| خانه 4 جراحی سر و گردن 4 جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی

جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی

مهر ۱۰, ۱۴۰۰ | جراحی سر و گردن | ۱۲ دیدگاه ها

در سال های اخیر جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی ، در میان مردم، به خصوص زنان، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. برخلاف آقایان که جراحی بینی طبیعی را ترجیح می دهند، زنان مدل فانتزی را بیشتر می پسندند. بسیاری از افراد برای ایجاد هماهنگی میان اجزای چهره خود، تحت جراحی بینی قرار می گیرند. البته تمام خواسته های آنان از انجام جراحی، یکسان نیست. این مقاله را به جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی اختصاص داده ایم. اگر قصد دارید تا در آینده بینی خود را عمل کنید، حتماً این مطلب و دیگر مطالب مربوطه را در راز جراحی مطالعه فرمایید تا با دید باز نسبت به جراحی اقدام نمایید.

جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی

مدل بینی فانتزی

شما با یک سرچ ساده می توانید متوجه شوید که عمل بینی به مدل فانتزی در همه جای دنیا مشخصه های متفاوتی دارد. حتی این مدل با اسامی مختلفی همچون بینی عروسکی یا بینی باربی شکل نیز شناخته می شود. بسته به محل زندگی شما و نژاد و قومیت تان، ویژگی های بینی فانتزی مشخص می گردند.

به طور مثال در کشور کره، بینی اکثر افراد کوتاه و پهن می باشد. ویژگی های بینی فانتزی در کره به این صورت است که جراح با استفاده از تکنیک محبوب Barbie-line  (البته در کشور کره)، طول بینی افراد را افزایش داده و به آن فرم می دهد. این فرایند معمولاً با استفاده از یک ایمپلنت مخصوص انجام می شود. همچنین نوک افتاده بینی را به یک نوک بینی تیز مبدل می سازد.

در کشورهای اروپایی، تحت تأثیر کشور فرانسه، افراد خواهان بینی کوتاه، سر بالا با تیغه بینی صاف (بدون قوس) هستند.

مدل عروسکی در کشور ما، به مدل اروپایی نزدیک تر است. از مشخصه این نوع بینی در ایران، می توان به کوچک، سربالا و قوس دار بودن آن اشاره کرد.

بینی فانتزی از اندازه معمول کوچکتر بوده و نوک آن رو به بالا می باشد. در این مدل، پل بینی دارای قوس فراوانی است. عموماً این دماغ ها مصنوعی به نظر می رسند؛ چرا که فرم نوک بینی و میزان قوس آن ها از حالت طبیعی خارج شده اند. همچنین اندازه بینی فانتزی ممکن است با دیگر اجزای صورت هارمونی نداشته باشد و چهره حالتی غیر نرمال به خود بگیرد. با این حال همچنان در میان خانم ها، متقاضیان بسیاری دارد.

به این نکته باید توجه داشت که چنین مدلی، برای تمامی صورت ها مناسب نیست؛ بنابراین پیش از انتخاب مدل خود، حتماً به دیگر اجزای صورت دقت نمایید و با بهترین جراح بینی مشورت کنید.

حال این سؤال پیش می آید که اعمال تغییرات زیاد برروی بینی به منظور فرم دهی آن به صورت فانتزی، ممکن است مشکل ساز شود؟

طبق گزارشات و اظهارات متخصصان، مدل بینی فانتزی می تواند عوارض جدی در پی داشته باشد. باریک کردن بیش از حد مجرای تنفسی و سوراخ های بینی، منجر به انسداد تنفسی شده که ممکن است سلامتی فرد را تضعیف کند. به ویژه با افزایش سن، عضلات پیوندی و تقویت کننده ضعیف می شوند، و در این صورت احتمال بروز گرفتگی بینی و مشکلات تنفسی افزایش می یابد.

طی  جراحی بینی فانتزی ، بافت، غضروف و استخوان بسیاری از ساختار بینی برداشته می شود؛ از این رو امکان فروپاشی ساختار و دریچه های آن نیز بالاتر می رود. چرا که اسکلت و فرم بینی  بر روی غضروف و استخوان آن بنا نهاده شده و در صورت برش بیش از حد، اسکلت بینی توانایی نگه داری ساختمان آن را از دست می دهد.

مدل بینی نیمه فانتزی

فکر می کنم از اسم آن بتوانید فرم و ویژگی های آن را تا حدودی حدس بزنید. مدل نیمه فانتزی در حقیقت حد واسط مدل طبیعی و فانتزی در نظر گرفته می شود. به این صورت که بینی پس از جراحی بینی نیمه فانتزی ، نه آن چنان طبیعی به نظر می رسد و نه مانند مدل عروسکی، مصنوعی جلوه می کند. اما به طور کلی با اجزای صورت هماهنگی لازم را دارا می باشد.

قوس ایجاد شده در جراحی بینی نیمه فانتزی ملایم بوده و از شدت قوس بینی های عروسکی کمتر می باشد. مدل طبیعی معمولاً قوس چندانی ندارد. نوک دماغ ساختار نیمه فانتزی تا حد معمول، به سمت بالا جراحی می شود . به طوری که نسبت به بینی های طبیعی سر بالاتر بوده و در مقایسه با مدل فانتزی، میزان سربالایی آن کمتر می باشد.

کسانی که دارای بینی استخوانی هستند، می توانند تحت جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی قرار بگیرند. اما این مدل همچنان برای بینی های گوشتی پیشنهاد نمی شود.

عمل بینی فانتزی استخوانی

دسته ای از افراد دارای بینی استخوانی می باشند. پیش از این در مقاله ای جداگانه به طور مفصل در رابطه با ویژگی های این نوع بینی توضیح داده ایم (مطالب جراحی بینی استخوانی را از دست ندید!). پوست این دسته از بینی ها نازک بوده و به دلیل ساختار استخوانی، از استحکام بالایی برخوردار است.

بینی های استخوانی عموماً تحت هر نوع جراحی قرار بگیرند، نتیجه مطلوبی از آن بدست می آید؛ از جمله جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی .

یکی از ویژگی های بینی فانتزی، سربالا بودن نوک آن است. در رابطه با دماغ های استخوانی، به دلیل آن که بافت غضروفی و استخوانی نوک این بینی ها محکم می باشد، جراح طی جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی بینی استخوانی به راحتی می تواند تغییر را بر روی آن اعمال کند و نوک بینی به راحتی، فرم دلخواه را به خود می گیرد.

قوس دادن این بینی ها نیز به بهترین شکل انجام می شود. در ساختمان دماغ های استخوانی، تعداد استخوان های موجود زیاد می باشند که در عین حال بافت سفت و مقاومی دارند. جراح زیبایی بینی پس از برطرف کردن قوز بینی، با تراشیدن استخوان پل، قوس مورد نظر را ایجاد می کند که معمولاً بیش از حد نرمال می باشد. بدلیل بافت محکم این دسته از بینی ها، قوس با ظرافت بسیاری همراه خواهد بود.

به طور کلی پیاده سازی تغییرات برای تبدیل بینی استخوانی به یک بینی فانتزی یا نیمه فانتزی ، نتیجه بسیار مطلوب و خوشایندی را به ارمغان می آورد. احتمال آن که پس از جراحی ، دماغ استخوانی فانتزی به حالت اول برگردد بسیار کم است.

عمل بینی گوشتی فانتزی

بینی های گوشتی برخلاف بینی های استخوانی ساختار ضعیف تری دارند. به این دلیل که اکثر قسمت های آن را غضروف نرم تشکیل داده و میزان بافت استخوان کمتری در آن بکار رفته است. همچنین ساختار بینی با یک پوست ضخیم که غدد چربی بسیاری دارد، پوشیده شده است. جراحی بینی گوشتی به دلیل نوع ساختار آن، سخت و چالش برانگیزمی باشد.

به طور معمول جراحان مدل فانتزی را برای بینی های گوشتی پیشنهاد نمی کنند. حتی کسانی هم که دماغ گوشتی خود را به مدل عروسکی جراحی کرده اند، از نتیجه بدست آمده چندان رضایت ندارند. این امر به چند دلیل مربوط می شود. یکی از این دلایل ساختمان غضروفی بینی است که نرم و ضعیف می باشد؛ بنابراین جراح برای ایجاد قوس بر روی آن با مشکل دچار می شود. این امکان نیز وجود دارد که متخصص زیبایی با استفاده از گرافت، آن ناحیه را تقویت کرده و سپس قوس را ایجاد کند؛ اما در این صورت ظرافت بینی کم می شود.

همچنین بینی های گوشتی را به دلیل ضخامت پوست و غضروف نرم نوک بینی، نمی توان بیش از حد کوچک کرد. زیرا، در این صورت جراح باید به میزان زیادی از بافت پوست و غضروف بینی بردارد که همین امر احتمال بروز مشکلات تنفسی پس از جراحی را بسیار افزایش می دهد و از سوی دیگر اگر جراح از حجم غضروف نوک بینی بکاهد برای سربالا کردن آن به مشکل بر می خورد.

درست است که علم در این زمینه بسیار پیشرفت کرده است و جراح می تواند با استفاده از گرافت غضروف یا استخوان تغییراتی در بینی ایجاد کند اما میزان این تحولات محدود می باشند. بدین منظور که نمی توان یک بینی گوشتی را به طور کامل به یک بینی استخوانی تبدیل کرد.

 مدل بینی فانتزی طبیعی

در ابتدای مقاله جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی نیز توضیح دادیم که در کشورهای آسیای شرقی مانند چین، کره و ژاپن ، فرم معمول بینی اکثر افراد، کوتاه و پهن می باشد. در همین راستا اکثر آنان به جراحی زیبایی بینی تمایل داشته و نیز مدل فانتزی و نیمه فانتزی را مد نظر قرار می دهند. اما مشخصه های این بینی تا حدودی با انچه ما به مدل فانتزی و نیمه فانتزی در نظر داریم، متفاوت است.

تکنیک مورد استفاده جراحان در آن کشورها با نام Barbie-Line شناخته می شود. ویژگی های این نوع بینی بدین صورت است که جراح با استفاده از پروتزهای مصنوعی پل بینی را تا حدودی برجسته می کند تا بینی از حالت مسطح و پهن بودن خارج شود. نوک بینی در این مدل به میزان خیلی کمی رو به بالا می باشد و جراح بیشتر بر نوک تیز کردن آن تمرکز می کند. زیرا آنان معتقدند که بینی نوک تیز چهره فرد را جذاب تر می کند. ویژگی دیگر آن است که معمولاً پل بینی صاف بوده و برروی آن قوس ایجاد نمی شود. پس از اعمال تغییرات، بینی حاصل شده برخلاف اسم آن (بینی عروسکی) فرم بسیار طبیعی به خود می گیرد.

اگر شما تمایل دارید به یک فرم بینی فانتزی طبیعی دست یابید، بهتر است ریش و قیچی را به دست جراح بسپارید؛ زیرا او می تواند با توجه با دیگر اجزای صورت میزان قوس بینی، کوچک شدن آن و بالا بردن نوک دماغ را تعیین کند و در نهایت یک بینی عروسکی و در عین حال طبیعی برای شما خلق نماید. این مدل علاوه بر قوس دار و سربالا بودن، مصنوعی به نظر نمی رسد.

عمل بینی فانتزی و نیمه فانتزی دخترانه

دختران در مقایسه با پسران به نسبت بیشتری به زیبایی اهمیت می دهند و به راحتی تحت تأثیر چهره های زیبا قرار می گیرند. جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی در میان دختران بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد. برخی آمارها نشان می دهد که علاقه به چنین مدلی از بینی، برخاسته از الگوهای کودکی یا نوجوانی می باشد. اگر دقت کرده باشید در انیمیشن و کارتون ها همیشه پرنسس ها و ابر قهرمان ها چهره هایی دلنشین و به خصوص بینی هایی کوچک و ظریفی دارند. بر این اساس این تصور ایجاد می شود که چنین بینی هایی معیار زیبایی چهره هستند. بنابراین دختران با الگو برداری از آنان خواستار بینی های فانتزی کوچک، قوس دار و سربالا می باشند.

روند مرحله به مرحله جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی

بینی برجسته ترین عضو صورت است و در مقایسه با سایر اندام ها ، در مرکز صورت قرار گرفته است و هر گونه تغییر در آن ، تاثیرات قابل ملاحظه ای را در چهره فرد ایجاد می کند. گاهی این تغییر تا حدی است که نتیجه جراحی حتی برای خود زیبا جو نیز غیر قابل تصور است.عمل جراحی بینی عروسکی یا فانتزی تنها بنا به دلایل زیبایی انجام نمی شود. این مدل جراحی علاوه بر اینکه فرد را زیبا تر نشان می دهد ، عملکرد بینی را نیز با ایجاد سهولت درتنفس ، بهبود می بخشد. اگر قصد دارید عمل بینی فانتزی را انجام دهید ، مهم ترین اقدام مشاوره با یک جراح بینی خوب است. گاهی بینی فانتزی ، مدل برگزیده شماست ، ولی پزشک ، پس از مطالعه ویژگی های صورت تان ، این نوع بینی را برازنده صورت شما نمی داند و طرح دیگری را برای جراحی بینی شما ترسیم می کند.

بسته به نوع نیازهای بینی هر زیباجو ، عمل بینی را می توان با تکنیک باز یا تکنیک بسته انجام داد. جراحی زیبایی بینی باز پرکاربردترین دستاورد محسوب می شود. در حین این جراحی ، پوست بینی کنار زده می شود تا استخوان و غضروف داخل آن قابل دسترسی و مشاهده بوده و تغییر شکل داده شود. در صورتی که جراح تشخیص دهد تکنیک بسته برای انجام جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی مناسب است ، تمام برش ها در داخل سوراخ های بینی ایجاد می گردد. به دلیل عدم ایجاد برش بیرونی در روند رینوپلاستی بسته ، این دستاورد در مقایسه با دستاورد رینوپلاستی باز ، کمتر تهاجمی محسوب می شود.

ریکاوری بعد از جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی

بعد از جراحی ، باید تمهیداتی اندیشیده شود تا بینی شما در دوره بهبود ، تحت پشتیبانی مناسب قرار گیرد.  بهمین منظور بعد از تکمیل روند جراحی ، یک آتل یا اصطلاحاً اسپلینت بر روی بینی گذاشته می شود. این آتل به بینی کمک می کند تا در طول دوره بهبود ، شکل جدید خود را حفظ نماید. جراح به بیماران خود توصیه می کند تا از کیسه های یخ یا کیسه های حاوی نخود منجمد،  برای کاهش تورم در ۲ روز اول بعد از عمل بینی فانتزی و نیمه فانتزی استفاده کنند. بعد از ۵-۶ روز زمان بهبودی ، پزشک ، بخیه ها را برداشته و به بررسی نتیجه جراحی می پردازد.

تجربه درد ، تورم و حتی خونریزی در هفته اول پس از عمل جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی بمانند هر روند رینوپلاستی دیگری کاملاً طبیعی می باشد.

به خاطر داشته باشید بیمارانی که برای درمان بینی آنها در طول روند رینوپلاستی ، استخوان های بینی تحت شکستگی کنترل شده قرار گرفته و تنظیمات مجددی در ساختار استخوانی این اندام آنها ایجاد شده است ، باید دوره بهبودی اندکی دشوارتر را انتظار داشته باشند. در طول دوره بهبود ، مشاهده نتایج ، تدریجی و روزانه می باشد و بیمار روز به روز شاهد داشتن بینی زیبا و زیباتر خواهد بود. گاهی لازم است بیمار تا یک سال کامل منتظر بمانند تا نتیجه نهایی عمل را مشاهده کند. بافت پوست و ماهیچه به طور طبیعی بهبود می یابد و دوباره تنظیم می شود. البته، تغییرات کلی پس از ۱-۲ هفته اول بعد از عمل قابل ملاحظه خواهد بود. علاوه بر جنبه های زیبایی این روش که صافی بینی ، ظرافت ،  زیبایی و هامورنی را به صورت می افزاید ، باید به تاثیر مثبت آن در رفع مشکلات تنفسی برخی از بیماران نیز اشاره کنیم.

جراحی زیبایی بینی فانتزی و نیمه فانتزی می تواند جنبه های زیبایی و  عملکردی یا فانکشنال بینی شما را از جهات مختلف تغییر دهد:

  • اندازه بینی را تغییر دهد (معمولاً بینی کوچک تری را خلق می نماید )
  • سوراخ های بینی را تغییر دهد.
  • بین بینی و سایر ویژگی های صورت ، تعادل و هارمونی ایجاد کند.
  • شکل یا اندازه پل بینی را تغییر دهد.
  • شکل یا اندازه نوک بینی را اصلاح کند.
  • انحراف سوراخ های بینی را درمان کند.
  • تنفس را بهبود بخشیده و بیمار را از شر مشکلات تنفسی نجات دهد.

آیا جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی باعث ایجاد یک احساس زیبایی دائمی می شود؟

همیشه زمانی که می خواهید تصویر یک صورت را نقاشی کنید ، اگر در ذهن شما این تصویر متعلق به یک فرد مهربان و خوب باشد بینی او را کوچک رسم می کنید ، ولی بر عکس اگر بخواهید نشان دهید که آن تصویر متعلق به یک فرد شرور است ، بینی او را دراز و بزرگ می کشید.

بنابراین می بینیم که شکل و اندازه بینی ، می تواند یک تاثیر کلی بر روی برداشت از نوع شخصیت افراد ، برجای گذارد. البته این بعنوان یک قانون کلی به اثبات نرسیده است.

ویژگی های خاص جراحی زیبایی بینی فانتزی و نیمه فانتزی

در جراحی بینی فانتزی ، ایمپلنت های مختلف البته به صورت سفارشی در پشت بینی و نوک بینی مورد استفاده قرار می گیرد . هدف از به کار گیری این ایمپلنت ها ، ایجاد یک نمای سه بعدی در بینی می باشد.

برای پشت بینی ، اغلب ایمپلنت های مصنوعی مانند گورتکس و سیلیکون مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که از غضروف خودی یا اصطلاحاً اوتولوگ مثل غضروف سپتوم بینی یا غضروف گوش برای خلق نوک بینی طبیعی استفاده می شود.

نوک بینی خلق شده در جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی آنچنان ظریف و طبیعی است که هیچکس متوجه قرار گرفتن این اندام شما تحت عمل جراحی نمی شود.

جراحی با این روش ، یک نوک بینی ایده آل را ایجاد می کند. این بینی بسیار زیبا و برازنده صورت شما بوده و در عین حال میزان انحنای رو به بالای آن در یک حد استاندارد می باشد و زاویه بین لب و بینی در آن به خوبی رعایت شده است . نوک بینی تیز شما را سکسی و با اعتماد به نفس نشان می دهد.

دلیل طبیعی بودن زیبایی بینی در عمل بینی فانتزی و نیمه فانتزی  این است که ایمپلنت ها متناسب با بینی هر فرد به صورت سفارشی تهیه می شوند.

از آنجایی که ایمپلنت های ایجاد شده کاملاً متناسب با شکل و عرض پل بینی شما هستند ، هرگز شاهد یک نتیجه ناخوشایند در بینی خود بعد از تکمیل روند ، نخواهید بود.

جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی با توجه به ظرافت ویژه آنها ، بیشتر مورد استقبال بانوان می باشند. ویژگی های صورت مردان اغلب به گونه ای است که جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی را به یک گزینه مناسب برای این جنسیت ، تبدیل نمی کند.

ویژگی های بینی مردانه

مردان اغلب دارای بینی بزرگتری در مقایسه با زنان می باشند

زاویه بین پیشانی و بینی مرد ، کاملاً مشخص است.

زاویه بین بینی و لب در مردان کمتر است.

ویژگی های بینی مردانه

ویژگی های بینی زنان

بینی زنان از همه جهات در مقایسه با بینی مردان کوچک تر است.

زاویه بین پیشانی و بینی زنان عمودی تر است.

زاویه بین بینی و لب بیشتر بیشتر است.

بینی آقایان معمولاً بزرگتر از بینی بانوان بوده و استخوان بینی آن ها نیز پهن تر است. قوز بینی ، بیشتر در بینی مردان دیده می شود. معمولاً بینی های زنان زیباتر بوده و از هر نظر کوچکتر از بینی مردان است. بینی زنان اغلب باریک و راست است یا دارای انحنای ملایمی می باشد که شبیه سرسره به نظر می رسد. زاویه بین پیشانی و بینی مردان نسبت به زنان شدیدتر بوده  و زاویه بین بینی و لب نیز کمتر است (بیشتر به سمت بالا متمایل است). زاویه بین بینی و لب در زنان بیشتر از مردان است و سوراخ های بینی زنان نیز معمولاً در مقایسه با بینی مردان کوچک تر است.

سخن پایانی

به طور کلی بینی های فانتزی و نیمه فانتزی گزینه مناسبی برای تمامی افراد در نظر گرفته نمی شود. چرا که بعضی از اشخاص صورت و چهره ای بزرگ دارند، در نتیجه یک بینی بسیار کوچک و عروسکی نه تنها زیبایی کلی چهره را نمایان نمی سازد بلکه امکان دارد هماهنگی اجزای صورت را نیز برهم زند. توصیه می شود که فارغ از هر چیزی، مدلی را انتخاب کنید که متناسب صورت شما باشد. لزوماً هر آنچه که مد و ترند شده است، بهترین انتخاب نیست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پرسش و پاسخ تکمیلی

5 22 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
12 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
آتنا سعیدی
آتنا سعیدی
22 روز قبل

سلام ممنون از مقاله خوبتون

ستاره
ستاره
11 روز قبل

فانتزی عروسکی عالیه

علی نشاطی
علی نشاطی
10 روز قبل

نوسان قیمت به چه صورت هست؟

روژان
روژان
9 روز قبل

ی مدل خیلی خاصی هست که به هر صورتی نمیاد

محسن شاخص
محسن شاخص
8 روز قبل

به هر فیسی نمیاد

هما شاهی
هما شاهی
5 روز قبل

صورت رو ظریف میکنه

گلی تاجدار
گلی تاجدار
3 روز قبل

بینی های گوشتی رو هم میشه عمل فانتزی و نیمه فانتزی انجام داد

شیرین
شیرین
2 روز قبل

نیمه فانتزی بهتره یکم سربالا تر باشه

امیرمحمد
امیرمحمد
1 روز قبل

بینی خودم سربالا هست فقط میخوام پره هام کوچیک بشه

مقالات مرتبط

تزریق چربی

تزریق چربی

تزریق چربی، که تحت عنوان پیوند چربی نیز شناخته می شود، یک تکنیک نوآورانه است که در آن جراح، چربی را از یک ناحیه از بدن بیمار از طریق لیپوساکشن برداشت کرده و به ناحیه دیگری انتقال می دهد. تزریق چربی برای زنان و مردانی که به دنبال خلق کانتوری زیبا در اندام، بازیابی...

کاشت مو

کاشت مو

کاشت مو یک گزینه رایج برای بازیابی مو می باشد. کاشت روشی بسیار موثر برای درمان دامنه وسیعی از مشکلات مربوط به ریزش مو و طاسی است که نتایج طبیعی و دائمی را به دست می دهد. ریزش مو یا طاسی می تواند تاثیرات منفی بر روی روان افراد بر جای گذاشته و پیامدهایی از قبیل افسردگی،...

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین جراحی های زیبایی در میان ایرانیان شناخته شده است در صورتی که شما دوست عزیز قصد انجام این عمل را دارید و دقیقاً نمی دانید که عمل بینی چیست توصیه میکنم حتما حتما حتما این مقاله را که توسط تیم راز جراحی تهیه شده است بخوانید. تا...

جراحی افتادگی پلک

جراحی افتادگی پلک

چشم ها چیزهای زیادی در مورد ما می گویند و متأسفانه ، با گذشت زمان و آسیب های ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و عادات سبک زندگی نامناسب و عواملی از قبیل بالا رفتن سن ، به طور معمول ، بر روی پلک های مردان و زنان ، پوست اضافی ایجاد کرده و می تواند باعث افتادگی پلک...

عمل ترمیمی بینی

عمل ترمیمی بینی

عمل ترمیمی بینی ، در واقع جراحی بینی است که در پی دست نیافتن به نتایج مطلوب، بعد از انجام جراحی بینی اولیه، پا به میدان گذاشته و ایفای نقش می نماید. جراحان بینی، در این شرایط، بینی شما را مورد ارزیابی قرار داده تا با انجام روندهایی، آنچه در جراحی اولیه، از دست رفته یا...

مراقبت های بعد از جراحی پلک

مراقبت های بعد از جراحی پلک

مراقبت های بعد از جراحی پلک ، که یک روند جراحی زیبایی برای درمان افتادگی یا حالت پف کرده پلک ها محسوب می شود، بخش اجتناب ناپذیر و لاینفک جراحی پلک یا بلفاروپلاستی محسوب می شود. پلک های افتاده یا پف زیر پلک ها باعث پیر به نظر رسیدن شما می شود و جوانی و زیبایی چهره شما...

عمل بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی ، به دلیل ساختار این نوع بینی، امکان دارد هم در طول عمل و هم پس از آن، در دوره نقاهت و ریکاوری، جراح و فرد را تا حدودی درگیر کند. اما این امر لزوماً بدین معنا نیست که عمل بینی گوشتی به خوبی انجام نمی شود یا این که نتایج حاصل از آن خوشایند نخواهند بود....

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو با هدف بازیابی موی دارای قابلیت رشد در ابروهای نازک، از دست رفته یا آسیب دیده در اثر بر جای ماندن جای زخم، بیماری، تاتو یا بسیاری علل دیگر طراحی شده است. اگر نگران وضعیت ابروهایتان هستید، این نوید را به شما می دهیم که تکنیک های پیشرفته در این زمینه، دارای...

عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی

بدون شک تاکنون با افرادی رو به رو شده اید که هر چند بینی آنان تحت تیغ جراحی قرار گرفته است اما از ظاهر بینی چنین موردی برداشت نمی شود. چرا که دماغ آن ها بسیار هماهنگ با دیگر اجزای چهره، در مرکز صورت قرار گرفته است. این افراد تحت عمل بینی طبیعی قرار گرفته اند. جراحی...

عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی معمولاً مطلوب ترین نتایج را ارائه می دهد. از گذشته تا کنون بینی های استخوانی، در نزد جراحان بسیار محبوب بوده و هستند؛ زیرا این بینی ها به دلیل ساختار مناسبی که دارند، پس از جراحی نتیجه بسیار زیبا و رضایت بخشی را هم برای جراح و هم برای فرد رقم می...