسب یک نتیجه طلایی ایفا...

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از روند های پیشرو در کاهش اندازه و شکل چین های اطراف اندام تناسلی می باشد. این روش در سال های اخیر بسیار رایج شده است، زیرا نتایج به دست آمده از این درمان، بهبود و رضایت قابل ملاحظه ای را  بدست می دهد. با افزایش استقبال از این روش ، ارائه اطلاعات جامع...

مراقبت های بعد از درمان بواسیر

مراقبت های بعد از درمان بواسیر

به گفته موسسه ملی دیابت و بیماری های گوارشی و کلیوی ، تقریباً 50 درصد از مردم در برهه ای از زندگی خود دچار بواسیر می شوند. گاهی این بیماری به طور خود به خود برطرف می شود ، اما گاهی اوقات برای خلاصی از شر آن باید تحت جراحی یا درمان با لیزر قرار گرفت. بعد از عمل جراحی...

عوارض ژنیکوماستی

عوارض ژنیکوماستی

عوارض ژنیکوماستی نیز مانند هر عمل جراحی پلاستیک دیگر ، بخش اجتناب ناپذیر روند درمان محسوب می شود. یک جراح آموزش دیده و با تجربه قادر است این عوارض را به حداقل برساند ، البته مشروط بر اینکه بیمار نیز دستورالعمل های قبل و بعد از جراحی خود را متعهدانه رعایت کند. راز...

جراحی بینی به روش باز و بسته

جراحی بینی به روش باز و بسته

به طور کلی جراحی بینی به روش باز و بسته انجام می پذیرد. البته که فاکتورهای مختلفی در امر انتخاب روش مناسب برای هر فرد ، نیز دخیل هستند. مقصود راز جراحی از نگارش این مطلب ، بیان تمام نکات مرتبط با دو تکنیک مذکور می باشد. هدف و خواسته فرد از عمل ، اولیه یا ترمیمی بودن...

روش های پیشگیری از سرطان سینه

روش های پیشگیری از سرطان سینه

روش های پیشگیری از سرطان سینه به کلیه اقداماتی گفته می شود ، که برای کاهش ابتلا به این نوع سرطان صورت می پذیرد. با توجه به اینکه سرطان سینه ، یکی از رایج ترین انواع سرطان های زنان در میان خانم ها ، شیوع گسترده ای دارد ، دانستن روش های پیشگیری از سرطان و یا جلوگیری از...

درمان خانگی ژنیکوماستی

درمان خانگی ژنیکوماستی

بزرگ شدن سینه در مردان که اصطلاحا به آن ژنیکوماستی گفته می شود ، امروزه به یکی از موضوعات رایج و پر اهمیت در میان آقایان مبدل گردیده است. از این رو روش های درمان خانگی ژنیکوماستی یکی از موضوعاتی است که این روزها آقایان تمایل دارند ، درباره آن جهت کمک برای کوچک کردن...

کاشت موی طبیعی

کاشت موی طبیعی

داشتن موهای سالم بعنوان یک عامل مهم در بهره مندی از یک ظاهر خوب و برخورداری از اعتماد به نفس بالا ، ضروری است ، زیرا می تواند بر زندگی اجتماعی نیز تأثیر گذار باشد. عوامل زیادی بر رشد و استحکام موها تأثیر می گذارد و برخی عوامل دیگر باعث بروز طاسی می شوند. کاشت موی...

افزایش سایز سینه و تاثیر آن در رابطه زناشویی

افزایش سایز سینه و تاثیر آن در رابطه زناشویی

در این مقاله از راز جراحی قصد داریم افزایش سایز سینه و تاثیر آن در رابطه زناشویی ، را مورد بررسی قرار دهیم. از آن جایی سایز سینه ، یکی از مولفه های مورد توجه در رابطه جنسی است ، در سال های اخیر خانم های بیشتری برای بزرگ کردن سینه های خود ، تمایل نشان می دهند. یکی از...