| خانه 4 بلاگ 4 هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه

فروردین ۲۹, ۱۴۰۱ | بلاگ | ۱ دیدگاه

همانطور که می دانید داشتن سینه های پر و برجسته ، از مهم ترین مولفه هایی است که بر زیبایی و جذابیت اندام زنانه می افزاید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با مشاهده فیلم های هالیوودی و دیدن نیم تنه بالای بازیگران خانم این فیلم ها ، با خود فکر کرده اید که راز جذابیت زنانگی این بازیگران و داشتن سینه های خوش فرم آن ها چیست و به دنبال جواب این پرسش هستید. ما پاسخ این سوال را می دهیم ؛ دستیابی به سینه هایی گردتر و بزرگتر با پروتز سینه ، محقق می گردد. حال که فهمیدید از چه راهی می توانید رویای خود را عملی کنید ؛ به احتمال زیاد این سوال برای تان پیش آمده است که هزینه پروتز سینه و هزینه جراحی پستان زنان چقدر است ؟ ؛ در واقع این سوال ، شایع ترین سوالی است که ذهن متقاضیان عمل پروتز پستان را درگیر می کند. در این مقاله شما راجب قیمت پروتز سینه منتور ،سیلیکونی و مدل اشکی در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ و… گفته میشود.

هزینه پروتز سینه راز جراحی

ما در این مقاله از راز جراحی ، قیمت پروتز سینه را به طور مفصل مورد بررسی قرار داده و فاکتورهای اثرگذار بر روی قیمت این جراحی را بیان نموده ایم ؛ اگر می خواهید بدانید قیمت پروتز سینه در تهران ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، لرستان ، تبریز ، قم ، بندرعباس ، و سایر شهرها چقدر است یا هزینه پروتز سینه در سال ۱۳۹۸ ، ۱۳۹۹ ، ۱۴۰۰ ، ۱۴۰۱ چقدر است ؛ خواندن این مقاله را از دست ندهید.

برای محاسبه قیمت پروتز سینه چه عواملی در نظر گرفته می شود ؟

برای محاسبه قیمت پروتز پستان فارغ از رویکردی که دارد ، پارامترهای مختلفی در نظر گرفته می شوند و در قیمت نهایی این جراحی ، دخیل هستند. و خیلی سوال برای کاربران پیش می آید که پروتز سینه اقساطی امکان پذیر هست یا خیر ؟ که این مسئله به پزشک جراح بستگی دارد.

پزشکان متخصص جراحی های پستان ، بر اساس این معیارها ؛ هزینه جراحی پروتز پستان را برآورد می کنند.

در ادامه مقاله ، معیارهای موثر بر قیمت پروتز سینه را مورد بررسی قرار داده ایم ؛ پس با ما همراه باشید.

دستمزد جراح سینه :

مهم ترین و موثرترین عاملی که سبب متغیر بودن قیمت پروتز سینه می شود ، دستمزد پزشکی می باشد که انجام این جراحی را بر عهده می گیرد.

قاعدتا همه جراحانی که در این حوزه فعالیت می کنند ، تبحر و توانمندی یکسانی در انجام عمل بزرگ کردن سینه ندارند ؛ از این رو بدیهی است که بهترین جراح سینه ایران که توانایی و مهارت فوق العاده ای در انجام این جراحی دارد ، نسبت به جراحی که ید طولایی در انجام اعمال زیبایی سینه ندارد ؛ دستمزد بیشتری دریافت کند.

اکیدا توصیه می شود که هرگز به خاطر سر باز زدن از پرداخت هزینه بالای پروتز سینه ، از انجام این جراحی نزد چنین جراحانی امتناع نکنید و برای کسب نتایج رضایت بخش از این عمل جراحی و پیشگیری از بروز هر گونه عارضه جانبی ؛ حتما و حتما برای انجام عمل بزرگ کردن سینه با پروتز به یک جراح سینه مجرب و متخصص مراجعه فرمایید و انجام این جراحی حساس را به دستان توانای چنین جراحانی واگذار نمایید.

مرکز جراحی :

پارامتر بعدی که در هزینه نهایی این جراحی زیبایی دخیل است ؛ مرکزی می باشد که جراحی در آن انجام می گیرد. بسته به میزان اعتبار مرکز جراحی و میزان تجهیزات آن و نیز مدرن بودن یا نبودن تجهیزات جراحی ، هزینه عمل پروتز پستان می تواند متفاوت باشد.

بدیهی است که هزینه انجام این جراحی زیبایی در مراکز معتبر و مجهز به ابزار مدرن جراحی ، به مراتب بیشتر از هزینه ای است که در مقابل انجام این جراحی در مراکز با امکانات غیرحرفه ای باید پرداخت گردد.

موقعیت جغرافیایی :

به دلیل آن که شهرهای بزرگ ؛ از جمله تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، شمال و غیره ؛ به بهترین و بروزترین امکانات جراحی ، مجهزند ؛ اکثر جراحان متبحر در زمینه جراحی های زیبایی اعم از جراحی زیبایی پستان ، در این شهرها سکنی دارند.

همانطور که گفتیم ؛ تبحر و توانایی جراح ، تاثیر مستقیم بر نتیجه این عمل زیبایی دارد ؛ لذا قیمت پروتز سینه در شهرهای بزرگ که جراحان کارآزموده و ماهر در آن ها فعالیت دارند ، نسبت به شهرهای کوچک ، بالاتر خواهد بود.

بنابراین در پاسخ به افرادی که متقاضی انجام این عمل زیبایی در شهرهایی همچون تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، شمال و غیره هستند و می خواهند بدانند که آیا هزینه این جراحی در شهرهای بزرگ بیشتر است یا خیر ؛ باید گفت که بله هزینه پروتز پستان در تهران ، اصفهان ، مشهد ، تبریز و غیره ( به طور کلی کلان شهر ها) ، بیشتر از شهرها و استان های کوچک می باشد.

متریال مورد استفاده در پروتز پستان :

متریال یا به عبارتی همان ایمپلنت سینه مورد استفاده در این جراحی ، فاکتوری است که در احتساب هزینه تاثیرگذار است.

به طور کلی پروتزهای سینه ( ایمپلنت ) ، از لحاظ جنس دارای انواع مختلفی می باشند ؛ برخی از انواع آن عبارتند از :

پروتزهای سیلیکونی ( ژل سیلیکون )

پروتزهای سالینی ( آب نمکی )

پروتز مناسب ؛ بر اساس صلاحدید جراح سینه ، وضعیت بدن بیمار و مد نظر قرار دادن سلیقه بیمار ؛ انتخاب می شود.

لازم به ذکر است که پروتزهای سالینی ، ریسک پاره شدن دارند ؛ لذا استفاده از آن ها در عصر حاضر تقریبا منسوخ شده است و پروتزهای سیلیکونی به دلیل سازگار بودن با بافت بدن و عدم ترکیدگی شان در اثر فشار یا ضربه ، گوی سبقت را در میان پروتزهای موجود ربوده اند ؛ از این رو هزینه پروتزهای سیلیکونی به دلیل مزایایی که دارند نسبت به پروتزهای سالینی ، بالاتر است.

ضمنا ناگفته نماند که برند پروتز و کمپانی سازنده آن ، نیز در هزینه این جراحی تاثیر قابل ملاحظه ای دارند ؛ لذا پروتزهای برند منتور که ساخته کشور آمریکا هستند و کیفیت قابل توجهی دارند ، گران تر از دیگر برندهای پروتز موجود می باشند.

باید اشاره داشت که همه پروتزهایی که در حال حاضر وجود دارند ، در جنس و نوع متریال هیچ تفاوتی با هم ندارند و دلیل این که  قیمت پروتزهای منتور نسبت به دیگر پروتزها گران تر هستند ، صرفا این است که این پروتزها هزینه برند و نامش را می گیرند ؛ البته این مسئله نیز قابل چشم پوشی نیست که پروتزهای برند معروفی همچون منتور ، نتایج رضایت بخش تری به دنبال دارند.

علاوه بر پروتز منتور آمریکا ؛ از دیگر برندهای معروف ایمپلنت سینه ، می توان از موارد زیر یاد کرد :

پروتز اوریون ساخت فرانسه

پروتز پلی تک ساخت آلمان

همچنین باید به این نکته توجه داشت که پروتز های سینه وارداتی هستند و با دلار محاسبه می شود لذا بالا رفتن و پایین آمدن قیمت دلار بر روی هزینه پروتز سینه نیز تاثیر گذار است.

آزمایشات قبل از عمل :

هزینه آزمایشات و تست هایی که قبل از این عمل زیبایی باید انجام گیرند ، از دیگر آیتم هایی است که بر هزینه جراحی بزرگ کردن سینه با پروتز تاثیر دارد.

داروهای بعد از عمل :

برای کنترل درد احتمالی ناشی از عمل و نیز جلوگیری از بروز عفونت در ناحیه جراحی شده ، عموما جراح متخصص اقدام به تجویز داروهایی برای بیمار می نماید ؛ هزینه این داروها نیز باید در محاسبه هزینه قطعی این جراحی لحاظ شوند.

آیا بیمه هزینه عمل پروتز سینه را می پردازد ؟

همانطور که اشاره داشتیم ؛ این جراحی زیبایی ، یک جراحی محبوب در بین زنان است ؛ اما مسئله ای که در این جا مطرح می شود و درگیری ذهنی برای متقاضیان این جراحی ایجاد می کند ، هزینه این عمل جراحی می باشد.

بسیاری از بانوانی که قصد انجام عمل پروتز پستان را دارند ، این سوال را مطرح می کنند که آیا بیمه هزینه  این جراحی را تقبل می کند یا خیر ؟

در پاسخ به این سوال شایع ، باید اظهار داشت که متاسفانه بیمه هیچ هزینه ای در قبال انجام عمل پروتز سینه پرداخت نمی کند ؛ چرا که این جراحی نوعی عمل زیبایی محسوب می شود و شرکت های بیمه ، هرگز هزینه جراحی های زیبایی را نمی پردازند و هیچ گونه حمایت مالی در ازای این جراحی ها ارائه نمی دهند.

البته ناگفته نماند که به طور کلی این نوع جراحی ، صرفا با هدف زیبایی و تغییر سایز و فرم سینه ها انجام نمی شود و همانطور که پیشتر اشاره داشتیم ، در برخی موارد به منظور ترمیم و بازسازی پستان از دست رفته در اثر سرطان سینه یا حادثه انجام می پذیرد.

از این رو باید متذکر شد که چنانچه قرار باشد عمل پروتز سینه ، با هدف ترمیم پستان انجام شود ؛ در دسته جراحی های درمانی قرار می گیرد و در نتیجه ، شرکت بیمه با توجه به تعهدات مالی خود می تواند بخشی از هزینه های این جراحی را بر عهده گیرد.

آیا سایزهای مختلف پروتز سینه قیمت های متفاوتی دارند ؟

پروتزها در سایز و اندازه های مختلفی تولید می شوند. این موضوع می تواند در هزینه پروتز سینه تاثیر بگذارد. هرچه سایز پروتز سینه ای که استفاده می کنید بزرگتر باشد ، هزینه عمل نیز افزایش پیدا می کند. البته باید در نظر داشته باشید که علاوه بر سایز انتخاب نوع برند نیز در تعیین هزینه نهایی پروتز سینه نقش دارد. به همین علت ممکن است دو پروتز با سایز یکسان اما برند مختلف ، هزینه متفاوتی داشته باشد. برای اطلاع دقیق از هزینه ها لازم است علاوه بر انتخاب سایز پروتز ، نوع برند تولید کننده آن را در نظر داشته باشید.

هزینه جراحی پروتز سینه چه زمانی مشخص می شود ؟

همانطور که اشاره شد عوامل مختلفی می تواند در هزینه نهایی جراحی تاثیر بگذارد. معمولا در جلسه مشاوره با پزشک هزینه نهایی بر اساس فاکتورهایی که در این مقاله از راز جراحی مورد بررسی قرار دادیم ، مشخص خواهد شد.

کل هزینه جراحی پروتز سینه در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ چه میزان است ؟

با توجه به موارد ذکر شده هزینه نهایی می تواند در حدود ۱۵ تا ۷۰ میلیون تومان متغیر باشد. در صورتی که درباره جزئیات عمل حساسیت دارید پیشنهاد می شود بعد از انتخاب بهترین جراح پروتز سینه به مطب او مراجعه کنید و با انتخاب پزشک بهترین تصمیم را برای انتخاب نوع پروتز متناسب با فرم بدن خود بگیرید.

هزینه پروتز سینه اشکی

پروتز اشکی شباهت بسیاری به بافت سینه های طبیعی داشته به همین علت بانوانی که تمایل دارند سینه های طبیعی اما بزرگ و زیبا داشته باشند از این نوع پروتزها استفاده می کنند. همچنین این نوع از پروتزها برای بانوانی که به دلیل سرطان سینه مجبور به تخلیه بافت سینه های خود شده اند می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. همانطور که قبلا اشاره شد نوع پروتز ، انتخاب سایز ، و شرکت تولید کننده پروتزها می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد به همین علت قیمت پروتز اشکی سینه بعد از انتخاب مواردی که بیان شد، مشخص می شود. در انتخاب نوع پروتز و شرکت های سازنده دقت کنید و هرگز به سراغ برندهایی که معتبر نیستند به دلیل هزینه پایین نروید ؛ زیرا استفاده از این نوع پروتز ها صرفا به دلیل قیمت پایین تر می تواند به مرور زمان مشکلات جدی و عوارض جبران ناپذیری را در افراد ایجاد کند. به همین علت  صرفا هزینه را ملاک انتخاب نوع پروتز در نظر نگیرید.

مبلغ جراحی چه زمانی مشخص می شود؟

هر ساله قیمت تمامی جراحی ها افزایش پیدا می کند و با توجه به رشد تورم و متغییر بودن مبلغ ارز در کشور ما نمی توان در این مورد نظر قطعی داشت به طور تقریبی می توان این قیمت را بین ۴۰-۵۰ میلیون در سال ۱۴۰۰ بیان کرد. البته باز هم ممکن است بعد از اینکه شخص تحت معاینه قرار گرفت این مبالغ تغییراتی داشته باشد.

قیمت پروتز سینه در بازار

پروتزها در بازار دارای نوسان بسیار زیادی در قیمت می باشند به دلیل اینکه معمولا قیمت تجهیزات پزشکی با قیمت ارز رابطه مستقیمی دارد.علاوه بر این پروتز ها جنس های مختلفی نظیر سیلیکونی و سالینی دارند و از لحاظ کیفیت، اندازه و برند با یکدیگر متمایز هستند. برند های مشهور نظیر منتور،موتیوا ، پلی تک وناگوراز جمله برند های بسیار با کیفیت و با قیمت های بسیار گران تر نسبت به بقیه برندهای موجود در بازار به شمار می روند. هزینه هر پروتز با چنین برند های خوبی معمولا از ۱۵ میلیون تومان شروع می شود. این موضوع را در نظر داشته باشید که مثلا پروتزی از برند منتور را نمی توان با پروتزی از برندهای متفرقه یا برند های چینی در بازار مورد مقایسه قرار داد  پروتز منتور در حال حاضر چیزی حدود ۲۵ میلیون تومان قیمت دارد.

سایز پروتز ها چگونه باعث تفاوت قیمت می شود؟

معمولا در ساخت پروتزها مساله سایز بسیار جدی گرفته می شود و پروتز ها در اندازه های گوناگونی ساخته می شوند و این مساله باعث می شود که قیمت ها بسیار متفاوت باشد بنابراین هرچه اندازه پروتزی که برای جراحی خود انتخاب می کنید بزرگ تر باشد باید هزینه بیشتری را برای خرید ان بپردازید.به این نکته توجه کنید که ممکن است اندازه یک ایمپلنت امریکایی از برند منتور می تواند با یک پروتز کاملا هم اندازه خودش در برند آلمانی پلی تک متفاوت باشد و این مساله کاملا مشخص است.

خرید پروتز پستان از نمایندگی رسمی فروش

بهتر است در صورتی که تصمیم دارید خودتان پروتز را خریداری کنید و این مساله را به پزشک نسپرید، حتما به نمایندگی های موجود در شهر خود یا تهران مراجعه کنید زیرا می توانید در نمایندگی ها اجناس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تر و با خیال راحت از اصل بودن کالا خریداری کنید.

قیمت پروتز سینه نمکی

این نوع از پروتز ها پوسته هایی از سیلیکون دارند و داخل آن ها با آب نمک استریل شده پر شده است. معمولا این نوع از پروتز ها به نسبت سایر پروتزها احتمال ترکیدگی بیشتری دارد . اما به دلیل محتویات داخلی آن برای بدن ضرری نداشته و توسط بافت های بدن و سینه جذب می شود به همین علت نیازی به نگرانی درباره این موضوع نیست علاوه بر این اگر مراقبت ها به درستی انجام شود احتمال ترکیدگی پروتز کاهش پیدا می کند. این نوع پروتز در ایران طرفداران زیادی دارد و هزینه آن نسبت به پروتز سیلیکونی ارزان تر می باشد. این پروتز ها بافتی مشابه بافت طبیعی سینه ها دارند.

قیمت پروتز سیلیکونی

پروتز های سیلیکونی ماندگاری بیشتری نسبت به پروتزهای آب نمکی دارند. شاید یکی از دلایل بالا بودن این پروتزها نسبت به پروتزهای سالین همین عامل باشد. به هر حال انتخاب نوع برند و سایز پروتز می تواند در تعیین قیمت پروتز تاثیر بگذارد.

قیمت پروتز سینه ثابت

این پروتزها اغلب به صورت اشکی به بازار عرضه می شوند و تراکم سیلیکون در این نوع از پروتزها بالا می باشد. ظاهر این نوع پروتزها در مقایسه با سایر پروتزها حالت طبیعی تری داشته و امکان آسیب دیدگی و ترکیدگی در آن بسیار کم می باشد. ماندگاری بالا نیز از دیگر مزایای این نوع پروتزها به شمار می آید. این نوع پروتزها حتی در صورت ترکیدگی روی شکل ظاهری سینه ها تاثیری نمی گذارند. تمامی فاکتورها و مواردی که بیان شد موجب شده است هزینه این نوع پروتزها بالاتر باشد.

جنس پروتز پستان و تاثیر آن در قیمت

هر چند که جنس پروتز اهمیت بسیاری دارد. اما نوع سیلیکونی  نمکی آن چنان تفاوت قیمت ندارند اما شرکت سازنده این پروتزها در بازار اختلاف قیمت زیادی با یکدیگر دارند. در ادامه لیستی از پروتزها با توجه به برند سازنده آن تهیه شده است :

به صورت معمول پروتز آلمانی از جفتی ۳۰ میلیون تا ۵۰ میلیون در بازار موجود است و خرید و فروش می شود. این در حالی است که پروتز کره ای قیمتی در حدود ۱۰ میلیون تا ۳۰ میلیون  توان دارد و پروتز های چینی با کمترین مبلغ بین ۵ میلیون تا ۱۵میلیون تومان فروخته می شوند. لازم به ذکر است این مبالغ تا پایان سال ۱۴۰۰ برآورد شده و ممکن است هزینه پروتز سینه در سال ۱۴۰۱ افزایش بیشتری پیدا کند.

هزینه پروتز سینه در تهران - راز جراحی

هزینه پروتز سینه در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ در تهران

پروتز پستان از عمل های زیبایی محبوب در بین خانم ها می باشد. زیرا داشتن سینه های خوش فرم می تواند تاثیر بالایی در میزان جذابیت های ظاهری و بهبود فرم بدن داشته باشد و هم چنین موجب می شود لباس ها تن خور زیباتری در بدن پیدا کنند. بنابراین امروزه ایمپلنت سینه کاندیدای زیادی دارد که خانم های تهران نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند. همانطور که در مطالب بالا اشاره شد موارد زیادی می تواند در هزینه های پروتز پستان نقش داشته باشد. قیمت متریال و پروتزهایی که در سینه استفاده می شود، بیشترین درصد هزینه پروتز پستان را شامل می شود. مواد و متریال مورد استفاده در پروتز عمدتا وارداتی هستند، بنابراین قیمت ارز در قیمت این مواد تاثیر بسزایی دارد. هم چنین از آن جایی که شهر تهران پایتخت و کلان شهر محسوب می شود و جمعیت زیادی را در خود جای داده هزینه پروتز سینه نسبت به سایر شهر ها از هزینه بالاتری برخوردار است.

قیمت پروتز سینه در کرج

کرج چهارمین شهر پر جمعیت ایران به شمار می آید. همچنین این کلان شهر جزو بیست و دومین کلان شهر پرجمعیت در خاورمیانه محسوب می شود. تا قبل از تشکیل شدن استان البرز ، کرج از شهرهای استان تهران به حساب می آمد. موقعیت جغرافیایی مناسب ، موقعیت اقتصادی به دلیل همجوار بودن با تهران ، داشتن شهرک های صنعتی از عواملی است که این شهر را به پرجمعیت ترین شهرهای ایران تبدیل کرده است. همه این عوامل موجب شده است شهر کرج نیز مانند بسیاری از شهرهای پرجمعیت ایران متقضایان بسیاری برای عمل های جراحی زیبایی و بزرگ کردن سینه با ایمپلنت داشته باشند. به علاوه هزینه های درمانی شهر کرج نسبت به تهران کمتر بوده و همین عامل موجب می شود بسیاری از شهروندان تهرانی برای جراحی پروتز به کرج مراجعه کنند. هنوز هزینه پروتز سینه در سال ۱۴۰۱ در کرج مشخص نشده است.

هزینه پروتز سینه در مشهد

عمل پروتز با هدف های متفاوتی می تواند انجام شود. پروتز بعد از سرطان سینه و تخلیه بافت سینه ها می تواند به خانم هایی که در اثر این بیماری سینه های خود را از دست داده اند کمک شایانی کند و اعتماد به نفس از دست رفته ان ها را مجدد بازگرداند. در شهر مشهد نیز خانم های زیادی اقدام به این جراحی با هدف زیبایی انجام می شود. پروتز روش دائمی نیست اما با تعویض و ترمیم پروتز می توان موجب ماندگاری بیشتر آن ها شد، که هزینه های مربوط به آن توسط کلینیکی که در مشهد انتخاب می کنید و مواد مورد استفاده در جراحی پروتز شما مشخص می شود. هزینه پروتز پستان را نمی توان بدون معاینه و حضور مراجعه کنندگان مشخص نمود؛ زیرا انتخاب سایز و نوع پروتزی که می خواهند انجام دهند در قیمت نهایی تاثیر بالایی دارد و بعد از انتخاب و نوع روش جراحی قیمت ها محاسبه می شود که می تواند برای افراد مختلف، هزینه های متفاوتی را در پی داشته باشد.

هزینه پروتز سینه در تبریز

جراحی پروتز در شهر تبریز یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در بین افراد به شمار می رود و اشخاص زیادی متقاضی انجام این جراحی می باشند. ایمپلنت سینه معمولا در شهر تبریز بسیار راحت پیدا می شود و در فروشگاه های لوازم پزشکی در اکثر مناطق این شهر می توان پروتز را پیدا کرد. هزینه این جراحی به مسائل بسیاری از قبیل دستمزد مورد نظر جراح زیبایی ،هزینه بیمارستان یا کلینیکی که قرار است جراحی در آن انجام شود و موقعیت جغرافیایی این کلینیک یا بیمارستان در تبریز مربوط می باشد.

قیمت پروتز سینه در اصفهان

اصفهان از شهرهای تاریخی ایران و سومین شهر بزرگ ایران شناخته می شود. هم چنین اصفهان پرجمعیت ترین شهر ایران بعد از شهرهای تهران و مشهد می باشد که از شهرهای مهم ایران با قدمت تاریخی و فرهنگی به شمار می آید. هر چه میزان جمعیت یک شهر بیشتر باشد تقاضا در آن برای عمل جراحی افزایش پیدا می کند. عمل پروتز نیز از جمله عمل های زیبایی است که در اصفهان طرفداران زیادی دارد. عمل بزرگ کردن سینه در اصفهان و سایر شهرها در کلینیک های مختلف و با پروتز های مختلفی انجام می شود که هزینه های متفاوتی را در پی خواهد داشت. آنچه قابل توجه می باشد انتخاب کلینیک معتبر و انتخاب برند های معتبر برای انجام پروتز می باشد. هرگز به دلیل قیمت پایین پروتز های سینه در یک کلینیک اعتماد نکنید؛ زیرا بسیاری از این پروتز ها تقلبی بوده و یا مجوز های لازم را ندارند، بنابراین بعد از استفاده از این پروتز ها فرد را با عوارض و مشکلات شدیدی رو به رو خواهند کرد.

هزینه پروتز سینه در شیراز

شیراز از شهرهای زیبا و خوش آب و هوای ایران است که به دلیل قدمت تاریخی و شرایط فرهنگی محبوب بسیاری از مردم ایران می باشد که توانسته جمعیت بسیاری را در خود جای دهد. شیراز پنجمین شهر بزرگ ایران به شمار می آید که زیبا جویان بسیاری در آن اقدام به عمل های جراحی می کنند. به طور کلی هزینه پروتز سینه در شیراز بر اساس مرکز و کلینیکی که پروتز را در آن انجام می دهید و با توجه به  میزان تبحر پزشک مشخص خواهد شد. هم چنین مواردی مثل نوع بیهوشی، روش جراحی و نوع سیلیکون مورد استفاده در تعیین قیمت نهایی موثر هستند. بنابراین نمی توان قیمت مشخص و دقیقی را برای آن اعلام نمود. هم چنین تغییر نرخ ارز در قیمت سیلیکون های مورد استفاده و سایر تجهیزات و متریال مورد استفاده در جراحی پروتز نقش دارد و ممکن است هزینه پروتز پستان با توجه به قیمت ارز در طول سال تغییر پیدا کند.

هزینه پروتز سینه در  کرمان در سال ۱۴۰۱

کرمان از جمله شهرهای تاریخی و با قدمت  هزار ساله ایرانی به شمار می آید. در کتاب شاهنامه فردوسی از کرمان با نام کجاران یاد شده است.هم چنین نام کرمان را می توان در کتیبه های داریوش نیز مشاهده کرد. کرمان شهری بسیار زیبا است که آثار باستانی بسیاری را در خود جای داده است. اگر به تاریخ علاقه دارید پیشنهاد می شود حتما سری به کرمان بزنید. ویژگی های بیان شده موجب شده است کرمان مردمان بسیار خونگرم و مهربانی را در خود جای دهد. تمایل به زیبایی در تمامی شهرهای ایران به چشم می آید. به همین علت اگر ساکن کرمان هستید و از هزینه پروتز سینه اطلاع ندارید ، لازم است به مطب پزشک مورد نظر خود مراجعه کنید. زیرا هزینه نهایی بعد از معاینات انجام شده و با توجه به نوع پروتزی که انتخاب می کنید مشخص می شود.

هزینه پروتز سینه در کیش در سال ۱۴۰۱

جزیره کیش از جمله شهرهای توریستی و زیبا ایران می باشد که سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا  از این جزیره زیبا بازدید می کنند. این جزیره از زمان هخامنشیان تحت سلطه ایران قرار دارد هر چند که بعد از گسترش اسلام برای مدتی به دست خلیفه اموی افتاد اما خوشبختانه یکی از ایرانیان توانست این خلیفه را از تمامی جزایر خلیج فارس بیرون کند و کیش را مجدد به ایران باز گرداند. در دوره سلجوقیان نیز کیش بزرگترین مرکز تجاری خلیج فارس به شمار می آمد. امروزه نیز این جزیره پیشرفت های زیادی داشته و بسیاری از تجارت های بزرگ در این شهر توریستی انجام می شود. همین عامل موجب شده است در سال های اخیر بسیاری از افراد برای زندگی به این جزیره خوش آب و هوا مهاجرت کنند. جزیره کیش شهری مدرن محسوب می شود به همین دلیل تمایل به زیبایی در این شهر بسیار به چشم می خورد. عمل های جراحی و زیبایی در کیش نیز طرفدارن زیادی دارد. هزینه جراحی پروتز سینه در کیش به فاکتورهای مهمی بستگی دارد. علاوه بر انتخاب جراح عوامل جغرافیایی می تواند در هزینه نهایی این جراحی تاثیر گذار باشد.

هزینه پروتز سینه در سال ۱۴۰۱

همانطور که در جریان هستید هرساله مبلغ خدمات جراحی زیبایی درصدی افزایش پیدا می کند. هم چنین مبلغ ارز نیز به صورت متوسط رو به افزایش است. همین عوامل موجب می شود قیمت پروتز سینه در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال های گذشته افزایش پیدا کند. تا کنون به طور تقریبی این عمل با ۳۸ الی ۷۰ میلیون تومان قابل انجام می باشد. هزینه نهایی پروتز سینه در سال ۱۴۰۱ زمانی مشخص می شود که شما پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و موقعیت جغرافیایی آن را در نظر بگیرید. سپس بعد از انجام معاینه ها و انتخاب نوع پروتز و اندازه آن هزینه نهایی توسط پزشک به شما اعلام می شود.

سخن پایانی :

جراحی پروتز پستان ، تاثیر شگرفی بر زیبایی و جذابیت نیم تنه بالا و اندام بانوان دارد ؛ بنابراین توصیه می شود در صورتی که سینه های کوچک یا نامتقارنی دارید ، نسبت به انجام این جراحی اقدام کنید و از انجام آن غفلت نکنید.

البته اکیدا توصیه می گردد که برای انجام این عمل جراحی ، به بهترین جراح مراجعه کنید و بدین ترتیب از احتمال بروز هر گونه عارضه ناشی از عمل بکاهید.

در نهایت در پاسخ به سوالی که در ابتدای مقاله در رابطه با هزینه پروتز سینه در سال ۱۴۰۰ مطرح شد ، باید اشاره نماییم با توجه به آن که هزینه این عمل جراحی ، وابسته به فاکتورهای مختلفی می باشد ؛ نمی توان نرخ مشخصی برای آن معین نمود.

ضمنا ذکر این نکته نیز در اینجا بسیار حائز اهمیت است که با توجه به افزایش قیمت ارز در کشور ، هر ساله بر قیمت اعمال جراحی ؛ خصوصا جراحی های زیبایی افزوده می شود.

از این رو شاهد آن هستیم که قیمت پروتز سینه در سال ۱۴۰۰ ، با قیمت پروتز سینه در سال ۹۹ و هزینه پروتز سینه در سال ۹۸ ؛ تفاوت چشمگیری داشته است.

در آخر باید متذکر شد که هزینه دقیق پروتز سینه ، بعد از معاینه فیزیکی و ارزیابی بالینی بیمار ؛ محاسبه و برآورد می شود ؛ در نتیجه ، در صورتی که تمایل به انجام این عمل جراحی دارید و می خواهید هزینه نهایی آن را بدانید باید به پزشک متخصص جراحی های پستان مراجعه کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

لیزیک

لیزیک

لیزیک یک نوع فرایند جراحی اجرا شده بر روی چشم می باشد که در آن از نور لیزر برای درمان عیوب قرنیه که مشکلاتی از قبیل نزدیک بینی ، دوربینی و آستیگماتیسم را به وجود آورده است ، استفاده می شود. این فرایند درمان ، اساساً با هدف حذف استفاده از عینک یا لنز انجام می شود ولی...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

4 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سرمدی
سرمدی
5 ماه قبل

عوامل دیگه ای روی هزینه پروتز سینه اثر گذار نیستند؟

مقالات مرتبط

لیزیک

لیزیک

لیزیک یک نوع فرایند جراحی اجرا شده بر روی چشم می باشد که در آن از نور لیزر برای درمان عیوب قرنیه که مشکلاتی از قبیل نزدیک بینی ، دوربینی و آستیگماتیسم را به وجود آورده است ، استفاده می شود. این فرایند درمان ، اساساً با هدف حذف استفاده از عینک یا لنز انجام می شود ولی...

ریزش مو

ریزش مو

وقتی علائمی از ریزش مو یا آلوپسی را تجربه می کنید، ترسی بر وجودتان غالب می شود که مبادا این اتفاق به طاسی منجر شود. علت این همه نگرانی منطقی و طبیعی است. موها نقش پر رنگی در زیبایی ظاهری ما دارند. آن ها اعتماد به نفس ما را بالا می برند و داشتن موهای زیبا و آراسته...

احیای مو

احیای مو

همه ما لایق زیبا بودن هستیم فقط کافیست راه آن را درست انتخاب کنیم. همیشه راهی وجود دارد که بتوانیم زیبا بودن مان را بیمه کنیم. خوشبختانه در عصری زندگی می کنیم که در آن روش های تائید شده بسیاری وجود دارد که زیبایی و جذابیت را به ما هدیه می دهد. مو یکی از فاکتورهای مهم...