| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی

شهریور ۳, ۱۴۰۰ | بلاگ | ۲ دیدگاه ها

بینی ، مرکزی ترین عضو صورت است و در زیبایی چهره و نیز ایجاد هارمونی با دیگر عناصر صورت نقش بسزایی ایفاء می کند ؛ از این رو جراحی بینی یا همان رینوپلاستی ، جزو پیچیده ترین و حساس ترین اعمال زیبایی به شمار می رود و از این حیث ، انجام آن حتما باید به بهترین جراح بینی محول گردد. به طور کلی نکات کلیدی و معیارهای متعددی وجود دارد که به منظور انتخاب بهترین جراح بینی ، باید آن ها را مورد توجه قرار داد ؛ تا بدین ترتیب بتوان حاذق ترین جراح بینی را برگزید ، بی شک انتخاب درست می تواند دستیابی به یک بینی زیبا و متعاقبا زیباتر شدن چهره را تضمین نماید.

بهترین جراح بینی

انتخاب جراح بینی خوب، مهم ترین گام قبل از عمل بینی است ؛ زیرا آنچه که در این جراحی اتفاق می افتد ، به تغییراتی در ظاهر بینی و همین طور چهره شما می انجامد و حصول نتیجه موفقیت آمیز از این عمل جراحی ، در گرو انتخاب صحیح جراح می باشد. اگر روش اصولی تحقیق برای یافتن بهترین جراح بینی را بلد نباشید ، قطعا در انتخاب جراح بینی خوب با مشکل روبرو خواهید شد.

تیم راز جراحی در این مقاله ، تصمیم دارد راهنمایی های لازم را در راستای انتخاب بهترین جراح بینی برای شما همراهان گرامی تبیین نموده و شما را در انتخاب یک جراح بینی مجرب و کارآزموده یاری نماید.

لزوم انتخاب بهترین جراح بینی :

چنانچه قصد دارید بینی تان را عمل کنید ، جهت انتخاب یک جراح بینی خوب باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید ؛ چرا که این عمل جراحی تاثیر قابل توجهی بر زیبایی چهره شما دارد. لذا یک انتخاب صحیح ، می تواند نقائص ظاهری بینی شما را به بهترین نحو ممکن مرتفع نموده و با بهبود ظاهر چهره تان ، بر میزان اعتماد به نفس تان افزوده و بدین ترتیب بر کیفیت زندگی و تعاملات اجتماعی تان اثر بهینه ای بگذارد. متاسفانه برخی افراد نسبت به این مقوله ، بی اهمیت هستند و به دلیل نارضایتی که از فرم بینی خود دارند ؛ فقط اصرار دارند که هر چه سریع تر جراحی زیبایی بینی را انجام دهند. به این دسته از افراد باید گوشزد که انتخاب نادرست جراح بینی و محول نمودن این عمل جراحی به یک جراح بی تجربه و تازه کار ، می تواند پیامدها و عوارض مختلفی در پی داشته باشد و گاها سبب یک عمر پشیمانی شود. در حقیقت موفقیت و عدم موفقیت عمل زیبایی بینی ، به مثابه پشت و روی یک سکه است که در بخت آزمایی و اموری از این قبیل آن را به بالا پرتاب می کنند و شانس خود را محک می زنند ؛ اما این سکه با سکه های سنجش شانس تفاوت عمده ای دارد و آن این است که خود شما می توانید با درست چرخاندن سکه ، روی موفق آن را از آن خود کنید.

در این مقاله به شما یاد خواهیم داد که چطور باید سکه را بچرخانید تا روی موفق آن ، از آن شما شود.

برای انتخاب بهترین جراح بینی چه باید کرد ؟

شاید در نگاه اول ، انتخاب بهترین جراح بینی کار سختی به نظر برسد و شما به خاطر تعدد جراحان بینی ؛ بخصوص در شهر های بزرگ مثل تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، شمال و غیره ؛ برای انتخاب جراح بینی دچار سردرگمی شوید. اگرچه انتخاب جراح بینی ، به دقت زیادی نیاز دارد ؛ اما نگران نباشید در این بخش از مقاله راز جراحی ، هر آنچه که برای انتخاب یک جراح بینی خوب لازم است بدانید را با شما در میان گذاشته ایم ؛ پس با ما همراه باشید.

با تبعیت از اقدامات ذیل ، می توانید مناسب ترین انتخاب را داشته باشید :

تهیه لیستی از جراحان بینی : از اطرافیان و آشناهای تان که جراحی رینوپلاستی انجام داده اند ، درباره میزان رضایت شان از نتیجه عمل و کیفیت کار پزشک مربوطه پرس و جو کنید.

در صورتی که خواهان جراحی بینی در شهر خود باشید می توانید در اینترنت و دنیای وب به عنوان مثال ” بهترین جراح بینی در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، شهرکرد و غیره ” را جستجو کنید ؛ و بدین ترتیب لیستی جامع از بهترین جراحان بینی شهر خود تهیه نمایید.

برای انتخاب بهترین جراح بینی چه فاکتورهایی را باید مد نظر قرار داد ؟

در قدم اول ، نیاز به تهیه یک لیست اولیه از متخصصانی دارید که صلاحیت انجام جراحی بینی را دارا هستند ؛ در لیستی که از نام جراحان بینی تهیه می کنید باید دو فاکتور ذیل را در نظر داشته باشید :

تخصص پزشک :  پیش از هر چیز شما باید بدانید ، پزشکانی که انجام جراحی زیبایی بینی در حوزه تخصص و اختیارات آن ها قرار دارد ؛ پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، متخصصین گوش  و حلق و بینی و متخصصین جراحی فک و صورت می باشند.

لازم به ذکر است که هر سه دسته پزشکان مذکور ، تخصص و توانایی لازم برای انجام عمل بینی را دارا هستند و تفاوت چندانی ندارد که کدام یک را انتخاب کرده باشید ؛ تنها نکته ای که در این باب باید به آن توجه داشته باشید این است که جراحی را انتخاب کنید که مهارت کافی و سابقه درخشانی در زمینه جراحی بینی داشته باشد.

میزان بودجه بیمار : فاکتور بعدی که در انتخاب جراح بینی باید مورد توجه قرار گیرد ، هزینه جراحی بینی می باشد ؛ شما باید اول مشخص کنید که برای این عمل جراحی چقدر می توانید هزینه کنید و سپس درباره دستمزد جراحی توسط جراحان بینی که از نظرتان ایده آل هستند ، تحقیق کنید.

البته باید خاطر نشان شد که عموما اختصاص هزینه بیشتر برای عمل بینی ، دستیابی به نتایج رضایت بخش تر را تضمین می کند ؛ چرا که جراحان بینی باتجربه که با همه چالش های عمل زیبایی بینی آشنایی دارند و بهترین نتایج را از جراحی بینی رقم می زنند ، غالبا دستمزدهای بالایی دارند.

مشاهده نمونه کارهای جراح بینی :

از وبسایت و صفحه اینستاگرام پزشکانی که یافته اید ، بازدید کنید.

نمونه جراحی های انجام شده توسط پزشکان منتخب تان که در گالری تصاویر سایت و اینستاگرام ایشان ، موجود است را ملاحظه بفرمایید.

توجه داشته باشید که مشاهده نمونه کارهای جراح ، به شما این امکان را می دهد که با سبک کار ایشان آشنا شده و اطمینان حاصل کنید که جراح مورد نظر صرفا همه بینی ها را به یک مدل جراحی نمی کند و تناسبات صورت هر شخص را در انتخاب مدل مناسب برای صورت وی ، لحاظ می کند.

برای کسب اطلاعات کافی در خصوص سوابق پزشکی و کارنامه کاری و نیز تعداد جراحی های انجام شده توسط ایشان ، می توانید در قسمت درباره دکتر سایت ، اطلاعات تکمیلی را درباره پزشک مورد نظر مطالعه فرمایید.

گفتگو با افرادی که توسط پزشک مورد نظر ، جراحی شده اند ؟

زمانی که بین پزشکانی که یافته اید ، نمونه کارهای یک یا هر چند نفر از آن ها را پسندیدید ؛ برای آن که از انتخاب تان مطمئن شوید ، به صورت حضوری به مطب پزشک یا پزشکان مربوطه سر بزنید و از نزدیک با بیماران ایشان گفت و گو نمایید و درباره رضایت آن ها از ماحصل عمل بپرسید.

لازم به ذکر است که صحبت رو در رو با بیماران جراح منتخب و مشاهده بینی آن ها از نزدیک ، شما را در انتخاب نهایی به بهترین نحو ممکن یاری می کند.

نکته ای که در این جا باید به آن اشاره داشت این است که سعی کنید با بیمارانی صحبت کنید که فرم بینی آن ها قبل از عمل شبیه بینی شما بوده است و حتما از ایشان بپرسید که چند درصد از نتیجه عمل رضایت دارند.

مشاوره با جراح بینی :

در قدم بعدی ، توصیه می شود که با پزشک منتخب خود ، وارد مشاوره شوید و اهداف و خواسته های تان از عمل جراحی بینی را با جزئیات کامل به ایشان توضیح دهید و به طور مفصل درباره آن چه که از نتیجه این جراحی انتظار دارید ، با وی صحبت کنید.

شما باید در جلسه مشاوره ، همه صحبت های جراح مورد نظر را به دقت گوش کنید و نظر ایشان را این درباره که آیا کاندید خوبی برای عمل بینی هستید یا خیر و نیز درباره این که نتیجه عمل بینی تان به چه شکل خواهد شد ، جویا شوید.

شایان ذکر است که موفقیت جلسه مشاوره و تحقق موارد فوق ، تنها در صورتی ممکن خواهد بود که جراح ، شخصیت و اخلاق شایسته و خوبی داشته باشد و این بستر را فراهم کند که شما با ایشان احساس راحتی کرده و بدون نگرانی ، کلیه مقاصدتان از عمل بینی را شرح دهید.

در صورتی که احساس کردید جراح ، منافع مالی خود را بر هر چیزی ارجح می داند و صحبت های شما را به درستی گوش نمی دهد ، مطمئن باشید که این جراح ، انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود.

سخن آخر :

جراحی زیبایی بینی ، از رایج ترین اعمال جراحی پلاستیک صورت محسوب می شود که روزانه آمار آن در حال افزایش است.

بالا رفتن شمار متقاضیان این عمل جراحی ، سبب روی کار آمدن جراحان بینی بیشماری شده است و این مسئله ، انتخاب جراح بینی را به مسئله ای دشوار بدل کرده است.

قاعدتا انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، شمال و سایر شهرها ، از اهمیت بسزایی برای فرد متقاضی برای جراحی بینی برخوردار است ؛ زیرا مهارت و توانمندی جراح با ماحصل عمل ، ارتباط مستقیم دارد ، به طوری که هر قدر جراح تبحر بیشتری داشته و تجربه بالاتری داشته باشد ، نتایج ایده آل تری را به ارمغان خواهد آورد.

مزیت جراحی زیبایی بینی این است که جزو جراحی های فوریتی نیست و انجام آن ، اورژانسی نمی باشد ؛ از این رو شما فرصت کافی برای تحقیق در خصوص بهترین جراح بینی را خواهید داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شیدا شورگشتی
شیدا شورگشتی
1 ماه قبل

سلام شما میدونید بهترین جراح بینی تهران کیه؟ من میخوام بینیمو عمل کنم

مقالات مرتبط

خوش فرم کردن سینه ها

خوش فرم کردن سینه ها

سینه خوش فرم ، سربالا ، سفت و دارای اندازه مناسب ، در میان خانم ها از محبوبیت بسیاری برخوردار است و خیلی از آن ها ، برای خوش فرم کردن سینه هر روشی را امتحان می کنند. شلی و افتادگی سینه ها ، سبب عدم تناسب اندام در خانم ها شده و این احساس نازیبایی ، اعتماد به نفس آن ها...

مراقبت های بعد از تزریق چربی

مراقبت های بعد از تزریق چربی

اصطلاحات متعددی برای توصیف تزریق چربی از قسمتی از بدن به قسمت دیگر وجود دارد. صرفنظر از همه این اصطلاحات ، هدف از انجام این تزریق ، جوانسازی صورت از طریق افزایش حجم ، درمان خطوط و کاهش چین و چروک می باشد. اما آنچه در این میان ، نقش مهمی را در کسب یک نتیجه طلایی ایفا...

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از روند های پیشرو در کاهش اندازه و شکل چین های اطراف اندام تناسلی می باشد. این روش در سال های اخیر بسیار رایج شده است، زیرا نتایج به دست آمده از این درمان، بهبود و رضایت قابل ملاحظه ای را  بدست می دهد. با افزایش استقبال از این روش ، ارائه اطلاعات جامع...

مراقبت های بعد از درمان بواسیر

مراقبت های بعد از درمان بواسیر

به گفته موسسه ملی دیابت و بیماری های گوارشی و کلیوی ، تقریباً 50 درصد از مردم در برهه ای از زندگی خود دچار بواسیر می شوند. گاهی این بیماری به طور خود به خود برطرف می شود ، اما گاهی اوقات برای خلاصی از شر آن باید تحت جراحی یا درمان با لیزر قرار گرفت. بعد از عمل جراحی...

عوارض ژنیکوماستی

عوارض ژنیکوماستی

عوارض ژنیکوماستی نیز مانند هر عمل جراحی پلاستیک دیگر ، بخش اجتناب ناپذیر روند درمان محسوب می شود. یک جراح آموزش دیده و با تجربه قادر است این عوارض را به حداقل برساند ، البته مشروط بر اینکه بیمار نیز دستورالعمل های قبل و بعد از جراحی خود را متعهدانه رعایت کند. راز...

جراحی بینی به روش باز و بسته

جراحی بینی به روش باز و بسته

به طور کلی جراحی بینی به روش باز و بسته انجام می پذیرد. البته که فاکتورهای مختلفی در امر انتخاب روش مناسب برای هر فرد ، نیز دخیل هستند. مقصود راز جراحی از نگارش این مطلب ، بیان تمام نکات مرتبط با دو تکنیک مذکور می باشد. هدف و خواسته فرد از عمل ، اولیه یا ترمیمی بودن...

روش های پیشگیری از سرطان سینه

روش های پیشگیری از سرطان سینه

روش های پیشگیری از سرطان سینه به کلیه اقداماتی گفته می شود ، که برای کاهش ابتلا به این نوع سرطان صورت می پذیرد. با توجه به اینکه سرطان سینه ، یکی از رایج ترین انواع سرطان های زنان در میان خانم ها ، شیوع گسترده ای دارد ، دانستن روش های پیشگیری از سرطان و یا جلوگیری از...

درمان خانگی ژنیکوماستی

درمان خانگی ژنیکوماستی

بزرگ شدن سینه در مردان که اصطلاحا به آن ژنیکوماستی گفته می شود ، امروزه به یکی از موضوعات رایج و پر اهمیت در میان آقایان مبدل گردیده است. از این رو روش های درمان خانگی ژنیکوماستی یکی از موضوعاتی است که این روزها آقایان تمایل دارند ، درباره آن جهت کمک برای کوچک کردن...

کاشت موی طبیعی

کاشت موی طبیعی

داشتن موهای سالم بعنوان یک عامل مهم در بهره مندی از یک ظاهر خوب و برخورداری از اعتماد به نفس بالا ، ضروری است ، زیرا می تواند بر زندگی اجتماعی نیز تأثیر گذار باشد. عوامل زیادی بر رشد و استحکام موها تأثیر می گذارد و برخی عوامل دیگر باعث بروز طاسی می شوند. کاشت موی...

افزایش سایز سینه و تاثیر آن در رابطه زناشویی

افزایش سایز سینه و تاثیر آن در رابطه زناشویی

در این مقاله از راز جراحی قصد داریم افزایش سایز سینه و تاثیر آن در رابطه زناشویی ، را مورد بررسی قرار دهیم. از آن جایی سایز سینه ، یکی از مولفه های مورد توجه در رابطه جنسی است ، در سال های اخیر خانم های بیشتری برای بزرگ کردن سینه های خود ، تمایل نشان می دهند. یکی از...