| خانه 4 بلاگ 4 هزینه ژنیکوماستی

هزینه ژنیکوماستی

اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱ | بلاگ | ۰ دیدگاه

زمان مطالعه: ۶ دقیقه

هزینه ژنیکوماستی ، مقوله ای است که همچون همه جراحی های زیبایی برای متقاضیان آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است ؛ لازم به ذکر است که ژنیکوماستی در عمده موارد با هدف زیبایی انجام می پذیرد ، از این رو شرکت های بیمه ، هزینه های آن را پوشش نخواهند داد و تنها در موارد معدودی که این اختلال به دنبال برخی بیماری ها رخ داده باشد و یک جراحی درمانی به شمار رود ،شرکت بیمه می تواند بسته به تعهدات مالی خود بخشی از هزینه های آن را بپردازد.

هزینه ژنیکوماستی - راز جراحی

بنابراین آقایانی که صرفا برای رهایی از دفرمیتی شکل ظاهری سینه های خود ، تصمیم به انجام جراحی کوچک کردن سینه می گیرند ؛ بهتر است نسبت به این مسئله آگاه باشند که پرداخت تمامی هزینه های این جراحی بر عهده خودشان خواهد بود.

تیم راز جراحی در مقاله پیش رو ، به اجمال به بررسی قیمت عمل ژنیکوماستی پرداخته است و هر عاملی که بر هزینه این جراحی ، اثرگذار بوده و در حقیقت ، حدود هزینه ژنیکوماستی به آن وابسته است را مورد بحث و ارزیابی قرار داده است.

از این رو شما همراهان گرامی ، می توانید برای کسب اطلاعات جامع درباره هزینه ژنیکوماستی در سال ۱۴۰۱ ، ۱۴۰۰ ، ۱۳۹۹ ، هزینه ژنیکوماستی در تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، یزد ، تبریز ، اهواز و سایر شهرهای ایران ، این مقاله را مطالعه کنید.

هزینه عمل ژنیکوماستی با لیزر

فناوری لیزر در دهه های اخیر ، با پیشرفت گسترده ای همراه بوده است ؛ این تکنولوژی امروزه به جایی رسیده که انجام بسیاری از اعمال جراحی به کمک آن میسر شده است. در حال حاضر اختلال جراحی بزرگی سینه آقایان ؛ با تکنیک عمل لیپولیز ، قابل اصلاح و درمان می باشد و در واقع این تکنیک ، هم اکنون از روش های انجام این جراحی به شمار می رود.

هزینه درمان ژنیکوماستی با لیزر ، کمتر از هزینه ژنیکوماستی با تکنیک جراحی اکسیزیون ؛ خواهد بود.

قیمت عمل ژنیکوماستی در سال ۱۴۰۱

افراد برای انجام جراحی های زیبایی ، همواره با توجه به بودجه خود و هزینه عمل جراحی گام بر می دارند ؛ این موضوع در خصوص این جراحی نیز صادق است و افراد پیش از آن که اقدام به انجام این جراحی نمایند ، می خواهند اطلاعات دقیقی درباره هزینه های آن به دست آورند.

از آن جا که کشور ما به لحاظ اقتصادی و نرخ ارز ، دائما در نوسان است و طی سال های اخیر با تحریم های اقتصادی شدیدی روبرو بوده است ؛ شاهد آن هستیم که قیمت اعمال جراحی زیبایی از جمله قیمت عمل ژنیکوماستی ، هر ساله در حال تغییر است.

تا جایی که هزینه ژنیکوماستی در سال ۱۴۰۱ ، با هزینه ژنیکوماستی در سال ۱۴۰۰ و هزینه ژنیکوماستی در سال ۱۳۹۹ و ۱۳۹۸ ؛ تفاوت چشمگیری داشته است.

البته فارغ از این که جراحی در چه سالی انجام می شود ؛ لازم به ذکر است که به دلیل وابسته بودن هزینه ژنیکوماستی به پارامترهای مختلف ( در ادامه مقاله به آن ها پرداخته ایم ) ، میانگین هزینه این جراحی متفاوت خواهد بود.

قیمت ژنیکوماستی به چه عواملی بستگی دارد ؟

به طور کلی میزان مهارت و تخصص جراح ، دستمزد جراح ، روش جراحی و دیگر هزینه های جانبی ؛ در هزینه ژنیکوماستی دخیل می باشند که در ادامه به آن ها پرداخته ایم.

  • آزمایشات و تست های قبل از عمل 

پیش از جراحی ، پزشک برای آن که به طور دقیق وضعیت سلامت شما را بسنجد ؛ انجام یکسری آزمایش مخصوص را درخواست می کند. شما برای انجام این آزمایش ها باید هزینه ای به لابراتوار بپردازید ؛ لذا هزینه آزمایشات قبل از عمل نیز در هزینه ژنیکوماستی دخیل هستند.

  • دستمزد جراح 

غالبا متخصصان جراحی زیبایی ، برای انجام اعمال زیبایی ؛ دستمزدهای متفاوتی دریافت می کنند ، که در مورد جراحی کوچک کردن سینه آقایان نیز این مسئله صادق است. طبیعتا جراحانی که در این زمینه فعالیت خود ، به صورت تخصصی کار می کنند و از مهارت و تجربه بالایی در این خصوص برخوردارند ؛ نسبت به جراحان تازه کاری که چندی است در این حوزه فعالیت می کنند و هنوز تجربیات چندانی کسب ننموده اند ، دستمزد بیشتری دریافت می کنند ؛ چرا که توانایی و تبحر بالای جراح ، دستیابی به نتیجه قابل قبول از جراحی را تضمین می کند و ریسک بروز خطرات و عوارض ناشی از عمل را به حداقل می رساند. از این رو دستمزدی که یک جراح مجرب و کارآزموده که توانایی مواجهه با تمامی چالش های عمل ژنیکوماستی را دارد ، در قبال انجام این جراحی دریافت می کند ؛ در قیاس با جراحی که به تازگی وارد این حوزه شده و کارنامه پرباری ندارد ، به مراتب هزینه ژنیکوماستی بیشتر خواهد بود.

  • دستمزد متخصص بیهوشی

انجام این عمل با جراحی ، نیازمند بیهوشی بیمار می باشد ؛ در این صورت ، افراد باید علاوه بر دستمزد جراح ، هزینه ای نیز بابت حضور متخصص بیهوشی در اتاق عمل بپردازند.

  • هزینه مرکز جراحی 

محلی که جراحی در آن جا انجام می شود ( بیمارستان یا کلینیک ) ؛ یکی دیگر از پارامترهای اثرگذار بر قیمت ژنیکوماستی محسوب می شود.

لازم به ذکر است که در صورت انجام این عمل جراحی ، در بیمارستان های خصوصی ؛ باید هزینه ژنیکوماستی بیشتری پرداخت شود.

  • شهر محل جراحی 

بالطبع هزینه عمل ژنیکوماستی در شهرهای کوچک ؛ کمتر از هزینه ژنیکوماستی در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، کرج و شهرهای بزرگ دیگر می باشد.

این مسئله از آن جا نشأت می گیرد که شهرهای بزرگ ، به دلیل برخورداری از نوین ترین تکنولوژی های روز دنیا ؛ به محل سکونت بهترین جراحان پلاستیک و زیبایی بدل شده اند ، از این رو با توجه به این که برترین جراحان ، به خاطر مهارت و توانمندی بالایی که دارند بیشترین دستمزد را دریافت می کنند ؛ شاهد خواهیم بود که هزینه ژنیکوماستی در شهرهای بزرگ ، بالاتر از شهرهای کوچک است.

بنابراین در پاسخ به افرادی که تصمیم به انجام عمل کوچک کردن سینه در شهرهایی چون تهران ، کرج ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، کرمانشاه و غیره را دارند و می خواهند بدانند که آیا هزینه جراحی ژنیکوماستی در شهرهای مختلف فرق دارد ؟ باید بگوییم که بله ؛ قیمت ژنیکوماستی در شهرهای بزرگ ، بسیار بیشتر از شهرهای کوچک می باشد.

  • روش جراحی 

تکنیک انجام جراحی ژنیکوماستی ، از دیگر موارد مهمی است که بر هزینه این عمل جراحی تاثیر می گذارد. به طور کلی هزینه این جراحی ، با توجه به روش مورد استفاده می تواند متغیر باشد.

به عنوان مثال هزینه ژنیکوماستی با لیزر و همین طور هزینه ژنیکوماستی با لیپوساکشن ، در مقایسه با هزینه ژنیکوماستی با جراحی ، کمتر خواهد بود ؛ چرا که روش جراحی ، همان طور که پیشتر نیز ذکر گردید ، از پیچیدگی و حساسیت بیشتری برخوردار است و نیازمند دقت و مهارت بالای جراح می باشد و این مسئله سبب افزایش هزینه عمل ژنیکوماستی با روش اکسیزیون خواهد شد.

  • قیمت گن عمل ژنیکوماستی

برای کمک به تسریع روند بهبودی و نیز حفظ نتیجه عمل ، بهترین جراح ژنیکوماستی برای بیماران ؛ گن مخصوصی تجویز می نماید که افراد باید تا زمان توصیه شده توسط جراح ، آن را در طول کل شبانه روز ( به جز مواقع استحمام ) بر تن داشته باشند.

هزینه این گن که تهیه آن ، از الزمات این عمل جراحی محسوب می شود ؛ نیز بر هزینه نهایی عمل افزوده می شود.

  • داروهای بعد از عمل

جراح معالج شما برای آن که بتواند شما در تحمل درد احتمالی ناشی از عمل ، کمک کند و به نوعی امکان تسکین و کنترل درد بعد از جراحی را برای تان میسر سازد ؛ داروهایی را برای شما تجویز خواهد نمود.

همچنین در راستای پیشگیری از بروز عفونت در موضع عمل ، نیز داروهایی برای شما تجویز می گردد.

لازم به ذکر است که هزینه تمامی این داروها ، بر هزینه ژنیکوماستی افزوده خواهد شد.

آیا عمل ژنیکوماستی ارزان صحت دارد یا خیر ؟

به طور کلی ، برخی افراد صرفا به دنبال جراحی می گردند تا عمل آن ها را با کمترین مقدار هزینه انجام دهند تا بتوانند در هزینه ژنیکوماستی صرفه جویی کنن ؛ لذا در این میان برخی سودجویان و دلالان و حتی پزشکان بی تجربه ، با هدف سرکیسه کردن افراد یا تجربه اندوزی ؛ اقدام به اشاعه تبلیغاتی با عناوینی چون ” عمل ژنیکوماستی ارزان ” یا ” عمل ژنیکوماستی قسطی ” می نمایند.

طبیعتا این قبیل تبلیغات ، برای افرادی که می خواهند جراحی ژنیکوماستی ارزان را تجربه کنند ؛ خوشایند و وسوسه انگیز خواهد بود ، تا جایی که بدون هیچ گونه تحقیقی ، خود را به تیغ جراحی می سپارند.

متاسفانه در این موارد ، شاهد آن هستیم که این افراد با عوارض متعددی که عمدتا جبران ناپذیر بوده و آن ها را تا پایان عمر درگیر می کنند ؛ مواجه خواهند شد.

سخن پایانی 

در مقاله حاضر به پاسخ این سوالات که هزینه ژنیکوماستی چقدر است و چه عواملی بر قیمت این جراحی تاثیر می گذارند ؟ پرداخته شد و این مسئله روشن شد که هزینه دقیق این جراحی ، به تکنیک عمل و پارامترهای متعدد دیگری وابسته است.

بروز هر گونه نقصان در این جراحی ، نه تنها فرد را از بزرگی سینه ها خلاص نخواهد کرد ؛ بلکه منجر به کاهش اعتماد به نفس وی شده و حتی ممکن است او را با پیامدهای ناگواری مواجه سازد.

لذا با توجه به این مسئله ، باید متذکر شد که هرگز نباید هزینه ژنیکوماستی را معیار انتخاب جراح قرار دهید.

فاکتوری که رسیدن به نتایج مطلوب از انجام این عمل را برای شما تضمین کند و بیش از هر چیز باید بدان توجه داشته باشید ، مهارت و توانایی جراح می باشد.

از این رو در صورتی که علاقمند به انجام این عمل هستید ، همه دقت خود را در انتخاب بهترین جراح بکار گیرید تا متحمل عوارض این جراحی نشوید.

در آخر شایان ذکر است برای آگاهی از هزینه ژنیکوماستی و اطلاع از این مسئله که آیا کاندید مناسبی برای این جراحی هستید یا خیر ، باید به بهترین جراح مراجعه نمایید و مورد ارزیابی و بررسی های لازم قرار گیرید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

خشکی واژن

خشکی واژن

لایه نازکی از رطوبت ، دیواره واژن را پوشش می دهد. این رطوبت ، یک محیط قلیایی را بوجود می آورد که اسپرم می تواند در آن زنده بماند و در طول مسیر تولید مثل جنسی ، سفر کند. این ترشحات واژنی ، اغلب دیواره واژن را روان نموده و اصطکاک در طول رابطه جنسی را کاهش می دهد. با...

مقالات پربازدید

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
جنسیت(*)

پرسش و پاسخ تکمیلی

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات مرتبط

خشکی واژن

خشکی واژن

لایه نازکی از رطوبت ، دیواره واژن را پوشش می دهد. این رطوبت ، یک محیط قلیایی را بوجود می آورد که اسپرم می تواند در آن زنده بماند و در طول مسیر تولید مثل جنسی ، سفر کند. این ترشحات واژنی ، اغلب دیواره واژن را روان نموده و اصطکاک در طول رابطه جنسی را کاهش می دهد. با...

طب سوزنی و هر آنچه باید درباره آن بدانید✔ در راز جراحی

طب سوزنی و هر آنچه باید درباره آن بدانید✔ در راز جراحی

طب سوزنی فرایندی است که در آن سوزن های فلزی توپر و نازک در پوست وارد می شود و به این ترتیب با حرکات ملایم و ویژه این سوزن ها به دست متخصص یا با استفاده از محرک های الکتریکی ، تاثیرات درمانی را بر جای می گذارد. در این مقاله با راز جراحی همراه باشید تا اطلاعات جامع و...

پیکرتراشی

پیکرتراشی

رسوبات چربی سرسخت و پوست اضافی با بالا رفتن سن ، علیرغم انجام ورزش و رژیم غذایی ، تاثیرات نامطلوب خود را بر روی فیگور فرد بر جای می گذارند. جراح پلاستیک با ارائه گزینه های جراحی و بدون جراحی پیکرتراشی می تواند به شما در درمان نواحی چالش برانگیز در بدن کمک کند. در...