| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی

مرداد ۳, ۱۴۰۱ | بلاگ | ۲ دیدگاه ها

بینی ، مرکزی ترین عضو صورت است و در زیبایی چهره و نیز ایجاد هارمونی با دیگر عناصر صورت نقش بسزایی ایفاء می کند ؛ از این رو جراحی بینی یا همان رینوپلاستی ، جزو پیچیده ترین و حساس ترین اعمال زیبایی به شمار می رود و از این حیث ، انجام آن حتما باید به بهترین جراح بینی محول گردد. به طور کلی نکات کلیدی و معیارهای متعددی وجود دارد که به منظور انتخاب بهترین جراح بینی در ایران ، باید آن ها را مورد توجه قرار داد ؛ تا بدین ترتیب بتوان حاذق ترین جراح بینی را برگزید ، بی شک انتخاب درست می تواند دستیابی به یک بینی زیبا و متعاقبا زیباتر شدن چهره را تضمین نماید.

بهترین جراح بینی

انتخاب جراح بینی خوب، مهم ترین گام قبل از عمل بینی است ؛ زیرا آنچه که در این جراحی اتفاق می افتد ، به تغییراتی در ظاهر بینی و همین طور چهره شما می انجامد و حصول نتیجه موفقیت آمیز از این عمل جراحی ، در گرو انتخاب صحیح جراح می باشد. اگر روش اصولی تحقیق برای یافتن بهترین جراح بینی را بلد نباشید ، قطعا در انتخاب بهترین دکتر بینی با مشکل روبرو خواهید شد.

تیم راز جراحی در این مقاله ، تصمیم دارد راهنمایی های لازم را در راستای انتخاب بهترین جراح بینی برای شما همراهان گرامی تبیین نموده و شما را در انتخاب یک جراح بینی مجرب و کارآزموده یاری نماید.

لزوم انتخاب بهترین جراح بینی در ایران :

چنانچه قصد دارید بینی تان را عمل کنید ، جهت انتخاب بهترین دکتر بینی باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید ؛ چرا که این عمل جراحی تاثیر قابل توجهی بر زیبایی چهره شما دارد. لذا یک انتخاب صحیح ، می تواند نقائص ظاهری بینی شما را به بهترین نحو ممکن مرتفع نموده و با بهبود ظاهر چهره تان ، بر میزان اعتماد به نفس تان افزوده و بدین ترتیب بر کیفیت زندگی و تعاملات اجتماعی تان اثر بهینه ای بگذارد. متاسفانه برخی افراد نسبت به این مقوله ، بی اهمیت هستند و به دلیل نارضایتی که از فرم بینی خود دارند ؛ فقط اصرار دارند که هر چه سریع تر جراحی زیبایی بینی را انجام دهند. به این دسته از افراد باید گوشزد که انتخاب نادرست جراح بینی و محول نمودن این عمل جراحی به یک جراح بی تجربه و تازه کار ، می تواند پیامدها و عوارض مختلفی در پی داشته باشد و گاها سبب یک عمر پشیمانی شود. در حقیقت موفقیت و عدم موفقیت عمل زیبایی بینی ، به مثابه پشت و روی یک سکه است که در بخت آزمایی و اموری از این قبیل آن را به بالا پرتاب می کنند و شانس خود را محک می زنند ؛ اما این سکه با سکه های سنجش شانس تفاوت عمده ای دارد و آن این است که خود شما می توانید با درست چرخاندن سکه ، روی موفق آن را از آن خود کنید.

در این مقاله به شما یاد خواهیم داد که چطور باید سکه را بچرخانید تا روی موفق آن ، از آن شما شود.

برای انتخاب بهترین جراح بینی چه باید کرد ؟

شاید در نگاه اول ، انتخاب بهترین جراح بینی کار سختی به نظر برسد و شما به خاطر تعدد جراحان بینی ؛ بخصوص در شهر های بزرگ مثل تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، شمال و غیره ؛ برای انتخاب جراح بینی دچار سردرگمی شوید. اگرچه انتخاب جراح بینی ، به دقت زیادی نیاز دارد ؛ اما نگران نباشید در این بخش از مقاله راز جراحی ، هر آنچه که برای انتخاب بهترین دکتر بینی لازم است بدانید را با شما در میان گذاشته ایم ؛ پس با ما همراه باشید.

با تبعیت از اقدامات ذیل ، می توانید مناسب ترین انتخاب را داشته باشید :

تهیه لیستی از جراحان بینی : از اطرافیان و آشناهای تان که جراحی رینوپلاستی انجام داده اند ، درباره میزان رضایت شان از نتیجه عمل و کیفیت کار پزشک مربوطه پرس و جو کنید.

در صورتی که خواهان جراحی در شهر خود باشید می توانید در اینترنت و دنیای وب به عنوان مثال ” بهترین جراح بینی در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، شهرکرد و غیره ” را جستجو کنید ؛ و بدین ترتیب لیستی جامع از بهترین جراحان بینی شهر خود تهیه نمایید.

برای انتخاب بهترین جراح بینی چه فاکتورهایی را باید مد نظر قرار داد ؟

در قدم اول ، نیاز به تهیه یک لیست اولیه از متخصصانی دارید که صلاحیت انجام جراحی را دارا هستند ؛ در لیستی که از نام جراحان بینی تهیه می کنید باید دو فاکتور ذیل را در نظر داشته باشید :

تخصص پزشک :  پیش از هر چیز شما باید بدانید ، پزشکانی که انجام جراحی زیبایی بینی در حوزه تخصص و اختیارات آن ها قرار دارد ؛ پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، متخصصین گوش  و حلق و بینی و متخصصین جراحی فک و صورت می باشند.

لازم به ذکر است که هر سه دسته پزشکان مذکور ، تخصص و توانایی لازم برای انجام عمل بینی را دارا هستند و تفاوت چندانی ندارد که کدام یک را انتخاب کرده باشید ؛ تنها نکته ای که در این باب باید به آن توجه داشته باشید این است که جراحی را انتخاب کنید که مهارت کافی و سابقه درخشانی در زمینه جراحی داشته باشد.

میزان بودجه بیمار : فاکتور بعدی که در انتخاب بهترین جراح بینی باید مورد توجه قرار گیرد ، هزینه جراحی بینی می باشد ؛ شما باید اول مشخص کنید که برای این عمل جراحی چقدر می توانید هزینه کنید و سپس درباره دستمزد جراحی توسط جراحان بینی که از نظرتان ایده آل هستند ، تحقیق کنید.

البته باید خاطر نشان شد که عموما اختصاص هزینه بیشتر برای عمل بینی ، دستیابی به نتایج رضایت بخش تر را تضمین می کند ؛ چرا که جراحان بینی باتجربه که با همه چالش های عمل زیبایی بینی آشنایی دارند و بهترین نتایج را از جراحی بینی رقم می زنند ، غالبا دستمزدهای بالایی دارند.

مشاهده نمونه کارهای جراح بینی :

از وبسایت و صفحه اینستاگرام پزشکانی که یافته اید ، بازدید کنید.

نمونه جراحی های انجام شده توسط پزشکان منتخب تان که در گالری تصاویر سایت و اینستاگرام ایشان ، موجود است را ملاحظه بفرمایید.

توجه داشته باشید که مشاهده نمونه کارهای بهترین جراح بینی ، به شما این امکان را می دهد که با سبک کار ایشان آشنا شده و اطمینان حاصل کنید که بهترین دکتر بینی مورد نظر صرفا همه بینی ها را به یک مدل جراحی نمی کند و تناسبات صورت هر شخص را در انتخاب مدل مناسب برای صورت وی ، لحاظ می کند.

برای کسب اطلاعات کافی در خصوص سوابق پزشکی و کارنامه کاری و نیز تعداد جراحی های انجام شده توسط ایشان ، می توانید در قسمت درباره دکتر سایت ، اطلاعات تکمیلی را درباره پزشک مورد نظر مطالعه فرمایید.

گفتگو با افرادی که توسط پزشک مورد نظر ، جراحی شده اند ؟

زمانی که بین پزشکانی که یافته اید ، نمونه کارهای یک یا هر چند نفر از آن ها را پسندیدید ؛ برای آن که از انتخاب تان مطمئن شوید ، به صورت حضوری به مطب پزشک یا پزشکان مربوطه سر بزنید و از نزدیک با بیماران ایشان گفت و گو نمایید و درباره رضایت آن ها از ماحصل عمل بپرسید.

لازم به ذکر است که صحبت رو در رو با بیماران جراح منتخب و مشاهده بینی آن ها از نزدیک ، شما را در انتخاب نهایی به بهترین نحو ممکن یاری می کند.

نکته ای که در این جا باید به آن اشاره داشت این است که سعی کنید با بیمارانی صحبت کنید که فرم بینی آن ها قبل از عمل شبیه بینی شما بوده است و حتما از ایشان بپرسید که چند درصد از نتیجه عمل رضایت دارند.

بهترین جراح بینی گوشتی

افرادی که بینی های گوشتی دارند به دلیل پوست ضخیم و غضروف های ضعیف در بینی ، تورم زیادی را بعد از جراحی تجربه می کنند. همچنین میزان تغییرات این افراد نسبت به افرادی که بینی استخوانی دارند ، کمتر است. افرادی که بینی گوشتی دارند ، لازم است دقت زیادی در انتخاب بهترین دکتر بینی گوشتی به خرج دهند ؛ در غیر این صورت ممکن است بعد از جراحی تغییری ایجاد نشود و یا بینی فرم مطلوبی پیدا نکند. جراح بینی گوشتی خوب در جلسه مشاوره میزان ضخامت و نوع غضروف های بینی ، بیمار را بررسی می کند و با قدرت تصور و تجربه بالایی که در این زمینه دارد ، برای بیمار توضیح می دهد بعد از جراحی تا چند درصد تغییر می کند ، تا بیمار بتواند آگاهانه تصمیم به جراحی بگیرد. همچنین بهترین جراح بینی گوشتی لازم است در حین جراحی به تقویت غضروف های بینی بپردازد و از برداشتن بیش از حد بافت و غضروف های بینی خودداری کند تا بینی بعد از مدتی به فرم اولیه خود برنگردد. برای اینکه با اطمینان جراح خود را انتخاب کنید ، توصیه می شود حتما نمونه کارهای جراح را مشاهده کنید و با بیمارانی که تجربه عمل بینی گوشتی داشته اند، صحبت نمایید.

بهترین جراح بینی استخوانی

همانطور که می دانید بینی های استخوانی بهترین نتیجه را از جراحی بینی می گیرند. اما هرچه جراح مهارت و تخصص و تجربه زیادی در جراحی بینی داشته باشد ، موجب می شود تا فرد فرم ایده آل تری را از نتیجه جراحی دریافت کند. برای یافتن جراح بینی استخوانی خوب ، قبل از هر چیز از تخصص و تجربه او اطمینان پیدا کنید ، سپس برای جراحی نزد وی اقدام نمایید. ممکن است بسیاری از پزشکان که تخصصی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی و یا جراحی گوش و حلق و بینی ندارند ، این جراحی را انجام دهند ، در این صورت انجام این جراحی ریسک بالایی دارد و ممکن است فرد بعد از عمل بینی استخوانی دچار عوارض جدی شود ؛ بنابراین در انتخاب بهترین جراح بینی دقت کنید و هر گز عمل خود را نزد افرادی که تخصص و مهارتی در زمینه جراحی زیبایی بینی ندارند ، انجام ندهید.

بهترین جراح بینی ترمیمی

افرادی که قبلا تجربه عمل دماغ داشته اند اما به دلیل مشکلاتی که در ظاهر بینی و یا تنفس دارند ، مجبور می شوند بینی خود را مجدد جراحی کنند. عمل ترمیمی بینی پیچیدگی و حساسیت های زیادی را به همراه دارد و انتخاب بهترین جراح بینی در آن از اهمیت بیشتری برخوردار است. باید جراحی ترمیمی بینی نزد یک جراح ماهر و با تجربه انجام شود تا نتیجه مطلوبی را به همراه داشته باشد. توصیه می شود برای انتخاب جراح خود لیستی از بهترین جراحان بینی ترمیمی را پیدا کنید و در شبکه های اجتماعی و اینترنت در مورد بهترین دکتر بینی مورد نظر خود تحقیق کنید. نظر و تجربه افرادی که سابقه ترمیم بینی داشته اند را جویا شوید و از این موضوع اطمینان پیدا کنید که مشکل بینی شما توسط جراح قابل درمان است.

بهترین جراح بینی مردان

امروزه بسیاری از مردان نیز تمایل دارند بینی خود را جراحی کنند و به دنبال یک جراح بینی خوب هستند تا بتواند نیازها و انتظارات آن ها را برآورده کند. بهترین جراح بینی آقایان از کوچک کردن بینی و سربالا کردن بینی خودداری می کند. لازم است جراحی بینی مردان متفاوت از خانم ها ایجاد شود تا جذابیت ها چهره مردان حفظ شود. اغلب مردان تمایل دارند تا تنها مشکلات ظاهری بینی آن ها اصلاح شود و بینی به فرم طبیعی جراحی شود. بهترین جراح بینی مردان لازم است این نکات را در حین جراحی بینی در نظر بگیرد.

مشاوره با بهترین جراح بینی ایران :

در قدم بعدی ، توصیه می شود که با پزشک منتخب خود ، وارد مشاوره شوید و اهداف و خواسته های تان از عمل جراحی بینی را با جزئیات کامل به ایشان توضیح دهید و به طور مفصل درباره آن چه که از نتیجه این جراحی انتظار دارید ، با وی صحبت کنید.

شما باید در جلسه مشاوره ، همه صحبت های بهترین دکتر بینی مورد نظر را به دقت گوش کنید و نظر ایشان را این درباره که آیا کاندید خوبی برای عمل بینی هستید یا خیر و نیز درباره این که نتیجه عمل بینی تان به چه شکل خواهد شد ، جویا شوید.

شایان ذکر است که موفقیت جلسه مشاوره و تحقق موارد فوق ، تنها در صورتی ممکن خواهد بود که بهترین جراح بینی ، شخصیت و اخلاق شایسته و خوبی داشته باشد و این بستر را فراهم کند که شما با ایشان احساس راحتی کرده و بدون نگرانی ، کلیه مقاصدتان از عمل بینی را شرح دهید.

در صورتی که احساس کردید جراح ، منافع مالی خود را بر هر چیزی ارجح می داند و صحبت های شما را به درستی گوش نمی دهد ، مطمئن باشید که این جراح ، انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود.

بهترین جراح بینی 

برای انتخاب بهترین دکتر بینی باید فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید :

 • جراح باید عملکرد تنفسی و سلامت بیمار را در نظر داشته باشد.
 • بینی هر فرد را متناسب با چهره و اجزایی صورت هر فرد جراحی نماید.
 • انتظارات بیمار را در نظر بگیرد.
 • از کوچک کردن بیش از اندازه بینی خودداری کند.
 • اخلاق حرفه ای و وجدان کاری داشته باشد.
 • مشاوره و توصیه های لازم برای انجام عمل موفقیت آمیز را به بیمار ارائه دهد.
 • به تمام سوالات بیمار در جلسه مشاوره با خونسردی و آرامش پاسخ دهد.
 • بعد از جراحی ، سلامت و وضعیت بیمار را کنترل نماید.
 • مسئولیت هرگونه خطا بعد از جراحی را به عهده بگیرد.
 • مراجعه کنندگان زیادی از او رضایت داشته باشند.
 • مدل هایی که پزشک جراحی می کند ، به فرم مورد نظر شما شبیه باشد.

بهترین جراح بینی در تهران - راز جراحی

بهترین جراح بینی در تهران ، غرب تهران ، شمال تهران

با توجه به این که تهران پایتخت و یکی از کلان شهر های ایران می باشد انتخاب یک جراح بینی مجرب و کار بلد کار بسیار دشواری می باشد اما همانطور که در بخش های بالایی مقاله توضیح داده شد با تهیه لیستی جامع و دقیق از بهترین جراحان بینی تهران ، غرب تهران ، شمال تهران ، قیطریه ، زعفرانیه ، تجریش ، تهران پارس ، گیشا ، صادقیه ، ستارخان و غیره و آنالیز نمونه کارهای شان می توانید یک جراح بینی خوب را انتخاب کنید. دکتر بشارتی زاده بهترین جراح بینی در تهران می باشد که به عنوان جراح بینی بازیگران و بلاگرها نیز شهرت یافته و عمل بینی بازیگرانی همچون نیوشا ضیغمی ، آرام جعفری را انجام داده است.

نکته بسیار مهم پس از انتخاب جراح بینی این است که حتما جلسه مشاوره با او داشته باشید و درباره انتظارات تان از عمل جراحی زیبایی بینی با او صحبت کنید. انتخاب درست باعث رضایت از نتیجه جراحی بینی می شود.

سخن آخر :

جراحی زیبایی بینی ، از رایج ترین اعمال جراحی پلاستیک صورت محسوب می شود که روزانه آمار آن در حال افزایش است.

بالا رفتن شمار متقاضیان این عمل جراحی ، سبب روی کار آمدن جراحان بینی بیشماری شده است و این مسئله ، انتخاب دکتر بینی را به مسئله ای دشوار بدل کرده است.

قاعدتا انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، شمال و سایر شهرها ، از اهمیت بسزایی برای فرد متقاضی برای جراحی بینی برخوردار است ؛ زیرا مهارت و توانمندی جراح با ماحصل عمل ، ارتباط مستقیم دارد ، به طوری که هر قدر جراح تبحر بیشتری داشته و تجربه بالاتری داشته باشد ، نتایج ایده آل تری را به ارمغان خواهد آورد.

مزیت جراحی زیبایی بینی این است که جزو جراحی های فوریتی نیست و انجام آن ، اورژانسی نمی باشد ؛ از این رو شما فرصت کافی برای تحقیق در خصوص بهترین جراح بینی را خواهید داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

هرآنچه باید در مورد پروتز سینه بدانید⭐عوارض انواع و هزینه

  خانم های عزیزی که به خاطر بارداری های متعدد ، کاهش و افزایش وزن ، بالا رفتن سن یا اصلا به طور ژنتیکی سینه های کوچک و دفورمه ای دارند ، یا حتی اگر به سبب درمان بیماری سرطان بخشی یا تمام بافت پستان های خود را از دست داده اند ، مطلب پروتز سینه برایشان حتما بحث...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شیدا شورگشتی
شیدا شورگشتی
2 سال قبل

سلام شما میدونید بهترین جراح بینی تهران کیه؟ من میخوام بینیمو عمل کنم

مقالات مرتبط

بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس (Botox) ، عمدتاً به دلیل توانایی آن در کاهش دادن شکل ظاهری چین و چروک ها و جوانسازی صورت در میان همگان شهرت یافته است. این روند همچنین برای درمان مشکلاتی از قبیل اسپاسم گردن، عرق کردن زیاد، سردردهای میگرنی، کبد بیش فعال و تنبلی چشم نیز کاربرد دارد. در صورتی که...

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لب ها عضوی در صورت می باشند که زیبایی و شادابی آن ها می تواند باعث زیبایی چهره شود. با بالا رفتن سن لب ها مانند دیگر اجزای صورت تحت تاثیر جاذبه حالت افتادگی پیدا می کنند. روش های مختلفی برای زیبا سازی لب وجود دارد که تزریق فیلر و پروتز لب از جمله این روش ها به شمار می...

باسن برزیلی

باسن برزیلی

شکل و تناسب باسن، فاکتور مهمی در جذابیت و داشتن یک اندام تراشیده می باشد. جراحی باسن برزیلی (BBL Butt Lift) ، می تواند با استفاده از تکنیک هایی از قبیل تزریق چربی ، شکل ظاهری پر تری را در باسن شما خلق کرده و کانتور باسن شما را بهبود بخشد، البته افرادی هستند که با...