| خانه 4 بلاگ 4 بهترین جراح ژنیکوماستی

بهترین جراح ژنیکوماستی

دی ۷, ۱۴۰۰ | بلاگ | ۲ دیدگاه ها

زمان مطالعه: ۶ دقیقه

متقاضیان ژنیکوماستی ، برای ایجاد بهترین نتیجه از فرآیند عمل ، به دنبال بهترین جراح ژنیکوماستی هستند. اما برای انتخاب جراح ژنیکوماستی متبحر چه ویژگی هایی را باید بررسی کرد؟ متخصص غدد ژنیکوماستی حرفه ای ، ویژگی هایی دارد که وی را از متخصص های معمولی دیگر جدا می کند. در ادامه برای داشتن انتخابی درست در راستای ایجاد زیبایی توام با سلامتی ، ویژگی های اصلی متخصص ژنیکوماستی را بررسی می کنیم.

بهترین جراح ژنیکوماستی - راز جراحی

ویژگی های اصلی بهترین جراح ژنیکوماستی ایران

 • مدرک معتبر

جراح متخصص ژنیکوماستی موفق به اخذ مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی شده است. این متخصص حدود ۴ سال در رشته جراحی عمومی تحصیل کرده است پس از آن ۳ سال دوره فوق تخصصی گذرانده است. در طی این سال ها در کنار اساتید مجرب ، انواع پروسیجر های پلاستیک را انجام داده است. اما آیا همه افراد دارای مدرک ، بهترین متخصص غدد ژنیکوماستی محسوب می شوند؟ قطعا نه ! برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، شمال ، تبریز ، اراک ، زاهدان ، اهواز ، بندرعباس یا دیگر مناطق ، علاوه بر مدرک باید به نکات موجز دیگری نیز توجه کنید. در ادامه دیگر نکات را بررسی می کنیم.

 • رضایت متقاضیان

یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب برای انجام هر پروسیجر جراحی ، بررسی درصد رضایت متقاضیان پیشین است. متقاضیان قبلی ، پروسه ای را که شما می خواهید در آینده طی کنید ، طی کرده اند. و منش و واکنش پزشک را در شرایط بحرانی و عادی دیده اند. همچنین تخصص دکتر ژنیکوماستی روی آن ها اعمال شده است.

شما می توانید در شبکه اجتماعی شخصی پزشک ، سایت وی یا با مراجعه حضوری به مطلب یا کلینیک ، با مراجعین قبلی ارتباط برقرار کنید و در رابطه با میزان مهارت پزشک ، از متقاضیان سوال کنید. هر چه درصد رضایت متقاضیان بیشتر باشد ، پزشک تبحر بیشتری دارد. اما راه های مهم دیگری در انتخاب دکتر برای درمان ژنیکوماستی وجود دارد که آن ها را در ادامه بیان کرده ایم.

 • منش حرفه ای

اخلاق و منش حرفه ای ، یکی از لزومات اخلاقی مهم است که هر فردی در اجتماع امروز به آن نیاز دارد. اما شخصی که در جایگاه پزشک قرار گرفته است ، بسیار بیشتر از مردم عادی نیاز به منش حرفه ای دارد. جراح عمومی ژنیکوماستی در طول روز فراز و نشیب های بسیار زیاد با اوج و فرود های عمیق را تجربه می کند. این عدم ثبات در اتفاق های روزانه برای انسان های عادی ، کاری بس طاقت فرسا است ؛ اما پزشک باید به وسیله منش حرفه ای خود اوج و فرود ها را برای مراجعه کننده و تیم خود کمرنگ کند و به نوعی مدیریت کافی در شرایط بحرانی داشته باشد.

 • مشاوره قبل از پروسیجر

بهترین جراح ژنیکوماستی ایران ، هنگام دیدار با مراجعه کننده جلسه ای ترتیب می دهد. در این جلسه هدف متقاضی از انجام این کار را بررسی کرده و طی بررسی های بدنی نظر خود را نسبت به قوانین زیبایی شناسی و بررسی های علمی ، بیان می کند.

این جراح ژنیکوماستی است که بهترین فرم بافت سینه را پیشنهاد داده و دلیل این انتخاب را برای مراجعه کننده شرح می دهد. در طی این جلسه پزشک آزمایش های لازم را برای بررسی بیشتر تجویز می کند.

 • تجربه کاری

مدرک تحصیلی زمانی ارزشمند است که در کنار تجربه کاری قرار بگیرد. تجربه ، نکاتی را به پزشک می آموزد که شاید نتوان آن ها را در جای دیگر آموخت. پزشک مجرب ، با توجه به بافت سینه آقایان ، همچنین میزان هورمون استروژن و تستسترون و دیگر عوامل ، می تواند اطلاعاتی را ببیند که شاید پزشک تازه کار از درک آن ها محروم باشد.

توجه داشته باشید که تجربه کاری بالا لزوما نیاز به سن بالایی ندارد. چه بسا جراحانی که با سن کمتر از دقت ، تبحر و تجربه بالایی برخوردار هستند و چه دکتر هایی که نسبت به سن بالایی که دارند ، به اندازه کافی تجربه کسب نکرده اند. از این رو در کنار بررسی تجربه کاری دیگر ویژگی های بهترین جراح ژنیکوماستی را نیز بررسی کنید.

 • تیم حرفه ای

نکته ای که در جراحی های زیبایی کمتر به آن توجه می شود ، ویژگی های تیم پزشکی جراح است. این نکته کمرنگ ، چنان تاثیر پررنگی در نتیجه نهایی دارد که فکرش را نمی کنید. تحقیقات وسیعی در دنیا انجام شده است که نشان می دهد دو عامل در پروسیجر های جراحی ، سبب کم ترین خطا و دریافت بهترین نتیجه از آن می شوند. اولین عامل ، تیم حرفه ای پزشک است و دیگری به رابطه صمیمانه و گرم تیم پزشکی اشاره می کند.

این جراحی به یک فرآیند تیمی نیاز دارد ؛ از این رو هر چه رابطه بین این تیم صمیمانه تر باشد ، همکاری و کنترل تنش در آن بیشتر است ، از این رو بهترین نتیجه از این فرآیند حاصل می شود.

 • ایجاد ارتباط آسان

بهترین جراح ژنیکوماستی در اصفهان ، کرج ، یزد ، لرستان ، خراسان ، ارومیه ، اردبیل و سایر شهرهای ایران بعد از پایان عمل جراحی ، شرایط ویژه ای برای ارتباط با متقاضی جراحی شده ، در نظر می گیرد. از آن جا که بهترین جراحان اکثر مواقع شلوغ هستند ، بهتر است راهی اختصاصی برای متقاضی عمل شده در نظر داشته باشند. بدین ترتیب متقاضی می تواند در صورت بروز هر گونه عارضه احتمالی ، سریعا پزشک را در جریان بگذارد.

بعضی از جراحان این ارتباط را به عهده دستیار اول خود می گذارند. این ارتباط نیز می تواند نیازهای احتمالی فرد را فراهم کند.

بهترین جراح ژنیکوماستی - راز جراحی

برای ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم؟

ابتدا به موقعیت جغرافیایی خود توجه کنید. اگر در شهر های بزرگ نظیر شیراز ، تهران ، اصفهان ، مشهد ، البرز هستید ، به بهترین جراح ژنیکوماستی مراجعه کنید. اما اگر در حومه شهر هستید یا در جغرافیای زندگی شما ، پزشک متبحری وجود ندارد ، بهتر است بهترین دکتر ژنیکوماستی را در نزدیک ترین شهر پیدا کنید. در بالاتر ویژگی های جراح متبحر ژنیکوماستی را شرح دادیم ؛ از این رو جهت انتخاب پزشک متبحر به این هفت ویژگی دقت کامل داشته باشید. این ویژگی ها به ما خواهند گفت که برای تشخیص ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم.

درمان بزرگی پستان آقایان توسط بهترین جراح ژنیکوماستی ایران

دکتر ژنیکوماستی ، بافت چربی داخل سینه را تخلیه می کند. بعد از تخلیه چربی ، پوست اضافی را نیز برش می دهد ؛ چرا که با رشد بافت سینه ، پوست نیز به همان اندازه کشیده می شود. از این رو جهت جلوگیری از افتادگی و شل شدگی سینه ، پوست اضافی باید جدا شود. این پروسه مشابه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو است. بدین ترتیب در طی پروسیجر ، چند برش سه میلی متری در نواحی مختلف ایجاد می شود. پس از ایجاد این برش ها  لوله کانولا وارد بافت چربی شده و آن ها را از بین می برد.

چرا انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی اهمیت دارد؟

اگر متقاضی کوچک کردن سینه هستید و تصمیم گرفته اید که به مشکل ساختاری در بافت سینه خود خاتمه دهید ، باید به پزشک متخصص این زمینه را پیدا کنید و این در واقع تمام کاری است که شما در جهت رفع این مشکل انجام داده اید. چرا که بقیه پروسه ، توسط پزشک بررسی و مدیریت می شود و شما نظاره گری هستید که  نهایتا به دستورات جراح عمل می کنید. از این رو اگر جراح به اندازه کافی حاذق نباشد ، می تواند با تصمیمات اشتباه به زیبایی و چه بسا به سلامتی شما آسیب برساند. چند تصمیم مهم که جراح برای انجام ژنیکوماستی می گیرد شامل موارد زیر است:

 1. چه میزان از بافت چربی از بین برود؟
 2. چند برش در سطح سینه انجام شود؟
 3. بافت های سینه چه ویژگی هایی دارند؟
 4. چقدر از پوست برش بخورد؟
 5. درصد تعداد هورمون های استروژن و تستسرون چگونه هستند؟

و بسیار نکات دیگر ، بررسی هایی هستند که تنها پزشک قادر به انجام شان است.

سخن آخر

همانطور که خواندید در این مطلب ویژگی های اصلی بهترین جراح ژنیکوماستی ایران را بررسی کردیم و پس از آن گفتیم که برای درمان ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم. جهت اهمیتی که این موضوع دارد ، قسمتی از روند پروسه را به صورت مختصر توضیح داده و نقش پزشک را معرفی کردیم. همچنین شرح دادیم که چگونه بهترین جراح ژنیکوماستی در تبریز یا شهر خود را پیدا کنید. در صورتی که شما متقاضی این پروسیجر هستید ، پیشنهاد می دهیم این نکات مهم را به ذهن بسپارید. پس از تمکین آن ها ، بهترین نتیجه از عمل ژنیکوماستی را می بینید. ما از تجربه ، سخن می گوییم. تجربه ما درستی این نکات را اثبات کرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

مزونیدلینگ

مزونیدلینگ

جوانسازی پوست امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های بشر به شمار می رود، با بالا رفتن سن و به وجود آمدن چین و چروک و مشکلات پوستی در صورت افراد به فکر اصلاح این مشکلات از طریق تکنیک های جدید اصلاح پوستی می افتند. با مراجعه به پزشک و دریافتن این موضوع که چه نوع مشکل پوستی...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
tafakori
tafakori
8 ماه قبل

مقاله بهترین جراح ژنیکوماستی خیلی کامل و جامع بود ممنون

مهدی ترابی نژاد
مهدی ترابی نژاد
8 ماه قبل

بهترین جراح ژنیکوماستی کیست؟

مقالات مرتبط

مزونیدلینگ

مزونیدلینگ

جوانسازی پوست امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های بشر به شمار می رود، با بالا رفتن سن و به وجود آمدن چین و چروک و مشکلات پوستی در صورت افراد به فکر اصلاح این مشکلات از طریق تکنیک های جدید اصلاح پوستی می افتند. با مراجعه به پزشک و دریافتن این موضوع که چه نوع مشکل پوستی...

انواع مدل بینی

انواع مدل بینی

صرفنظر از اینکه شما از کدامیک از انواع مدل بینی برخوردارید، بینی شما، بارزترین ویژگی در صورت تان محسوب می شود. هر چند ویژگی های مشترک بسیاری در میان بینی افراد مختلف وجود دارد، ولی نمی توان دو بینی را یافت که دقیقاً شبیه به هم باشند. اندازه و شکل بینی، ویژگی هایی...

مراقبت های بعد از لمینت دندان

مراقبت های بعد از لمینت دندان

می توان گفت داشتن لبخندی زیبا و جذاب یا به اصطلاح هالیوودی تقریباً خواسته تمام افراد هست. همیشه دندان های یکدست و خوش فرم چهره ای بسیار دلنشین را برای فرد ایجاد می کنند. لمینت دندان یکی از پروسه های زیباسازی دندان است که با انجام آن دندان ها ظاهری بسیار طبیعی پیدا...