| خانه 4 بلاگ 4 هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

فروردین ۱۱, ۱۴۰۱ | بلاگ | ۰ دیدگاه

ابروهای پرپشت در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل افرادی که ابروهای نازک و کم پشتی دارند و یا افرادی که به هر دلیل ابروهای طبیعی خود را از دست داده اند ، به جای استفاده از روش های قدیمی مانند تتو یا هاشور برای داشتن ابروهای پر و زیبا به سراغ روش های دائمی مانند کاشت ابرو می روند. با استفاده از این روش مشکل کم پشتی ابروها برطرف شده و ابروها به فرم دلخواه و زیبایی تبدیل می شوند. نتایج به دست آمده از این روش طبیعی بوده و به همین سبب امروزه تمایل افراد برای استفاده از روش افزایش پیدا کرده است. اما مسئله ای که بسیار مهم است ، هزینه کاشت ابرو می باشد که در این مقاله از راز جراحی به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

هزینه کاشت ابرو - راز جراحی

هزینه کاشت ابرو طبیعی در سال ۱۴۰۱ چقدر است ؟

ممکن است افرادی که ابروهای نازک و کم پشتی دارند ، مدت زمان زیادی را صرف کشیدن ابروهای خود با مداد کنند و یا به سراغ روش هایی مثل هاشور ابرو یا تاتو ابرو بروند ، در حالیکه این روش ها چهره فرد را غیر طبیعی نشان می دهد و همگی روش هایی موقت هستند. شاید در نگاه اول قیمت کاشت ابرو از روش هایی مانند هاشور ابرو ، زیاد به نظر برسد ، اما باید توجه داشته باشید که این روش ها موقت هستند و بعد از مدتی نیاز به ترمیم و صرف هزینه مجدد دارند. در حالیکه که کاشتن ابرو دائمی بوده و نتایج بسیار طبیعی را به همراه دارد و نیازی به ترمیم ندارد.

از آنجایی که این تکنیک یک عمل زیبایی محسوب می شود ؛ بنابراین مانند هر عمل زیبایی دیگر ، تحت پوشش بیمه قرار ندارد و لازم است تمامی هزینه های مربوط به پیوند مو به ابرو ، توسط خود فرد پرداخت شود. برای انجام کاشت ابرو ، گرافت های مو از بانک مو برداشته می شود و در ناحیه ابرو طبق سلیقه مراجعه کننده و در جهت مناسب ، ابروها کاشته می شوند. در انجام این عمل کیفیت مواد مورد استفاده و مهارت و هنر پزشک در رسیدن به نتیجه دلخواه بسیار تاثیر گذار است. به همین علت می توان یکی از موارد مهم در تعیین هزینه کاشت ابرو را میزان مهارت و تبحر پزشک در نظر گرفت. طبق برآوردهای راز جراحی در حال حاضر کاشتن ابرو با مبلغی بین ۸ تا ۱۰ میلیون تومان انجام می شود. البته در این میان ممکن است برخی کلینیک هایی که مجوزهای لازم را ندارند ، با صرف هزینه کمتر این عمل را انجام دهند. توصیه می شود هرگز به مراکز غیر مجاز مراجعه نکنید ؛ زیرا در این کلینیک ها استاندارها و موارد بهداشتی رعایت نمی شود که همین عامل در نهایت موجب عفونت و ریزش موهای ابرو و سایر عوارض جانبی دیگر می شود.

هزینه کاشت ابرو به روش  FUT چقدر است ؟

از قدیمی ترین و بهترین روش های کاشتن ابرو ، روش FUT است. در این روش فولیکول مو از پشت سر ، به صورت نواری از پوست سر برداشته می شود و سپس در زیر میکروسکوپ آماده سازی های لازم انجام شده و در نهایت کاشت ابرو صورت می گیرد. برداشتن فولیکول مو به صورت نواری ، زخم های ناخوشایندی در پوست سر ایجاد می کند. هزینه کاشت ابرو به روش FUT تفاوتی با هزینه  سایر روش های کاشت ندارد. در واقع می توان گفت در قیمت نهایی کاشت ابرو ، روش کاشت هیچ تاثیری ندارد.

هزینه کاشت ابرو به روش FIT چقدر است ؟

کاشت ابرو به روش FUE و یا FIT  نسبت به روش قدیمی کاشت یعنی FUT دارای عوارض بسیار کمتری است. برای برداشتن فولیکول ها در این روش از ابزار های خاصی استفاده می شود و بعد از انجام آماده سازی ، کاشت در ناحیه ابرو انجام می شود. در روش FIT به دلیل استفاده از پانچ ، زخمی ایجاد نمی شود. هزینه کاشت ابرو به روش FUE یا  FIT مانند سایر روش ها است.

هزینه کاشت ابرو برای مردان چقدر است ؟

کاشت ابرو تنها به خانم ها اختصاص ندارد و بسیاری از مردان که ابروهای نازک و کم پشتی دارند و یا دچار ریزش ابرو شده اند نیز می توانند از کاشت ابرو برای داشتن ابروهای پر و دلخواه خود ، کمک بگیرند. مراحل کاشت ابرو آقایان همانند کاشت ابرو خانم ها انجام می شود و هزینه کاشت نیز با توجه به تعداد گرافت های کاشته شده در نهایت محاسبه می شود.

عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو چه می باشد ؟

قیمت کاشت ابرو با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. ممکن است در نگاه اول هزینه کاشت ابرو بالا به نظر برسد ، اما با توجه به ماندگاری بالا و نتایج طبیعی در مقایسه با سایر روش ها مثل میکروبیلیدینگ ، تاتو و هاشور ابرو می توان گفت ارزش هزینه کردن را دارد. در ادامه به چند مورد از عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کاشت ابرو اشاره شده است :

انتخاب پزشک متخصص : هرچه پزشک تبحر ، مهارت و تجربه زیادی در زمینه کاشت ابرو داشته باشد ، قطعا نتیجه بهتری از این عمل به دست خواهد آمد و به طبع هزینه پزشک متخصص و با تجربه ، از پزشکی که تجربه کافی در این زمینه را ندارد ، بیشتر است.

محل کلینیک و میزان تجهیزات آن : برای انجام کاشت ابرو ، انتخاب کلینیک بسیار قابل اهمیت است. فناوری کاشت ابرو به صورت مداوم در حال پیشرفت می باشد ، هرچه کلینیک که انتخاب می کنید مجهز به دستگاه های به روز و پرسنل ماهر باشد ، نتیجه نهایی کاشت بهتر بوده و هزینه بیشتری دریافت می شود.

تراکم مورد نیاز برای کاشت : در صورتی که ابروها کم پشت باشند و نیاز به برداشتن و کاشت موی زیادی داشته باشد ، مسلما قیمت کاشت ابرو افزایش پیدا می کند ؛ زیرا مدت زمان کاشت ابرو بیشتر بوده و نیاز به نیروی کار بیشتری می باشد.

مدل ابروی انتخابی و تعداد گرافت های مورد نیاز : ممکن است برخی افراد تنها به چند گرافت برای پر کردن جاهای خالی ابرو داشته باشند و برخی دیگر به تعداد گرافت های بیشتری نیاز داشته باشند. در حالت کلی می توان گفت هزینه کاشت ابرو تا حد زیادی به تعداد گرافت های مورد نیاز برای هر فرد بستگی دارد که این عدد ممکن است بین ۵۰ تا ۴۰۰ عدد متغیر باشد.

عوامل دیگری نظیر داروهای مورد نیاز ، تجهیزات مورد استفاده برای هر فرد ، انجام آزمایشات نیز در هزینه نهایی کاشت ابرو موثر است. سیاست های قیمت گذاری پزشکان در شهرهای مختلف ، متفاوت بوده و هر ساله دستخوش تغییراتی می شود به همین علت توصیه می شود اگر قصد کاشت ابرو دارید ، ابتدا کلینیک معتبر و مجهزی را انتخاب کنید و سپس برای انجام مشاوره و تعیین قیمت کاشت به صورت حضوری به کلینیک مراجعه نمایید. به یاد داشته باشید که فرآیند کاشت ابرو ، روشی تخصصی برای زیباتر کردن چهره شما است ؛ بنابراین برای انجام این عمل هرگز کیفت ، سلامت و زیبایی خود را فدای قیمت نکنید.

آیا هزینه کاشت ابروی کامل با قسمت خاصی از ابرو متفاوت است ؟

همانطور که اشاره شد ، تعداد گرافت های مورد نیاز در تعیین قیمت کاشت ابرو بسیار موثر است. هزینه کاشت کامل ابرو از هزینه برای قسمت های خاص ، کمتر می باشد.

هزینه کاشت ابرو در تهران و سایر شهرستان ها چقدر است ؟

هزینه کاشت ابرو در تهران تا حد زیادی به مهارت و تجربه پزشک و همچنین تجهیزات کلینیک بستگی دارد. قیمت کاشت ابرو در شهرستان ها اغلب نسبت به شهر تهران کمتر است.

آیا هزینه کردن برای کاشت ابرو ارزش دارد ؟

کاشت ابرو روشی دائمی برای پوشش دادن نواحی خالی در ابرو و مقابله با ریزش ابرو به شمار می آید. در حالی که سایر روش هایی که برای پرپشت کردن ابرو مورد استفاده قرار می گیرد ، موقتی و غیر طبیعی بوده و بعد از مدتی اثرات آن کاهش پیدا کرده و از بین می رود و موجب ناپسند شدن چهره فرد می شود.

هزینه قبل و بعد از کاشت ابرو در شیراز چقدر است ؟

قبل و بعد از کاشت ابرو نیاز به صرف هزینه خاصی نیست. اغلب مشاوره هایی که قبل از کاشت ابرو در کلینیک ها انجام می شود ، رایگان هستند. تنها لازم است یک سری آزمایشات انجام شود که هزینه زیادی را به همراه ندارد. هزینه های بعد از کاشت ابرو نیز شامل داروهایی است که برای جلوگیری از عفونت و تقویت ابروها استفاده می شود. بعد از انجام کاشت ابرو می توانید از مزوتراپی نیز برای تقویت موهای کاشته شده در ناحیه ابرو خود استفاده کنید.

آیا بیمه هزینه های مربوط به کاشت ابرو را پرداخت می کند ؟

همانطور که قبلا اشاره شد ، کاشت ابرو نوعی عمل زیبایی محسوب می شود و هیچ بیمه ای نسبت به آن تعلق نمی گیرد. با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت بیمه خود در این زمینه صحبت کنید.

آیا هزینه هر کدام از روش های کاشت ابرو متفاوت است ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت برخی کلینیک ها در خصوص روش انجام کاشت ، تفاوت قیمت ندارند ، در حالی که ممکن است برخی کلینیک ها به دلیل استفاده از تجهیزات مدرن در روش های جدید ، هزینه بیشتری دریافت کنند و بین روش انتخابی برای کاشت ابرو ، تفاوت قیمت وجود داشته باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات مرتبط

بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس (Botox) ، عمدتاً به دلیل توانایی آن در کاهش دادن شکل ظاهری چین و چروک ها و جوانسازی صورت در میان همگان شهرت یافته است. این روند همچنین برای درمان مشکلاتی از قبیل اسپاسم گردن، عرق کردن زیاد، سردردهای میگرنی، کبد بیش فعال و تنبلی چشم نیز کاربرد دارد. در صورتی که...

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لب ها عضوی در صورت می باشند که زیبایی و شادابی آن ها می تواند باعث زیبایی چهره شود. با بالا رفتن سن لب ها مانند دیگر اجزای صورت تحت تاثیر جاذبه حالت افتادگی پیدا می کنند. روش های مختلفی برای زیبا سازی لب وجود دارد که تزریق فیلر و پروتز لب از جمله این روش ها به شمار می...

باسن برزیلی

باسن برزیلی

شکل و تناسب باسن، فاکتور مهمی در جذابیت و داشتن یک اندام تراشیده می باشد. جراحی باسن برزیلی (BBL Butt Lift) ، می تواند با استفاده از تکنیک هایی از قبیل تزریق چربی ، شکل ظاهری پر تری را در باسن شما خلق کرده و کانتور باسن شما را بهبود بخشد، البته افرادی هستند که با...